Kategorie
Szukaj

Osuszanie w Mikołowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 982 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych specjalistów od osuszania w Mikołowie

Rojan

57 opinii
Osuszanie Mikołów

Osiągnij założone cele dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Rojan, która świadczy usługi osuszania tynków na bardzo dobrym poziomie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Profesjonalne Osuszanie Ścian z Wilgoci w Mikołowie

32 opinie
Mazowieckie Przedsiębiorstwo Hydroizolacji KAPILAR Sp. z o.o. - Profesjonalne Osuszanie Ścian z Wilgoci w Mikołowie

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie osuszania ścian z wilgoci i zatrudnij Mazowieckie Przedsiębiorstwo Hydroizolacji KAPILAR Sp. z o.o.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Rewelacyjne Osuszanie Pomieszczeń Mikołów

4 opinie
Inject-Pol - Rewelacyjne Osuszanie Pomieszczeń Mikołów

Zrealizowanie osuszania pomieszczeń będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Inject-Pol ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Doskonałe Osuszanie Ścian Mikołów

1 opinia
Plastering Sp. Z o. O. - Doskonałe Osuszanie Ścian Mikołów

Sprawdź Plastering Sp. Z o. O. jeśli poszukujesz doświadczonych ludzi do doskonałego osuszania ścian w miejscowości Mikołów lub sąsiednim mieście. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Staranne Osuszanie Pomieszczeń

4 opinie
Jan Gudaniec - Staranne Osuszanie Pomieszczeń Mikołów

Zrealizowanie osuszania pomieszczeń będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Jan Gudaniec ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zobacz!

PHU Bogusław Hapak

2 opinie
PHU Bogusław Hapak - Solidne Osuszanie Tynków Mikołów

Pragniesz znaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu solidnego osuszania tynków do realizacji zaplanowanych działań? Firma PHU Bogusław Hapak jest Twoim rozwiązaniem. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Perfekcyjne Osuszanie Pomieszczeń

2 opinie
RAFBUD FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA - Perfekcyjne Osuszanie Pomieszczeń Mikołów

Jeżeli jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od osuszania pomieszczeń to skorzystaj z kwalifikacji RAFBUD FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA. Mikołów to teren, na którym koncentrują swoje działania. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Firma Remontowo Budowlana A.L. BUD. Lachowski Arkadiusz

1 opinia
Firma Remontowo Budowlana A.L. BUD. Lachowski Arkadiusz - Pierwszorzędne Osuszanie Mikołów

Firma Firma Remontowo Budowlana A.L. BUD. Lachowski Arkadiusz to eksperci od osuszania, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Mikołów i przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i poznaj ofertę.

Rembud

1 opinia
Rembud - Perfekcyjne Odwodnienie Domu Mikołów

Sprawdź specjalistów z Rembud jeśli potrzebujesz kompetentnych ludzi do perfekcyjnego odwodnienia domu w miejscowości Mikołów lub okolicy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

WIKOLA

1 opinia
WIKOLA - Wysokiej Klasy Iniekcja Krystaliczna Mikołów

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz swoje zadanie tym fachowcom od iniekcji krystalicznej. Zarezerwuj termin od razu!

Aktualne zlecenia na osuszanie budynków w Mikołowie (16)

Pierwszorzędne Osuszacze Budowlane Mikołów

Zlecający, który planuje zakup pierwszorzędnych osuszaczy budowlanych napisał - Zapytanie o osuszanie tynków i posadzek, powierzchnia ok. 100m². Musi on już dziś otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje dobre ceny oraz najwyższą jakość towaru. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę.

2024-01-07 do 2024-01-07

 • Mikołów

Zlecę osuszanie fundamentów, powierzchnia ok. 130m², Mikołów

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: fundamenty Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 130m² Termin realizacji: możliwy od zaraz Dodatkowe informacje: Wysoki poziom wód grunt...

2024-01-06 do 2024-01-14

 • Mikołów

Zlecę usunięcie pleśni tynków i posadzek, powierzchnia ok. 100m², Orzesze

Zlecane prace: usunięcie pleśni Przedmiot zlecenia: tynki i posadzki Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 100m² Termin realizacji: w ciągu miesiąca...

2023-12-30 do 2024-01-07

 • Orzesze

Solidne Osuszanie Mikołów

Zlecane prace: drenaż Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 40m² Termin realizacji: możliwy od zaraz...

2023-12-28 do 2024-01-05

 • Mikołów

Potrzebna firma, która wykona osuszanie ścian, powierzchnia ok. 10m², Ruda Śląska

Jeśli osuszanie na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten składający zapytanie napisał "Potrzebna firma, która wykona osuszanie ścian, powierzchnia ok. 10m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

2024-02-05 do 2024-02-14

 • Ruda Śląska

Wysokiej Klasy Osuszanie Budynków Mikołów

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: fundamenty Przyczyna wilgoci: budowa Powierzchnia prac: 50m² Termin realizacji: za 2-3 miesiące Dodatkowe informacje: Wilgoć w piwnicy. Zapach grzyba. Stary budynek 100lat...

2024-02-21 do 2024-02-29

 • Ruda Śląska

Zlecę osuszanie ścian, powierzchnia ok. 60m², Tychy

Ten Klient w dalszym ciągu poszukuje dobrej firmy od osuszania pomieszczeń. Napisał zlecenie o treści - Zlecę osuszanie ścian, powierzchnia ok. 60m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2023-12-30 do 2024-01-07

 • Tychy

Zlecę odgrzybianie ścian, do 35m², Tychy

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecę odgrzybianie ścian, do 35m²". Przyjmij usługę perfekcyjnego osuszania budynków jako specjalista w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania działalności z Tychów i okolicznych powiatów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Tychy

Perfekcyjne Osuszanie Budynków

Klient wprowadził zapytanie "Zlecę drenaż działki, powierzchnia ok. 15m²". Wykonaj zlecenie perfekcyjnego osuszania budynków jako specjalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z okolic Tychów i przyległych powiatów. Złóż wyjątkową ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

2024-01-08 do 2024-01-16

 • Tychy

Zapotrzebowanie na usunięcie pleśni ścian, do 35m², Tychy

Zlecane prace: usunięcie pleśni Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia: do 35m² Dodatkowe informacje: Mam grzyba na ścianie który pojawia się co jakiś czas Termi...

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Tychy

Najwyższej Klasy Osuszacze Budowlane

Jako Firma z miejscowości Katowice, będąc najlepszym w sprzedaży najwyższej klasy osuszaczy budowlanych w dobrej cenie każdemu kontrahentowi i zapewniający dogodne metody płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie brzmiące "Zapytanie o usunięcie pleśni ścian, powierzchnia ok. 100m²". Powinno Cię zaciekawić. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

2023-12-29 do 2024-01-06

 • Katowice

Potrzebna firma, która wykona drenaż piwnicy, powierzchnia ok. 500m², Katowice

Zlecane prace: drenaż Przedmiot zlecenia: piwnica Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 500m² Termin realizacji: za 2-3 miesiące...

2023-12-26 do 2024-01-03

 • Katowice

Znakomite Osuszanie Pomieszczeń Mikołów

Ten Klient myśli, że znakomite osuszanie pomieszczeń to niełatwy temat. Wysłał zapytanie o treści "Zlecę osuszanie ścian, powierzchnia ok. 61m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2024-01-20 do 2024-01-28

 • Katowice

Osuszacze Budowlane

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: opady Powierzchnia: do 35m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-22 do 2024-04-30

 • Katowice

Dam zlecenie na osuszanie ścian, powierzchnia ok. 120m², Przegędza

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: opady Powierzchnia prac: 120m² Termin realizacji: możliwy od zaraz Dodatkowe informacje: Poszukuję firmy, która zajmuje się wykonywaniem hydroizolacji poz...

2024-03-21 do 2024-03-29

 • Przegędza

Zapotrzebowanie na odgrzybianie ścian, powierzchnia ok. 100m², Bełk

Ten Klient uważa, że rewelacyjne osuszanie pomieszczeń to nieprosty temat. Wysłał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na odgrzybianie ścian, powierzchnia ok. 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

2023-12-30 do 2024-01-07

 • Bełk
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Osuszania Budynków

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.pl



Specjaliści od Osuszania Budynków złożą Ci bezpłatne oferty