EkspertBudowlany.pl

Energooszczędne rozwiązania dla domu – nowa kompleksowa usługa dla inwestorów indywidualnych

Lindab | 2022-04-13

Wyobraź sobie sytuację idealną. Budujesz lub remontujesz dom, a potrzebne do zrealizowania tej inwestycji systemy: pokrycia dachowego, rynnowy, fotowoltaiczny, wentylacyjny (rekuperacyjny) i klimatyzacyjny, grzewczy oraz domową stację ładowania samochodów znajdujesz w ofercie jednego producenta i dystrybutora. Dodatkowo otrzymujesz kompleksową usługę wykonania montażu poszczególnych instalacji, a także transport oraz gwarancję i obsługę w ramach serwisu posprzedażowego.

treść sponsorowana

Nowy projekt przygotowany przez firmę Lindab „Dom w ekoklimacie” jest w pełni przyjazny inwestorom.

Powierz swój dom profesjonalistom

Prawie 30-letnie doświadczenie firmy Lindab na polskim rynku energooszczędnych i przyjaznych środowisku rozwiązań zaowocowało nowym projektem. „Dom w ekoklimacie” to odpowiedź na potrzeby inwestorów zainteresowanych nowoczesnymi i ekologicznymi technologiami. To połączenie w jednej ofercie kilku odrębnych, a zarazem kompatybilnych systemów instalacyjnych wraz z kompleksową i profesjonalną usługą montażu, którą gwarantują sprawdzone ekipy wykonawcze.

Oferta „Domu w ekoklimacie” to także dostęp do całego portfolio pasujących do siebie elementów (kolory pokryć dachowych pasują do kolorów rynien, system paneli fotowoltaicznych jest zintegrowany z dachem, a system wentylacyjny współpracuje z systemem grzewczym). Dowiedz się więcej >>

Komfort i oszczędność czasu

Wielu inwestorów, rozpoczynając budowę lub remont domu, musi przebić się przez gąszcz różnych ofert i rozwiązań, porównać je, podpisać z każdą z firm wykonawczych osobne umowy, uzgodnić czasy dostaw i montażu, a następnie zająć się nadzorem poszczególnych etapów i postępów pracy różnych ekip oraz dopilnować różnych warunków gwarancji itp.

„Dom w ekoklimacie” to odpowiedź na sygnały i problemy płynące z rynku oraz ogromna oszczędność czasu inwestorów. W jednej ofercie inwestor otrzymuje kompleksową usługę wykonania kilku instalacji dostosowanych do wymogów mieszkańców i warunków wynikających z projektu domu. 

Bezpieczeństwo zaczyna się od dachu

Nie ma domu bez solidnego dachu! Z jednej strony chroni on mieszkańców przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, a z drugiej strony jest estetycznym zwieńczeniem, które nadaje charakter całemu budynkowi. Wybór odpowiedniego pokrycia dachowego to nie tylko jego „wygląd”, to przede wszystkim technologie wykorzystane do zabezpieczenia powierzchni dachu przed korozją, to także parametry techniczne, sposób wykonania połączeń/szczelności oraz koszt zakupu i eksploatacji.

W programie „Dom w ekoklimacie” znajdują się pokrycia dachowe, które w łatwy sposób można dobrać do potrzeb i wymogów projektowych – od modnych teraz blach płaskich łączonych w technologii rąbka stojącego: Lindab PLX, Lindab FAP, Lindab ALU, przez panele dachowe na klik: Lindab SRP z dodatkowym wykończeniem mikrofali lub moletowania, po blachodachówki modułowe Lindab Riviera, Moduline, Laguna i blachodachówkę Topline.

Systemy pokryć dachowych uzupełnione są o szereg akcesoriów, które zabezpieczają mieszkańców przed opadami śniegu oraz umożliwiają komunikację na dachu, np. ławy, pomosty, drabiny. Do pokryć dachowych idealnie pasują także kompletne systemy rynnowe, zarówno półokrągły system Lindab Rainline, jak i system prostokątny Lindab Square. Poszczególne elementy systemów wykonane są z najwyższej jakości szwedzkiej blachy oraz z aluminium, a dzięki zastosowanym rozwiązaniom poprawiającym szczelność poszczególnych części są także trwałe i niezwykle odporne na działania warunków atmosferycznych. Sprawdź >>

Napełniamy Twój dom dobrą energią

Zadaniem energooszczędnych systemów „Domu w ekoklimacie” jest z jednej strony dostarczenie inwestorom ekologicznych rozwiązań wspomagających ochronę środowiska naturalnego i klimatu, a z drugiej strony rozwiązania te pomagają znacząco obniżać codzienne rachunki. Przyjazny środowisku system Lindab SolarRoofTM to spełnienie oczekiwań inwestorów, którym zależy na estetyce i nowoczesnym wyglądzie dachu oraz na wykorzystaniu energii słonecznej do zasilania systemów znajdujących się w domu.

Nowoczesne panele Lindab SolarRoofTM wykonane wg. szwajcarskiej technologii charakteryzują się wydajnością do 98%, nie stanowią  obciążenia dla konstrukcji dachu (ważą tylko 2 kg/m2 i mają grubość zaledwie 2 mm), można po nich chodzić i są łatwe w konserwacji. Panele mają długość od 0,8 do 3,1 m i doskonale wpasowują się w nowoczesne pokrycia wykonane np. w technologii rąbka stojącego.

Niskie rachunki dzięki energooszczędnym rozwiązaniom 

Pozostałe systemy, czyli system wentylacyjny z centralą rekuperacyjną, system klimatyzacyjny oraz system grzewczy to kolejne ekologiczne rozwiązania pomagające ograniczyć emisję CO2 oraz wpływające na wysokość rachunków.

Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła pozwalają na nawet 94% odzysk ciepła z powietrza, a współpracując ze szczelnym systemem wentylacyjnym dbają o kontrolę jakości powietrza w domu. W kontroli wysokości rachunków sprzymierzeńcem właścicieli domu będzie także odpowiednio dobrana pompa ciepła z systemem ogrzewania. Zapewnia ona także produkcję ciepłej wody użytkowej, a w okresie letnim może również chłodzić pomieszczenia.

Dlaczego warto skorzystać z usługi „Dom w ekoklimacie”?

Oferowana usługa to wygoda, profesjonalne doradztwo oraz oszczędność czasu i pieniędzy inwestora:

  • oszczędność czasu: wszystkie rozwiązania dla domu znajdują się w ofercie Lindab,
  • oszczędność pieniędzy: wyposażysz dom w nowoczesne technologie, które tworzą i oszczędzają energię,
  • najwyższa jakość: produkty wykonane są z najwyższej jakości surowców z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań, posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają normy polskie i europejskie.
  • elegancki i estetyczny wygląd domu: nowoczesny design, kompatybilność urządzeń i systemów, elementy wykończeniowe dostępne w różnych wzorach i kolorach.

Obok standardowych rozwiązań „Dom w ekoklimacie” daje możliwość realizacji niestandardowych zapytań oraz projektów „szytych na miarę” konkretnych potrzeb. Zaletą projektu jest dostęp do najnowszych technologii i sprawdzonych rozwiązań zrealizowanych na polskim i skandynawskim rynku, a połączenie prawie 30-letniego doświadczenia w produkcji wysokiej jakości rozwiązań dla budownictwa z know-how sprawdzonych i rzetelnych ekip wykonawczych to dodatkowy komfort oraz oszczędność czasu dla inwestora.

Projektowanie i wykonanie instalacji należy bowiem powierzyć profesjonalistom z doświadczeniem, dlatego „Dom w ekoklimacie” to kompletne rozwiązanie wpisujące się w oczekiwania obecnych i przyszłych inwestorów.

Więcej informacji: www.eko-lindab.pl

Komentarze

  • Włoska Włoska, 01.12.2021r., 15:42:29 Ładne te dachy prezentują sie okazale i tak jak w artykule - bezpieczeństwo nr 1

Powiązane

Lindab Najniższa belka chłodząca na rynku: Lindab Professor XP

Najniższa belka chłodząca na rynku: Lindab Professor XP Najniższa belka chłodząca na rynku: Lindab Professor XP

Wielofunkcyjne belki chłodzące są alternatywą dla różnych systemów wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania. Rozwiązania te oferują znaczne oszczędności związane ze zmniejszeniem zapotrzebowania na energię,...

Wielofunkcyjne belki chłodzące są alternatywą dla różnych systemów wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania. Rozwiązania te oferują znaczne oszczędności związane ze zmniejszeniem zapotrzebowania na energię, co jest ważne dla właścicieli i zarządców budynków. Oferują także szereg korzyści dla użytkowników budynków: poprawiają i podnoszą komfort cieplny, pozwalają zaoszczędzić więcej miejsca (uwalniają podłogę) oraz zapewniają lepszą jakość powietrza w porównaniu z tradycyjnymi systemami HVAC.

Lindab Lindab dla lepszego klimatu

Lindab dla lepszego klimatu Lindab dla lepszego klimatu

Badania wskazują, że aż 90% czasu spędzamy w pomieszczeniach: w domach, w szkołach, zakładach pracy i biurach. Z tego względu, podczas tworzenia nowych technologii w firmie Lindab, najważniejsza jest główna...

Badania wskazują, że aż 90% czasu spędzamy w pomieszczeniach: w domach, w szkołach, zakładach pracy i biurach. Z tego względu, podczas tworzenia nowych technologii w firmie Lindab, najważniejsza jest główna zasada: urządzenia i rozwiązania mają za zadanie poprawiać klimat w pomieszczeniach.

Lindab Bezpieczny, solidny i energooszczędny dach od Lindab

Bezpieczny, solidny i energooszczędny dach od Lindab Bezpieczny, solidny i energooszczędny dach od Lindab

Lindab to międzynarodowa grupa, która wytwarza i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla wentylacji i klimatyzacji oraz budownictwa. Kierując się hasłem „we simplify construction” oferujemy...

Lindab to międzynarodowa grupa, która wytwarza i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla wentylacji i klimatyzacji oraz budownictwa. Kierując się hasłem „we simplify construction” oferujemy produkty, które upraszczają rozwiązania konstrukcyjne, wyróżniają się najwyższą jakością surowców oraz stylowym designem, a także łatwością montażu i zastosowaniem zaawansowanych technologii.

Najnowsze produkty i technologie

Styropmin Ekologiczna i energooszczędna izolacja

Ekologiczna i energooszczędna izolacja Ekologiczna i energooszczędna izolacja

W 98 proc. składa się z powietrza, można go podawać recyklingowi wielokrotnie, a skutkiem jego zastosowania jest oszczędność energii. Te wszystkie cechy, ważne dla ekologii, ma najpopularniejszy materiał...

W 98 proc. składa się z powietrza, można go podawać recyklingowi wielokrotnie, a skutkiem jego zastosowania jest oszczędność energii. Te wszystkie cechy, ważne dla ekologii, ma najpopularniejszy materiał ociepleniowy – styropian.

dre.pl Aranżacja ciemnego mieszkania: jak skutecznie rozjaśnić wnętrze?

Aranżacja ciemnego mieszkania: jak skutecznie rozjaśnić wnętrze? Aranżacja ciemnego mieszkania: jak skutecznie rozjaśnić wnętrze?

Odpowiednia aranżacja ciemnego mieszkania sprawi, że jego wnętrze będzie wyglądało na przestronne i jasne o każdej porze dnia. Jego zaprojektowanie może stanowić pewne wyzwanie, ale wszystko można pokonać...

Odpowiednia aranżacja ciemnego mieszkania sprawi, że jego wnętrze będzie wyglądało na przestronne i jasne o każdej porze dnia. Jego zaprojektowanie może stanowić pewne wyzwanie, ale wszystko można pokonać dzięki sprytnym pomysłom na wdrożenie odpowiedniej dekoracji. Poznaj kilka porad dotyczących skutecznego rozjaśniania ciemnych pomieszczeń.

Corab S.A. Solidne filary fotowoltaiki, czyli co warto wiedzieć o konstrukcjach wsporczych

Solidne filary fotowoltaiki, czyli co warto wiedzieć o konstrukcjach wsporczych Solidne filary fotowoltaiki, czyli co warto wiedzieć o konstrukcjach wsporczych

Dobór konstrukcji, na której opierają się panele fotowoltaiczne, to jedna z kluczowych decyzji, którą należy podjąć decydując się na pozyskiwanie energii z promieni słonecznych. Gdyby porównać instalację...

Dobór konstrukcji, na której opierają się panele fotowoltaiczne, to jedna z kluczowych decyzji, którą należy podjąć decydując się na pozyskiwanie energii z promieni słonecznych. Gdyby porównać instalację PV do organizmu człowieka, to konstrukcja wsporcza jest kręgosłupem.

vidaxl.pl Jakie meble do ogrodu wybrać?

Jakie meble do ogrodu wybrać? Jakie meble do ogrodu wybrać?

Przy pięknej pogodzie warto spędzać czas na relaksie i spotkaniach towarzyskich w ogrodzie. Na świeżym powietrzu, w otoczeniu zadbanych roślin przyjemnie jest zaprosić przyjaciół i rozpalić grilla lub...

Przy pięknej pogodzie warto spędzać czas na relaksie i spotkaniach towarzyskich w ogrodzie. Na świeżym powietrzu, w otoczeniu zadbanych roślin przyjemnie jest zaprosić przyjaciół i rozpalić grilla lub po prostu zaparzyć herbatę i zrelaksować się przy dobrej książce. W takich sytuacjach niezbędne będą stylowe meble ogrodowe. Ich oferta w sklepach jest bardzo szeroka – drewniane, z technorattanu, czy rattanu i wikliny. Przeczytaj, które będą najlepsze.

AlchiPolska Sp. z o.o. Niezawodny system hydroizolacji tarasów i balkonów

Niezawodny system hydroizolacji tarasów i balkonów Niezawodny system hydroizolacji tarasów i balkonów

Tarasy i balkony to zwykle ulubione miejsca wypoczynku w ciepłe dni. Ich powierzchnia jest jednak stale narażona na działanie zmiennych warunków pogodowych. A najbardziej zagrażają im intensywne opady...

Tarasy i balkony to zwykle ulubione miejsca wypoczynku w ciepłe dni. Ich powierzchnia jest jednak stale narażona na działanie zmiennych warunków pogodowych. A najbardziej zagrażają im intensywne opady atmosferyczne i zmiany temperatur. Dlatego niezbędnym warunkiem długiej żywotności tarasów i balkonów jest zastosowanie hydroizolacji odpornej na różne warunki zewnętrzne.

maufer.pl Gdzie kupić minikoparkę? Jakie parametry wziąć pod uwagę?

Gdzie kupić minikoparkę? Jakie parametry wziąć pod uwagę? Gdzie kupić minikoparkę? Jakie parametry wziąć pod uwagę?

W ostatnich latach można zaobserwować duży wzrost popularności w kategorii minikoparek – maszyn o wadze do 5 ton. Przy pomocy takiego sprzętu prace ziemne można wykonywać łatwiej, szybciej oraz bardziej...

W ostatnich latach można zaobserwować duży wzrost popularności w kategorii minikoparek – maszyn o wadze do 5 ton. Przy pomocy takiego sprzętu prace ziemne można wykonywać łatwiej, szybciej oraz bardziej efektywnie, z dużą dbałością o jakość wykonania. Nic dziwnego, że firmy brukarskie, montażowe, czy budowlane decydują się na zakup minikoparki. Jakie parametry i wyposażenie powinna mieć koparka? Gdzie kupić minikoparkę do prac ziemnych? Sprawdź odpowiedź w poniższym artykule.

SMW Ogrodzenia SMW Ogrodzenia – nowoczesna palisada

SMW Ogrodzenia – nowoczesna palisada SMW Ogrodzenia – nowoczesna palisada

SMW Ogrodzenia to producent nowoczesnych wypełnień do bram, furtek i przęseł oraz całych systemów ogrodzeniowych. Każde nasze ogrodzenie produkujemy z pełnych, zamkniętych profili o wysokościach od 15...

SMW Ogrodzenia to producent nowoczesnych wypełnień do bram, furtek i przęseł oraz całych systemów ogrodzeniowych. Każde nasze ogrodzenie produkujemy z pełnych, zamkniętych profili o wysokościach od 15 do 30 cm. Wszystkie ogrodzenia oferowane pod marką SMW Ogrodzenia wytwarzamy sami, z wysokiej jakości blachy, pochodzącej od renomowanego producenta ArcelorMittal. Blacha, z której powstają ogrodzenia SMW, jest dwustronnie ocynkowana ogniowo i pokryta powłoką antykorozyjną w technologii Coil Coating,...

SMW Ogrodzenia Modne ogrodzenia – współczesne trendy i rozwiązania

Modne ogrodzenia – współczesne trendy i rozwiązania Modne ogrodzenia – współczesne trendy i rozwiązania

W ostatnich latach ogrodzenia nowoczesne cieszą się dużym zainteresowaniem. Na rynku jest wiele rozwiązań charakteryzujących się prostą formą, geometrycznymi kształtami czy wykorzystaniem i połączeniem...

W ostatnich latach ogrodzenia nowoczesne cieszą się dużym zainteresowaniem. Na rynku jest wiele rozwiązań charakteryzujących się prostą formą, geometrycznymi kształtami czy wykorzystaniem i połączeniem różnych materiałów. Nowoczesne ogrodzenia cechuje estetyka, minimalizm formy i harmonia z ogradzanym obiektem, a ich niewątpliwymi zaletami są uniwersalność i możliwość dopasowania do różnego rodzaju architektury.

SMW Ogrodzenia Coil Coating – doskonałe powłoki antykorozyjne

Coil Coating – doskonałe powłoki antykorozyjne Coil Coating – doskonałe powłoki antykorozyjne

W firmie SMW Ogrodzenia dużą wagę przykładamy do innowacji i poszukiwania nowych rozwiązań produkcyjnych, wpływających pozytywnie zarówno na jakość produktów, jak i na sam proces produkcyjny. Wierzymy,...

W firmie SMW Ogrodzenia dużą wagę przykładamy do innowacji i poszukiwania nowych rozwiązań produkcyjnych, wpływających pozytywnie zarówno na jakość produktów, jak i na sam proces produkcyjny. Wierzymy, że umiejętnie wdrożona, odpowiednia technologia, może mieć znaczący wpływ na jednoczesne utrzymanie atrakcyjnej ceny oraz wysokiej jakości produktów.

Partnerzy

CIEKAWE STRONY

Ekspert Budowlany - zlecenia

Rekuperacja

Strefa Instalatora

Budowa domu na Fixly.pl

Ciekawa Architektura

GetHome - ogłoszenia nieruchomości, mieszkań i domów

O nas

Portal www.ekspertbudowlany.pl to portal o tematyce budowlanej i wnętrzarskiej.

Interesujące publikacje znajdą tu przede wszystkim inwestorzy indywidualni. Są to i artykuły merytoryczne i zestawienia konkretnych produktów, pomocne przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Za naszym pośrednictwem uzyskają też Państwo szybką odpowiedź na pytanie, zwracając się do jednego z wielu ekspertów, z którymi współpracujemy.

Regulamin

Regulamin określa zasady korzystania z portalu www.ekspertbudowlany.pl.

Korzystanie z portalu jest równoznaczne z zaakceptowaniem warunków ustanowionych przez Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655, NIP 1132860378, REGON 146393437 (zwana dalej Grupa MEDIUM) w postaci Regulaminu.
Przeczytaj regulamin

Prywatność

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz informacją o cookies

Nasze serwisy

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plFacebook     Instagram     Twitter     YouTube

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.ekspertbudowlany.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.ekspertbudowlany.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.