Kategorie
Szukaj

Gładzie w Warszawie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
639 650 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Warszawie

MRT Firma Remontowo-Wykończeniowa

55 opinii
Gładzie Warszawa

Myślisz, że solidne gładzie gipsowe to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Damian Żarłok

30 opinii
Damian Żarłok - Wysokiej Klasy Położenie Gładzi Warszawa

Potrzebujesz fachowców od wysokiej klasy położenia gładzi w miejscowości Warszawa lub w rejonie powiatu? Jeszcze dziś zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

Perfekt kolor

27 opinii
Perfekt kolor - Profesjonalne Gładzenie Ścian Warszawa

Perfekt kolor świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Warszawa i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Warszawa

20 opinii
Michał Kuna -BUDMEX - Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Warszawa

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to eksperci z Michał Kuna -BUDMEX są dla Ciebie idealni. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe w Warszawie

17 opinii
AD-BUD - Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe w Warszawie

Jeśli szukasz jakości wykonywanych usług to eksperci z AD-BUD są dla Ciebie stworzeni. Aby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Staranne Gładzie Na Mokro Warszawa

17 opinii
OCIEPLANIE PODDASZY Kamiński Grzegorz - Staranne Gładzie Na Mokro Warszawa

Potrzebujesz dobrej firmy od gładzi na mokro? Wykorzystaj kompetencje OCIEPLANIE PODDASZY Kamiński Grzegorz. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Pro100

15 opinii
Pro100 - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Warszawa

Wykonanie gładzi szpachlowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Pro100 ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Rewelacyjne Gładzie Na Mokro

14 opinii
Piotr Bucior Perfecto Tynk - Rewelacyjne Gładzie Na Mokro Warszawa

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od gładzi na mokro? Wykorzystaj doświadczenie Piotr Bucior Perfecto Tynk. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe

10 opinii
Usługi remontowo-wykończeniowe Michał i Paweł Kaczmarczyk - Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe Warszawa

Przygotowanie gładzi bezpyłowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Usługi remontowo-wykończeniowe Michał i Paweł Kaczmarczyk ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Profesjonalne Położenie Gładzi

6 opinii
ANBRES ANNA JABŁOŃSKA - Profesjonalne Położenie Gładzi Warszawa

Według Ciebie solidne gładzie gipsowe to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z ANBRES ANNA JABŁOŃSKA poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Warszawie (94)

Wyjątkowe Gładzenie Ścian Warszawa

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne walory jako specjalisty od gładzenia ścian to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Dam zlecenie na położenie gładzi, 600m². Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

2024-04-13 do 2024-04-21
dodano 4 dni temu

 • Warszawa

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, do 20m², Warszawa

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: Gładź Termin skorzystania z oferty: 2024-07-01...

2024-04-13 do 2024-04-21
dodano 4 dni temu

 • Warszawa

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 21-50m², Warszawa

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: Gładź Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-12 do 2024-04-20
dodano 5 dni temu

 • Warszawa

Porządne Gładzie Warszawa

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o położenia gładzi, 8500m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie gładzi wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2024-04-12 do 2024-04-20
dodano 5 dni temu

 • Warszawa

Świetne Gładzie

Przygotowanie gładzi dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Szukam firmy do położenia gładzi, 8500m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 6 dni temu

 • Warszawa

Rewelacyjne Położenie Gładzi Warszawa

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: 2024-10-01...

2024-04-09 do 2024-04-17
dodano 8 dni temu

 • Warszawa

Dam zlecenie na położenie gładzi, 200m², Warszawa

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 200m² Rodzaj prac: szpachlowanie Informacje dodatkowe: szpachlowanie i zagruntowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-11 do 2024-04-12

 • Warszawa

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi Warszawa

Jeśli bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze atuty jako fachowca od kładzenia gładzi to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Dam zlecenie na położenie gładzi, 21-50m². Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-04-09 do 2024-04-16

 • Warszawa

Rewelacyjne Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-04-08 do 2024-04-16

 • Warszawa

Dam zlecenie na położenie gładzi, 21-50m², Warszawa

Położenie gładzi to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

2024-04-05 do 2024-04-13

 • Warszawa

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Warszawa

Szukasz zlecenia jako specjalista od profesjonalnego gładzenia ścian w rejonie Warszawy lub w przyległych miastach? Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Warszawa

Rewelacyjne Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-02 do 2024-04-10

 • Warszawa

Położenie Gładzi

Jeśli atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako eksperta od położenia gładzi to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Szukam firmy do położenia gładzi, 101-200m². Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie.

2024-04-01 do 2024-04-02

 • Warszawa

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m², Warszawa

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: 2024-04-03...

2024-03-31 do 2024-04-08

 • Warszawa

Solidne Gładzie

Ten Klient myśli, że solidne gładzie to niełatwe zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Warszawa

Profesjonalne Gładzie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od gładzi szukasz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o położenia gładzi, 201-300m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Warszawa

Szukam firmy do położenia gładzi, 301-500m², Warszawa

Zdecyduj się na prace dotyczące najwyższej klasy położenia gładzi od rzetelnych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Warszawa lub okolicy. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

2024-03-25 do 2024-04-02

 • Warszawa

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

Poszukujesz klienta jako ekspert od profesjonalnego kładzenia gładzi w miejscowości Warszawa lub na terenie Warszawy? Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

2024-03-25 do 2024-04-03

 • Warszawa
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty