Kategorie
Szukaj

Remont mieszkania i domu w Przasnyszu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 277 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty mieszkań stanowią wyzwanie dla każdego posiadacza nieruchomości. Wykonanie projektu w ulubionym stylu oraz jego późniejsza realizacja i dobór materiałów bywają źródłem długotrwałego stresu i niepokoju. Niezależnie od tego, czy planujesz lekkie odświeżenie wnętrza, czy generalny remont mieszkania, kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej ekipy budowlanej.

Prowadząc pierwsze rozmowy z fachowcami, należy zacząć od przygotowania harmonogramu i projektu pracy. Nasz niepokój powinni wzbudzić specjaliści narzekający na braki kadrowe oraz zbyt dużą ilość zleceń. Remonty mieszkań wykonywane przez przemęczonych robotników lub firmy budowlane z brakami personelu mogą bowiem zbytnio się przedłużyć. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że polecani fachowcy mają przeważnie sporo zleceń i nie powinien nas zniechęcać odległy termin rozpoczęcia pracy. Na sprawdzonych pracowników warto poczekać.

Jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia powinien zostać przygotowany szczegółowy kosztorys. Remont mieszkania musi być dobrze zaplanowany także pod względem doboru materiałów. Specjalista, po skrupulatnym przedstawieniu projektu i planów właściciela nieruchomości, powinien oszacować, jaki będzie całkowity koszt robocizny oraz zakupów w sklepach specjalistycznych. Warto przy tym korzystać z oferty robotników świadczących konkretne usługi, np. glazurników. Niekiedy firmy ogólnobudowlane świadczą usługi w zakresie prac, przekraczających ich umiejętności.

Chcesz kupić mieszkanie na remont? Zastanawiasz się jednak, jak długo mogą potrwać roboty? W przypadku generalnych remontów warto stawiać na zlecenia wystawiane przez profesjonalne firmy, zatrudniające wielu specjalistów. W ten sposób jedna ekipa wykona dla Ciebie szeroki zakres prac, w tym tapetowanie, wymianę instalacji elektrycznej i gazowej oraz położenie płytek lub parkietu. Dodatkowo unikniemy w ten sposób przerzucania odpowiedzialności za ewentualne błędy z jednej ekipy na drugą.

Ważne jest jednak by weryfikować informacje zamieszczane przez pracowników. Wybierając zlecenia na remont mieszkania, należy sprawdzić ewentualne uprawnienia oraz opinie dawnych klientów. Ważne jest także, by porównywać wiele różnych ofert i wybrać taką, która najlepiej wpisze się w zakres naszych potrzeb. Warto stawiać na fachowców o dużej wiedzy i doświadczeniu. Niekiedy zdarza się, że każdy pomysł właściciela mieszkania łączy się z odmową. Wykwalifikowani specjaliści powinni być w stanie wytłumaczyć, dlaczego wdrożenie niektórych rozwiązań nie jest możliwe z powodów technicznych oraz zaproponować alternatywne rozwiązanie.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów mieszkań w Przasnyszu

Świetna Firma Remontowa Przasnysz

3 opinie
Remonty mieszkań Przasnysz

Świetna firma remontowa PERFEKT Krzysztof Kurach, która jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Marek Królikowski

7 opinii
Marek Królikowski - Wiarygodna Firma Remontowa Przasnysz

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Marek Królikowski jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

S-BUD Usługi Ogólnobudowlane Sylwester Adamkiewicz

3 opinie
S-BUD Usługi Ogólnobudowlane Sylwester Adamkiewicz - Najwyższej Klasy Remontowanie Mieszkań Przasnysz

Powierz usługę najwyższej klasy remontowania mieszkań profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Przasnysz i sąsiednich miast. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Profesjonalne Usługi Remontowe w Przasnyszu

1 opinia
Solidbud - Profesjonalne Usługi Remontowe w Przasnyszu

Ten, kto szuka usługi remontowej powinien już dziś zgłosić się do tych specjalistów i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Usługi Ślusarsko-Budowlane ART-BUD Artur Wójcik

7 opinii
Usługi Ślusarsko-Budowlane ART-BUD Artur Wójcik - Doskonałe Remonty Mieszkań Przasnysz

