Kategorie
Szukaj

Remont mieszkania i domu w Rudzie Śląskiej

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 962 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty mieszkań stanowią wyzwanie dla każdego posiadacza nieruchomości. Wykonanie projektu w ulubionym stylu oraz jego późniejsza realizacja i dobór materiałów bywają źródłem długotrwałego stresu i niepokoju. Niezależnie od tego, czy planujesz lekkie odświeżenie wnętrza, czy generalny remont mieszkania, kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej ekipy budowlanej.

Prowadząc pierwsze rozmowy z fachowcami, należy zacząć od przygotowania harmonogramu i projektu pracy. Nasz niepokój powinni wzbudzić specjaliści narzekający na braki kadrowe oraz zbyt dużą ilość zleceń. Remonty mieszkań wykonywane przez przemęczonych robotników lub firmy budowlane z brakami personelu mogą bowiem zbytnio się przedłużyć. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że polecani fachowcy mają przeważnie sporo zleceń i nie powinien nas zniechęcać odległy termin rozpoczęcia pracy. Na sprawdzonych pracowników warto poczekać.

Jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia powinien zostać przygotowany szczegółowy kosztorys. Remont mieszkania musi być dobrze zaplanowany także pod względem doboru materiałów. Specjalista, po skrupulatnym przedstawieniu projektu i planów właściciela nieruchomości, powinien oszacować, jaki będzie całkowity koszt robocizny oraz zakupów w sklepach specjalistycznych. Warto przy tym korzystać z oferty robotników świadczących konkretne usługi, np. glazurników. Niekiedy firmy ogólnobudowlane świadczą usługi w zakresie prac, przekraczających ich umiejętności.

Chcesz kupić mieszkanie na remont? Zastanawiasz się jednak, jak długo mogą potrwać roboty? W przypadku generalnych remontów warto stawiać na zlecenia wystawiane przez profesjonalne firmy, zatrudniające wielu specjalistów. W ten sposób jedna ekipa wykona dla Ciebie szeroki zakres prac, w tym tapetowanie, wymianę instalacji elektrycznej i gazowej oraz położenie płytek lub parkietu. Dodatkowo unikniemy w ten sposób przerzucania odpowiedzialności za ewentualne błędy z jednej ekipy na drugą.

Ważne jest jednak by weryfikować informacje zamieszczane przez pracowników. Wybierając zlecenia na remont mieszkania, należy sprawdzić ewentualne uprawnienia oraz opinie dawnych klientów. Ważne jest także, by porównywać wiele różnych ofert i wybrać taką, która najlepiej wpisze się w zakres naszych potrzeb. Warto stawiać na fachowców o dużej wiedzy i doświadczeniu. Niekiedy zdarza się, że każdy pomysł właściciela mieszkania łączy się z odmową. Wykwalifikowani specjaliści powinni być w stanie wytłumaczyć, dlaczego wdrożenie niektórych rozwiązań nie jest możliwe z powodów technicznych oraz zaproponować alternatywne rozwiązanie.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów mieszkań w Rudzie Śląskiej

Profesjonalne Usługi Remontowe

144 opinie
Remonty mieszkań Ruda Śląska

Ten, kto szuka usługi remontowej powinien już dziś zgłosić się do tych specjalistów i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

SEB-BUD Sebastian Wroński

42 opinie
SEB-BUD Sebastian Wroński - Porządne Remonty Mieszkań Ruda Śląska

Firma SEB-BUD Sebastian Wroński świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Rudy Śląskiej i z sąsiednich miast. Ustal pasujący termin od razu!

Solidne Remonty Mieszkań Ruda Śląska

27 opinii
Solutionis Marek Skałbania - Solidne Remonty Mieszkań Ruda Śląska

Nadal szukasz dobrej firmy od remontów mieszkań? Skorzystaj z kwalifikacji Solutionis Marek Skałbania. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zobacz!

Doskonałe Remonty Mieszkań w Rudzie Śląskiej

24 opinie
BOBtynk - Doskonałe Remonty Mieszkań w Rudzie Śląskiej

Wciąż szukasz specjalisty od remontów mieszkań? Powierz tę kwestię specjalistom z BOBtynk. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań

19 opinii
F.H.U.P.B Grzegorz Pryszcz - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Ruda Śląska

Od lat pracownicy firmy F.H.U.P.B Grzegorz Pryszcz realizują usługi z zakresu remontowania mieszkań, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług remontowych. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Nicer Usługi Remontowo Budowlane

17 opinii
Nicer Usługi Remontowo Budowlane - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Ruda Śląska

Chcesz znaleźć fachowców od rewelacyjnego remontowania mieszkań w rejonie Rudy Śląskiej lub na terenie Rudy Śląskiej? Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Niezawodna Firma Remontowa

11 opinii
Marcin Budowlaniec - Niezawodna Firma Remontowa Ruda Śląska

Gdy interesuje Cię niezawodna firma remontowa działająca na terenie Rudy Śląskiej to skorzystaj z doświadczenia Marcin Budowlaniec. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Tanie Usługi Remontowe

9 opinii
AW CENTRUM BUDOWNICTWO-REMONTY-INSTALACJE - Tanie Usługi Remontowe Ruda Śląska

Chcesz znaleźć solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? AW CENTRUM BUDOWNICTWO-REMONTY-INSTALACJE z Rudy Śląskiej będzie najszybszą drogą. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Jacek Rajnicki

11 opinii
Jacek Rajnicki - Pierwszorzędne Usługi Remontowe Ruda Śląska

Oferuje usługi remontowe od lat, szczególnie na obszarze miejscowości Ruda Śląska, ale także okolicznych miast. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Najlepsze Remonty Mieszkań Ruda Śląska

11 opinii
M.G. "REMONTY" - Najlepsze Remonty Mieszkań Ruda Śląska

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od remontów mieszkań? Zaufaj doświadczeniu M.G. REMONTY. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Aktualne zlecenia na remonty mieszkań w Rudzie Śląskiej (93)

Perfekcyjne Usługi Remontu Mieszkania Ruda Śląska

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zapotrzebowanie na remont w domu, 21-50m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 8 dni temu

 • Ruda Śląska

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 21-50m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: montaż płyt G-K, położenie paneli lub deski podłogowej, Tapety Projek...

2024-05-20 do 2024-05-28

 • Ruda Śląska

Usługi Remontu Mieszkania

Usługi remontu mieszkania nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie remontowania mieszkań. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Dam zlecenie na remont w domu, 21-50m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2024-05-16 do 2024-05-24

 • Ruda Śląska

Szukam ekipy remontowej, remont w domu, 151-200m², Ruda Śląska

Usługi remontu mieszkania nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Szukam ekipy remontowej, remont w domu, 151-200m²". Zachęcamy do kontaktu.

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Ruda Śląska

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 11-20m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, usunięcie starych powłok, Przebudowa drzwi Projekt wyko...

2024-05-08 do 2024-05-16

 • Ruda Śląska

Remonty Mieszkań Ruda Śląska

Zrealizowanie remontów mieszkań z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Szukam ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, do 10m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

2024-05-08 do 2024-05-16

 • Ruda Śląska

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 21-50m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, remont instalacji hy...

2024-04-30 do 2024-05-08

 • Ruda Śląska

Staranne Usługi Remontu Mieszkania

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, mo...

2024-04-26 do 2024-05-04

 • Ruda Śląska

Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, 21-50m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, hol, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, wyrównanie sufitu w jednym pokoju oraz zap...

2024-04-20 do 2024-04-28

 • Ruda Śląska

Szukam ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, do 10m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek, montaż płyt G-K, położenie gładzi Projekt wykończ...

2024-04-19 do 2024-04-27

 • Ruda Śląska

Szukam ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, do 10m², Ruda Śląska

Przyjmij zlecenie solidnego remontowania mieszkań o treści "Szukam ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, do 10m²", jako ekspert z miejscowości Ruda Śląska. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Rudy Śląskiej jesteś jednym z najlepszych. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

2024-04-19 do 2024-04-27

 • Ruda Śląska

Tanie Usługi Remontu Mieszkania

Oferując usługi remontu mieszkania od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Ruda Śląska, ale także przyległych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

2024-04-18 do 2024-04-26

 • Ruda Śląska

Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań Ruda Śląska

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek, montaż płyt G-K, położenie gładzi Projekt wykończ...

2024-04-16 do 2024-04-24

 • Ruda Śląska

Remonty Mieszkań

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: Sufit napinany Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma projektu, a...

2024-04-16 do 2024-04-24

 • Ruda Śląska

Dam zlecenie na remont w domu, 21-50m², Ruda Śląska

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty zaufania profesjonalista z zakresu rewelacyjnego remontowania mieszkań z Rudy Śląskiej? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Ruda Śląska

Poszukuję ekipy remontowej, remont w domu, 11-20m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek, usunięcie starych powłok Projekt wykończe...

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Ruda Śląska

Szukam ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma projekt...

2024-04-12 do 2024-04-20

 • Ruda Śląska

Profesjonalne Usługi Remontu Mieszkania

Zleceniodawca szuka rewelacyjnej współpracy, pisząc - Szukam ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2024-04-12 do 2024-04-20

 • Ruda Śląska
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Częste pytania o remontach mieszkań

Gdzie szukać fachowca do remontu mieszkania?

Ceny materiałów budowlanych, działek i robocizny stale rosną, w związku z czym koszty budowy domów też są wyższe.

Najmniej kosztuje budowa domu jednorodzinnego do stanu surowego, natomiast najwięcej – kompleksowa budowa domu do stanu pod klucz lub do stanu deweloperskiego.

Średnie stawki podawane przez firmy budujące domy wynoszą:

 • dom 70 m2 do stanu surowego ok. 130 – 150 tys. zł,
 • dom 70 m2 do stanu deweloperskiego do 350 tys. zł.

Jeśli wybierzesz indywidualny projekt domu oraz prostą bryłę budynku, Twój budżet mniej ucierpi.

Remont mieszkania - ile kosztuje?

Budowa domu jednorodzinnego to inwestycja, do której powinieneś się przygotować. Na początku zorientuj się, jakie są przeciętne koszty budowy domów i czy masz odpowiednie środki na ten cel. Jedną z opcji pozyskania dodatkowej gotówki może być kredyt hipoteczny.

Kosztorys możesz uzyskać na trzy sposoby:

 1. Przygotuj kosztorys samodzielnie.
 2. Zamów kosztorys z projektem.
 3. Zleć kosztorysantowi wykonanie (ok. 1000 zł).

Cena kompleksowej budowy domu w średnim standardzie (plus działka i ogrodzenie) za m2 powierzchni użytkowej opiewa na kwotę ok. 5000 – 6000 zł (czyli za 100 m2 zapłacisz ok. 500 000 – 600 000 zł).

Jakie wyróżniamy czynności remontowe?

Do budowy domu należy odpowiednio się przygotować:

 1. Jeszcze przed zakupem działki pod budowę domu zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami inwestycji i przekalkuluj, czy będzie Cię na nią stać.
 2. Sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz księgi wieczyste nieruchomości.
 3. Po zakupie działki zamów projekt domu jednorodzinnego – gotowy lub indywidualny.
 4. Zgłoś budowę domu do odpowiedniego urzędu.

O czym warto pamiętać:

 • wybierz sposób prowadzenia budowy;
 • opracuj harmonogram i kosztorys prac;
 • wybierz polecaną firmę budującą domy i sprawdzonego kierownika budowy.

Jakie prace remontowe wymagają zgłoszenia?

Do wyboru firmy budującej domy podejdź racjonalnie. Przede wszystkim decyduj się na wykonawców sprawdzonych i polecanych.

Dobra firma budująca domy:

 • zatrudnia przynajmniej kilku pracowników,
 • załatwia zaplecze budowlane, transport materiałów budowlanych na plac budowy we własnym zakresie,
 • dysponuje odpowiednim sprzętem i narzędziami do pracy,
 • podpisuje umowy,
 • prowadzi rzeczowe i konkretne rozmowy,
 • nie jest dostępna od ręki,
 • ma za sobą wiele udanych budów domów i może nimi pochwalić się przed Tobą,
 • zapewnia usługi budowlane zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Mieszkań złożą Ci bezpłatne oferty