Elektryk z Świętochłowic

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
540 441 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Zadaniem elektryka jest szeroko pojęta praca z siecią elektryczną oraz urządzeniami zasilanymi prądem. Podjęcie pracy w zawodzie wiąże się z uzyskaniem odpowiednich uprawnień, a szczegółowy zakres prac specjalistów jest naprawdę szeroki. W pierwszej kolejności poszukiwania elektryka warto rozpocząć wśród sieci znajomych. Być może zlecali oni w ostatnim czasie usługi elektryczne fachowcowi, który wzbudził ich zaufanie i wykonał swoją pracę w zadowalający sposób.

Jeśli rozmowy z osobami z bliskiego otoczenia nie pomogą, wówczas warto przejrzeć serwisy ogłoszeniowe. Można na nich znaleźć fachowców i skontaktować się z nimi samodzielnie lub wystawić zlecenia na usługi elektryczne, oczekując zgłoszenia się specjalisty. Trzeba pamiętać, by dość szczegółowo określić zakres zlecenia. Nie każdy fachowiec oferuje kompleksowe projektowanie instalacji elektrycznych, czy skomplikowane naprawy sprzętów, dlatego dobry opis ogłoszenia to podstawa.

Zgłoszenie się elektryka jest dopiero początkiem współpracy. Klienci muszą zwykle umówić się z fachowcem na określony termin, który może wynosić od kilku dni do nawet kilku tygodni. Wiele w tej kwestii zależy od rozmiarów zlecenia, jakiego elektryk ma się podjąć u klienta. Jeszcze przed zaproszeniem fachowca do domu trzeba także sprawdzić kilka ważnych kwestii, które pozwolą na bezpieczne i bezproblemowe wykonanie usługi. O czym mowa?

Podstawowa kwestia dotyczy pozwoleń, jakie powinien posiadać specjalista. Odpowiednie kwalifikacje zdobyte na szkoleniach oraz uprawnienia elektryka stanowią niezbędne minimum, które fachowiec powinien spełnić przed przystąpieniem do pracy. Na drugim miejscu będzie stać wykształcenie, które nie odgrywa jednak tak dużej roli jak doświadczenie w pracy. Zleceniodawcy mogą również spojrzeć na zakres i ceny usług elektrycznych danego fachowca. Oprócz diagnozowania instalacji, elektrycy przeprowadzają montaż oświetlenia, remonty silników elektrycznych, kładzenie kabli, czy konserwację instalacji. Różna jest także cena usług, która uzależniona jest od renomy, umiejętności i uprawnień elektryka. Proponowane przez fachowca koszty usługi dobrze skonfrontować z cenami rynkowymi i ocenić w ten sposób ich wysokość.

Bez względu na to, czy czeka Cię montaż i naprawa domofonu, a może skomplikowany projekt instalacji elektrycznej, możesz skorzystać z pomocy fachowca. Doświadczony elektryk z uprawnieniami zajmie się podłączeniem sprzętu, a także naprawą usterki. Będzie w stanie również zaprojektować instalację i podjąć się jej wykonania. Dobrych fachowców szukaj na stronach ogłoszeniowych lub skorzystaj z rekomendacji znajomych.

18 Zleceń - Usługi Elektryczne Świętochłowice

Dam zlecenie, wymiana instalacji elektrycznej, 50m², Świętochłowice

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji robót elektrycznych szybko nie znajdzie w miejscowości Świętochłowice i okolicy, więc jeśli szuka tanich robót elektrycznych to bez wahania powinien wybrać Twoją Firmę. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2022-09-08 do 2022-09-08

 • Świętochłowice

Szukam firmy, montaż instalacji elektrycznej, do 50m², Świętochłowice

Jako sprawdzony wykonawca i pierwszorzędny elektryk oferujesz swoje usługi na terenie Świętochłowic i w okolicy? Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2022-09-02 do 2022-09-10

 • Świętochłowice
Elektryk - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 49 368 Elektryków najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Potrzebny elektryk, montaż rozdzielni elektrycznej, 60m², Świętochłowice

Zakres zlecenia: montaż rozdzielni elektrycznej Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 2 Powierzchnia obiektu: 60m² Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna I...

2022-08-04 do 2022-08-12

 • Świętochłowice

Potrzebny elektryk, wymiana instalacji elektrycznej, 51m², Świętochłowice

Klient napisał "Potrzebny elektryk, wymiana instalacji elektrycznej, 51m²". Jako dobra firma elektryczna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie złożeniem oferty, a Zlecający przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

2022-07-25 do 2022-08-02

 • Świętochłowice

Potrzebny elektryk, przegląd elektryczny, 35m², Świętochłowice

Zakres zlecenia: przegląd elektryczny Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 35m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin...

2022-07-23 do 2022-07-31

 • Świętochłowice

Szukam firmy, przeniesienie punktów elektrycznych, 20m², Świętochłowice

Ten Klient, który nadal nie znalazł prac elektrycznych, mimo iż szuka od kilku tygodni, wysłał nam zlecenie o treści - Szukam firmy, przeniesienie punktów elektrycznych, 20m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zlecającego. Już teraz zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

2022-07-22 do 2022-07-30

 • Świętochłowice

Prace Elektryczne Świętochłowice

Zakres zlecenia: montaż instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 51 - 100 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe j...

2022-07-15 do 2022-08-16

 • Świętochłowice

Solidne Instalatorstwo Elektryczne Świętochłowice

Złóż ofertę jako elektryk z wyjątkową wiedzą w temacie instalatorstwa elektrycznego. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to rzecz powszednia. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

2022-05-12 do 2022-05-20

 • Świętochłowice

Dam zlecenie, wykonanie instalacji z przyłączem, do 50m², Świętochłowice

Zakres zlecenia: wykonanie instalacji z przyłączem Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 72 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pry...

2022-04-30 do 2022-04-30

 • Świętochłowice

Elektryka Świętochłowice

Jako osoba z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży elektryki. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie, wprowadzenie zmian w inst. elektr., 51-100m². Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

2022-03-25 do 2022-04-02

 • Chorzów

Dobre Roboty Elektryczne Świętochłowice

Podjęcie decyzji o wyborze robót elektrycznych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista poradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Dam zlecenie, wykonanie nowej instalacji elektr., do 50m². Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

2022-04-10 do 2022-04-18

 • Chorzów

Pierwszorzędna Elektryka

Jeśli elektryka w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Dam zlecenie, wprowadzenie zmian w inst. elektr., 45m²". Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

2022-04-25 do 2022-05-03

 • Chorzów

Szukam firmy, wymiana instalacji elektrycznej, do 50m², Chorzów

Zakres zlecenia: wymiana instalacji elektrycznej Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: do 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba pr...

2022-07-24 do 2022-08-01

 • Chorzów

Dobre Roboty Elektryczne

Zakres zlecenia: wprowadzenie zmian w inst. elektr. Rodzaj obiektu: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: do 50 Powierzchnia obiektu: 51-100m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osob...

2022-04-04 do 2022-04-12

 • Chorzów

Dobry Elektryk Świętochłowice

Należąc do elektryków z tak bogatym doświadczeniem działasz w miejscowości Chorzów i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym ekspertem do tego zlecenia. Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

2022-09-06 do 2022-09-14

 • Chorzów

Zapytanie o wykonanie zasilanie placu budowy, Chorzów

Instalatorstwo elektryczne to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w fachu elektryka. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

2022-09-14 do 2022-09-22

 • Chorzów

Instalacja elektryczna, 401-500m², Chorzów

Zakres zlecenia: instalacja domofonowa Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Liczba punktów elektrycznych: 12 Powierzchnia obiektu: 401-500m² Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatn...

2022-06-21 do 2022-06-29

 • Chorzów

Zapytanie dla firmy, pomiary elektryczne, 51-100m², Chorzów

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od instalacji elektrycznych poszukujesz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie dla firmy, pomiary elektryczne, 51-100m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Chorzowa z pewnością pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zaproponuj termin już teraz!

2022-05-25 do 2022-06-02

 • Chorzów
Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Najczęstsze pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi wykonuje elektryk?

Elektryk zajmuje się instalacją elektryczną.

W zakres obowiązków elektryka wchodzi:

 • zaprojektowanie instalacji elektrycznej,
 • wykonanie przyłącza elektrycznego do budynku,
 • nowa instalacja elektryczna i wymiana starej instalacji elektrycznej na nową,
 • wykonanie punktów elektrycznych,
 • zamontowanie rozdzielni,
 • wszelkie przeróbki instalacji,
 • zamontowanie osprzętu elektrycznego i urządzeń elektrycznych,
 • pomiary elektryczne i raport pomiarowy.

W przypadku nagłej awarii elektrycznej skorzystaj z pomocy pogotowia elektrycznego. Nie zajmuj się naprawą instalacji elektrycznej samodzielnie!

Jak wybrać odpowiedniego elektryka?

Jak wybrać elektryka? Przede wszystkim upewnij się, że specjalista od instalacji elektrycznej:

 1. Prowadzi legalną działalność / jest legalnie zatrudniony.
 2. Ma własną stronę internetową i/lub można znaleźć informacje oraz opinie na jego temat.
 3. Posiada właściwe i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Zawiera umowy w formie pisemnej.
 5. Nie zawyża ani nie zaniża cen za oferowane usługi.
 6. Zajmuje się załatwianiem formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Gwarantuje bezpłatne naprawy elektryczne w ustalonym okresie.

Wybierz profesjonalistę, który ma zarówno wiedzę, umiejętności, jak i doświadczenie. Dopytaj o fachowca rodzinę i znajomych, a także przejrzyj polecane serwisy ogłoszeniowe (np. Oferteo.pl).

Jakie uprawnienia zawodowe powinien posiadać elektryk?

W celu legalnego wykonywania zawodu elektryk powinien mieć wymagane i przede wszystkim aktualne uprawnienia.

Jednymi z najpopularniejszych są uprawnienia SEP-owskie oraz uprawnienia budowlane (UB).

Wyróżnia się trzy grupy uprawnień SEP:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Ile wynosi okres ważności świadectw kwalifikacyjnych D i E? Obecnie: do 5 lat.

Ile kosztuje wymiana instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej zależy od zakresu oraz poziomu skomplikowania prac.

Za wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu należy średnio zapłacić od ok. 80 do 100 zł za m2.

Wymiana instalacji elektrycznej (sama usługa, bez materiałów) kosztuje:

 • za 1 punkt elektryczny ok. 55 zł,
 • za okablowanie 5 – 15 zł/mb.

Przykładowo: wymiana instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2 wiąże się z wydatkami rzędu 5000 zł.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plElektrycy złożą Ci bezpłatne oferty