Kategorie
Szukaj

Gładzie w Łodzi

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 035 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Łodzi

"DECORMANN"

36 opinii
Gładzie Łódź

Przygotowanie gładzi gipsowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. DECORMANN ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Mateusz

22 opinie
Mateusz - Najlepsze Gładzie Gipsowe Łódź

Jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych to skorzystaj z kwalifikacji Mateusz. Łódź i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapraszamy do kontaktu.

Labirynt Roman Dubyna

24 opinie
Labirynt Roman Dubyna - Najlepsze Kładzenie Gładzi Łódź

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest kładzenie gładzi. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

Szymon Szymański

17 opinii
Szymon Szymański - Doskonałe Kładzenie Gładzi Łódź

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty firmy, której specjalnością jest kładzenie gładzi. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Łódź

13 opinii
Malarz Krzych Krzysztof Kaźmierczak - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Łódź

Zrealizowanie gładzi gipsowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Malarz Krzych Krzysztof Kaźmierczak ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

FHU "PROJEKT GLAZURA" MARCIN GÓRALSKI

8 opinii
FHU "PROJEKT GLAZURA" MARCIN GÓRALSKI - Porządne Gładzie Na Mokro Łódź

Zaufaj fachowcom w dziedzinie gładzi na mokro i zatrudnij FHU PROJEKT GLAZURA MARCIN GÓRALSKI. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

M-błysk

6 opinii
M-błysk - Profesjonalne Gładzie Bezpyłowe Łódź

Na wypadek jeśli szukasz profesjonalistów od gładzi bezpyłowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia M-błysk. Łódź to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Rewelacyjne Gładzie Szpachlowe w Łodzi

6 opinii
Michał Gajdka - Rewelacyjne Gładzie Szpachlowe w Łodzi

Poszukujesz specjalisty od gładzi szpachlowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Michał Gajdka. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

dominik florczak

5 opinii
dominik florczak - Rewelacyjne Położenie Gładzi Łódź

Dokonaj najlepszego wyboru i zleć swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii położenia gładzi z Łodzi. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

GŁADŹ-MAL EKSPRES Marcin Pędziwiatr

5 opinii
GŁADŹ-MAL EKSPRES Marcin Pędziwiatr - Profesjonalne Gładzie Szpachlowe Łódź

Jeśli wciąż szukasz ekspertów od gładzi szpachlowych to skorzystaj z kwalifikacji GŁADŹ-MAL EKSPRES Marcin Pędziwiatr. Łódź i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Łodzi (42)

Wyjątkowe Gładzenie Ścian Łódź

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-17 do 2024-05-25
dodano 6 dni temu

 • Łódź

Szukam firmy do położenia gładzi, 101-200m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-05-15 do 2024-05-23
dodano 8 dni temu

 • Łódź

Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-13 do 2024-05-21

 • Łódź

Zapytanie o położenia gładzi, 135m², Łódź

Wykonaj zlecenie solidnego kładzenia gładzi o treści "Zapytanie o położenia gładzi, 135m²", jako profesjonalista z miejscowości Łódź. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Łodzi jesteś w ścisłej czołówce. Przedłóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

2024-05-13 do 2024-05-19

 • Łódź

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Łódź

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 600m² Rodzaj prac: sufity podwieszane, malowanie Termin skorzystania z oferty: 2024-09-01...

2024-05-09 do 2024-05-17

 • Łódź

Położenie gładzi, 101-200m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: Gruntowanie, szlifowanie, malowanie Informacje dodatkowe: Mieszkanie deweloperskie, do zrobienia gładzie z malowaniem na got...

2024-05-08 do 2024-05-16

 • Łódź

Szukam firmy do położenia gładzi, 21-50m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-28 do 2024-05-06

 • Łódź

Staranne Gładzie Łódź

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako dobra firma od gładzi poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Łódź z pewnością udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wybierz numer jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

2024-04-20 do 2024-04-28

 • Łódź

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

Nie trać czasu i przyjmij zapytanie o wysokiej klasy kładzenie gładzi z Łodzi. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

2024-04-19 do 2024-04-27

 • Łódź

Szukam firmy do położenia gładzi, 301-500m², Łódź

Przyjmij usługę solidnego kładzenia gładzi o treści "Szukam firmy do położenia gładzi, 301-500m²", jako specjalista z miejscowości Łódź. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Łodzi jesteś jednym z najlepszych. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Łódź

Wyjątkowe Położenie Gładzi Łódź

Ten Klient napisał "Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 51-100m²". Wykonaj zlecenie wyjątkowego położenia gładzi jako fachowiec w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia zleceń z okolic Łodzi i okolicznych powiatów. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-04-13 do 2024-04-21

 • Łódź

Gładzie

Wciąż masz możliwość odpowiedzieć na zlecenie Klienta jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2024-04-09 do 2024-04-17

 • Łódź

Porządne Gładzie

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Dam zlecenie na położenie gładzi, 10m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie gładzi wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2024-04-08 do 2024-04-16

 • Łódź

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-04-05 do 2024-04-13

 • Łódź

Świetne Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: 2025-02-10...

2024-04-03 do 2024-04-11

 • Łódź

Znakomite Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-30 do 2024-04-07

 • Łódź

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 655m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

2024-03-27 do 2024-04-04

 • Byszewy

Pierwszorzędne Gładzenie Ścian

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu gładzenia ścian zrealizuj zlecenie na gładzenie ścian. Zapoznaj się ze zleceniem - Położenie gładzi, do 20m². Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

2024-03-22 do 2024-03-30

 • Łódź
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty