Kategorie
Szukaj

Gładzie w Skierniewicach

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 547 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Skierniewicach

Znakomite Gładzie Gipsowe

2 opinie
Gładzie Skierniewice

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Kamant. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Usługi remontowe Tomasz Stańczyk

3 opinie
Usługi remontowe Tomasz Stańczyk - Fantastyczne Gładzenie Ścian Skierniewice

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy Usługi remontowe Tomasz Stańczyk, której specjalnością jest gładzenie ścian. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Najlepsze Gładzie Szpachlowe w Skierniewicach

6 opinii
A&A Wykończenia Aneta Foks - Najlepsze Gładzie Szpachlowe w Skierniewicach

Gdy szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z AA Wykończenia Aneta Foks są dla Ciebie idealni. Zarezerwuj termin już teraz!

Marc Tom

3 opinie
Marc Tom - Profesjonalne Gładzie Gipsowe Skierniewice

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Marc Tom z Skierniewic jest na to skuteczną metodą. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi

4 opinie
New Home Krzysztof Nowicki - Perfekcyjne Kładzenie Gładzi Skierniewice

Od lat pracownicy firmy New Home Krzysztof Nowicki oferują usługi z zakresu perfekcyjnego kładzenia gładzi, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Aby poznać ofertę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Staranne Gładzie Gipsowe Skierniewice

1 opinia
POZIOM Krzysztof Jaszewski - Staranne Gładzie Gipsowe Skierniewice

Zaufaj fachowcom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij POZIOM Krzysztof Jaszewski. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DAWID BEDNAREK

5 opinii
USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DAWID BEDNAREK - Staranne Gładzie Na Mokro Skierniewice

Planujesz wybrać sprawdzonego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DAWID BEDNAREK z Skierniewic jest na to najlepszym rozwiązaniem. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe Skierniewice

4 opinie
MT Project Michał Tracz - Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe Skierniewice

Przygotowanie gładzi bezpyłowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. MT Project Michał Tracz ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

BRUKOVA

9 opinii
BRUKOVA - Porządne Gładzie Gipsowe Skierniewice

Gdy szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z BRUKOVA są dla Ciebie idealni. Zarezerwuj termin już teraz!

Świetne Gładzie Gipsowe

1 opinia
Twój Własny Remont - Świetne Gładzie Gipsowe Skierniewice

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Twój Własny Remont jest do Twoich usług. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Skierniewicach (14)

Położenie gładzi, 201-300m², Żyrardów

Masz zamiar przyjąć zlecenie na gładzenie ścian, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Położenie gładzi, 201-300m² to doskonały pomysł. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

2024-01-29 do 2024-02-06

 • Żyrardów

Dam zlecenie na położenie gładzi, 55m², Żyrardów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 55m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-11-29 do 2023-12-07

 • Żyrardów

Dam zlecenie na położenie gładzi, 51-100m², Żyrardów

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: malowanie Informacje dodatkowe: Mieszkanie 38m2 w calosci do gładziowania włącznie z sufitem i do malowania. ok. 70-100m2...

2023-12-18 do 2023-12-19

 • Żyrardów

Dam zlecenie na położenie gładzi, 201-300m², Jaktorów

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na najwyższej klasy kładzenie gładzi w rejonie Mazowieckiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, 201-300m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

2024-05-13 do 2024-05-21

 • Jaktorów

Dam zlecenie na położenie gładzi, 21-50m², Sochaczew

Szukasz Zlecającego jako warty uwagi specjalista z zakresu najwyższej klasy kładzenia gładzi z Sochaczewa? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-03-06 do 2024-03-14

 • Sochaczew

Staranne Gładzie Skierniewice

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

2024-02-03 do 2024-02-13

 • Cielądz

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 21-50m², Cegłów

Ten Zlecający jeszcze szuka profesjonalistów od gładzi. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 21-50m², chcąc trafić w dobre miejsce. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-04-23 do 2024-05-01

 • Cegłów

Solidne Gładzie

Ten Klient myśli, że solidne gładzie to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do położenia gładzi, 21-50m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-03-03 do 2024-03-06

 • Feliksów

Fantastyczne Położenie Gładzi Skierniewice

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szlifowanie Informacje dodatkowe: Poszukuję kogoś do gładzi na styczeń lub luty. Możliwe pracę dodatkowe jak malowanie c...

2023-12-18 do 2023-12-26

 • Brzeziny

Położenie Gładzi

Wykonaj zadanie solidnego położenia gładzi o treści "Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m²", jako profesjonalista z miejscowości Grodzisk Mazowiecki. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Grodziska Mazowieckiego jesteś jednym z najlepszych. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

2023-11-28 do 2023-12-06

 • Grodzisk Mazowiecki

Szukam firmy do położenia gładzi, 101-200m², Grodzisk Mazowiecki

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Szukam firmy do położenia gładzi, 101-200m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie gładzi wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-03-07 do 2024-03-15

 • Grodzisk Mazowiecki

Doskonałe Gładzenie Ścian Skierniewice

Potrzebujesz klienta jako fachowiec od doskonałego gładzenia ścian w miejscowości Grodzisk Mazowiecki lub w okolicznych miastach? Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2024-02-07 do 2024-02-15

 • Grodzisk Mazowiecki

Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m², Grodzisk Mazowiecki

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: inne. Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-02 do 2024-02-12

 • Grodzisk Mazowiecki

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 101-200m², Żabia Wola

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Wygładzanie piaskiem kwarcowym Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 6 dni temu

 • Żabia Wola
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty