Kategorie
Szukaj

Gładzie w Przasnyszu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 195 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Przasnyszu

PHU KINEX PAWEŁ ŁUKASIAK

8 opinii
Gładzie Przasnysz

Firma działa na obszarze Przasnysza i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu profesjonalnego gładzi. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Najlepsze Gładzenie Ścian Przasnysz

7 opinii
JUGADOM - Najlepsze Gładzenie Ścian Przasnysz

Wiele długich lat pracownicy firmy JUGADOM świadczą usługi z zakresu najlepszego gładzenia ścian, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

RENOMAR

1 opinia
RENOMAR - Najlepsze Położenie Gładzi Przasnysz

Gładzie to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

S-BUD Usługi Ogólnobudowlane Sylwester Adamkiewicz

3 opinie
S-BUD Usługi Ogólnobudowlane Sylwester Adamkiewicz - Rewelacyjne Położenie Gładzi Przasnysz

Bez oporów zleć usługę najlepszego położenia gładzi fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Przasnysza i przyległych miast. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Solidbud

1 opinia
Solidbud - Doskonałe Gładzie Przasnysz

Ten specjalista działa na terenie województwa i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego gładzi. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Marek Królikowski

7 opinii
Marek Królikowski - Pierwszorzędne Gładzie Przasnysz

Gładzie na najwyższym poziomie to dla firmy Marek Królikowski pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Daniel Kuciński

3 opinie
Daniel Kuciński - Profesjonalne Gładzenie Ścian Przasnysz

Po prostu zleć zadanie gładzenia ścian fachowcom z miejscowości Przasnysz. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. W okolicy Przasnysza są jednymi z najlepszych. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Doskonałe Gładzie Gipsowe w Przasnyszu

8 opinii
Profesjonalne malowanie i odświeżanie pomieszczeń - Doskonałe Gładzie Gipsowe w Przasnyszu

Jeżeli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych to skorzystaj z kwalifikacji Profesjonalne malowanie i odświeżanie pomieszczeń. Przasnysz i okolice to główny obszar ich działania. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Usługi remontowo - wykończeniowe Paweł Szczapiński

Usługi remontowo - wykończeniowe Paweł Szczapiński - Staranne Gładzie Gipsowe Przasnysz

Wykonanie gładzi gipsowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Usługi remontowo - wykończeniowe Paweł Szczapiński ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Przasnysz

Dekor-Style - Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Przasnysz

Starasz się odnaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu wysokiej klasy kładzenia gładzi z Przasnysza, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Dekor-Style jest Twoim rozwiązaniem. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Przasnyszu (15)

Szukam firmy do położenia gładzi, 201-300m², Przasnysz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Przasnysz

Zapytanie o położenia gładzi, 510m², Leszno

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 510m² Rodzaj prac: szlifowanie Informacje dodatkowe: Obecnie jest tynk gipsowy. Oczekuję zagruntowania scian, położenia gładzi w dwóch warstwach (f...

2023-12-24 do 2024-01-01

 • Leszno

Fantastyczne Położenie Gładzi Przasnysz

Masz zamiar wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zapytanie o położenia gładzi, 301-500m² to wspaniały wybór. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

2024-01-05 do 2024-01-06

 • Ciechanów

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, do 20m², Ciechanów

Miejsce położenia gładzi: sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-03-06 do 2024-03-14

 • Ciechanów

Solidne Gładzie Przasnysz

Ten Klient myśli, że solidne gładzie to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 55m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-04-02 do 2024-04-10

 • Ciechanów

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 15m², Cieciórki Szlacheckie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 15m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-16 do 2024-03-17

 • Cieciórki szlacheckie

Znakomite Gładzie

Ten Klient jest zdania, że znakomite gładzie to nieprosty temat. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, 600m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

2024-04-07 do 2024-04-15

 • Mława

Perfekcyjne Gładzenie Ścian Przasnysz

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-16 do 2024-04-24

 • Ostrołęka

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi Przasnysz

Poszukujesz pracy jako specjalista od perfekcyjnego kładzenia gładzi w miejscowości Ostrołęka lub w rejonie powiatu? Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

2023-12-19 do 2023-12-27

 • Ostrołęka

Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: Gruntowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-03-24 do 2024-04-01

 • Nowe Miasto

Zapytanie o położenia gładzi, 201-300m², Szczytno

Ten Zleceniodawca potrzebuje profesjonalistów od gładzi. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o położenia gładzi, 201-300m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2024-01-27 do 2024-01-29

 • Szczytno

Najlepsze Gładzenie Ścian

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Dam zlecenie na położenie gładzi, 330m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

2023-11-15 do 2023-11-23

 • Cegielnia psucka

Położenie gładzi, 101-200m², Nowe Pieścirogi

Zleceniodawca napisał "Położenie gładzi, 101-200m²". Wykonaj usługę wysokiej klasy położenia gładzi jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia prac z okolic Mazowieckiego i sąsiednich miast. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2024-03-10 do 2024-03-18

 • Nowe pieścirogi

Położenie Gładzi

Jeśli konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje główne mocne strony jako eksperta od położenia gładzi to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-01-06 do 2024-01-14

 • Płońsk

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 340m² Rodzaj prac: mozliwe, ze malowanie- do dogadania Informacje dodatkowe: gladz na parterze domu jednorodzinnego, 113m2 sufitu, 228m2 scian Ter...

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Płońsk
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty