Kategorie
Szukaj

Osuszanie w Mikołowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
587 346 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych specjalistów od osuszania w Mikołowie

Inject-Pol

4 opinie
Osuszanie Mikołów

Osiągnij założone cele dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Inject-Pol, która świadczy usługi osuszania tynków na bardzo dobrym poziomie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Profesjonalne Osuszanie Ścian z Wilgoci w Mikołowie

1 opinia
Plastering Sp. Z o. O. - Profesjonalne Osuszanie Ścian z Wilgoci w Mikołowie

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie osuszania ścian z wilgoci i zatrudnij Plastering Sp. Z o. O.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Rewelacyjne Osuszanie Pomieszczeń Mikołów

4 opinie
Jan Gudaniec - Rewelacyjne Osuszanie Pomieszczeń Mikołów

Zrealizowanie osuszania pomieszczeń będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Jan Gudaniec ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Doskonałe Osuszanie Ścian Mikołów

2 opinie
RAFBUD FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA - Doskonałe Osuszanie Ścian Mikołów

Sprawdź RAFBUD FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA jeśli poszukujesz doświadczonych ludzi do doskonałego osuszania ścian w miejscowości Mikołów lub sąsiednim mieście. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Staranne Osuszanie Pomieszczeń

1 opinia
Kazmarbud - Staranne Osuszanie Pomieszczeń Mikołów

Zrealizowanie osuszania pomieszczeń będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Kazmarbud ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zobacz!

Firma Remontowo Budowlana A.L. BUD. Lachowski Arkadiusz

1 opinia
Firma Remontowo Budowlana A.L. BUD. Lachowski Arkadiusz - Solidne Osuszanie Tynków Mikołów

Pragniesz znaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu solidnego osuszania tynków do realizacji zaplanowanych działań? Firma Firma Remontowo Budowlana A.L. BUD. Lachowski Arkadiusz jest Twoim rozwiązaniem. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Perfekcyjne Osuszanie Pomieszczeń

1 opinia
Rembud - Perfekcyjne Osuszanie Pomieszczeń Mikołów

Jeżeli jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od osuszania pomieszczeń to skorzystaj z kwalifikacji Rembud. Mikołów to teren, na którym koncentrują swoje działania. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

WIKOLA

1 opinia
WIKOLA - Pierwszorzędne Osuszanie Mikołów

Firma WIKOLA to eksperci od osuszania, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Mikołów i przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i poznaj ofertę.

PRZEDSIĘBIORSTWO ASTOM

3 opinie
PRZEDSIĘBIORSTWO ASTOM - Perfekcyjne Odwodnienie Domu Mikołów

Sprawdź specjalistów z PRZEDSIĘBIORSTWO ASTOM jeśli potrzebujesz kompetentnych ludzi do perfekcyjnego odwodnienia domu w miejscowości Mikołów lub okolicy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

PHU Bogusław Hapak

1 opinia
PHU Bogusław Hapak - Wysokiej Klasy Iniekcja Krystaliczna Mikołów

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz swoje zadanie tym fachowcom od iniekcji krystalicznej. Zarezerwuj termin od razu!

Aktualne zlecenia na osuszanie budynków w Mikołowie (18)

Profesjonalne Osuszanie Mikołów

Jeśli osuszanie w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten składający zapytanie napisał "Zapytanie o usunięcie pleśni ścian, powierzchnia ok. 28m²". Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2022-12-02 do 2022-12-10

 • Ruda Śląska

Potrzebna firma, która wykona osuszanie ścian, powierzchnia ok. 150m², Tychy

Jako znakomici specjaliści dacie radę spełnić oczekiwania w temacie osuszania. Zapytanie ma treść "Potrzebna firma, która wykona osuszanie ścian, powierzchnia ok. 150m²". Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

2023-04-27 do 2023-05-05

 • Tychy

Zapotrzebowanie na odgrzybianie ścian, powierzchnia ok. 20m², Katowice

Zlecane prace: odgrzybianie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 20m² Termin realizacji: w ciągu miesiąca...

2023-05-17 do 2023-05-25

 • Katowice

Potrzebna firma, która wykona osuszanie ścian, powierzchnia ok. 120m², Katowice

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej Powierzchnia prac: 120m² Termin realizacji: możliwy od zaraz...

2023-02-19 do 2023-02-27

 • Katowice

Zapytanie o usunięcie pleśni piwnicy, powierzchnia ok. 150m², Knurów

Zlecane prace: usunięcie pleśni Przedmiot zlecenia: piwnica Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 150m² Termin realizacji: za 2-3 miesiące...

2023-03-24 do 2023-04-01

 • Knurów

Perfekcyjne Osuszanie Budynków Mikołów

Zrealizuj zlecenie perfekcyjnego osuszania budynków o treści "Dam zlecenie na osuszanie stropu, powierzchnia ok. 23m²", jako fachowiec z miejscowości Zabrze. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Zabrza jesteś jednym z najlepszych. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

2023-02-17 do 2023-02-25

 • Zabrze

Zapytanie o drenaż piwnicy, powierzchnia ok. 120m², Gliwice

Zlecane prace: drenaż Przedmiot zlecenia: piwnica Przyczyna wilgoci: budowa Powierzchnia prac: 120m² Termin realizacji: za 2-3 miesiące...

2023-01-28 do 2023-02-05

 • Gliwice

Pierwszorzędne Osuszacze Budowlane Mikołów

Zleceniodawca, który potrzebuje pierwszorzędnych osuszaczy budowlanych zgłosił zainteresowanie - Zapotrzebowanie na osuszanie ścian, powierzchnia ok. 50m². Musi on koniecznie zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć Twoje atrakcyjne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2023-02-02 do 2023-02-10

 • Gliwice

Perfekcyjne Osuszanie

Jeśli osuszanie w najlepszym wydaniu to pole działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Klient zgłosił "Potrzebna firma, która wykona drenaż fundamentów, powierzchnia ok. 60m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2023-04-20 do 2023-04-28

 • Gliwice

Zapytanie o osuszanie fundamentów, powierzchnia ok. 100m², Bytom

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: fundamenty Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 100m² Termin realizacji: możliwy od zaraz Dodatkowe informacje: szukam firmy specjalizu...

2023-03-29 do 2023-04-06

 • Bytom

Osuszanie Pomieszczeń Mikołów

Ten Klient jest zdania, że perfekcyjne osuszanie pomieszczeń to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapytanie o odgrzybianie ścian, powierzchnia ok. 60m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

2023-04-21 do 2023-04-29

 • Pilchowice

Dam zlecenie na osuszanie ścian, powierzchnia ok. 50m², Piekary Śląskie

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: opady Powierzchnia prac: 50m² Termin realizacji: możliwy od zaraz Dodatkowe informacje: Szukam firmy która wykona iniekcję w ścianach starego kamiennego d...

2023-01-26 do 2023-02-02

 • Piekary Śląskie

Zapytanie o osuszanie ścian, powierzchnia ok. 24m², Radzionków

Klienci nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na osuszacze budowlane. Jako fachowiec, zaproponuj najlepsze rozwiązanie Klientowi zapytanie o treści - Zapytanie o osuszanie ścian, powierzchnia ok. 24m². Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2022-12-14 do 2022-12-22

 • Radzionków

Najwyższej Klasy Osuszanie Budynków

Zlecane prace: drenaż Przedmiot zlecenia: fundamenty Przyczyna wilgoci: opady Powierzchnia prac: 100m² Termin realizacji: za 2-3 miesiące...

2023-01-08 do 2023-01-16

 • Imielin

Pierwszorzędne Osuszanie Budynków

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: tynki i posadzki Przyczyna wilgoci: budowa Powierzchnia prac: 111m² Termin realizacji: 2023-02-28 Dodatkowe informacje: Osuszanie po wylewkach....

2023-02-14 do 2023-02-22

 • Sosnowiec

Zlecę osuszanie piwnicy, powierzchnia ok. 190m², Rybnik

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania fachowiec z zakresu najlepszego osuszania budynków z Rybnika? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Przedłóż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

2023-01-24 do 2023-01-24

 • Rybnik

Zapotrzebowanie na osuszanie, powierzchnia ok. 10m², Rybnik

Zlecane prace: Iniekcja Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 10m² Termin realizacji: możliwy od zaraz Dodatkowe informacje: Iniekcja ścian budynku...

2023-05-18 do 2023-05-26

 • Rybnik

Zlecę osuszanie ścian, powierzchnia ok. 15m², Rybnik

Praca do wykonania od Klienta, który porównuje ceny osuszaczy budowlanych i nie wybrał jeszcze sprzedawcy. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

2023-04-18 do 2023-04-26

 • Rybnik
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Osuszania Budynków

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Osuszania Budynków złożą Ci bezpłatne oferty