Kategorie
Szukaj

Gładzie w Gostyninie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 147 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Gostyninie

Świetne Gładzie Gipsowe Gostynin

9 opinii
Gładzie Gostynin

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Firma remontowo budowlana Adam Szostak jest do Twoich usług. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najlepsze Gładzenie Ścian w Gostyninie

3 opinie
Firma Handlowo Usługowa Agnieszka Rojewska - Najlepsze Gładzenie Ścian w Gostyninie

Wiele długich lat pracownicy firmy Firma Handlowo Usługowa Agnieszka Rojewska świadczą usługi z zakresu najlepszego gładzenia ścian, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Staranne Gładzie Szpachlowe Gostynin

1 opinia
KP Project - Staranne Gładzie Szpachlowe Gostynin

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z KP Project perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Wykończenia ogólnobudowlane MacBud

4 opinie
Wykończenia ogólnobudowlane MacBud - Profesjonalne Gładzie Gipsowe Gostynin

Myślisz, że profesjonalne gładzie gipsowe to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z Wykończenia ogólnobudowlane MacBud posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę.

Przemysław Skonieczny

1 opinia
Przemysław Skonieczny - Pierwszorzędne Gładzie Gostynin

Wykonanie gładzi gipsowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Przemysław Skonieczny ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

"TOM-BUD" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Salamondra Tomasz

3 opinie
"TOM-BUD" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Salamondra Tomasz - Profesjonalne Gładzenie Ścian Gostynin

Po prostu zleć zadanie gładzenia ścian profesjonalistom z miejscowości Gostynin. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Gostynina nie mają sobie równych. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

7 opinii
Firma ,,GSprojekt,, - Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Gostynin

Powierz zadanie położenia gładzi profesjonalistom firmy Firma GSprojekt z miejscowości Gostynin. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Gostynina są w ścisłej czołówce. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

DURMAX Usługi Remontowo Budowlane Kamil Durmaj

5 opinii
DURMAX Usługi Remontowo Budowlane Kamil Durmaj - Perfekcyjne Gładzie Bezpyłowe Gostynin

Uważasz, że perfekcyjne gładzie bezpyłowe to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z DURMAX Usługi Remontowo Budowlane Kamil Durmaj pomogą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

J&B Interior Finishing BARTOSZ JĘDRZEJCZAK

2 opinie
J&B Interior Finishing BARTOSZ JĘDRZEJCZAK - Znakomite Gładzie Gipsowe Gostynin

Przygotowanie gładzi gipsowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. JB Interior Finishing BARTOSZ JĘDRZEJCZAK ma doświadczenie w branży, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Usługi remontowo budowlane OLO-BUD

4 opinie
Usługi remontowo budowlane OLO-BUD - Fantastyczne Położenie Gładzi Gostynin

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy, której specjalnością jest położenie gładzi. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Gostyninie (17)

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 3150m², Kutno

Szukasz zlecenia jako specjalista od profesjonalnego gładzenia ścian w rejonie Kutna lub w przyległych miastach? Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

2024-05-07 do 2024-05-15

 • Kutno

Zapytanie o położenia gładzi, 3150m², Kutno

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 3150m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Kutno

Zapytanie o położenie gładzi, pow. 3150m2, Kutno

Pragniesz znaleźć Klienta jako solidny fachowiec z zakresu fantastycznego gładzenia ścian z Kutna? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

2024-04-24 do 2024-05-07

 • Kutno

Dam zlecenie na położenie gładzi, 51-100m², Kutno

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-05-29 do 2024-06-06

 • Kutno

Szukam firmy do położenia gładzi, 21-50m², Kutno

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-02 do 2024-06-10

 • Kutno

Wyjątkowe Gładzenie Ścian Gostynin

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-05-07 do 2024-05-15

 • Kutno

Szukam firmy do położenia gładzi, 21-50m², Płock

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: Malowanie, szpachlowanie, szlifowanie Termin skorzystania z oferty: 2024-04-13...

2024-04-13 do 2024-04-21

 • Płock

Położenie gładzi, 21-50m², Płock

Miejsce położenia gładzi: tylko ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-21 do 2024-06-29

 • Płock

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 20m², Płock

Jeśli konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze zalety jako eksperta od kładzenia gładzi to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 20m². Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Płock

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi Gostynin

Rewelacyjne kładzenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2024-05-27 do 2024-06-04

 • Płock

Zapytanie o położenia gładzi, do 20m², Płock

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

2024-04-05 do 2024-04-13

 • Płock

Solidne Gładzie Gostynin

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 3000m² Rodzaj prac: Zabudowy GK, szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Informacje dodatkowe: Mam...

2024-06-09 do 2024-06-10

 • Płock

Położenie gładzi, 101-200m², Słupno

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-01-25 do 2024-02-02

 • Słupno

Najlepsze Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-02-18 do 2024-02-26

 • Kiernozia

Solidne Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-22 do 2024-04-30

 • Płock

Porządne Gładzie

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Płock

Położenie gładzi, 101-200m², Płock

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-10 do 2024-03-18

 • Płock
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty