Kategorie
Szukaj

Gładzie w Kutnie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 534 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Kutnie

KMAX

4 opinie
Gładzie Kutno

Jeżeli poszukujesz ekspertów od gładzi szpachlowych to powierz tę kwestię specjalistom z KMAX. Kutno i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

P.W. Hydrobud I

4 opinie
P.W. Hydrobud I - Profesjonalne Gładzenie Ścian Kutno

Po prostu zleć zadanie gładzenia ścian profesjonalistom z miejscowości Kutno. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Kutna nie mają sobie równych. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Jack-Pol

3 opinie
Jack-Pol - Świetne Gładzie Bezpyłowe Kutno

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz ekspertów od gładzi szpachlowych to skorzystaj z kwalifikacji Jack-Pol. Kutno i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ustal pasujący termin!

Staranne Gładzie Bezpyłowe

1 opinia
SOFT MALOWANIA - Staranne Gładzie Bezpyłowe Kutno

Jeśli wciąż szukasz ekspertów od gładzi szpachlowych to skorzystaj z kwalifikacji SOFT MALOWANIA. Kutno i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

BUD-TERM

2 opinie
BUD-TERM - Perfekcyjne Gładzie Kutno

Eksperci z BUD-TERM to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny gładzi. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Remwik

4 opinie
Remwik - Solidne Położenie Gładzi Kutno

Z czystym sumieniem powierz usługę solidnego położenia gładzi profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Kutno i sąsiednich miast. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi w Kutnie

1 opinia
Rafał Kozłowski - Perfekcyjne Kładzenie Gładzi w Kutnie

Po prostu zleć prace dotyczące kładzenia gładzi fachowcom z miejscowości Kutno. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Kutna są jednymi z najlepszych. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Kutno

1 opinia
FACH MEN - Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Kutno

Starasz się odnaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu wysokiej klasy kładzenia gładzi z Kutna, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma FACH MEN jest Twoim rozwiązaniem. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

Świetne Gładzie Gipsowe Kutno

1 opinia
Paweł Nowak - Świetne Gładzie Gipsowe Kutno

Szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Paweł Nowak. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zapraszamy do kontaktu.

P&k BUD

12 opinii
P&k BUD - Świetne Gładzie Szpachlowe Kutno

Zrealizowanie gładzi szpachlowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Pk BUD ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Kutnie (14)

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 3150m², Kutno

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako dobra firma od gładzi. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-05-07 do 2024-05-15

 • Kutno

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 20m², Kutno

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

2024-05-07 do 2024-05-15

 • Kutno

Solidne Gładzie Kutno

Ten Klient jest zdania, że solidne gładzie to niełatwe zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie o położenie gładzi, pow. 3150m2". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2024-04-24 do 2024-05-07

 • Kutno

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi Kutno

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 3150m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Kutno

Szukam firmy do położenia gładzi, 301-500m², Góry

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: Szlifowanie gładzi oraz malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-10 do 2024-02-18

 • Góry

Zapytanie o położenia gładzi, do 20m², Sokolniki-Las

Zlecający szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapytanie o położenia gładzi, do 20m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-03-17 do 2024-03-25

 • Sokolniki-Las

Najlepsze Gładzenie Ścian Kutno

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-09 do 2024-04-17

 • Sokolniki-Las

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-200m², Kiernozia

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-02-18 do 2024-02-26

 • Kiernozia

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: Na gotowo już do malowania Informacje dodatkowe: Na ścianach jest położony tynk gipsowy, dom 35m2 Termin skorzystania z oferty: w cią...

2024-03-03 do 2024-03-06

 • Feliksów

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 101-300m², Płock

Klient napisał "Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 101-300m²". Przyjmij zadanie profesjonalnego gładzenia ścian jako profesjonalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z Płocka i przyległych powiatów. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2023-11-17 do 2023-11-25

 • Płock

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: Malowanie, szpachlowanie, szlifowanie Termin skorzystania z oferty: 2024-04-13...

2024-04-13 do 2024-04-21

 • Płock

Perfekcyjne Położenie Gładzi Kutno

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Płock

Świetne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-12-01 do 2023-12-09

 • Płock

Rewelacyjne Położenie Gładzi

Klient napisał "Zapytanie o położenia gładzi, do 20m²". Zrealizuj zlecenie rewelacyjnego położenia gładzi jako specjalista w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania działalności z okolic Płocka i okolicznych powiatów. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2024-04-05 do 2024-04-13

 • Płock
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty