Kategorie
Szukaj

Mycie elewacji w Wadowicach

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 481 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elewacja domu w istotny sposób może rzutować na wygląd zewnętrzny budynku, a po części również całej posesji. Kompleksowe wykonanie elewacji obejmuje jej ocieplenie, tynkowanie, a nawet malowanie. Niewiele osób jednak pamięta o tym, że raz położoną powierzchnięprzynajmniej raz na kilka lat trzeba umyć ze wszelkich zanieczyszczeń. Pracę tę warto powierzyć profesjonalistom. W ich wyborze pomoże Ci nasz ranking najlepszych specjalistów od mycia elewacji. Tutaj też przejrzysz aktualne zlecenia. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie czynniki mają wpływ na wycenę usługi. Więcej informacji znajdziesz też w odpowiedziach na najczęściej zadawane pytania, które są zamieszczone poniżej.

Estetyczna i zadbana ściana zewnętrzna jest wizytówką domu. Pełni ona funkcje nie tylko dekoracyjne – elewacja posiada właściwości ochronne i izolacyjne. Chcąc utrzymać jej jakość, należy ją regularnie czyścić ze wszelkich zanieczyszczeń, które mogą wpływać na jej parametry. W takim przypadku warto pomyśleć nad zatrudnieniem fachowca, który umyje wszystkie zewnętrzne ściany budynku. Dzięki takiemu działaniu tynk odzyska dawny blask.

Ściany zewnętrzne budynku są szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne, jak i na zmieniające się warunki atmosferyczne. Oddziałujące na elewację promienie ultrafioletowe, deszcz i wiatr mogą prowadzić do uszkodzenia struktur materiału, a co za tym idzie – do utraty niezbędnych właściwości ochronnych. Regularne mycie elewacji jest bardzo istotnym czynnikiem, który pozwala przedłużyć żywotność.

Mycie elewacji to bardzo poważne przedsięwzięcie, które wymaga odpowiedniego przygotowania, zgromadzenia potrzebnego sprzętu oraz środków chemicznych do czyszczenia. Najczęściej do tego celu wykorzystuje się różnego rodzaju myjki ciśnieniowe i koncentraty. Prawidłowo dobrany zestaw gwarantuje, że efekty czyszczenia utrzymają się dłużej.

Środki wykorzystywane do mycia elewacji dzieli się na:

 • konserwujące,
 • odtłuszczające,
 • odgrzybiające.

To, jak bardzo będzie ona w przyszłości podatna na zabrudzenia, grzyby i mchy, zależy w dużej mierze od rodzaju tynku oraz zastosowanej chemii do mycia elewacji. To, czy podczas prac wykorzysta się wszystkie z wymienionych rodzajów środków czyszczących zależne jest w dużej mierze od stanu zabrudzeń.

Mycie elewacji karcherem na własną rękę jest oczywiście możliwe. Trzeba przy tym zgromadzić nie tylko sprzęt do mycia elewacji, ale także specjalistyczne preparaty. Aby móc dokładnie umyć wszystkie ścian, konieczne będzie także rusztowanie oraz wysięgnik. Jak widać, zakres przygotowań i samej pracy jest szeroki, dlatego dobrym rozwiązaniem będzie powierzenie prac profesjonalnej ekipie, która posiada nie tylko sprzęt, ale również doświadczenie przy wykonywaniu danej usługi.

Sprawdź najlepszych specjalistów od mycia elewacji w Wadowicach

Czysty Bruk

1 opinia
Mycie elewacji Wadowice

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii mycia elewacji z Wadowic. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Solidne Mycie Fasady

3 opinie
P.H.U. ,,UPOMINEK " s.c. J. Zając, J. Zając - Solidne Mycie Fasady Wadowice

Solidne mycie fasady to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Najlepsze Mycie Elewacji

16 opinii
Promal-Dach - Najlepsze Mycie Elewacji Wadowice

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Promal-Dach, która świadczy usługi mycia elewacji na bardzo dobrym poziomie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Rewelacyjne Mycie Elewacji Wadowice

5 opinii
D. W. O. Daniel Wójcik - Rewelacyjne Mycie Elewacji Wadowice

Zleć usługę mycia elewacji specjalistom z miejscowości Wadowice. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Wadowic są w ścisłej czołówce. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Fantastyczne Odgrzybianie Elewacji w Wadowicach

2 opinie
Kos-mal Malowanie dachów - Fantastyczne Odgrzybianie Elewacji w Wadowicach

Zrealizuj swoje założenia dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi odgrzybiania elewacji na ponadprzeciętnym poziomie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Dudix

1 opinia
Dudix - Wyjątkowe Mycie Elewacji Wadowice

Dudix świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Wadowice i okolic. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Najwyższej Klasy Czyszczenie Elewacji Wadowice

3 opinie
GRACOL - Najwyższej Klasy Czyszczenie Elewacji Wadowice

Upewnij się, że firma, którą zatrudnisz do czyszczenia elewacji ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Transbra

7 opinii
Transbra - Wysokiej Klasy Mycie Elewacji Wadowice

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz twoje zadanie tym fachowcom od mycia elewacji z Wadowic. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

H-Plus

4 opinie
H-Plus - Doskonałe Mycie Elewacji Budynków Wadowice

Zatrudnij firmę H-Plus jeśli potrzebujesz doświadczonych ludzi do doskonałego mycia elewacji budynków na terenie Wadowic lub okolicy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - sprawdź!

Dachy z blachy

1 opinia
Dachy z blachy - Doskonałe Czyszczenie Elewacji Wadowice

Sprawdź firmę Dachy z blachy jeśli szukasz kompetentnych ludzi do doskonałego czyszczenia elewacji na terenie Wadowic. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Aktualne zlecenia na mycie elewacji w Wadowicach (18)

Zlecę mycie elewacji domu, 71-100m², Witanowice

Wyjątkowe mycie elewacji to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

2024-04-11 do 2024-04-19

 • Witanowice

Rewelacyjne Czyszczenie Elewacji Wadowice

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Liczba kondygnacji: 1 Powierzchnia budynku: do 35m² Informacje dodatkowe: Do umycia 1 elewacja od wejścia, schody z granitu i kostka betonowa Termin skorzystania z oferty:...

2024-04-06 do 2024-04-14

 • Wadowice

Mycie Elewacji Budynków Wadowice

Poszukujesz zleceniodawcy jako ekspert od perfekcyjnego mycia elewacji budynków w miejscowości Małopolskie lub w pobliskich powiatach? Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Kalwaria Zebrzydowska

Zapotrzebowanie na mycie elewacji bud. usługowego, 71-100m², Wola Radziszowska

Nie trać czasu i wybierz zlecenie na profesjonalne mycie elewacji domów z miejscowościMałopolskie. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-02-14 do 2024-02-22

 • Wola Radziszowska

Porządne Odświeżanie Elewacji Wadowice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 1 Powierzchnia budynku: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-30 do 2024-04-07

 • Sucha Beskidzka

Pierwszorzędne Mycie Elewacji Budynków

Pierwszorzędne mycie elewacji budynków to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

2024-04-12 do 2024-04-20

 • Sucha Beskidzka

Profesjonalne Mycie Elewacji Budynków

Zapytanie o treści - Zapytanie o mycie elewacji domu, 151-200m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z rejonu Małopolskiego i z sąsiednich miast. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2024-04-22 do 2024-04-30

 • Zator

Zapytanie o mycie elewacji domu, 101-150m², Przeciszów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: 2024-04-15...

2024-02-23 do 2024-03-02

 • Przeciszów

Wysokiej Klasy Mycie Elewacji Budynków

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 101-150m² Informacje dodatkowe: tynk jest silikonowy Kreisel w jasnym kolorze Orientacyjna data: 30.07.2024...

2024-06-25 do 2024-07-03

 • Głogoczów

Zapotrzebowanie na mycie elewacji domu, 151-200m², Włosienica

Mycie elewacji to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

2024-07-14 do 2024-07-22
dodano 8 dni temu

 • Włosienica

Najwyższej Klasy Mycie Elewacji Domów Wadowice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-16 do 2024-04-24

 • Kęty

Fantastyczne Czyszczenie Elewacji

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-03 do 2024-06-11

 • Kęty

Porządny Remont Elewacji Wadowice

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 3 Powierzchnia budynku: 1m² Informacje dodatkowe: Do mycia elewacja domu plus budynek gospodarczy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-03-13 do 2024-03-21

 • Balice

Potrzebna firma do mycia elewacji domu, 151-200m², Kozy

To zlecenie o treści - Potrzebna firma do mycia elewacji domu, 151-200m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z Śląskiego oraz przyległych powiatów. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2024-06-07 do 2024-06-15

