Kategorie
Szukaj

Osuszanie w Lublińcu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 893 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych specjalistów od osuszania w Lublińcu

Osuszanie24

2 opinie
Osuszanie Lubliniec

Nadal poszukujesz dobrej firmy od osuszania pomieszczeń? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Osuszanie24. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zadzwoń!

Doskonałe Osuszanie Domów

4 opinie
GRANTER Zygmunt Myrcik - Doskonałe Osuszanie Domów Lubliniec

W dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od osuszania domów? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry GRANTER Zygmunt Myrcik. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby otrzymać ofertę.

Perfekcyjne Osuszanie Lubliniec

2 opinie
A-Z PROJEKT Projekty-Nadzory-Wykonawstwo - Perfekcyjne Osuszanie Lubliniec

Oferuje usługi z zakresu osuszania od lat, głównie na obszarze Lublińca, ale także przyległych miast. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

PUHP Dexbud Andrzej Kaniut

1 opinia
PUHP Dexbud Andrzej Kaniut - Pierwszorzędne Osuszanie Lubliniec

Oferuje usługi z zakresu osuszania od lat, głównie na obszarze Lublińca, ale także przyległych miast. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

RadlakBAU

1 opinia
RadlakBAU - Rewelacyjne Osuszanie Budynków Lubliniec

Wybierz firmę RadlakBAU jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do rewelacyjnego osuszania budynków na terenie Lublińca lub okolicy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Profesjonalne Osuszanie Tynków w Lublińcu

1 opinia
Firma Remontowo-Budowlana BUDO-LUX - Profesjonalne Osuszanie Tynków w Lublińcu

Nadal poszukujesz dobrej firmy od osuszania pomieszczeń? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Firma Remontowo-Budowlana BUDO-LUX. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zadzwoń!

Hoger Sp. Z O.O.

1 opinia
Hoger Sp. Z O.O. - Profesjonalne Osuszanie Budynków Lubliniec

Zatrudnij tę firmę jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do profesjonalnego osuszania budynków na terenie Lublińca lub okolicy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

FHU SEBEX

1 opinia
FHU SEBEX - Rewelacyjne Odwodnienie Domu Lubliniec

W przypadku, gdy szukasz rewelacyjnego odwodnienia domu i oczekujesz dużego zaangażowania to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry FHU SEBEX. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Najlepsze Osuszanie Ścian z Wilgoci Lubliniec

6 opinii
MIR-BUD - Najlepsze Osuszanie Ścian z Wilgoci Lubliniec

Oferuje usługi z zakresu osuszania od lat, przede wszystkich na obszarze Lublińca, ale także okolicznych miast. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

Najwyższej Klasy Iniekcja Krystaliczna

5 opinii
Brukmirek - Najwyższej Klasy Iniekcja Krystaliczna Lubliniec

Powierz zadanie iniekcji krystalicznej profesjonalistom z miejscowości Lubliniec. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. W okolicy Lublińca nie mają sobie równych. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich.

Aktualne zlecenia na osuszanie budynków w Lublińcu (18)

Zapytanie o osuszanie fundamentów, powierzchnia ok. 35m², Czarków

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: fundamenty Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 35m² Termin realizacji: 2024-05-01 Dodatkowe informacje: Witam mam 3 ściany do osuszeni...

2023-11-26 do 2023-12-04

 • Czarków

Szukam specjalisty od osuszania, powierzchnia ok. 50m², Brynek

Zapytanie o treści - Szukam specjalisty od osuszania, powierzchnia ok. 50m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Śląskiego i okolic. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

2023-06-29 do 2023-07-07

 • Brynek

Szukam specjalisty od osuszania, powierzchnia ok. 50m², Brynek

Zlecane prace: Iniekcja krystaliczna, Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 50m² Termin realizacji: możliwy od zaraz Dodatkowe informacje: Mury mieszane k...

2023-06-29 do 2023-07-07

 • Brynek

Zapotrzebowanie na odgrzybianie ścian, powierzchnia ok. 10m², Kłobuck

Zlecane prace: odgrzybianie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 10m² Termin realizacji: możliwy od zaraz...

2023-11-21 do 2023-11-29

 • Kłobuck

Potrzebna firma, która wykona osuszanie piwnicy, powierzchnia ok. 50m², Siedlec Duży

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: piwnica Przyczyna wilgoci: opady Powierzchnia prac: 50m² Termin realizacji: za 2-3 miesiące Dodatkowe informacje: Ściany zew wykonane z betonu są suche;ściany działowe z cermiki po...

2023-08-26 do 2023-09-03

 • Siedlec duży

Dobre Osuszacze Budowlane Lubliniec

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej Powierzchnia prac: 40m² Termin realizacji: możliwy od zaraz Dodatkowe informacje: Osuszanie ścian i posadzek po awa...

2023-08-31 do 2023-09-08

 • Tąpkowice

Zlecę drenaż piwnicy, powierzchnia ok. 35m², Piekary Śląskie

Musisz koniecznie zaproponować współpracę jeśli Twoja firma jest stworzona z pasji do osuszania i oferuje doskonałe osuszanie budynków na obszarze miejscowości Piekary Śląskie, jak również pobliskich miast i powiatów. Zaproponuj termin!

2023-10-03 do 2023-10-04

 • Piekary Śląskie

Zapotrzebowanie na osuszanie ścian, powierzchnia ok. 20m², Bytom

Zlecenie od Klienta, który potrzebuje atrakcyjnej oferty osuszaczy budowlanych i nie ma jeszcze odpowiedniego dostawcy. Zaprezentuj wyjątkową ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

2023-10-16 do 2023-10-24

 • Bytom

Zapytanie o osuszanie fundamentów, powierzchnia ok. 80m², Wojkowice

Powinieneś zaproponować współpracę jeśli Twoja firma jest utworzona z pasji do osuszania i oferuje doskonałe osuszanie budynków na terenie miejscowości Śląskie, jak również okolicznych miast i powiatów. Przedstaw ofertę temu Klientowi - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

2023-08-29 do 2023-09-06

 • Wojkowice

Profesjonalne Osuszanie Lubliniec

Jeśli osuszanie w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten składający zapytanie napisał "Zapytanie o osuszanie fundamentów, powierzchnia ok. 150m²". Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2023-11-19 do 2023-11-27

 • Zabrze

Osuszanie Budynków Lubliniec

Zleceniodawca napisał "Potrzebna firma, która wykona osuszanie piwnicy, powierzchnia ok. 20m²". Wykonaj usługę najwyższej klasy osuszania budynków jako ekspert w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z Zabrza i pobliskich miast. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

2023-08-08 do 2023-08-16

 • Zabrze

Potrzebna firma, która wykona osuszanie tynków i posadzek, powierzchnia ok. 28m², Zabrze

Zrealizuj zlecenie pierwszorzędnego osuszania budynków o treści "Potrzebna firma, która wykona osuszanie tynków i posadzek, powierzchnia ok. 28m²", jako ekspert z miejscowości Zabrze. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Zabrza jesteś w ścisłej czołówce. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

2023-10-18 do 2023-10-26

 • Zabrze

Solidne Osuszanie Pomieszczeń Lubliniec

Na wypadek jeśli wciąż jako ekspert od osuszania pomieszczeń potrzebujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o drenaż fundamentów, powierzchnia ok. 150m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z pewnością dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

2023-08-08 do 2023-08-16

 • Zabrze

Perfekcyjne Osuszanie Pomieszczeń

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od osuszania pomieszczeń. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2023-09-24 do 2023-10-02

 • Myszków

Zlecę drenaż ścian, powierzchnia ok. 20m², Goląsza Dolna

Zlecane prace: drenaż Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 20m² Termin realizacji: możliwy od zaraz...

2023-09-16 do 2023-09-24

 • Goląsza dolna

Pierwszorzędne Osuszanie Pomieszczeń

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako dobra firma od osuszania pomieszczeń poszukujesz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Usługa osuszania, powierzchnia ok. 18m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Gliwice bez wątpienia pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

2023-08-17 do 2023-08-25

 • Gliwice

Usługa osuszania, powierzchnia ok. 18m², Gliwice

Zlecane prace: Iniekcja ciśnieniowa Przedmiot zlecenia: piwnica Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 18m² Termin realizacji: możliwy od zaraz...

2023-08-17 do 2023-08-25

 • Gliwice

Profesjonalne Osuszanie

Zlecane prace: drenaż Przedmiot zlecenia: piwnica Przyczyna wilgoci: opady Powierzchnia prac: 25m² Termin realizacji: możliwy od zaraz Dodatkowe informacje: Do wykonania drenaż wokół nowego budynku - długość ok. 25mb,...

2023-10-02 do 2023-10-10

 • Gliwice
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Osuszania Budynków

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Osuszania Budynków złożą Ci bezpłatne oferty