Kategorie
Szukaj

Remont mieszkania i domu w Rybniku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty mieszkań stanowią wyzwanie dla każdego posiadacza nieruchomości. Wykonanie projektu w ulubionym stylu oraz jego późniejsza realizacja i dobór materiałów bywają źródłem długotrwałego stresu i niepokoju. Niezależnie od tego, czy planujesz lekkie odświeżenie wnętrza, czy generalny remont mieszkania, kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej ekipy budowlanej.

Prowadząc pierwsze rozmowy z fachowcami, należy zacząć od przygotowania harmonogramu i projektu pracy. Nasz niepokój powinni wzbudzić specjaliści narzekający na braki kadrowe oraz zbyt dużą ilość zleceń. Remonty mieszkań wykonywane przez przemęczonych robotników lub firmy budowlane z brakami personelu mogą bowiem zbytnio się przedłużyć. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że polecani fachowcy mają przeważnie sporo zleceń i nie powinien nas zniechęcać odległy termin rozpoczęcia pracy. Na sprawdzonych pracowników warto poczekać.

Jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia powinien zostać przygotowany szczegółowy kosztorys. Remont mieszkania musi być dobrze zaplanowany także pod względem doboru materiałów. Specjalista, po skrupulatnym przedstawieniu projektu i planów właściciela nieruchomości, powinien oszacować, jaki będzie całkowity koszt robocizny oraz zakupów w sklepach specjalistycznych. Warto przy tym korzystać z oferty robotników świadczących konkretne usługi, np. glazurników. Niekiedy firmy ogólnobudowlane świadczą usługi w zakresie prac, przekraczających ich umiejętności.

Chcesz kupić mieszkanie na remont? Zastanawiasz się jednak, jak długo mogą potrwać roboty? W przypadku generalnych remontów warto stawiać na zlecenia wystawiane przez profesjonalne firmy, zatrudniające wielu specjalistów. W ten sposób jedna ekipa wykona dla Ciebie szeroki zakres prac, w tym tapetowanie, wymianę instalacji elektrycznej i gazowej oraz położenie płytek lub parkietu. Dodatkowo unikniemy w ten sposób przerzucania odpowiedzialności za ewentualne błędy z jednej ekipy na drugą.

Ważne jest jednak by weryfikować informacje zamieszczane przez pracowników. Wybierając zlecenia na remont mieszkania, należy sprawdzić ewentualne uprawnienia oraz opinie dawnych klientów. Ważne jest także, by porównywać wiele różnych ofert i wybrać taką, która najlepiej wpisze się w zakres naszych potrzeb. Warto stawiać na fachowców o dużej wiedzy i doświadczeniu. Niekiedy zdarza się, że każdy pomysł właściciela mieszkania łączy się z odmową. Wykwalifikowani specjaliści powinni być w stanie wytłumaczyć, dlaczego wdrożenie niektórych rozwiązań nie jest możliwe z powodów technicznych oraz zaproponować alternatywne rozwiązanie.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów mieszkań w Rybniku

Najlepsze Remontowanie Mieszkań Rybnik

41 opinii
Remonty mieszkań Rybnik

Gdy poszukujesz najlepszej usługi remontowej w dobrej cenie to Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane ROZBUDOWANI PL Piotr Jurek są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednią kadrę do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny remontowania mieszkań. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Rewelacyjne Remonty Mieszkań

18 opinii
DETAL PRO Sp. z o.o. - Rewelacyjne Remonty Mieszkań Rybnik

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od remontów mieszkań to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia DETAL PRO Sp. z o.o.. Rybnik i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zadzwoń!

YACH

15 opinii
YACH - Doskonałe Remonty Mieszkań Rybnik

Szukasz profesjonalistów od remontów mieszkań? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom YACH. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

Kompleksowe wykończenia wnętrz

13 opinii
Kompleksowe wykończenia wnętrz - Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań Rybnik

Dobra cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty firmy, której specjalnością jest remontowanie mieszkań. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań w Rybniku

11 opinii
WOJT-BUD - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań w Rybniku

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne cechy firmy, której specjalnością jest remontowanie mieszkań. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Wiarygodna Firma Remontowa

9 opinii
GOSE Remonty - Wiarygodna Firma Remontowa Rybnik

Oczaruje Cię sprawne działanie GOSE Remonty w okolicach Rybnika. Ta firma remontowa posiada doświadczonych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację remontów mieszkań wykonają szybko. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Perfekcyjne Remonty Mieszkań

1 opinia
REMONTER Łukasz Wawro - Perfekcyjne Remonty Mieszkań Rybnik

Nadal potrzebujesz profesjonalistów od remontów mieszkań? Skorzystaj z kwalifikacji REMONTER Łukasz Wawro. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

ZRB Marek Szymański

1 opinia
ZRB Marek Szymański - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Rybnik

W przypadku, gdy potrzebujesz rewelacyjnej usługi remontowej w dobrej cenie to ZRB Marek Szymański są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z dziedziny remontów mieszkań. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Znakomite Usługi Remontowe Rybnik

1 opinia
Krzysztof Borkowski BK Konstrukcje - Znakomite Usługi Remontowe Rybnik

Wybierz tych specjalistów jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do pierwszorzędnego remontowania mieszkań na terenie Rybnika. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

LenBud Rafał Zawadzki

2 opinie
LenBud Rafał Zawadzki - Wyjątkowe Usługi Remontowe Rybnik

W przypadku, gdy potrzebujesz wyjątkowej usługi remontowej w dobrej cenie to firma LenBud Rafał Zawadzki jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do realizacji Twoich wymagań z dziedziny remontów mieszkań. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

Aktualne zlecenia na remonty mieszkań w Rybniku (64)

Dam zlecenie na remont w domu, 250m², Rybnik

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, klatka schodowa, poddasze, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 8 pomieszczeń Powierzchnia pomieszczeń: 250m² Rodzaj prac do w...

2024-04-10 do 2024-04-18
dodano 3 dni temu

 • Rybnik

Zapotrzebowanie na remont w domu, 81-100m², Rybnik

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: łazienka, klatka schodowa, hol, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 81-100m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektry...

2024-04-05 do 2024-04-13
dodano 8 dni temu

 • Rybnik

Rewelacyjna Ekipa Remontowa Rybnik

Ta osoba szuka rewelacyjnej ekipy remontowej, ponieważ potrzebuje wsparcia w wyborze odpowiednich rozwiązań, kiedy tylko wyrazisz zainteresowanie zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 11-20m². Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

2024-04-03 do 2024-04-11

 • Rybnik

Usługi Remontu Mieszkania Rybnik

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: łazienka, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok Projekt wykończenia wnętrza: Kli...

2024-04-01 do 2024-04-09

 • Rybnik

Niezawodna Ekipa Remontowa

Odpowiedz na zapytanie dla niezawodnej ekipy remontowej do zrealizowania zlecenia w korzystnej cenie. Pokaż, że Twoja firma to specjaliści, którzy znajdą właściwe rozwiązania. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

2024-03-27 do 2024-04-04

 • Rybnik

Poszukuję ekipy remontowej, remont w domu, 51-80m², Rybnik

Jeśli pierwszorzędne usługi remontu mieszkania to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient zgłosił "Poszukuję ekipy remontowej, remont w domu, 51-80m²". Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Rybnik

Zlecę remont w mieszkaniu, do 10m², Rybnik

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: hol, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, układanie płytek, montaż gniazdek włączników l...

2024-03-23 do 2024-03-31

 • Rybnik

Solidne Remontowanie Mieszkań Rybnik

Wybierz zlecenie dotyczące solidnego remontowania mieszkań od wiarygodnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Rybnik lub sąsiednim mieście. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

2024-03-22 do 2024-03-30

 • Rybnik

Zlecę remont w mieszkaniu, 51-80m², Rybnik

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, mo...

2024-03-19 do 2024-03-27

 • Rybnik

Dam zlecenie na remont w domu, 101-150m², Rybnik

Zrealizuj prace dotyczące rewelacyjnego remontowania mieszkań od rzetelnych zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Rybnik lub okolicy. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

2024-03-19 do 2024-03-27

 • Rybnik

Dobra Ekipa Remontowa

Odpowiedz na zapytanie dla dobrej ekipy remontowej do realizacji zlecenia w dobrej cenie. Dowiedź, że Twoja firma to korzystne rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

2024-03-15 do 2024-03-23

 • Rybnik

Zlecę remont w domu, 21-50m², Rybnik

Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, położenie gładzi Projekt wykończenia ...

2024-03-15 do 2024-03-23

 • Rybnik

Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, do 10m², Rybnik

Odpowiedz na zlecenie jako dobra firma remontowa oferująca swoje usługi remontu mieszkania na terenie Rybnika i w pobliskich powiatach. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Rybnik

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 51-80m², Rybnik

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, malowanie, układanie...

2024-03-11 do 2024-03-19

 • Rybnik

Znakomita Ekipa Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: łazienka, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, montaż drzwi, malowanie, r...

2024-03-11 do 2024-03-18

 • Rybnik

Remonty Mieszkań Rybnik

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: łazienka, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, montaż drzwi, malowanie, r...

2024-03-11 do 2024-03-19

 • Rybnik

Sumienna Ekipa Remontowa

Dla Klienta celny wybór sumiennej ekipy remontowej jest niełatwy, dlatego warto zainteresować się zapytaniem samodzielnie i w odpowiedzi skontaktować się jako prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Zaproponuj termin od razu!

2024-03-10 do 2024-03-18

 • Rybnik

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m², Rybnik

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma p...

2024-03-09 do 2024-03-17

 • Rybnik
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Częste pytania o remontach mieszkań

Gdzie szukać fachowca do remontu mieszkania?

Ceny materiałów budowlanych, działek i robocizny stale rosną, w związku z czym koszty budowy domów też są wyższe.

Najmniej kosztuje budowa domu jednorodzinnego do stanu surowego, natomiast najwięcej – kompleksowa budowa domu do stanu pod klucz lub do stanu deweloperskiego.

Średnie stawki podawane przez firmy budujące domy wynoszą:

 • dom 70 m2 do stanu surowego ok. 130 – 150 tys. zł,
 • dom 70 m2 do stanu deweloperskiego do 350 tys. zł.

Jeśli wybierzesz indywidualny projekt domu oraz prostą bryłę budynku, Twój budżet mniej ucierpi.

Remont mieszkania - ile kosztuje?

Budowa domu jednorodzinnego to inwestycja, do której powinieneś się przygotować. Na początku zorientuj się, jakie są przeciętne koszty budowy domów i czy masz odpowiednie środki na ten cel. Jedną z opcji pozyskania dodatkowej gotówki może być kredyt hipoteczny.

Kosztorys możesz uzyskać na trzy sposoby:

 1. Przygotuj kosztorys samodzielnie.
 2. Zamów kosztorys z projektem.
 3. Zleć kosztorysantowi wykonanie (ok. 1000 zł).

Cena kompleksowej budowy domu w średnim standardzie (plus działka i ogrodzenie) za m2 powierzchni użytkowej opiewa na kwotę ok. 5000 – 6000 zł (czyli za 100 m2 zapłacisz ok. 500 000 – 600 000 zł).

Jakie wyróżniamy czynności remontowe?

Do budowy domu należy odpowiednio się przygotować:

 1. Jeszcze przed zakupem działki pod budowę domu zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami inwestycji i przekalkuluj, czy będzie Cię na nią stać.
 2. Sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz księgi wieczyste nieruchomości.
 3. Po zakupie działki zamów projekt domu jednorodzinnego – gotowy lub indywidualny.
 4. Zgłoś budowę domu do odpowiedniego urzędu.

O czym warto pamiętać:

 • wybierz sposób prowadzenia budowy;
 • opracuj harmonogram i kosztorys prac;
 • wybierz polecaną firmę budującą domy i sprawdzonego kierownika budowy.

Jakie prace remontowe wymagają zgłoszenia?

Do wyboru firmy budującej domy podejdź racjonalnie. Przede wszystkim decyduj się na wykonawców sprawdzonych i polecanych.

Dobra firma budująca domy:

 • zatrudnia przynajmniej kilku pracowników,
 • załatwia zaplecze budowlane, transport materiałów budowlanych na plac budowy we własnym zakresie,
 • dysponuje odpowiednim sprzętem i narzędziami do pracy,
 • podpisuje umowy,
 • prowadzi rzeczowe i konkretne rozmowy,
 • nie jest dostępna od ręki,
 • ma za sobą wiele udanych budów domów i może nimi pochwalić się przed Tobą,
 • zapewnia usługi budowlane zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Mieszkań złożą Ci bezpłatne oferty