Kategorie
Szukaj

Gładzie w Wieruszowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 597 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Wieruszowie

Świetne Gładzie Gipsowe

4 opinie
Gładzie Wieruszów

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz dobrej firmy od gładzi gipsowych to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry RAF-BUD Uslugi Ogolnobudowlane. Wieruszów i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Staranne Gładzie Bezpyłowe w Wieruszowie

1 opinia
FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA Choncel Tomasz - Staranne Gładzie Bezpyłowe w Wieruszowie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie gładzi bezpyłowych i zatrudnij FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA Choncel Tomasz. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi

3 opinie
Daniel Gruchot - Wyjątkowe Kładzenie Gładzi Wieruszów

Wiele długich lat pracownicy firmy Daniel Gruchot świadczą usługi z zakresu kładzenia gładzi, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Profesjonalne Gładzie Szpachlowe Wieruszów

2 opinie
"Łuk-Al" Łukasz Cieśliński Remonty i Wykończenia Wnętrz - Profesjonalne Gładzie Szpachlowe Wieruszów

Na wypadek jeśli wciąż szukasz profesjonalistów od gładzi szpachlowych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Łuk-Al Łukasz Cieśliński Remonty i Wykończenia Wnętrz. Wieruszów to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Solidne Gładzie Gipsowe Wieruszów

1 opinia
MIKA Michał Białek - Solidne Gładzie Gipsowe Wieruszów

MIKA Michał Białek świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Wieruszów i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

EM-DOM

1 opinia
EM-DOM - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Wieruszów

Jeśli poszukujesz dobrej współpracy to profesjonaliści z EM-DOM perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedzwoń i poznaj ofertę.

HOME VISION

2 opinie
HOME VISION - Znakomite Gładzie Gipsowe Wieruszów

Zaufaj fachowcom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij HOME VISION. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe

2 opinie
RemArt - Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Wieruszów

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z kwalifikacji RemArt. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Pierwszorzędne Położenie Gładzi

2 opinie
Firma Remontowo-Budowlana PiOMar - Pierwszorzędne Położenie Gładzi Wieruszów

Zleć usługę położenia gładzi fachowcom z miejscowości Wieruszów. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Wieruszowa są w ścisłej czołówce. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Solidne Kładzenie Gładzi

IGNA Paweł Gwiazda - Solidne Kładzenie Gładzi Wieruszów

Zleć usługę kładzenia gładzi fachowcom z miejscowości Wieruszów. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Wieruszowa są jednymi z najlepszych. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Wieruszowie (18)

Szukam firmy do położenia gładzi, 301-500m², Góry

Ten Klient jest zdania, że doskonałe gładzie to skomplikowane zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do położenia gładzi, 301-500m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

2024-02-10 do 2024-02-18

 • Góry

Dam zlecenie na położenie gładzi, 51-100m², Skomlin

Jeśli tylko interesuje Cię zlecenie na profesjonalne kładzenie gładzi w rejonie Łódzkiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, 51-100m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

2024-05-27 do 2024-06-04

 • Skomlin

Położenie Gładzi Wieruszów

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-01-10 do 2024-01-18

 • Wieluń

Perfekcyjne Gładzie Wieruszów

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Wieluń

Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m², Wieluń

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-21 do 2024-04-29

 • Wieluń

Położenie gładzi, 21-50m², Wieluń

Miejsce położenia gładzi: sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-13 do 2024-05-21

 • Wieluń

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 51-100m², Kępno

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-07 do 2024-04-15

 • Kępno

Gładzie

Wciąż masz możliwość odpowiedzieć na zlecenie Klienta jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2024-02-14 do 2024-02-14

 • Kępno

Kładzenie Gładzi Wieruszów

Potrzebujesz klienta jako ekspert od perfekcyjnego kładzenia gładzi w rejonie Łódzkiego lub w pobliskich powiatach? Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2024-01-04 do 2024-01-12

 • Wierzchlas

Rewelacyjne Gładzie

Miejsce położenia gładzi: tylko ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 1000m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-24 do 2024-06-01

 • Wierzchlas

Najlepsze Gładzenie Ścian Wieruszów

Chcesz znaleźć Klienta jako warty uwagi profesjonalista z zakresu najlepszego gładzenia ścian z Kluczborka? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

2024-05-21 do 2024-05-28

 • Kluczbork

Najlepsze Kładzenie Gładzi

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na najlepsze kładzenie gładzi w rejonie Opolskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, 301-500m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-04-28 do 2024-05-06

 • Bogacica

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące wysokiej klasy kładzenia gładzi od rzetelnych Klientów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Dolnośląskie lub sąsiednim mieście. Umów się na rozmowę już teraz.

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Syców

Szukam firmy do położenia gładzi, 101-200m², Sieradz

Nie marnuj energii i przyjmij zapytanie o najlepsze kładzenie gładzi z Sieradza. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

2023-12-27 do 2024-01-04

 • Sieradz

Zapytanie o położenia gładzi, 2600m², Sieradz

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 2600m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-08 do 2024-02-16

 • Sieradz

Dam zlecenie na położenie gładzi, 6000m², Sieradz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 6000m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-03-19 do 2024-03-27

 • Sieradz

Szukam firmy do położenia gładzi, 301-500m², Domaszowice

Zlecający szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Szukam firmy do położenia gładzi, 301-500m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Przedstaw propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

2024-01-25 do 2024-02-02

 • Domaszowice

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 400m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Namysłów
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty