Kategorie
Szukaj

Remont łazienki w Lubinie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 358 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty łazienek i kuchni to jedne z najczęściej wykonywanych prac, do których są zatrudniani fachowcy. Wynika to z tego, że pomieszczenia te są intensywnie użytkowane. Przez to są one narażone na szybsze zużycie. Kiedy warto skorzystać z usług specjalistów i jak wybrać wykwalifikowanych zleceniobiorców do remontu kuchni lub łazienki? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania związanych z tym tematem. A jeżeli chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm remontowych.

Remont łazienki, zarówno w domu, jak i w bloku, zazwyczaj znajduje się wysoko na liście priorytetów. Jest to nie tylko miejsce użytkowe – pełnić może również funkcję przytulnego, domowego SPA. Jeśli chcemy wprowadzić do łazienki atmosferę relaksu i intymności – należy zadbać o estetykę pomieszczenia i jego utrzymanie. W finalnym rozrachunku remont znacząco podnosi komfort użytkowania, bez względu na to czy jest to duża czy mała łazienka. Warto pamiętać, że dzięki odświeżeniu pomieszczenia, można go dostosować do potrzeb domowników. Mimo tych niewątpliwych zalet – remonty na ogół są bardzo kosztowne.

Pomieszczeniem, które również co kilkanaście lat wymaga radyka.lnego odświeżenia, jest kuchnia. Po dłuższym okresie, remont w tej części mieszkania jest nieunikniony. Często prace remontowe wymagają większych nakładów finansowych. Jest to związane głównie z koniecznością wykonania m.in. tapetowania, czy prac obejmujących takie konstrukcje, jak instalacje gazowe. Szukając zleceniobiorcy, należy korzystać jedynie ze sprawdzonych źródeł – nie każda strona w Internecie zawiera rzetelne informacje. Dobrym pomysłem może okazać się zapoznanie z portalami ogłoszeniowymi, gdzie możemy znaleźć najlepsze firmy oferujące remonty łazienek i kuchni. Opinie dotychczasowych klientów to miarodajny wskaźnik, który poświadcza deklarowane przez fachowca kwalifikacje.

Wybierając zleceniobiorcę, warto pamiętać o zachowaniu rozsądnego balansu dotyczącego jakości usług oraz kosztów. Za rozsądną cenę można zarówno odświeżyć łazienkę, jak i wykonać gruntowny remont kuchni. Zanim zlecimy do wykonania pomieszczenie – należy przedstawić firmie projekt już podczas pierwszego etapu rozmów. Na jego podstawie specjalista powinien dokonać wyceny i przedstawić klientowi planowany kosztorys. Planując remont kuchni w bloku lub w domu jednorodzinnym, nie można zapomnieć o aranżacji i wystroju wnętrza. Wpływ na ostateczny efekt wizualny ma zarówno jakość wykonania prac, jak i materiały, które zostaną wykorzystane.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów łazienek i kuchni w Lubinie

Patryk

7 opinii
Remont łazienki Lubin

Nadal poszukujesz dobrej firmy od łazienek? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Patryk. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

Znakomite Remonty Małych Łazienek w Lubinie

6 opinii
DZIURBUD - Znakomite Remonty Małych Łazienek w Lubinie

Wciąż szukasz profesjonalistów od remontów małych łazienek? Powierz tę kwestię specjalistom z DZIURBUD. Ustal pasujący termin!

