Kategorie
Szukaj

Elektryk z Rudy Śląskiej

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 421 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Zadaniem elektryka jest szeroko pojęta praca z siecią elektryczną oraz urządzeniami zasilanymi prądem. Podjęcie pracy w zawodzie wiąże się z uzyskaniem odpowiednich uprawnień, a szczegółowy zakres prac specjalistów jest naprawdę szeroki. W pierwszej kolejności poszukiwania elektryka warto rozpocząć wśród sieci znajomych. Być może zlecali oni w ostatnim czasie usługi elektryczne fachowcowi, który wzbudził ich zaufanie i wykonał swoją pracę w zadowalający sposób.

Jeśli rozmowy z osobami z bliskiego otoczenia nie pomogą, wówczas warto przejrzeć serwisy ogłoszeniowe. Można na nich znaleźć fachowców i skontaktować się z nimi samodzielnie lub wystawić zlecenia na usługi elektryczne, oczekując zgłoszenia się specjalisty. Trzeba pamiętać, by dość szczegółowo określić zakres zlecenia. Nie każdy fachowiec oferuje kompleksowe projektowanie instalacji elektrycznych, czy skomplikowane naprawy sprzętów, dlatego dobry opis ogłoszenia to podstawa.

Zgłoszenie się elektryka jest dopiero początkiem współpracy. Klienci muszą zwykle umówić się z fachowcem na określony termin, który może wynosić od kilku dni do nawet kilku tygodni. Wiele w tej kwestii zależy od rozmiarów zlecenia, jakiego elektryk ma się podjąć u klienta. Jeszcze przed zaproszeniem fachowca do domu trzeba także sprawdzić kilka ważnych kwestii, które pozwolą na bezpieczne i bezproblemowe wykonanie usługi. O czym mowa?

Podstawowa kwestia dotyczy pozwoleń, jakie powinien posiadać specjalista. Odpowiednie kwalifikacje zdobyte na szkoleniach oraz uprawnienia elektryka stanowią niezbędne minimum, które fachowiec powinien spełnić przed przystąpieniem do pracy. Na drugim miejscu będzie stać wykształcenie, które nie odgrywa jednak tak dużej roli jak doświadczenie w pracy. Zleceniodawcy mogą również spojrzeć na zakres i ceny usług elektrycznych danego fachowca. Oprócz diagnozowania instalacji, elektrycy przeprowadzają montaż oświetlenia, remonty silników elektrycznych, kładzenie kabli, czy konserwację instalacji. Różna jest także cena usług, która uzależniona jest od renomy, umiejętności i uprawnień elektryka. Proponowane przez fachowca koszty usługi dobrze skonfrontować z cenami rynkowymi i ocenić w ten sposób ich wysokość.

Bez względu na to, czy czeka Cię montaż i naprawa domofonu, a może skomplikowany projekt instalacji elektrycznej, możesz skorzystać z pomocy fachowca. Doświadczony elektryk z uprawnieniami zajmie się podłączeniem sprzętu, a także naprawą usterki. Będzie w stanie również zaprojektować instalację i podjąć się jej wykonania. Dobrych fachowców szukaj na stronach ogłoszeniowych lub skorzystaj z rekomendacji znajomych.

Sprawdź najlepszych elektryków w Rudzie Śląskiej

Damian Woitun

138 opinii
Usługi elektryczne Ruda Śląska

Firma Damian Woitun oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z rejonu Rudy Śląskiej i okolic. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

AJE GROUP

25 opinii
AJE GROUP - Dobry Elektryk Ruda Śląska

Usługi elektryczne w wykonaniu firmy AJE GROUP to majstersztyk. To dobry elektryk. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Serwis Elektro Dawid Peruń

10 opinii
Serwis Elektro Dawid Peruń - Perfekcyjne Instalatorstwo Elektryczne Ruda Śląska

Stworzona z pasji do instalatorstwa elektrycznego firma świadczy perfekcyjne usługi elektryczne na obszarze miejscowości Ruda Śląska, jak również okolicznych miast i powiatów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Wybitny Elektryk w Rudzie Śląskiej

8 opinii
AC ELEKTRO - Wybitny Elektryk w Rudzie Śląskiej

Poszukujesz sprawdzonego profesjonalisty oferującego usługi elektryczne? Ten elektryk jest liderem wśród firm elektrycznych z Rudy Śląskiej. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Niezawodna Firma Elektryczna

6 opinii
El - Pold Arkadiusz Banasik - Niezawodna Firma Elektryczna Ruda Śląska

Uwierz w fachowość El - Pold Arkadiusz Banasik. Ta znana firma elektryczna jest ceniona w branży w rejonie Rudy Śląskiej za kompletne wykonywanie usług elektrycznych. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Ecoel | Instalacje eklektyczne

5 opinii
Ecoel | Instalacje eklektyczne - Solidne Instalatorstwo Elektryczne Ruda Śląska

Instalatorstwo elektryczne to życiowa pasja tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tym fachu. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu i firmy od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych znających swoja branżę profesjonalistów typowy zakres usług.

Nieprzeciętny Elektryk Ruda Śląska

5 opinii
MES Elektro Team Mariusz Sienkiewicz - Nieprzeciętny Elektryk Ruda Śląska

Ten elektryk działa na obszarze powiatu i oferuje liczne usługi z zakresu doskonałego instalatorstwa elektrycznego. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Luk-bruk

3 opinie
Luk-bruk - Rewelacyjna Firma Elektryczna Ruda Śląska

Wyszukanie rewelacyjnej firmy elektrycznej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci Luk-bruk - to prawdziwi fachowcy w kwestii instalatorstwa elektrycznego działający na terenie Rudy Śląskiej, którzy znają się na swojej pracy. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Wyjątkowe Usługi Elektryczne Ruda Śląska

2 opinie
Instalacje Elektryczne ELMON - Wyjątkowe Usługi Elektryczne Ruda Śląska

Gdy szukasz jakości wykonywanych usług to specjaliści z Instalacje Elektryczne ELMON są dla Ciebie idealni. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Dobre Pogotowie Elektryczne

4 opinie
Adrian Dominiczak Energo-Had - Dobre Pogotowie Elektryczne Ruda Śląska

Potrzebujesz dobrego pogotowia elektrycznego do wykonania Twojego zlecenia w dobrej cenie? Adrian Dominiczak Energo-Had to najlepszy wybór. Usługi elektryczne i oświetleniowe dla domu, mieszkania, a także firmy i biura od drobnych prac naprawczych po realizację kompletnej instalacji i pomoc w zakupie niezbędnych produktów instalacyjnych to dla tych zdolnych profesjonalistów pełen standard.

Aktualne zlecenia na instalacje elektryczne w Rudzie Śląskiej (39)

Usługi Elektryczne Ruda Śląska

Należąc do elektryków z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi elektryczne w miejscowości Ruda Śląska i w całym powiecie? Jesteś świetnym kandydatem do tego ogłoszenia. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

2023-09-19 do 2023-09-27
dodano 4 dni temu

 • Ruda Śląska

Dam zlecenie na prace przy instalacji elektrycznej, Ruda Śląska

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: lokal handlowo-usługowy Liczba punktów elektrycznych: 101 lub więcej Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż...

2023-09-11 do 2023-09-19

 • Ruda Śląska

Rewelacyjne Prace Elektryczne Ruda Śląska

Ten Klient pragnąc dotrzeć do prac elektrycznych powinien natknąć się na Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Dam zlecenie na prace przy instalacji elektrycznej. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2023-08-23 do 2023-08-31

 • Ruda Śląska

Potrzebny elektryk do wykonanie przyłącza elek. do domu, 51mb lub więcej, Ruda Śląska

Typ budynku: dom Rodzaj przyłącza: w gruncie Długość przyłącza: 51mb lub więcej Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2023-08-17 do 2023-08-25

 • Ruda Śląska

Fenomenalna Firma Elektryczna Ruda Śląska

Typ budynku: dom Powierzchnia budynku: 101-150m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-08-16 do 2023-08-24

 • Ruda Śląska

Usługi Elektryczne

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: 120 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oświetlenia, montaż okablowania ...

2023-08-14 do 2023-08-22

 • Ruda Śląska

Potrzebny elektryk do montażu lub wymiany instalacji, Ruda Śląska

Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: Klient prosi o poradę Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: - montaż okablowania i puszek, - mont...

2023-08-14 do 2023-08-14

 • Ruda Śląska

Rzetelna Firma Elektryczna

Typ budynku: mieszkanie Powierzchnia pomieszczeń: 51-100m² Zakres zlecenia: pomiar natężenia pól E i M Cel przeglądu lub pomiarów: Kupno mieszkania pod rozdzielnią Termin rozpoczęcia prac: 2023-08-17...

2023-08-13 do 2023-08-21

 • Ruda Śląska

Wyjątkowa Firma Elektryczna

Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 1 Zakres prac: Naprawa oswietlenia przedpokoju Informacje dodatkowe: Awaria oswietlenia przedpokoju. Jest to podwieszane oświetlenie sufitowe Termin rozpoczęcia prac: jak n...

2023-08-12 do 2023-08-20

 • Ruda Śląska

Zlecę wykonanie projektu instalacji elektrycznej, Ruda Śląska

Typ budynku: przepływomierz w studzience zlokalizowanej 15 m obok szybu kopalni Etap budynku: wybudowany Powierzchnia pomieszczeń: do 50m² Rodzaj instalacji: zewnętrzna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2023-07-28 do 2023-08-05

 • Ruda Śląska

Potrzebny elektryk do wykonanie przyłącza elek. do domu, do 10mb, Ruda Śląska

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi elektrycznej Twoja firma prześciga konkurentów. Renoma, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

2023-07-24 do 2023-08-01

 • Ruda Śląska

Zapytanie dla firmy, pomiary elektryczne w w domu, 101-150m², Ruda Śląska

Typ budynku: dom Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Zakres zlecenia: pomiary elektryczne Cel przeglądu lub pomiarów: okresowy Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2023-07-19 do 2023-07-27

 • Ruda Śląska

Zlecenie dla elektryka na montaż instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 11-25pkt. el., Ruda Śląska

Jako godna zaufania firma elektryczna, która nie ma sobie równych w okolicy Rudy Śląskiej - odpowiedz Klientowi i pozwól przekonać mu się na własne oczy jak bardzo jesteś profesjonalny! Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

2023-07-17 do 2023-07-25

 • Ruda Śląska

Zlecenie na montaż instalacji elektrycznej w mieszkaniu, 26-50pkt. el., Ruda Śląska

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: montaż nowej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: 26 - 50 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuj...

2023-07-12 do 2023-07-20

 • Ruda Śląska

Zlecę wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu, do 10pkt. el., Ruda Śląska

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: mieszkanie Liczba punktów elektrycznych: do 10 Projekt instalacji: Klient posiada projekt Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, PRZENIESIENIE PUNKTÓW ŚWIETL...

2023-07-06 do 2023-07-14

 • Ruda Śląska

Perfekcyjne Instalacje Elektryczne Ruda Śląska

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zapytanie Klienta jako profesjonalista od instalacji elektrycznych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

2023-06-30 do 2023-07-08

 • Ruda Śląska

Zlecę wymianę instalacji elektrycznej w domu, do 10pkt. el., Ruda Śląska

Zakres prac: wymiana starej instalacji elektrycznej Typ budynku: dom Liczba punktów elektrycznych: do 10 Projekt instalacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Zakres usługi: montaż gniazdek/włączników, montaż oświ...

2023-06-30 do 2023-07-08

 • Ruda Śląska

Zlecenie dla elektryka, Transformator z led w w mieszkaniu, do 50m², Ruda Śląska

Typ budynku: mieszkanie Powierzchnia pomieszczeń: do 50m² Zakres zlecenia: Transformator z led Cel przeglądu lub pomiarów: zidentyfikowanie przyczyny awarii Informacje dodatkowe: Szukam transformatora z ledow bo prawdopodobnie...

2023-06-22 do 2023-06-30

 • Ruda Śląska
Otrzymaj zlecenia dla Elektryków

Częste pytania o usługach elektrycznych

Jakie usługi wykonuje elektryk?

Elektryk zajmuje się instalacją elektryczną.

W zakres obowiązków elektryka wchodzi:

 • zaprojektowanie instalacji elektrycznej,
 • wykonanie przyłącza elektrycznego do budynku,
 • nowa instalacja elektryczna i wymiana starej instalacji elektrycznej na nową,
 • wykonanie punktów elektrycznych,
 • zamontowanie rozdzielni,
 • wszelkie przeróbki instalacji,
 • zamontowanie osprzętu elektrycznego i urządzeń elektrycznych,
 • pomiary elektryczne i raport pomiarowy.

W przypadku nagłej awarii elektrycznej skorzystaj z pomocy pogotowia elektrycznego. Nie zajmuj się naprawą instalacji elektrycznej samodzielnie!

Jak wybrać odpowiedniego elektryka?

Jak wybrać elektryka? Przede wszystkim upewnij się, że specjalista od instalacji elektrycznej:

 1. Prowadzi legalną działalność / jest legalnie zatrudniony.
 2. Ma własną stronę internetową i/lub można znaleźć informacje oraz opinie na jego temat.
 3. Posiada właściwe i aktualne uprawnienia do wykonywania instalacji i pomiarów elektrycznych.
 4. Zawiera umowy w formie pisemnej.
 5. Nie zawyża ani nie zaniża cen za oferowane usługi.
 6. Zajmuje się załatwianiem formalności w zakładzie energetycznym.
 7. Gwarantuje bezpłatne naprawy elektryczne w ustalonym okresie.

Wybierz profesjonalistę, który ma zarówno wiedzę, umiejętności, jak i doświadczenie. Dopytaj o fachowca rodzinę i znajomych, a także przejrzyj polecane serwisy ogłoszeniowe (np. Oferteo.pl).

Jakie uprawnienia zawodowe powinien posiadać elektryk?

W celu legalnego wykonywania zawodu elektryk powinien mieć wymagane i przede wszystkim aktualne uprawnienia.

Jednymi z najpopularniejszych są uprawnienia SEP-owskie oraz uprawnienia budowlane (UB).

Wyróżnia się trzy grupy uprawnień SEP:

 • G1 kursy elektryczne (uprawnienia do pracy na stanowisku eksploatacji E i dozoru D przy prądzie do 1 KV),
 • G2 kursy energetyczne,
 • G3 kursy gazowe.

Ile wynosi okres ważności świadectw kwalifikacyjnych D i E? Obecnie: do 5 lat.

Ile kosztuje wymiana instalacji elektrycznej?

Koszt wymiany instalacji elektrycznej zależy od zakresu oraz poziomu skomplikowania prac.

Za wymianę instalacji elektrycznej w mieszkaniu należy średnio zapłacić od ok. 80 do 100 zł za m2.

Wymiana instalacji elektrycznej (sama usługa, bez materiałów) kosztuje:

 • za 1 punkt elektryczny ok. 55 zł,
 • za okablowanie 5 – 15 zł/mb.

Przykładowo: wymiana instalacji elektrycznej w starszym mieszkaniu ok. 50 m2 wiąże się z wydatkami rzędu 5000 zł.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plElektrycy złożą Ci bezpłatne oferty