Kategorie
Szukaj

Ekspertyzy budowlane w Wałbrzychu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 325 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych kosztorysantów budowlanych w Wałbrzychu

QALUX sp. z o.o.

40 opinii
Ekspertyzy budowlane Wałbrzych

Podjęcie decyzji o wyborze oceny stanu technicznego budynku nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z QALUX sp. z o.o. posłużą radą i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Dobry Rzeczoznawca Budowlany

22 opinie
PU DAREX Dariusz Wolny - Dobry Rzeczoznawca Budowlany Wałbrzych

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z PU DAREX Dariusz Wolny perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Doskonały Rzeczoznawca Budowlany

20 opinii
Studio Architektoniczne ENA Architekt Elżbieta Nawrocka - Doskonały Rzeczoznawca Budowlany Wałbrzych

Ten doskonały rzeczoznawca budowlany działa w branży od lat i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy - Studio Architektoniczne ENA Architekt Elżbieta Nawrocka to doskonały wybór dla Ciebie. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Solidne Przeglądy Budynków

4 opinie
multienergia Przemysław Belka - Solidne Przeglądy Budynków Wałbrzych

Dobry rzeczoznawca budowlany proponuje swoje usługi w miejscowości Wałbrzych i na obszarze Wałbrzycha. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Profesjonalny Rzeczoznawca Budowlany Wałbrzych

FRB SolidBud Trzciński Grzegorz - Profesjonalny Rzeczoznawca Budowlany Wałbrzych

Rzeczoznawca budowlany z wymaganym doświadczeniem z zakresu przeglądu budowlanego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Umów się na konkretny termin!

Bezkonkurencyjne Operat Szacunkowy

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej Justyna Gołda - Bezkonkurencyjne Operat Szacunkowy Wałbrzych

Szukający operatu szacunkowego powinien już dziś zgłosić się do Świadectwa Charakterystyki Energetycznej Justyna Gołda i poznać dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Pierwszorzędny Rzeczoznawca Budowlany

Biuro Projektowe INSTAL-SAN Mateusz Ożga - Pierwszorzędny Rzeczoznawca Budowlany Wałbrzych

Pierwszorzędny rzeczoznawca budowlany proponuje swoje doświadczenie na terenie Wałbrzycha i w rejonie Wałbrzycha. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Perfekcyjne Ekspertyzy Budowlane w Wałbrzychu

Firma Budowlana "Renostyl" s.c. - Perfekcyjne Ekspertyzy Budowlane w Wałbrzychu

Sprawdź firmę Firma Budowlana Renostyl s.c. jeśli szukasz doskonałych rzeczoznawców budowlanych działających na terenie Wałbrzycha oraz w okolicy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

Usługi Ogólnobudowlane SEPIO

Usługi Ogólnobudowlane SEPIO - Najwyższej Klasy Rzeczoznawca Budowlany Wałbrzych

Chcesz znaleźć najwyższej klasy rzeczoznawcy budowlanego z zakresu kosztorysowania? Nie musisz już dłużej szukać, ta firma jest tym, czego potrzebujesz. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Rewelacyjne Operat Szacunkowy Wałbrzych

Zakład Usług Budowlanych "Lupa-bud" Paulina Dziadosz - Rewelacyjne Operat Szacunkowy Wałbrzych

Każdy, kto poszukuje operatu szacunkowego winien już dziś zgłosić się do Zakład Usług Budowlanych Lupa-bud Paulina Dziadosz i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Aktualne zlecenia na kosztorysy budowlane w Wałbrzychu (18)

Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę , do 100m², Wałbrzych

Szukana usługa: Opinia techniczna Usługa dotyczy: część wspólna korytarz Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Dodatkowe informacje: wymiana przewodów na elewacji klatki schodowej...

2024-05-07 do 2024-05-15

 • Wałbrzych

Zapotrzebowanie na kosztorysowanie całego obiektu, do 100m², Wałbrzych

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Wybierz numer i prześlij ofertę.

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Wałbrzych

Fantastyczny Kosztorysant Budowlany Wałbrzych

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę , 60m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

2024-02-07 do 2024-02-15

 • Wałbrzych

Szukam ekipy na kosztorysowanie całego obiektu, do 100m², Wałbrzych

Jesteś w stanie zaoferować propozycję dotyczącą ekspertyzy budowlanej? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

2024-01-25 do 2024-02-02

 • Wałbrzych

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys , 15m², Szczawno-Zdrój

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: podłogi, stropu Powód: oględziny podłogi Powierzchnia: 15m² Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Potrzebuje oględzin starego stropu i podłogi i opinii budowlanej na temat...

2024-05-22 do 2024-05-22

 • Szczawno-Zdrój

Bezkonkurencyjna Ekspertyza Techniczna Wałbrzych

Ten Klient, który wciąż nie znalazł ekspertyzy technicznej, mimo że próbuje znaleźć od dłuższego czasu, napisał nam zlecenie o treści - Zapytanie o ekspertyzę instalacji. To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Klienta. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki!

2024-05-21 do 2024-05-29

 • Głuszyca

Dam zlecenie na przegląd techniczny całego obiektu, do 100m², Świdnica

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnieni...

2024-04-08 do 2024-04-16

 • Świdnica

Idealna Opinia Budowlana Wałbrzych

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2024-02-28 do 2024-03-01

 • Świdnica

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys , 101-200m², Świdnica

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: plyta fundametowa Powód: prace budowlane Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: budowa zostala zaczeta plyta wylana bardzo nie rowno...

2024-04-12 do 2024-04-20

 • Świdnica

Zlecę przegląd techniczny całego obiektu, 201-300m², Świdnica

Doprowadź do tego, że opinia budowlana nie będzie dla Klienta tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny specjalista z dziedziny opinii budowlanej znajdź skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zlecę przegląd techniczny całego obiektu, 201-300m². Przedłóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

2024-02-06 do 2024-02-14

 • Świdnica

Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę , 8800m², Świdnica

Klient szuka sumiennego rzeczoznawcy budowlanego i pisze - Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę , 8800m². Jeśli realizujesz całe spektrum usług w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Świdnica

Doskonała Ekspertyza Budowlana Wałbrzych

Szukana usługa: ekspertyza Rodzaj budynku: mieszkanie Zakres usługi: wspólny przedpokój Powierzchnia: 201-300m² Powód: zakup lub sprzedaż nieruchomości Informacje dodatkowe: Potrzebne jest mi zaświadczenie na podstawie szkicó...

2024-06-05 do 2024-06-13

 • Świdnica

Pierwszorzędna Opinia Budowlana

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę pierwszorzędnej opinii budowlanej gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, z pewnością zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który pisze - Zapotrzebowanie na kosztorysowanie dachu, 201-300m². Ustal pasujący termin już teraz!

2023-12-13 do 2023-12-21

 • Świdnica

Rewelacyjna Ekspertyza Techniczna

Jesteś w stanie zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą ekspertyzy technicznej? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego wymagań. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

2024-01-16 do 2024-01-24

 • Świdnica

Zlecę kosztorys, ekspertyzę , Świdnica

Klient poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę kosztorys, ekspertyzę . To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

2024-06-01 do 2024-06-09

 • Świdnica

Zapytanie o ekspertyzę całego obiektu, 60m², Kamienna Góra

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł opinii budowlanej, chociaż szuka od dłuższego czasu, napisał nam zapytanie o treści - Zapytanie o ekspertyzę całego obiektu, 60m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zleceniodawcy. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

2024-03-12 do 2024-03-20

 • Kamienna Góra

Dobra Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: Mieszkanie Powód: Zalanie mieszkania (oberwanie dachu) Powierzchnia: 78m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: 2024-04-06...

2024-03-31 do 2024-04-08

 • Kamienna Góra

Rewelacyjny Kosztorysant Budowlany

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: Działki wraz domem Powód: Dokumenty kredytowe Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: Działka wraz z domem jednorodzinnym Dodatkowe informacje: Wycena działki wraz z domem jedno...

2024-04-06 do 2024-04-14

 • Kamienna Góra
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Kosztorysowania i Ekspertyz złożą Ci bezpłatne oferty