Kategorie
Szukaj

Remont mieszkania i domu w Rybniku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
631 829 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty mieszkań stanowią wyzwanie dla każdego posiadacza nieruchomości. Wykonanie projektu w ulubionym stylu oraz jego późniejsza realizacja i dobór materiałów bywają źródłem długotrwałego stresu i niepokoju. Niezależnie od tego, czy planujesz lekkie odświeżenie wnętrza, czy generalny remont mieszkania, kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej ekipy budowlanej.

Prowadząc pierwsze rozmowy z fachowcami, należy zacząć od przygotowania harmonogramu i projektu pracy. Nasz niepokój powinni wzbudzić specjaliści narzekający na braki kadrowe oraz zbyt dużą ilość zleceń. Remonty mieszkań wykonywane przez przemęczonych robotników lub firmy budowlane z brakami personelu mogą bowiem zbytnio się przedłużyć. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że polecani fachowcy mają przeważnie sporo zleceń i nie powinien nas zniechęcać odległy termin rozpoczęcia pracy. Na sprawdzonych pracowników warto poczekać.

Jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia powinien zostać przygotowany szczegółowy kosztorys. Remont mieszkania musi być dobrze zaplanowany także pod względem doboru materiałów. Specjalista, po skrupulatnym przedstawieniu projektu i planów właściciela nieruchomości, powinien oszacować, jaki będzie całkowity koszt robocizny oraz zakupów w sklepach specjalistycznych. Warto przy tym korzystać z oferty robotników świadczących konkretne usługi, np. glazurników. Niekiedy firmy ogólnobudowlane świadczą usługi w zakresie prac, przekraczających ich umiejętności.

Chcesz kupić mieszkanie na remont? Zastanawiasz się jednak, jak długo mogą potrwać roboty? W przypadku generalnych remontów warto stawiać na zlecenia wystawiane przez profesjonalne firmy, zatrudniające wielu specjalistów. W ten sposób jedna ekipa wykona dla Ciebie szeroki zakres prac, w tym tapetowanie, wymianę instalacji elektrycznej i gazowej oraz położenie płytek lub parkietu. Dodatkowo unikniemy w ten sposób przerzucania odpowiedzialności za ewentualne błędy z jednej ekipy na drugą.

Ważne jest jednak by weryfikować informacje zamieszczane przez pracowników. Wybierając zlecenia na remont mieszkania, należy sprawdzić ewentualne uprawnienia oraz opinie dawnych klientów. Ważne jest także, by porównywać wiele różnych ofert i wybrać taką, która najlepiej wpisze się w zakres naszych potrzeb. Warto stawiać na fachowców o dużej wiedzy i doświadczeniu. Niekiedy zdarza się, że każdy pomysł właściciela mieszkania łączy się z odmową. Wykwalifikowani specjaliści powinni być w stanie wytłumaczyć, dlaczego wdrożenie niektórych rozwiązań nie jest możliwe z powodów technicznych oraz zaproponować alternatywne rozwiązanie.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów mieszkań w Rybniku

Najlepsze Remontowanie Mieszkań Rybnik

31 opinii
Remonty mieszkań Rybnik

Gdy poszukujesz najlepszej usługi remontowej w dobrej cenie to Usługi Ogólnobudowlane Robert Warda są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednią kadrę do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny remontowania mieszkań. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Rewelacyjne Remonty Mieszkań

11 opinii
WOJT-BUD - Rewelacyjne Remonty Mieszkań Rybnik

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od remontów mieszkań to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia WOJT-BUD. Rybnik i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zadzwoń!

Kompleksowe wykończenia wnętrz

12 opinii
Kompleksowe wykończenia wnętrz - Doskonałe Remonty Mieszkań Rybnik

Szukasz profesjonalistów od remontów mieszkań? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Kompleksowe wykończenia wnętrz. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

OK DOM Sp. Z o.o.

9 opinii
OK DOM Sp. Z o.o. - Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań Rybnik

Dobra cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty firmy, której specjalnością jest remontowanie mieszkań. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań w Rybniku

7 opinii
MALBUD - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań w Rybniku

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne cechy firmy, której specjalnością jest remontowanie mieszkań. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Wiarygodna Firma Remontowa

4 opinie
Tomex Tomasz Jakubczyk - Wiarygodna Firma Remontowa Rybnik

Oczaruje Cię sprawne działanie Tomex Tomasz Jakubczyk w okolicach Rybnika. Ta firma remontowa posiada doświadczonych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację remontów mieszkań wykonają szybko. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Perfekcyjne Remonty Mieszkań

4 opinie
Remtex firma remontowo-wykończeniowa - Perfekcyjne Remonty Mieszkań Rybnik

Nadal potrzebujesz profesjonalistów od remontów mieszkań? Skorzystaj z kwalifikacji Remtex firma remontowo-wykończeniowa. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

REMONTER Łukasz Wawro

1 opinia
REMONTER Łukasz Wawro - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Rybnik

W przypadku, gdy potrzebujesz rewelacyjnej usługi remontowej w dobrej cenie to REMONTER Łukasz Wawro są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z dziedziny remontów mieszkań. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Znakomite Usługi Remontowe Rybnik

1 opinia
Skaw-Bud - Znakomite Usługi Remontowe Rybnik

Wybierz tych specjalistów jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do pierwszorzędnego remontowania mieszkań na terenie Rybnika. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

ZRB Marek Szymański

1 opinia
ZRB Marek Szymański - Wyjątkowe Usługi Remontowe Rybnik

W przypadku, gdy potrzebujesz wyjątkowej usługi remontowej w dobrej cenie to firma ZRB Marek Szymański jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do realizacji Twoich wymagań z dziedziny remontów mieszkań. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

Aktualne zlecenia na remonty mieszkań w Rybniku (57)

Kompetentna Ekipa Remontowa Rybnik

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie Projekt wykończenia wnętrza: Klient ni...

2024-02-26 do 2024-03-05
dodano 4 dni temu

 • Rybnik

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, do 10m², Rybnik

Jako ta kompetentna ekipa remontowa z terenu Rybnika oraz prawdziwi fachowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie, pokaż Zleceniodawcy, że nawiązanie współpracy z Tobą to pomysł. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

2024-02-26 do 2024-03-05
dodano 4 dni temu

 • Rybnik

Niezawodna Firma Remontowa Rybnik

Olśnij Klienta profesjonalnym działaniem w rejonie Rybnika. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma remontowa wykonaj zlecenie o treści "Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m²" i udowodnij, że realizacja remontów mieszkań zostanie wykonana dokładnie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2024-02-25 do 2024-02-26

 • Rybnik

Najlepsza Ekipa Remontowa

Odpowiedz na zlecenie dla najlepszej ekipy remontowej do realizacji zlecenia w dobrej cenie. Pokaż, że Twoja firma to najlepszy wybór. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

2024-02-21 do 2024-02-29

 • Rybnik

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, do 10m², Rybnik

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, remont instalacji hydraulicznej, zabezpieczenie schodów l...

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Rybnik

Firma Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, malowanie, układanie...

2024-02-14 do 2024-02-22

 • Rybnik

Profesjonalne Remontowanie Mieszkań Rybnik

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek, montaż gniazdek włączników lub oś...

2024-02-13 do 2024-02-21

 • Rybnik

Kompetentna Ekipa Remontowa

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, klatka schodowa, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 9 pomieszczeń Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Rodzaj prac do wykonan...

2024-02-12 do 2024-02-20

 • Rybnik

Solidna Ekipa Remontowa

Odszukaliśmy specjalnie dla Ciebie najlepsze ogłoszenie skierowane do ekipy remontowej, o treści - Zlecę remont w domu, 21-50m². Jako Specjaliści przeanalizuj i całościowo wykonaj prace. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-02-11 do 2024-02-19

 • Rybnik

Profesjonalne Remonty Mieszkań Rybnik

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 81-100m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok Projekt wykończenia wnętrza: Klient ...

2024-02-02 do 2024-02-10

 • Rybnik

Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, 21-50m², Rybnik

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: położenie gładzi, wylewka podłogi Projekt w...

2024-02-01 do 2024-02-02

 • Rybnik

Usługi Remontu Mieszkania Rybnik

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, klatka schodowa, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 12 pomieszczeń Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Rodzaj prac do wykona...

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Rybnik

Najlepsze Remontowanie Mieszkań

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, montaż drzwi, remont instalacji hyd...

2024-01-31 do 2024-02-01

 • Rybnik

Zlecę remont w mieszkaniu, 21-50m², Rybnik

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, remont instalacji hydra...

2024-01-27 do 2024-02-04

 • Rybnik

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m², Rybnik

Dzięki precyzji wykonania usługi remontu mieszkania Twoja firma prześciga konkurentów. Sława, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania zleceniodawców. Ofertę prześlij po kontakcie.

2024-01-26 do 2024-02-03

 • Rybnik

Godna Zaufania Ekipa Remontowa

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, montaż gniazdek włączników lub oświetlenia,...

2024-01-14 do 2024-01-22

 • Rybnik

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 81-100m², Rybnik

Zapytanie o treści - Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 81-100m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Rybnika oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

2024-01-09 do 2024-01-17

 • Rybnik

Rzetelne Usługi Remontu Mieszkania

Wyślij ofertę Klientowi jako firma remontowa oferująca swoje usługi remontu mieszkania w miejscowości Rybnik i w przyległych miastach. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2024-01-06 do 2024-01-14

 • Rybnik
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Częste pytania o remontach mieszkań

Gdzie szukać fachowca do remontu mieszkania?

Ceny materiałów budowlanych, działek i robocizny stale rosną, w związku z czym koszty budowy domów też są wyższe.

Najmniej kosztuje budowa domu jednorodzinnego do stanu surowego, natomiast najwięcej – kompleksowa budowa domu do stanu pod klucz lub do stanu deweloperskiego.

Średnie stawki podawane przez firmy budujące domy wynoszą:

 • dom 70 m2 do stanu surowego ok. 130 – 150 tys. zł,
 • dom 70 m2 do stanu deweloperskiego do 350 tys. zł.

Jeśli wybierzesz indywidualny projekt domu oraz prostą bryłę budynku, Twój budżet mniej ucierpi.

Remont mieszkania - ile kosztuje?

Budowa domu jednorodzinnego to inwestycja, do której powinieneś się przygotować. Na początku zorientuj się, jakie są przeciętne koszty budowy domów i czy masz odpowiednie środki na ten cel. Jedną z opcji pozyskania dodatkowej gotówki może być kredyt hipoteczny.

Kosztorys możesz uzyskać na trzy sposoby:

 1. Przygotuj kosztorys samodzielnie.
 2. Zamów kosztorys z projektem.
 3. Zleć kosztorysantowi wykonanie (ok. 1000 zł).

Cena kompleksowej budowy domu w średnim standardzie (plus działka i ogrodzenie) za m2 powierzchni użytkowej opiewa na kwotę ok. 5000 – 6000 zł (czyli za 100 m2 zapłacisz ok. 500 000 – 600 000 zł).

Jakie wyróżniamy czynności remontowe?

Do budowy domu należy odpowiednio się przygotować:

 1. Jeszcze przed zakupem działki pod budowę domu zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami inwestycji i przekalkuluj, czy będzie Cię na nią stać.
 2. Sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz księgi wieczyste nieruchomości.
 3. Po zakupie działki zamów projekt domu jednorodzinnego – gotowy lub indywidualny.
 4. Zgłoś budowę domu do odpowiedniego urzędu.

O czym warto pamiętać:

 • wybierz sposób prowadzenia budowy;
 • opracuj harmonogram i kosztorys prac;
 • wybierz polecaną firmę budującą domy i sprawdzonego kierownika budowy.

Jakie prace remontowe wymagają zgłoszenia?

Do wyboru firmy budującej domy podejdź racjonalnie. Przede wszystkim decyduj się na wykonawców sprawdzonych i polecanych.

Dobra firma budująca domy:

 • zatrudnia przynajmniej kilku pracowników,
 • załatwia zaplecze budowlane, transport materiałów budowlanych na plac budowy we własnym zakresie,
 • dysponuje odpowiednim sprzętem i narzędziami do pracy,
 • podpisuje umowy,
 • prowadzi rzeczowe i konkretne rozmowy,
 • nie jest dostępna od ręki,
 • ma za sobą wiele udanych budów domów i może nimi pochwalić się przed Tobą,
 • zapewnia usługi budowlane zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Mieszkań złożą Ci bezpłatne oferty