Kategorie
Szukaj

Gładzie w Zgierzu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 551 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Zgierzu

Perfekcyjne Gładzie

22 opinie
Gładzie Zgierz

Eksperci z Mateusz to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnego gładzi. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

FHU "PROJEKT GLAZURA" MARCIN GÓRALSKI

8 opinii
FHU "PROJEKT GLAZURA" MARCIN GÓRALSKI - Rewelacyjne Położenie Gładzi Zgierz

Dokonaj najlepszego wyboru i zleć swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii położenia gładzi z Zgierza. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian w Zgierzu

6 opinii
Michał Gajdka - Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian w Zgierzu

Wybierz specjalistów z Michał Gajdka jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do najwyższej klasy gładzenia ścian na terenie Zgierza. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Zgierz

13 opinii
DAN-BUD - Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Zgierz

Wykonanie gładzi bezpyłowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. DAN-BUD ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Firma Budowlana Artur Krawczyk

6 opinii
Firma Budowlana Artur Krawczyk - Najlepsze Gładzie Bezpyłowe Zgierz

Myślisz, że najlepsze gładzie bezpyłowe to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Solidne Gładzie Zgierz

1 opinia
BŁAŻEJ SADZAK - Solidne Gładzie Zgierz

Zawodowcy z BŁAŻEJ SADZAK to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od gładzi. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Doskonałe Położenie Gładzi

2 opinie
CholGips Bartosz Cholewiński - Doskonałe Położenie Gładzi Zgierz

Chesz znaleźć solidnego profesjonalistę z zakresu doskonałego położenia gładzi z Zgierza do realizacji zaplanowanych działań? Firma CholGips Bartosz Cholewiński jest gotowa Ci pomóc. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Besttynk sp z.o o.

3 opinie
Besttynk sp z.o o. - Fantastyczne Gładzenie Ścian Zgierz

Zleć usługę gładzenia ścian profesjonalistom firmy Besttynk sp z.o o. z miejscowości Zgierz. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Zgierza są jednymi z najlepszych. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Rafal Witkowski

9 opinii
Rafal Witkowski - Porządne Gładzie Na Mokro Zgierz

Zaufaj fachowcom w dziedzinie gładzi na mokro i zatrudnij Rafal Witkowski. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Artbud Kubiak

5 opinii
Artbud Kubiak - Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Zgierz

Przygotowanie gładzi gipsowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Artbud Kubiak ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Zgierzu (18)

Perfekcyjne Gładzenie Ścian Zgierz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 400m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-05-12 do 2024-05-13

 • Krzywiec

Położenie gładzi, 101-200m², Sokolniki-Las

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-09 do 2024-04-17

 • Sokolniki-Las

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Zgierz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szpachlowanie Informacje dodatkowe: Dzień Dobry Poszukuje firmy która wykona gładź gipsową w nowo budowanym domu jednorodzinn...

2024-03-17 do 2024-03-25

 • Sokolniki-Las

Wysokiej Klasy Położenie Gładzi Zgierz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-03-05 do 2024-03-13

 • Zgierz

Szukam firmy do położenia gładzi, 21-50m², Feliksów

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Szukam firmy do położenia gładzi, 21-50m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

2024-03-03 do 2024-03-06

 • Feliksów

Kładzenie Gładzi

Ten Klient wprowadził zapytanie "Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m²". Przyjmij usługę najlepszego kładzenia gładzi jako specjalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania prac z Zgierza i okolicznych powiatów. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

2024-02-06 do 2024-02-14

 • Zgierz

Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m², Zgierz

Masz zamiar przyjąć zlecenie na gładzenie ścian, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m² to doskonały pomysł. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

2024-02-04 do 2024-02-12

 • Zgierz

Położenie gładzi, 301-500m², Aleksandrów Łódzki

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Łódzkiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

2024-01-11 do 2024-01-19

 • Aleksandrów Łódzki

Profesjonalne Gładzenie Ścian

Klient szuka dobrej jakości wykonywanych usług, pisząc - Szukam firmy do położenia gładzi, 301-500m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

2024-02-10 do 2024-02-18

 • Góry

Gładzie Zgierz

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-23 do 2024-03-02

 • Łódź

Położenie gładzi, do 20m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: gładzie i malowanie Informacje dodatkowe: drzwi metalowe do wycięcia Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

2024-02-26 do 2024-03-05

 • Łódź

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 60m² Rodzaj prac: szpachlowanie Informacje dodatkowe: Dzień dobry. Do zrobienia jest 20m2 sufitu i 40m2 ścian - Usunięcie starych nietrzymając...

2024-03-02 do 2024-03-04

 • Łódź

Pierwszorzędne Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Łódź

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-30 do 2024-04-07

 • Łódź

Szukam firmy do położenia gładzi, 21-50m², Łódź

Zrealizuj zlecenie rewelacyjnego położenia gładzi o treści "Szukam firmy do położenia gładzi, 21-50m²", jako fachowiec z miejscowości Łódź. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Łodzi jesteś jednym z najlepszych. Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

2024-04-03 do 2024-04-11

 • Łódź

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Rewelacyjne kładzenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2024-04-08 do 2024-04-16

 • Łódź

Szukam firmy do położenia gładzi, 301-500m², Łódź

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Szukam firmy do położenia gładzi, 301-500m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Łódź

Szukam firmy do położenia gładzi, do 20m², Łódź

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-17 do 2024-05-25

 • Łódź
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty