Kategorie
Szukaj

Gładzie w Tomaszowie Mazowieckim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 174 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Tomaszowie Mazowieckim

Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe

5 opinii
Gładzie Tomaszów Mazowiecki

Jeśli szukasz jakości wykonywanych usług to eksperci z TROTIS ROBERT TROJAK są dla Ciebie stworzeni. Aby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

F.H.U. Remont-Profi

7 opinii
F.H.U. Remont-Profi - Doskonałej Jakości Gładzie Gipsowe Tomaszów Mazowiecki

Jeśli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od gładzi gipsowych to wykorzystaj doświadczenie F.H.U. Remont-Profi. Tomaszów Mazowiecki to główny obszar ich działania. Przedzwoń i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi

6 opinii
SEKO Konrad Biernat - Wyjątkowe Kładzenie Gładzi Tomaszów Mazowiecki

Powierz zadanie kładzenia gładzi ekspertom firmy SEKO Konrad Biernat z miejscowości Tomaszów Mazowiecki. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Tomaszowa Mazowieckiego są w ścisłej czołówce. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

P&m bud

3 opinie
P&m bud - Perfekcyjne Gładzie Na Mokro Tomaszów Mazowiecki

Jeszcze szukasz dobrej firmy od gładzi na mokro? Wykorzystaj kompetencje Pm bud. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Perfect

1 opinia
Perfect - Profesjonalne Gładzie Tomaszów Mazowiecki

Oferuje usługi z zakresu gładzi od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Tomaszowa Mazowieckiego, ale także przyległych powiatów. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się!

Solidne Gładzie Gipsowe

3 opinie
"B.A.K.S"- Sylwester Szturnoga - Solidne Gładzie Gipsowe Tomaszów Mazowiecki

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z kwalifikacji B.A.K.S- Sylwester Szturnoga. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi w Tomaszowie Mazowieckim

2 opinie
Makler Włodzimierz Sójta - Rewelacyjne Kładzenie Gładzi w Tomaszowie Mazowieckim

Zaufaj specjalistom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Makler Włodzimierz Sójta. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Marcin Czuchra

1 opinia
Marcin Czuchra - Doskonałe Gładzie Bezpyłowe Tomaszów Mazowiecki

Właśnie wybierasz dobrego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Marcin Czuchra jest na to skuteczną metodą. Mają propozycję dla każdego.

Porządne Gładzie Gipsowe Tomaszów Mazowiecki

3 opinie
b2tech - Porządne Gładzie Gipsowe Tomaszów Mazowiecki

Przygotowanie gładzi gipsowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. b2tech ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Aby poznać ofertę skontaktuj się - warto.

Pierwszorzędne Kładzenie Gładzi Tomaszów Mazowiecki

1 opinia
JATEX Jacek Krześlak - Pierwszorzędne Kładzenie Gładzi Tomaszów Mazowiecki

Konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to główne atuty firmy JATEX Jacek Krześlak, której specjalnością jest kładzenie gładzi. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Tomaszowie Mazowieckim (16)

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 21-50m², Tomaszów Mazowiecki

Potrzebujesz zlecenia jako fachowiec od profesjonalnego kładzenia gładzi w rejonie Tomaszowa Mazowieckiego lub w pobliskich miastach? Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

2024-07-05 do 2024-07-13

 • Tomaszów Mazowiecki

Położenie Gładzi Tomaszów Mazowiecki

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-17 do 2024-06-25

 • Tomaszów Mazowiecki

Porządne Gładzie Tomaszów Mazowiecki

Miejsce położenia gładzi: tylko ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-15 do 2024-06-23

 • Tomaszów Mazowiecki

Doskonałe Kładzenie Gładzi Tomaszów Mazowiecki

Masz zamiar przyjąć zlecenie na kładzenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Położenie gładzi, 201-300m² to doskonały pomysł. Przedłóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

2024-04-26 do 2024-05-04

 • Tomaszów Mazowiecki

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szlifowanie Informacje dodatkowe: Do położenia gładzie na tynki CW(gruntowanie, szlifowanie): ściany i sufity. Taki domek: h...

2024-02-14 do 2024-02-22

 • Karolinów

Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-03 do 2024-02-11

 • Tomaszów Mazowiecki

Doskonałe Gładzie

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 900m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-02-03 do 2024-02-13

 • Cielądz

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 20m², Zachorzów

Miejsce położenia gładzi: tylko sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: malowanie Informacje dodatkowe: potrzebuje ekipy, która sprawnie wykona prace 1 pokoju (zalezy mi na czasie) chodzi o gładź ...

2024-07-01 do 2024-07-09

 • Zachorzów

Gładzenie Ścian Tomaszów Mazowiecki

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: 2024-06-22...

2024-05-09 do 2024-05-17

 • Justynów

Dam zlecenie na położenie gładzi, 51-100m², Opoczno

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Opoczno

Najlepsze Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-24 do 2024-03-03

 • Piotrków Trybunalski

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi zrealizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Zapoznaj się ze zleceniem - Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 51-100m². Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

2024-06-11 do 2024-06-19

 • Piotrków Trybunalski

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 21-50m², Piotrków Trybunalski

Starasz się odnaleźć Klienta jako solidny profesjonalista z zakresu najlepszego gładzenia ścian z Piotrkowa Trybunalskiego? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

2024-03-02 do 2024-03-10

 • Piotrków Trybunalski

Najlepsze Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-03-09 do 2024-03-17

 • Piotrków Trybunalski

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m², Piotrków Trybunalski

Ten Klient jest zdania, że świetne gładzie to trudny temat. Napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Pokaż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś.

2024-01-15 do 2024-01-23

 • Piotrków Trybunalski

Porządne Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-01 do 2024-03-09

 • Piotrków Trybunalski
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty