Kategorie
Szukaj

Gładzie w Mławie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
654 024 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Mławie

S.A.M. s.c.

2 opinie
Gładzie Mława

Po prostu zleć usługę kładzenia gładzi profesjonalistom z miejscowości Mława. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Mławy nie mają sobie równych. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Mława

1 opinia
Usługi Budowlane Karol Janiak - Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Mława

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z kwalifikacji Usługi Budowlane Karol Janiak. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

RADEX

6 opinii
RADEX - Doskonałe Gładzie Szpachlowe Mława

Planujesz wybrać rzetelnego specjalistę do realizacji swoich planów? RADEX z Mławy jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Perfekcyjne Gładzie w Mławie

2 opinie
AND-MIX - Perfekcyjne Gładzie w Mławie

Gładzie w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

WYKONCZENIAPROFESJONALNE MNIESZKAN

3 opinie
WYKONCZENIAPROFESJONALNE MNIESZKAN - Najlepsze Gładzenie Ścian Mława

Jeśli szukasz jakości wykonywanych usług to eksperci z WYKONCZENIAPROFESJONALNE MNIESZKAN są dla Ciebie stworzeni. Aby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Doskonałe Gładzenie Ścian Mława

2 opinie
Usługi budowlane MarBud Mariusz Olszewski - Doskonałe Gładzenie Ścian Mława

Starasz się odnaleźć solidnego profesjonalistę z zakresu doskonałego gładzenia ścian z Mławy, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Usługi budowlane MarBud Mariusz Olszewski jest do Twojej dyspozycji. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Rewelacyjne Gładzie Gipsowe

3 opinie
Usługi Remontowe "ARKO" - Rewelacyjne Gładzie Gipsowe Mława

Chcesz znaleźć solidnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Usługi Remontowe ARKO z Mławy będzie najszybszą drogą. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Ocieplenie pianą pur WmlPur

4 opinie
Ocieplenie pianą pur WmlPur - Najlepsze Gładzie Gipsowe Mława

Nadal potrzebujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Ocieplenie pianą pur WmlPur. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Gab-House Usługi Budowlane Damian Czarnocki

6 opinii
Gab-House Usługi Budowlane Damian Czarnocki - Solidne Gładzie Gipsowe Mława

Według Ciebie solidne gładzie gipsowe to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Gab-House Usługi Budowlane Damian Czarnocki poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Usługi Budowlane KAM - BUD Kamil Siemiątkowski

8 opinii
Usługi Budowlane KAM - BUD Kamil Siemiątkowski - Świetne Gładzie Bezpyłowe Mława

Jeśli potrzebujesz ekspertów od gładzi bezpyłowych to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Usługi Budowlane KAM - BUD Kamil Siemiątkowski. Mława i okolice to główny obszar ich działania. Nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Mławie (16)

Dam zlecenie na położenie gładzi, 600m², Mława

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 600m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-07 do 2024-04-15

 • Mława

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, do 20m², Ciechanów

Miejsce położenia gładzi: sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-03-06 do 2024-03-14

 • Ciechanów

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 55m², Ciechanów

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 55m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-04-02 do 2024-04-10

 • Ciechanów

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-200m², Żuromin

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na najwyższej klasy położenie gładzi w rejonie Żuromina i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2024-02-18 do 2024-02-26

 • Żuromin

Profesjonalne Gładzenie Ścian Mława

Starasz się odnaleźć Klienta jako dobry specjalista z zakresu profesjonalnego gładzenia ścian? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Przasnysz

Dam zlecenie na położenie gładzi, 340m², Płońsk

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 340m² Rodzaj prac: mozliwe, ze malowanie- do dogadania Informacje dodatkowe: gladz na parterze domu jednorodzinnego, 113m2 sufitu, 228m2 scian Ter...

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Płońsk

Szukam firmy do położenia gładzi, 101-200m², Płońsk

Przyjmij usługę solidnego położenia gładzi o treści "Szukam firmy do położenia gładzi, 101-200m²", jako specjalista z miejscowości Płońsk. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Płońska jesteś jednym z najlepszych. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

2024-04-12 do 2024-04-20

 • Płońsk

Zapytanie o położenia gładzi, 21-50m², Płońsk

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-19 do 2024-03-27

 • Płońsk

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-200m², Nowe Miasto

Szukasz Zlecającego jako warty uwagi specjalista z zakresu najwyższej klasy kładzenia gładzi z Mazowieckiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-03-24 do 2024-04-01

 • Nowe Miasto

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 15m², Cieciórki Szlacheckie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 15m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-16 do 2024-03-17

 • Cieciórki szlacheckie

Położenie gładzi, 101-200m², Nowe Pieścirogi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie Informacje dodatkowe: Sufit na poddaszu jest już w płytach, ściany cegła. Okna obrobione. Termin skorzystania...

2024-03-10 do 2024-03-18

 • Nowe pieścirogi

Kładzenie Gładzi Mława

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-31 do 2024-04-08

 • Olsztynek

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Mława

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-01-17 do 2024-01-25

 • Rypin

Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-13 do 2024-06-21

 • Rypin

Gładzie Mława

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szpachlowanie Informacje dodatkowe: Wykonuje gładzie maszynowe szybki ...

2024-02-29 do 2024-03-08

 • Nowe Miasto Lubawskie

Solidne Kładzenie Gładzi

Klient napisał "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-200m²". Zrealizuj zadanie solidnego kładzenia gładzi jako fachowiec w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania prac z Nowego Miasta Lubawskiego i sąsiednich miast. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

2024-07-23 do 2024-07-31
dodano wczoraj o 10:28

 • Nowe Miasto Lubawskie
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty