Kategorie
Szukaj

Remont mieszkania i domu w Rudzie Śląskiej

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 730 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty mieszkań stanowią wyzwanie dla każdego posiadacza nieruchomości. Wykonanie projektu w ulubionym stylu oraz jego późniejsza realizacja i dobór materiałów bywają źródłem długotrwałego stresu i niepokoju. Niezależnie od tego, czy planujesz lekkie odświeżenie wnętrza, czy generalny remont mieszkania, kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej ekipy budowlanej.

Prowadząc pierwsze rozmowy z fachowcami, należy zacząć od przygotowania harmonogramu i projektu pracy. Nasz niepokój powinni wzbudzić specjaliści narzekający na braki kadrowe oraz zbyt dużą ilość zleceń. Remonty mieszkań wykonywane przez przemęczonych robotników lub firmy budowlane z brakami personelu mogą bowiem zbytnio się przedłużyć. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że polecani fachowcy mają przeważnie sporo zleceń i nie powinien nas zniechęcać odległy termin rozpoczęcia pracy. Na sprawdzonych pracowników warto poczekać.

Jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia powinien zostać przygotowany szczegółowy kosztorys. Remont mieszkania musi być dobrze zaplanowany także pod względem doboru materiałów. Specjalista, po skrupulatnym przedstawieniu projektu i planów właściciela nieruchomości, powinien oszacować, jaki będzie całkowity koszt robocizny oraz zakupów w sklepach specjalistycznych. Warto przy tym korzystać z oferty robotników świadczących konkretne usługi, np. glazurników. Niekiedy firmy ogólnobudowlane świadczą usługi w zakresie prac, przekraczających ich umiejętności.

Chcesz kupić mieszkanie na remont? Zastanawiasz się jednak, jak długo mogą potrwać roboty? W przypadku generalnych remontów warto stawiać na zlecenia wystawiane przez profesjonalne firmy, zatrudniające wielu specjalistów. W ten sposób jedna ekipa wykona dla Ciebie szeroki zakres prac, w tym tapetowanie, wymianę instalacji elektrycznej i gazowej oraz położenie płytek lub parkietu. Dodatkowo unikniemy w ten sposób przerzucania odpowiedzialności za ewentualne błędy z jednej ekipy na drugą.

Ważne jest jednak by weryfikować informacje zamieszczane przez pracowników. Wybierając zlecenia na remont mieszkania, należy sprawdzić ewentualne uprawnienia oraz opinie dawnych klientów. Ważne jest także, by porównywać wiele różnych ofert i wybrać taką, która najlepiej wpisze się w zakres naszych potrzeb. Warto stawiać na fachowców o dużej wiedzy i doświadczeniu. Niekiedy zdarza się, że każdy pomysł właściciela mieszkania łączy się z odmową. Wykwalifikowani specjaliści powinni być w stanie wytłumaczyć, dlaczego wdrożenie niektórych rozwiązań nie jest możliwe z powodów technicznych oraz zaproponować alternatywne rozwiązanie.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów mieszkań w Rudzie Śląskiej

Profesjonalne Usługi Remontowe

34 opinie
Remonty mieszkań Ruda Śląska

Ten, kto szuka usługi remontowej powinien już dziś zgłosić się do tych specjalistów i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Best Remont’s

30 opinii
Best Remont’s - Porządne Remonty Mieszkań Ruda Śląska

Firma Best Remonts świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Rudy Śląskiej i z sąsiednich miast. Ustal pasujący termin od razu!

Solidne Remonty Mieszkań Ruda Śląska

26 opinii
Solutionis Marek Skałbania - Solidne Remonty Mieszkań Ruda Śląska

Nadal szukasz dobrej firmy od remontów mieszkań? Skorzystaj z kwalifikacji Solutionis Marek Skałbania. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zobacz!

Doskonałe Remonty Mieszkań w Rudzie Śląskiej

15 opinii
Andrzej Dzienniak - Doskonałe Remonty Mieszkań w Rudzie Śląskiej

Wciąż szukasz specjalisty od remontów mieszkań? Powierz tę kwestię specjalistom z Andrzej Dzienniak. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań

9 opinii
Elix Elżbieta Mielnicka - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Ruda Śląska

Od lat pracownicy firmy Elix Elżbieta Mielnicka realizują usługi z zakresu remontowania mieszkań, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług remontowych. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ŁAZIENKA W2 TYGODNIE Andrzej Kukla

6 opinii
ŁAZIENKA W2 TYGODNIE Andrzej Kukla - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Ruda Śląska

Chcesz znaleźć fachowców od rewelacyjnego remontowania mieszkań w rejonie Rudy Śląskiej lub na terenie Rudy Śląskiej? Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Niezawodna Firma Remontowa

8 opinii
MatBUD - Niezawodna Firma Remontowa Ruda Śląska

Gdy interesuje Cię niezawodna firma remontowa działająca na terenie Rudy Śląskiej to skorzystaj z doświadczenia MatBUD. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Tanie Usługi Remontowe

4 opinie
Biker Adam Hulbój - Tanie Usługi Remontowe Ruda Śląska

Chcesz znaleźć solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Biker Adam Hulbój z Rudy Śląskiej będzie najszybszą drogą. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi Remontowe "Klara" Dominik Zajączkowski

3 opinie
Usługi Remontowe "Klara" Dominik Zajączkowski - Pierwszorzędne Usługi Remontowe Ruda Śląska

Oferuje usługi remontowe od lat, szczególnie na obszarze miejscowości Ruda Śląska, ale także okolicznych miast. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Najlepsze Remonty Mieszkań Ruda Śląska

3 opinie
TECHBUD - Najlepsze Remonty Mieszkań Ruda Śląska

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od remontów mieszkań? Zaufaj doświadczeniu TECHBUD. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Aktualne zlecenia na remonty mieszkań w Rudzie Śląskiej (115)

Doskonałe Remontowanie Mieszkań Ruda Śląska

Szukasz zlecenia do wykonania jako warty zaufania specjalista z zakresu doskonałego remontowania mieszkań? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 3 dni temu

 • Ruda Śląska

Najwyższej Klasy Remontowanie Mieszkań

Pragniesz znaleźć Klienta jako solidny specjalista z zakresu najwyższej klasy remontowania mieszkań z Rudy Śląskiej? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 3 dni temu

 • Ruda Śląska

Usługi Remontu Mieszkania Ruda Śląska

Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, montaż gniazdek włączników lub oświetl...

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 4 dni temu

 • Ruda Śląska

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 81-100m², Ruda Śląska

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 81-100m² Rodzaj pr...

2023-11-27 do 2023-12-05
dodano 6 dni temu

 • Ruda Śląska

Solidna Ekipa Remontowa Ruda Śląska

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie m...

2023-11-25 do 2023-12-03
dodano 8 dni temu

 • Ruda Śląska

Rewelacyjne Usługi Remontu Mieszkania

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: Remont łazienki Projekt wykończenia wnętrza: Klient posiada projek...

2023-11-25 do 2023-12-03
dodano 8 dni temu

 • Ruda Śląska

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, do 10m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek Projekt wykończenia wnętrza: Klient posiada proje...

2023-11-25 do 2023-12-03
dodano 8 dni temu

 • Ruda Śląska

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, do 10m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, remont instalacji hydraulicznej, układanie płytek, monta...

2023-11-20 do 2023-11-28

 • Ruda Śląska

Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia, Całe mieszkanie,stan deweloperski Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania:...

2023-11-20 do 2023-11-28

 • Ruda Śląska

Zapotrzebowanie na remont w domu, do 10m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Remontowane pomieszczenia: klatka schodowa Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: Wykończenie uszczerbień przy schodach ...

2023-11-17 do 2023-11-25

 • Ruda Śląska

Remonty Mieszkań Ruda Śląska

Ten Zleceniodawca jeszcze szuka profesjonalistów od remontów mieszkań. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na remont w domu, 51-80m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-11-17 do 2023-11-25

 • Ruda Śląska

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m², Ruda Śląska

Jesteś firmą fachową? Jako uznana firma remontowa, która jest rozchwytywana w branży w rejonie Rudy Śląskiej za drobiazgowe podejście do usług remontu mieszkania, wykonaj zlecenie mówiącego "Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m²". Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

2023-11-16 do 2023-11-16

 • Ruda Śląska

Znakomite Remonty Mieszkań

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 51-80m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2023-11-11 do 2023-11-11

 • Ruda Śląska

Fenomenalna Ekipa Remontowa

Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, zabezpieczenie schodów lub sprzętów, u...

2023-11-10 do 2023-11-18

 • Ruda Śląska

Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, do 10m², Ruda Śląska

Zlecający - Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, do 10m² planuje znalezienie ekipy remontowej z okolic Rudy Śląskiej, ale nie chce przepłacać. Twoja firma oferuje realizację zlecenia w najniższej w okolicy cenie? Pokaż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej.

2023-11-05 do 2023-11-08

 • Ruda Śląska

Solidna Firma Remontowa Ruda Śląska

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, re...

2023-10-31 do 2023-11-08

 • Ruda Śląska

Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na wysokiej klasy remontowanie mieszkań w rejonie Rudy Śląskiej i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, 21-50m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się - warto.

2023-10-30 do 2023-11-07

 • Ruda Śląska

Szukam ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 51-80m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, malowanie, remont in...

2023-10-27 do 2023-11-04

 • Ruda Śląska
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Częste pytania o remontach mieszkań

Gdzie szukać fachowca do remontu mieszkania?

Ceny materiałów budowlanych, działek i robocizny stale rosną, w związku z czym koszty budowy domów też są wyższe.

Najmniej kosztuje budowa domu jednorodzinnego do stanu surowego, natomiast najwięcej – kompleksowa budowa domu do stanu pod klucz lub do stanu deweloperskiego.

Średnie stawki podawane przez firmy budujące domy wynoszą:

 • dom 70 m2 do stanu surowego ok. 130 – 150 tys. zł,
 • dom 70 m2 do stanu deweloperskiego do 350 tys. zł.

Jeśli wybierzesz indywidualny projekt domu oraz prostą bryłę budynku, Twój budżet mniej ucierpi.

Remont mieszkania - ile kosztuje?

Budowa domu jednorodzinnego to inwestycja, do której powinieneś się przygotować. Na początku zorientuj się, jakie są przeciętne koszty budowy domów i czy masz odpowiednie środki na ten cel. Jedną z opcji pozyskania dodatkowej gotówki może być kredyt hipoteczny.

Kosztorys możesz uzyskać na trzy sposoby:

 1. Przygotuj kosztorys samodzielnie.
 2. Zamów kosztorys z projektem.
 3. Zleć kosztorysantowi wykonanie (ok. 1000 zł).

Cena kompleksowej budowy domu w średnim standardzie (plus działka i ogrodzenie) za m2 powierzchni użytkowej opiewa na kwotę ok. 5000 – 6000 zł (czyli za 100 m2 zapłacisz ok. 500 000 – 600 000 zł).

Jakie wyróżniamy czynności remontowe?

Do budowy domu należy odpowiednio się przygotować:

 1. Jeszcze przed zakupem działki pod budowę domu zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami inwestycji i przekalkuluj, czy będzie Cię na nią stać.
 2. Sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz księgi wieczyste nieruchomości.
 3. Po zakupie działki zamów projekt domu jednorodzinnego – gotowy lub indywidualny.
 4. Zgłoś budowę domu do odpowiedniego urzędu.

O czym warto pamiętać:

 • wybierz sposób prowadzenia budowy;
 • opracuj harmonogram i kosztorys prac;
 • wybierz polecaną firmę budującą domy i sprawdzonego kierownika budowy.

Jakie prace remontowe wymagają zgłoszenia?

Do wyboru firmy budującej domy podejdź racjonalnie. Przede wszystkim decyduj się na wykonawców sprawdzonych i polecanych.

Dobra firma budująca domy:

 • zatrudnia przynajmniej kilku pracowników,
 • załatwia zaplecze budowlane, transport materiałów budowlanych na plac budowy we własnym zakresie,
 • dysponuje odpowiednim sprzętem i narzędziami do pracy,
 • podpisuje umowy,
 • prowadzi rzeczowe i konkretne rozmowy,
 • nie jest dostępna od ręki,
 • ma za sobą wiele udanych budów domów i może nimi pochwalić się przed Tobą,
 • zapewnia usługi budowlane zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Mieszkań złożą Ci bezpłatne oferty