Świetne Zabudowy Łazienek

6 opinii
Katarzyna Hnatczuk - Świetne Zabudowy Łazienek Lubin

Szukasz specjalisty od zabudów łazienek? Zaufaj doświadczeniu Katarzyna Hnatczuk. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Perfekcyjne Zabudowy Łazienek

6 opinii
Ogolnobudowlana - Perfekcyjne Zabudowy Łazienek Lubin

Ogolnobudowlana świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Lubina oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najlepszy Remont Łazienki

5 opinii
Mistrz Glazurnik - Najlepszy Remont Łazienki Lubin

Mistrz Glazurnik oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Lubina i okolic. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Płytkarz

4 opinie
Płytkarz - Perfekcyjne Łazienki Lubin

Płytkarz świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Lubina oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Pierwszorzędne Łazienki Lubin

4 opinie
tomek - Pierwszorzędne Łazienki Lubin

Wciąż potrzebujesz specjalisty od łazienek? Wykorzystaj doświadczenie tomek. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

Perfekcyjny Remont Łazienki

3 opinie
AM Andrzej Majewski Glazurnictwo - Perfekcyjny Remont Łazienki Lubin

Po prostu zleć usługę remontu łazienki ekspertom z miejscowości Lubin. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Lubina nie mają sobie równych. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Waldemar Bulski

1 opinia
Waldemar Bulski - Znakomite Łazienki Lubin

Firma Waldemar Bulski świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Lubina i okolic. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Najlepsze Remonty Małych Łazienek Lubin

2 opinie
Uslugi Budowlany Roman Danyłko - Najlepsze Remonty Małych Łazienek Lubin

Wciąż poszukujesz specjalisty od remontów małych łazienek? Zaufaj doświadczeniu Uslugi Budowlany Roman Danyłko. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

Aktualne zlecenia na remonty łazienek i kuchni w Lubinie (14)

Świetne Łazienki Lubin

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 16-20m² Rodzaj prac do wykonania: Przystosowanie łazienki dla niepełnosprawnych Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Informacje dodatk...

2023-11-08 do 2023-11-16

 • Lubin

Remont łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Lubin

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę tanich remontów łazienek gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, bez dwóch zdań zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który pisze - Remont łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m². Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2023-10-30 do 2023-11-07

 • Lubin

Profesjonalne Łazienki

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia łazienk...

2023-10-15 do 2023-10-23

 • Rudna

Najlepsze Łazienki

Klient szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Dam zlecenie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, do 5m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2023-10-05 do 2023-10-13

 • Lubin

Świetne Remonty Łazienek Lubin

Wybranie remontów łazienek nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź i wybierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Dam zlecenie remontu łazienki w mieszkaniu, 6-10m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2023-09-11 do 2023-09-19

 • Lubin

Odpowiednie Remonty Łazienek

Doprowadź do tego, że remonty łazienek nie będzie dla Klienta trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalni pracownicy z dziedziny remontów łazienek sporządź najlepszą ofertę pod zlecenie - Szukam firmy do wyremontowania łazienki w mieszkaniu, 6-10m². Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-09-07 do 2023-09-15

 • Lubin

Szukam firmy do wyremontowania łazienki w mieszkaniu, do 5m², Lubin

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Termin skorzystania z oferty: do u...

2023-09-06 do 2023-09-14

 • Lubin

Tanie Remonty Łazienek

Jako profesjonalista zaproponuj najlepszą ofertę remontów łazienek. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Remont łazienki w mieszkaniu, 34m²" jest idealne dla Twojej firmy. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

2023-08-18 do 2023-08-26

 • Lubin

Odpowiednie Remonty Łazienek

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, remont instalacji elektrycz...

2023-08-16 do 2023-08-24

 • Lubin

Zlecę wykonanie remontu łazienki w domu typu bliźniak, 6-10m², Lubin

Zapytanie o treści - Zlecę wykonanie remontu łazienki w domu typu bliźniak, 6-10m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Lubin i okolic. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2023-08-13 do 2023-08-21

 • Lubin

Tanie Remonty Łazienek

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek o standardowych rozmiarach Projekt wykończenia łazienki: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realizacji Termin s...

2023-08-07 do 2023-08-15

 • Lubin

Zlecę wykonanie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, do 5m², Tymowa

Klient szuka ekipy remontowej do niezwłocznej realizacji zlecenia, wykazując zainteresowanie, o treści - Zlecę wykonanie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, do 5m². Jako specjalista w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąp do wykonania usług. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

2023-08-03 do 2023-08-07

 • Tymowa

Prace remontowe w łazience w mieszkaniu, 6-10m², Lubin

Ten Klient uważa, że świetne łazienki to niełatwe zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Prace remontowe w łazience w mieszkaniu, 6-10m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

2023-07-08 do 2023-07-16

 • Lubin

Znakomita Firma Remontowa Lubin

Skontaktuj się z Klientem jako firma remontowa oferująca swoje usługi w miejscowości Lubin i w przyległych powiatach. Złóż propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie.

2023-06-22 do 2023-06-30

 • Lubin
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Łazienek

Częste pytania o remontach łazienek

Jak wycenić remont łazienki i/lub kuchni?

Wycena remontu łazienki, a także i kuchni obejmuje koszt pracy specjalisty. Zależny jest on od zakresu prac remontowych. Cena będzie z pewnością niższa, jeśli remont będzie polegał jedynie na malowaniu ścian. Koszty wzrosną, gdy w kuchni i łazience konieczne będzie zamontowanie nowych płytek na podłodze i ścianach. Ceny oferowane przez firmy remontowe różnią się w zależności od opinii o danych fachowcach, a także od regionu.

Kolejną kwestią, która wpływa na wycenę remontu kuchni i łazienki, jest zakup materiałów budowlanych oraz wszelkiego rodzaju sprzętów. Z reguły ekipa budowlana wskazuje całkowitą cenę. Czasem jednak warto zweryfikować koszty danych materiałów na własną rękę.

Ile kosztuje profesjonalny remont łazienki i/lub kuchni?

Profesjonalny remont to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Prace obejmujące układanie płytek i malowanie ścian to jedynie niewielka część kosztów. Szacuje się, że ułożenie płytek to koszt wahający się między 1000 a 2000 zł. Ostateczny koszt zależy jednak od stopnia zaawansowania wybranego wzoru. Podobna cena dotyczy również malowania ścian. Przy wykorzystaniu średniej jakości materiałów możliwe jest wykonanie tych prac za około 3 tys. zł.

Liczba wymienianych urządzeń sanitarnych determinuje ostateczny koszt remontu. Wanna, wraz z obudową i baterią, kosztuje często ponad tysiąc złotych. Podobne koszty dotyczą montażu prysznica. Umywalka i toaleta to nieco tańsze elementy wyposażenia łazienki – można kupić je za około 500 zł. Ostatnim elementem są ewentualne akcesoria, nowe meble, czy drzwi. Czasem konieczny jest też remont instalacji grzewczych – tego rodzaju prace mogą znacząco podnieść koszt remontu.

Od czego należy zacząć przy remoncie kuchni i/lub łazienki?

Pierwszy krok, od którego należy zacząć remont kuchni lub łazienki, to przygotowanie projektu pomieszczenia. Można zrobić to własnoręcznie lub skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Następnie konieczne jest znalezienie fachowców i uzyskanie od nich kosztorysu. Przed rozpoczęciem właściwych prac należy przygotować pomieszczenie tak, aby zabezpieczyć dotychczasowe wyposażenie. Następnie wykonuje się z reguły prace instalacyjne, wykończenie ścian, kładzenie podłóg oraz montaż mebli.

Na co należy zwrócić uwagę przy remoncie łazienki i/lub kuchni?

Podczas remontu łazienki lub kuchni należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wybór wykwalifikowanego specjalisty oraz zakup materiałów dobrej jakości. Planując wymianę instalacji, należy też upewnić się, że wybrany fachowiec ma odpowiednie kwalifikacje do wykonania zleconych prac. Wybrane materiały powinny pasować do pozostałego wyposażenia mieszkania pod kątem wizualnym. To estetyka pomieszczeń w największym stopniu wpływa na ogólne samopoczucie domowników.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Łazienek złożą Ci bezpłatne oferty