Kategorie
Szukaj

Gładzie w Lubinie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
649 181 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Lubinie

Przedsiębiorstwo Usługowe Sylwester Filipowski

11 opinii
Gładzie Lubin

Zleć usługę kładzenia gładzi fachowcom firmy Przedsiębiorstwo Usługowe Sylwester Filipowski z miejscowości Lubin. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Lubina są w ścisłej czołówce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Rewelacyjne Położenie Gładzi Lubin

9 opinii
Ogolnobudowlana - Rewelacyjne Położenie Gładzi Lubin

Powierz prace dotyczące położenia gładzi profesjonalistom firmy Ogolnobudowlana z miejscowości Lubin. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Lubina nie mają sobie równych. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Łukasz Prace Wykończeniowe

8 opinii
Łukasz Prace Wykończeniowe - Staranne Gładzie Gipsowe Lubin

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to specjaliści z Łukasz Prace Wykończeniowe są dla Ciebie stworzeni. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Perfekcyjne Gładzie Lubin

7 opinii
Domino - Perfekcyjne Gładzie Lubin

Domino świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Lubina oraz przyległych powiatów. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

EGO2BIG

5 opinii
EGO2BIG - Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe Lubin

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie gładzi bezpyłowych i zatrudnij EGO2BIG. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Mariusz Szafarski

34 opinie
Mariusz Szafarski - Profesjonalne Gładzenie Ścian Lubin

Z czystym sumieniem powierz usługę profesjonalnego gładzenia ścian profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Lubin i pobliskich powiatów. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Doskonałe Gładzenie Ścian w Lubinie

2 opinie
GipsTech Paweł Wojtasik - Doskonałe Gładzenie Ścian w Lubinie

Jesteś zdania, że staranne gładzie gipsowe to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z GipsTech Paweł Wojtasik doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

OVO Development sp. z o.o.

15 opinii
OVO Development sp. z o.o. - Profesjonalne Gładzie Szpachlowe Lubin

Jeżeli poszukujesz ekspertów od gładzi szpachlowych to powierz tę kwestię specjalistom z OVO Development sp. z o.o.. Lubin i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Usługi Tynkarskie

2 opinie
Usługi Tynkarskie - Rewelacyjne Gładzie Gipsowe Lubin

Firma Usługi Tynkarskie oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Lubin oraz przyległych powiatów. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Zaklad ogółnobudowlany

1 opinia
Zaklad ogółnobudowlany - Najlepsze Kładzenie Gładzi Lubin

Po prostu zleć usługę kładzenia gładzi profesjonalistom z miejscowości Lubin. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Lubina nie mają sobie równych. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Lubinie (14)

Wyjątkowe Gładzenie Ścian Lubin

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne walory jako specjalisty od gładzenia ścian to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Dam zlecenie na położenie gładzi, 21-50m². Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

2024-05-18 do 2024-05-26

 • Lubin

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Lubin

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-04-16 do 2024-04-24

 • Lubin

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-200m², Lubin

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: malowanie Informacje dodatkowe: Szukam osoby do wykonania gładzi w domu wraz z malowaniem na biało. W załączeniu rzut domu. ...

2024-03-29 do 2024-04-06

 • Lubin

Profesjonalne Gładzie Lubin

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie Informacje dodatkowe: Usunięcie kawałka ściany nad drzwiami i usunięcie drzwi do kuchni Termin skorzystania z of...

2024-01-22 do 2024-01-30

 • Lubin

Położenie Gładzi Lubin

To zlecenie o treści - Położenie gładzi, 301-500m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Lubin i okolic. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

2024-01-14 do 2024-01-22

 • Lubin

Doskonałe Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: 2024-02-28...

2024-01-02 do 2024-01-10

 • Lubin

Fantastyczne Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-12-18 do 2023-12-26

 • Lubin

Doskonałe Gładzenie Ścian

Potrzebujesz pracy jako ekspert od doskonałego gładzenia ścian w rejonie Lubina lub w pobliskim rejonie? Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2023-12-11 do 2023-12-19

 • Lubin

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 21-50m², Polkowice

Jeżeli realizujesz zlecenia na wyjątkowe położenie gładzi w rejonie Polkowic i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 21-50m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej fachowej firmy. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2024-05-10 do 2024-05-18

 • Polkowice

Szukam firmy do położenia gładzi, 51-100m², Polkowice

Miejsce położenia gładzi: tylko sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-16 do 2024-06-24
dodano 6 dni temu

 • Polkowice

Szukam firmy do położenia gładzi, 51-100m², Polkowice

Masz zamiar wykonać zlecenie na kładzenie gładzi, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Szukam firmy do położenia gładzi, 51-100m² to dobry wybór. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-06-13 do 2024-06-16

 • Polkowice

Najlepsze Gładzenie Ścian

Nie marnuj energii i zrealizuj zapytanie o najlepsze gładzenie ścian z miejscowościDolnośląskie. Zachęcamy do zadawania pytań.

2024-04-26 do 2024-05-04

 • Krzelów

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

Nie trać czasu i przyjmij zapytanie o wysokiej klasy kładzenie gładzi z Dolnośląskiego. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

2024-04-28 do 2024-05-06

 • Ulesie

Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m², Legnica

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: tynki gipsowe Informacje dodatkowe: Do wykonania ok 70 m2 tynków gipsowych w kamienicy. Stare usunięte. Termin skorzystania z of...

2024-03-07 do 2024-03-15

 • Legnica
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty