Kategorie
Szukaj

Remont mieszkania i domu w Polkowicach

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
604 653 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty mieszkań stanowią wyzwanie dla każdego posiadacza nieruchomości. Wykonanie projektu w ulubionym stylu oraz jego późniejsza realizacja i dobór materiałów bywają źródłem długotrwałego stresu i niepokoju. Niezależnie od tego, czy planujesz lekkie odświeżenie wnętrza, czy generalny remont mieszkania, kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej ekipy budowlanej.

Prowadząc pierwsze rozmowy z fachowcami, należy zacząć od przygotowania harmonogramu i projektu pracy. Nasz niepokój powinni wzbudzić specjaliści narzekający na braki kadrowe oraz zbyt dużą ilość zleceń. Remonty mieszkań wykonywane przez przemęczonych robotników lub firmy budowlane z brakami personelu mogą bowiem zbytnio się przedłużyć. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że polecani fachowcy mają przeważnie sporo zleceń i nie powinien nas zniechęcać odległy termin rozpoczęcia pracy. Na sprawdzonych pracowników warto poczekać.

Jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia powinien zostać przygotowany szczegółowy kosztorys. Remont mieszkania musi być dobrze zaplanowany także pod względem doboru materiałów. Specjalista, po skrupulatnym przedstawieniu projektu i planów właściciela nieruchomości, powinien oszacować, jaki będzie całkowity koszt robocizny oraz zakupów w sklepach specjalistycznych. Warto przy tym korzystać z oferty robotników świadczących konkretne usługi, np. glazurników. Niekiedy firmy ogólnobudowlane świadczą usługi w zakresie prac, przekraczających ich umiejętności.

Chcesz kupić mieszkanie na remont? Zastanawiasz się jednak, jak długo mogą potrwać roboty? W przypadku generalnych remontów warto stawiać na zlecenia wystawiane przez profesjonalne firmy, zatrudniające wielu specjalistów. W ten sposób jedna ekipa wykona dla Ciebie szeroki zakres prac, w tym tapetowanie, wymianę instalacji elektrycznej i gazowej oraz położenie płytek lub parkietu. Dodatkowo unikniemy w ten sposób przerzucania odpowiedzialności za ewentualne błędy z jednej ekipy na drugą.

Ważne jest jednak by weryfikować informacje zamieszczane przez pracowników. Wybierając zlecenia na remont mieszkania, należy sprawdzić ewentualne uprawnienia oraz opinie dawnych klientów. Ważne jest także, by porównywać wiele różnych ofert i wybrać taką, która najlepiej wpisze się w zakres naszych potrzeb. Warto stawiać na fachowców o dużej wiedzy i doświadczeniu. Niekiedy zdarza się, że każdy pomysł właściciela mieszkania łączy się z odmową. Wykwalifikowani specjaliści powinni być w stanie wytłumaczyć, dlaczego wdrożenie niektórych rozwiązań nie jest możliwe z powodów technicznych oraz zaproponować alternatywne rozwiązanie.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów mieszkań w Polkowicach

Dobra Firma Remontowa

7 opinii
Remonty mieszkań Polkowice

Dobra firma remontowa świadcząca swoje usługi remontowe w miejscowości Polkowice i na obszarze Polkowic. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Fantastyczne Remontowanie Mieszkań Polkowice

6 opinii
Ogolnobudowlana - Fantastyczne Remontowanie Mieszkań Polkowice

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi remontowania mieszkań na najwyższym poziomie. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PHU BASTION Tomasz Małek

3 opinie
PHU BASTION Tomasz Małek - Wiarygodna Firma Remontowa Polkowice

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PHU BASTION Tomasz Małek jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Profesjonalne Remonty Mieszkań

1 opinia
Wiciabau - Profesjonalne Remonty Mieszkań Polkowice

Zrealizowanie remontów mieszkań będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Wiciabau ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań w Polkowicach

1 opinia
Kamil Tkacz - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań w Polkowicach

Wybierz tych specjalistów jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do pierwszorzędnego remontowania mieszkań na terenie Polkowic. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

NOWA JAKOŚĆ Paweł Klimaszewski

1 opinia
NOWA JAKOŚĆ Paweł Klimaszewski - Godna Zaufania Firma Remontowa Polkowice

Namierzenie godnej zaufania firmy remontowej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci NOWA JAKOŚĆ Paweł Klimaszewski - to prawdziwi specjaliści działający na terenie Polkowic, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Rewelacyjne Remonty Mieszkań Polkowice

4 opinie
BUKU KRZYSZTOF KOCZYŁO - Rewelacyjne Remonty Mieszkań Polkowice

Pochłonie Cię profesjonalne działanie BUKU KRZYSZTOF KOCZYŁO w okolicach Polkowic. Ta firma remontowa ma sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację remontów mieszkań zakończą z należytą uwagą. Jeśli chcesz poznać ofertę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

SyZy-firma Zareccy

2 opinie
SyZy-firma Zareccy - Świetna Firma Remontowa Polkowice

Sprawdź fachowość SyZy-firma Zareccy. Ta uznana firma remontowa jest ceniona w branży na terenie Polkowic za gruntowne realizowanie usług remontowych. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Zbigniew Gąsiorowski

5 opinii
Zbigniew Gąsiorowski - Pierwszorzędne Remonty Mieszkań Polkowice

Uważasz, że pierwszorzędne remonty mieszkań to niełatwe zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z Zbigniew Gąsiorowski pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Usługi Ogólno-Budowlane K.R.-TEAM Karolina Miklarz

1 opinia
Usługi Ogólno-Budowlane K.R.-TEAM Karolina Miklarz - Solidne Remonty Mieszkań Polkowice

Oczaruje Cię profesjonalne działanie Usługi Ogólno-Budowlane K.R.-TEAM Karolina Miklarz w rejonie Polkowic. Ta firma remontowa posiada doświadczonych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację remontów mieszkań wykonają błyskawicznie. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Aktualne zlecenia na remonty mieszkań w Polkowicach (28)

Szukam ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 81-100m², Polkowice

Dzięki precyzji wykonania usługi remontu mieszkania Twoja firma prześciga konkurentów. Sława, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania zleceniodawców. Ofertę prześlij po kontakcie.

2023-09-19 do 2023-09-27

 • Polkowice

Staranne Usługi Remontu Mieszkania Polkowice

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, montaż drzwi, remont instalac...

2023-09-18 do 2023-09-26

 • Gaworzyce

Szukam ekipy remontowej, remont w domu, 151-200m², Gaworzyce

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: Wymiana stolarki okiennej Liczba remontowanych pomieszczeń: 9 Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Rodzaj prac do wykonania: Wymiana okien Projekt wykończenia wnętrz...

2023-09-18 do 2023-09-26

 • Gaworzyce

Wyjątkowe Remontowanie Mieszkań Polkowice

Zapytanie o treści - Zlecę remont w mieszkaniu, 21-50m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Polkowice i okolic. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

2023-09-13 do 2023-09-21

 • Polkowice

Znakomite Remonty Mieszkań Polkowice

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: montaż armatury Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma projekt...

2023-09-11 do 2023-09-19

 • Polkowice

Zlecę remont w mieszkaniu, 21-50m², Polkowice

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: kuchnia, Salon Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, malowanie, montaż płyt G-K, m...

2023-09-07 do 2023-09-15

 • Polkowice

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m², Polkowice

Klienta interesuje wiarygodna firma remontowa działająca na terenie Polkowic. Poznaj szczegóły zgłoszenia o treści - Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m². Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

2023-09-07 do 2023-09-15

 • Polkowice

Najlepsze Remonty Mieszkań

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania: montaż płyt G-K, położenie gładzi Projekt wykończenia wnętrza: Klient...

2023-09-04 do 2023-09-12

 • Polkowice

Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, 51-80m², Chocianów

Starasz się odnaleźć zlecenia do wykonania jako solidny profesjonalista z zakresu fantastycznego remontowania mieszkań z Dolnośląskiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

2023-08-31 do 2023-09-08

 • Chocianów

Tanie Usługi Remontu Mieszkania

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 81-100m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma projek...

2023-08-31 do 2023-09-08

 • Polkowice

Szukam ekipy remontowej, remont w domu, do 10m², Polkowice

To zlecenie o treści - Szukam ekipy remontowej, remont w domu, do 10m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Polkowice oraz przyległych powiatów. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-08-28 do 2023-09-05

 • Polkowice

Zlecę remont w mieszkaniu, 11-20m², Polkowice

Jeżeli wykonujesz zlecenia na solidne remontowanie mieszkań w rejonie Polkowic i szukasz najlepszych zleceń to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę remont w mieszkaniu, 11-20m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej fachowej firmy. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2023-08-28 do 2023-09-05

 • Polkowice

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 51-80m², Polkowice

Ten Klient uważa, że profesjonalne remonty mieszkań to trudny temat. Napisał zapytanie o treści "Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 51-80m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Przedstaw dobrą ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

2023-08-22 do 2023-08-30

 • Polkowice

Zlecę remont w domu, 51-80m², Chocianów

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecę remont w domu, 51-80m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie remontów mieszkań daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-08-11 do 2023-08-19

 • Chocianów

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m², Polkowice

Ten Klient poszukuje specjalisty od remontów mieszkań. Napisał ogłoszenie o treści - Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2023-08-10 do 2023-08-18

 • Polkowice

Zlecę remont w mieszkaniu, 21-50m², Polkowice

Szukane są wyjątkowe usługi remontu mieszkania w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę remont w mieszkaniu, 21-50m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z zakresu remontów mieszkań, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-08-05 do 2023-08-13

 • Polkowice

Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, 21-50m², Polkowice

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, 21-50m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie remontów mieszkań wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

2023-07-25 do 2023-08-02

 • Polkowice

Perfekcyjne Remonty Mieszkań

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania: montaż płyt G-K, położenie gładzi ...

2023-07-24 do 2023-08-01

 • Polkowice
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Częste pytania o remontach mieszkań

Gdzie szukać fachowca do remontu mieszkania?

Ceny materiałów budowlanych, działek i robocizny stale rosną, w związku z czym koszty budowy domów też są wyższe.

Najmniej kosztuje budowa domu jednorodzinnego do stanu surowego, natomiast najwięcej – kompleksowa budowa domu do stanu pod klucz lub do stanu deweloperskiego.

Średnie stawki podawane przez firmy budujące domy wynoszą:

 • dom 70 m2 do stanu surowego ok. 130 – 150 tys. zł,
 • dom 70 m2 do stanu deweloperskiego do 350 tys. zł.

Jeśli wybierzesz indywidualny projekt domu oraz prostą bryłę budynku, Twój budżet mniej ucierpi.

Remont mieszkania - ile kosztuje?

Budowa domu jednorodzinnego to inwestycja, do której powinieneś się przygotować. Na początku zorientuj się, jakie są przeciętne koszty budowy domów i czy masz odpowiednie środki na ten cel. Jedną z opcji pozyskania dodatkowej gotówki może być kredyt hipoteczny.

Kosztorys możesz uzyskać na trzy sposoby:

 1. Przygotuj kosztorys samodzielnie.
 2. Zamów kosztorys z projektem.
 3. Zleć kosztorysantowi wykonanie (ok. 1000 zł).

Cena kompleksowej budowy domu w średnim standardzie (plus działka i ogrodzenie) za m2 powierzchni użytkowej opiewa na kwotę ok. 5000 – 6000 zł (czyli za 100 m2 zapłacisz ok. 500 000 – 600 000 zł).

Jakie wyróżniamy czynności remontowe?

Do budowy domu należy odpowiednio się przygotować:

 1. Jeszcze przed zakupem działki pod budowę domu zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami inwestycji i przekalkuluj, czy będzie Cię na nią stać.
 2. Sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz księgi wieczyste nieruchomości.
 3. Po zakupie działki zamów projekt domu jednorodzinnego – gotowy lub indywidualny.
 4. Zgłoś budowę domu do odpowiedniego urzędu.

O czym warto pamiętać:

 • wybierz sposób prowadzenia budowy;
 • opracuj harmonogram i kosztorys prac;
 • wybierz polecaną firmę budującą domy i sprawdzonego kierownika budowy.

Jakie prace remontowe wymagają zgłoszenia?

Do wyboru firmy budującej domy podejdź racjonalnie. Przede wszystkim decyduj się na wykonawców sprawdzonych i polecanych.

Dobra firma budująca domy:

 • zatrudnia przynajmniej kilku pracowników,
 • załatwia zaplecze budowlane, transport materiałów budowlanych na plac budowy we własnym zakresie,
 • dysponuje odpowiednim sprzętem i narzędziami do pracy,
 • podpisuje umowy,
 • prowadzi rzeczowe i konkretne rozmowy,
 • nie jest dostępna od ręki,
 • ma za sobą wiele udanych budów domów i może nimi pochwalić się przed Tobą,
 • zapewnia usługi budowlane zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Mieszkań złożą Ci bezpłatne oferty