 • Kozy

Zlecę mycie elewacji bud. gospodarczego, 201-300m², Chrzanów

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Chrzanów

Mycie Elewacji

Wykonaj zadanie wysokiej klasy mycia elewacji o treści "Potrzebna firma do mycia elewacji, 36-70m²", jako profesjonalista z miejscowości Chrzanów. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Chrzanowa nie masz sobie równych. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-04-12 do 2024-04-20

 • Chrzanów

Dam zlecenie na mycie elewacji domu typu bliźniak, 151-200m², Rząska

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-06-19 do 2024-06-27

 • Rząska

Solidne Mycie Elewacji Domów

Chcesz znaleźć Zlecającego jako dobry fachowiec z zakresu solidnego mycia elewacji domów? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2024-06-19 do 2024-06-27

 • Rząska
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Mycia Elewacji

Częste pytania o myciu elewacji

Kiedy warto zatrudnić profesjonalistę do mycia elewacji?

Czyszczenie zewnętrznych ścian budynku jest zadaniem, które wymaga zgromadzenia odpowiedniego płynu do mycia elewacji, pozostałych środków czyszczących a także rusztowania, które pozwoli dotrzeć do wszystkich, nawet tych położonych wysoko, fragmentów ścian. Samodzielne wyczyszczenie całości wymaga sprawności fizycznej, doświadczenia, odpowiedniego wyposażenia, a także dużo wolnego czasu. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie do tego ekipy profesjonalistów. W ten sposób zyskujemy pewność, że przygotowany sprzęt i środki do mycia elewacji będą odpowiednio dobrane, a całość prac zostanie wykonana w najlepszy możliwy sposób.

Jakimi środkami myje się elewację budynku?

Środki do mycia elewacji powinny być odpowiednio dobrane, zarówno do stopnia zanieczyszczenia, jak i do rodzaju tynku cienkowarstwowego, którym wyłożono elewację. W procesie oczyszczania ścian zewnętrznych zazwyczaj stosuje się środki odtłuszczające, po których następuje odgrzybienie i właściwe oczyszczanie. Doświadczony profesjonalista będzie w stanie indywidualnie dobrać odpowiednie preparaty do elewacji, bez względu na jego rodzaj.

Ile kosztuje umycie elewacji?

Cena umycia elewacji uzależniona jest od wielu czynników. Wpływ na ostateczną kwotę będzie miała przede wszystkim wielkość domu, która przekłada się na powierzchnię elewacji do umycia. Wiele zależy również od tego, jaki jest stopień zanieczyszczenia oraz jakich środków trzeba będzie użyć. Trzeba również wziąć pod uwagę indywidualny cennik każdego specjalisty.

W zależności od regionu, umycie powierzchni mineralnych będzie kosztowało od 5 do 15 złotych za metr kwadratowy. Nieco więcej trzeba będzie zapłacić w momencie, w którym należy odgrzybić powierzchnię. Wówczas to, cena za metr kwadratowy waha się od 10 do 20 zł. Zdecydowanie najwięcej będzie trzeba zapłacić za czyszczenie elewacji, która pokryta jest tłustymi plamami, na przykład z oleju. Wówczas koszt umycia powierzchni waha się od 15 do 25 złotych za metr kwadratowy.

W każdym przypadku ostateczny koszt należy ustalić indywidualnie z wybranym profesjonalistą.

Czy umyta elewacja posiada takie same właściwości co świeżo nałożona?

Elewacja to nie tylko element estetyczny, ale także gwarancja bezpieczeństwa i trwałości ścian zewnętrznych. Należy pamiętać, że regularna konserwacja i czyszczenie pozwoli zachować jej właściwości. Mycie elewacji sprawia, że odzyskuje ona swoje pierwotne przeznaczenie. Musi ono jednak zostać przeprowadzone w sposób dokładny, profesjonalny i dostosowany do konkretnego przypadku.

Umyta elewacja będzie posiadać zbliżone właściwości do świeżo nałożonej, jednak trzeba spełnić pewien warunek. Tynk nie może być uszkodzony – jeżeli posiada ona znamiona zużycia lub defektu – może ona nie wytrzymać procesu mycia elewacji. Należy wówczas przeprowadzić gruntowny remont fasady.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Mycia Elewacji złożą Ci bezpłatne oferty