Gdy poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Usługi Ślusarsko-Budowlane ART-BUD Artur Wójcik są dla Ciebie stworzeni. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Daniel Kuciński

3 opinie
Daniel Kuciński - Solidne Remonty Mieszkań Przasnysz

Wybierz tę firmę jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do najwyższej klasy remontowania mieszkań w miejscowości Przasnysz lub okolicy. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

JUGADOM

7 opinii
JUGADOM - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Przasnysz

Usługi remontowe nie mają dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi w zakresie remontowania mieszkań. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Doskonałe Remontowanie Mieszkań Przasnysz

8 opinii
Profesjonalne malowanie i odświeżanie pomieszczeń - Doskonałe Remontowanie Mieszkań Przasnysz

Usługi remontowe nie mają dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi w zakresie remontowania mieszkań. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Doskonałe Usługi Remontowe

1 opinia
RENOMAR - Doskonałe Usługi Remontowe Przasnysz

Przez zapewnianie profesjonalnej usługi remontowej RENOMAR wybija się w branży. Markę budują oceny spełnionych zleceniodawców. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najlepsze Usługi Remontowe

4 opinie
Grzegorz - Najlepsze Usługi Remontowe Przasnysz

Oferuje usługi remontowe od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Przasnysz, ale także okolicznych miast. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Aktualne zlecenia na remonty mieszkań w Przasnyszu (17)

Doskonałe Usługi Remontu Mieszkania Przasnysz

Jeśli doskonałe usługi remontu mieszkania na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten zainteresowany zgłosił "Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 81-100m²". Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

2024-06-07 do 2024-06-15
dodano 8 dni temu

 • Przasnysz

Zlecę remont w mieszkaniu, 81-100m², Przasnysz

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, klatka schodowa, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia pomieszczeń: 81-100m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacj...

2024-05-29 do 2024-06-06

 • Przasnysz

Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, do 10m², Przasnysz

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma projektu, ale wi...

2024-05-26 do 2024-06-03

 • Przasnysz

Szukam ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 11-20m², Przasnysz

Olśnij tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w rejonie Przasnysza. Jako uznana firma remontowa wykonaj zlecenie "Szukam ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 11-20m²" i dowiedź, że realizacja remontów mieszkań zostanie wykonana szybko. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

2024-04-02 do 2024-04-10

 • Przasnysz

Poszukuję ekipy remontowej, remont w domu, 81-100m², Chorzele

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, klatka schodowa, poddasze, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Powierzchnia pomieszczeń: 81-100m² Rodzaj prac do wykonania:...

2024-02-11 do 2024-02-19

 • Chorzele

Staranne Usługi Remontu Mieszkania

Chcesz znaleźć Zlecającego jako godny zaufania specjalista od starannych usług remontu mieszkania z Przasnysza? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

2024-02-10 do 2024-02-18

 • Przasnysz

Solidna Ekipa Remontowa Przasnysz

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: poddasze Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia pomieszczeń: 81-100m² Rodzaj prac do wykonania: montaż płyt G-K Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma...

2024-01-15 do 2024-01-23

 • Krzynowłoga wielka

Najlepsza Ekipa Remontowa

Odszukaliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównane zlecenie do ekipy remontowej,, które brzmi - Poszukuję ekipy remontowej, remont w domu, do 10m². Jako Specjaliści zaplanuj i całościowo zrealizuj zadanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

2024-01-15 do 2024-01-18

 • Przasnysz

Zlecę remont w mieszkaniu, 21-50m², Grójec

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, zabezpieczenie schodów ...

2024-01-08 do 2024-01-16

 • Grójec

Solidne Usługi Remontu Mieszkania

Jeśli solidne usługi remontu mieszkania w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten składający zapytanie zgłosił "Dam zlecenie na remont w domu, 81-100m²". Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

2024-04-22 do 2024-04-30

 • Łubiec

Zlecę remont w domu, 21-50m², Leszno

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój, hol, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: cyklinowanie podłogi i wymiana listew przypodł...

2024-02-22 do 2024-02-22

 • Leszno

Szukam ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 32m², Jaciążek

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 32m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, malowanie, układanie pł...

2024-01-11 do 2024-01-23

 • Jaciążek

Dobra Firma Remontowa Przasnysz

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, malowanie, układanie...

2024-01-23 do 2024-02-05

 • Jaciążek

Usługi Remontu Mieszkania

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, malowanie, układanie płytek, ...

2024-02-11 do 2024-02-19

 • Jaciążek

Zlecę remont w mieszkaniu, 21-50m², Jaciążek

Próbujesz znaleźć zlecenia jako sprawdzony profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Mazowieckiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

2024-02-08 do 2024-02-16

 • Jaciążek

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Przasnysz

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, układanie płytek, montaż gniazdek włączników lub oświetl...

2024-02-09 do 2024-02-11

 • Jaciążek

Zlecę remont w mieszkaniu, do 10m², Jaciążek

Jesteś firmą z doświadczoną kadrą? Jako renomowana firma remontowa, która jest szanowana w branży w okolicy Mazowieckiego za kompletne podejście do usług remontu mieszkania, wykonaj zlecenie mówiącego "Zlecę remont w mieszkaniu, do 10m²". Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2024-02-05 do 2024-02-11

 • Jaciążek
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Częste pytania o remontach mieszkań

Gdzie szukać fachowca do remontu mieszkania?

Ceny materiałów budowlanych, działek i robocizny stale rosną, w związku z czym koszty budowy domów też są wyższe.

Najmniej kosztuje budowa domu jednorodzinnego do stanu surowego, natomiast najwięcej – kompleksowa budowa domu do stanu pod klucz lub do stanu deweloperskiego.

Średnie stawki podawane przez firmy budujące domy wynoszą:

 • dom 70 m2 do stanu surowego ok. 130 – 150 tys. zł,
 • dom 70 m2 do stanu deweloperskiego do 350 tys. zł.

Jeśli wybierzesz indywidualny projekt domu oraz prostą bryłę budynku, Twój budżet mniej ucierpi.

Remont mieszkania - ile kosztuje?

Budowa domu jednorodzinnego to inwestycja, do której powinieneś się przygotować. Na początku zorientuj się, jakie są przeciętne koszty budowy domów i czy masz odpowiednie środki na ten cel. Jedną z opcji pozyskania dodatkowej gotówki może być kredyt hipoteczny.

Kosztorys możesz uzyskać na trzy sposoby:

 1. Przygotuj kosztorys samodzielnie.
 2. Zamów kosztorys z projektem.
 3. Zleć kosztorysantowi wykonanie (ok. 1000 zł).

Cena kompleksowej budowy domu w średnim standardzie (plus działka i ogrodzenie) za m2 powierzchni użytkowej opiewa na kwotę ok. 5000 – 6000 zł (czyli za 100 m2 zapłacisz ok. 500 000 – 600 000 zł).

Jakie wyróżniamy czynności remontowe?

Do budowy domu należy odpowiednio się przygotować:

 1. Jeszcze przed zakupem działki pod budowę domu zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami inwestycji i przekalkuluj, czy będzie Cię na nią stać.
 2. Sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz księgi wieczyste nieruchomości.
 3. Po zakupie działki zamów projekt domu jednorodzinnego – gotowy lub indywidualny.
 4. Zgłoś budowę domu do odpowiedniego urzędu.

O czym warto pamiętać:

 • wybierz sposób prowadzenia budowy;
 • opracuj harmonogram i kosztorys prac;
 • wybierz polecaną firmę budującą domy i sprawdzonego kierownika budowy.

Jakie prace remontowe wymagają zgłoszenia?

Do wyboru firmy budującej domy podejdź racjonalnie. Przede wszystkim decyduj się na wykonawców sprawdzonych i polecanych.

Dobra firma budująca domy:

 • zatrudnia przynajmniej kilku pracowników,
 • załatwia zaplecze budowlane, transport materiałów budowlanych na plac budowy we własnym zakresie,
 • dysponuje odpowiednim sprzętem i narzędziami do pracy,
 • podpisuje umowy,
 • prowadzi rzeczowe i konkretne rozmowy,
 • nie jest dostępna od ręki,
 • ma za sobą wiele udanych budów domów i może nimi pochwalić się przed Tobą,
 • zapewnia usługi budowlane zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Mieszkań złożą Ci bezpłatne oferty