Kategorie
Szukaj

Gładzie w Lwówku Śląskim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
639 133 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Lwówku Śląskim

RENOVA

15 opinii
Gładzie Lwówek Śląski

Jeżeli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z RENOVA perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

Usługi remontowo budowlane Krzysztof Pietruszkiewicz

13 opinii
Usługi remontowo budowlane Krzysztof Pietruszkiewicz - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Lwówek Śląski

Wykonanie gładzi szpachlowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Usługi remontowo budowlane Krzysztof Pietruszkiewicz ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Solidne Gładzie Szpachlowe

7 opinii
Jezioro Wykończenia - Solidne Gładzie Szpachlowe Lwówek Śląski

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Jezioro Wykończenia. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Staranne Gładzie Gipsowe Lwówek Śląski

10 opinii
OCIEPLENIA, ELEWACJE KOMPLEKSOWO - Staranne Gładzie Gipsowe Lwówek Śląski

Jeżeli poszukujesz dobrej firmy od gładzi gipsowych to skorzystaj z kwalifikacji OCIEPLENIA ELEWACJE KOMPLEKSOWO. Lwówek Śląski to teren, na którym koncentrują swoje działania. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Kamcio

4 opinie
Kamcio - Perfekcyjne Gładzie Lwówek Śląski

Gładzie nie ma dla Kamcio żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie położenia gładzi. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najlepsze Gładzie Gipsowe w Lwówku Śląskim

5 opinii
Usługi Ogólnobudowlane i Instalacyjne - Najlepsze Gładzie Gipsowe w Lwówku Śląskim

Jeszcze szukasz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Zaufaj doświadczeniu Usługi Ogólnobudowlane i Instalacyjne. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Świetne Gładzie Na Mokro Lwówek Śląski

5 opinii
Pietron - Świetne Gładzie Na Mokro Lwówek Śląski

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od gładzi na mokro? Powierz tę kwestię specjalistom z Pietron. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi od razu i poznaj ofertę.

ZO-HA Usługi remontowo - budowlane Tomasz Wojtasik

1 opinia
ZO-HA Usługi remontowo - budowlane Tomasz Wojtasik - Doskonałej Jakości Gładzie Szpachlowe Lwówek Śląski

ZO-HA Usługi remontowo - budowlane Tomasz Wojtasik świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Lwówka Śląskiego i z sąsiednich miast. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

BLAB Złota rączka

2 opinie
BLAB Złota rączka - Pierwszorzędne Gładzie Lwówek Śląski

Gdy szukasz świetnej współpracy to eksperci z BLAB Złota rączka perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Usługi Budowlane Bartłomiej Karwin

3 opinie
Usługi Budowlane Bartłomiej Karwin - Wyjątkowe Położenie Gładzi Lwówek Śląski

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty firmy Usługi Budowlane Bartłomiej Karwin, której specjalnością jest położenie gładzi. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Lwówku Śląskim (17)

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Lubań

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry, potrzebuję fachowca, który obrobi ścianę i część przedpokoju. Termin rozpoczęcia prac: najbliższy woln...

2023-10-19 do 2023-10-27

 • Lubań

Szukam firmy do położenia gładzi, 850m², Jelenia Góra

Starasz się odnaleźć Klienta jako solidny profesjonalista z zakresu najlepszego gładzenia ścian z Jeleniej Góry? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

2024-02-12 do 2024-02-20

 • Jelenia Góra

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 101-200m², Jelenia Góra

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-10 do 2024-01-18

 • Jelenia Góra

Solidne Położenie Gładzi Lwówek Śląski

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: 2024-07-22...

2024-02-25 do 2024-03-04

 • Jelenia Góra

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian Lwówek Śląski

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-28 do 2024-04-05

 • Jelenia Góra

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi Lwówek Śląski

Rewelacyjne kładzenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Jelenia Góra

Doskonałe Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-23 do 2024-03-02

 • Bolesławiec

Gładzenie Ścian

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Dolnośląskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-03-11 do 2024-03-19

 • Szklarska Poręba

Zlecę położenie gładzi, 600m², Miłków

Ten Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecę położenie gładzi, 600m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

2023-12-17 do 2023-12-25

 • Miłków

Doskonałe Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-11-02 do 2023-11-10

 • Miłków

Solidne Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 800m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: 2024-01-22...

2024-01-13 do 2024-01-21

 • Miłków

Doskonałej Jakości Gładzie Lwówek Śląski

Zrealizowanie gładzi dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

2023-11-06 do 2023-11-14

 • Zgorzelec

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

Zapytanie o treści - Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Legnicy i z sąsiednich miast. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

2024-03-07 do 2024-03-15

 • Legnica

Fantastyczne Położenie Gładzi

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu położenia gładzi wykonaj zlecenie na położenie gładzi. Poznaj szczegóły zapytania - Dam zlecenie na położenie gładzi, 51-100m². Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-01-01 do 2024-01-09

 • Legnica

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Legnica

Zlecenie o treści - Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Legnica i okolic. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

2023-11-24 do 2023-12-02

 • Legnica

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaproponuj termin już teraz!

2023-10-31 do 2023-11-08

 • Legnica

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 101-200m², Legnickie Pole

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-01 do 2024-03-09

 • Legnickie Pole
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty