Kategorie
Szukaj

Remont mieszkania i domu w Bieruniu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 899 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty mieszkań stanowią wyzwanie dla każdego posiadacza nieruchomości. Wykonanie projektu w ulubionym stylu oraz jego późniejsza realizacja i dobór materiałów bywają źródłem długotrwałego stresu i niepokoju. Niezależnie od tego, czy planujesz lekkie odświeżenie wnętrza, czy generalny remont mieszkania, kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej ekipy budowlanej.

Prowadząc pierwsze rozmowy z fachowcami, należy zacząć od przygotowania harmonogramu i projektu pracy. Nasz niepokój powinni wzbudzić specjaliści narzekający na braki kadrowe oraz zbyt dużą ilość zleceń. Remonty mieszkań wykonywane przez przemęczonych robotników lub firmy budowlane z brakami personelu mogą bowiem zbytnio się przedłużyć. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że polecani fachowcy mają przeważnie sporo zleceń i nie powinien nas zniechęcać odległy termin rozpoczęcia pracy. Na sprawdzonych pracowników warto poczekać.

Jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia powinien zostać przygotowany szczegółowy kosztorys. Remont mieszkania musi być dobrze zaplanowany także pod względem doboru materiałów. Specjalista, po skrupulatnym przedstawieniu projektu i planów właściciela nieruchomości, powinien oszacować, jaki będzie całkowity koszt robocizny oraz zakupów w sklepach specjalistycznych. Warto przy tym korzystać z oferty robotników świadczących konkretne usługi, np. glazurników. Niekiedy firmy ogólnobudowlane świadczą usługi w zakresie prac, przekraczających ich umiejętności.

Chcesz kupić mieszkanie na remont? Zastanawiasz się jednak, jak długo mogą potrwać roboty? W przypadku generalnych remontów warto stawiać na zlecenia wystawiane przez profesjonalne firmy, zatrudniające wielu specjalistów. W ten sposób jedna ekipa wykona dla Ciebie szeroki zakres prac, w tym tapetowanie, wymianę instalacji elektrycznej i gazowej oraz położenie płytek lub parkietu. Dodatkowo unikniemy w ten sposób przerzucania odpowiedzialności za ewentualne błędy z jednej ekipy na drugą.

Ważne jest jednak by weryfikować informacje zamieszczane przez pracowników. Wybierając zlecenia na remont mieszkania, należy sprawdzić ewentualne uprawnienia oraz opinie dawnych klientów. Ważne jest także, by porównywać wiele różnych ofert i wybrać taką, która najlepiej wpisze się w zakres naszych potrzeb. Warto stawiać na fachowców o dużej wiedzy i doświadczeniu. Niekiedy zdarza się, że każdy pomysł właściciela mieszkania łączy się z odmową. Wykwalifikowani specjaliści powinni być w stanie wytłumaczyć, dlaczego wdrożenie niektórych rozwiązań nie jest możliwe z powodów technicznych oraz zaproponować alternatywne rozwiązanie.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów mieszkań w Bieruniu

Wyjątkowe Usługi Remontowe

17 opinii
Remonty mieszkań Bieruń

Nicer Usługi Remontowo Budowlane oferuje wyjątkowe usługi remontowe i remontowanie mieszkań na terenie miejscowości Bieruń oraz sąsiednich miast. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Andrzej Dzienniak

16 opinii
Andrzej Dzienniak - Najlepsze Remonty Mieszkań Bieruń

Podekscytuje Cię profesjonalne działanie Andrzej Dzienniak w okolicach Bierunia. Ta firma remontowa posiada doświadczonych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że realizację remontów mieszkań zakończą szybko i z dokładnością. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zadzwoń!

Doskonałe Remontowanie Mieszkań Bieruń

6 opinii
Rafał Węglarz - Doskonałe Remontowanie Mieszkań Bieruń

Sprawdź tych specjalistów jeśli szukasz doświadczonych ludzi do doskonałego remontowania mieszkań w miejscowości Bieruń lub okolicy. Zapraszamy do kontaktu.

Oleksandr Podushko usługi remontowe

5 opinii
Oleksandr Podushko usługi remontowe - Dobra Firma Remontowa Bieruń

Pochłonie Cię profesjonalne działanie Oleksandr Podushko usługi remontowe w okolicach Bierunia. Ta firma remontowa ma sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację remontów mieszkań zakończą z należytą uwagą. Jeśli chcesz poznać ofertę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

AKTIV BUD

6 opinii
AKTIV BUD - Znakomite Usługi Remontowe Bieruń

Firma remontowa oferująca swoje usługi remontowe w miejscowości Bieruń i w rejonie powiatu. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Tomasz Nowicki Remonty

2 opinie
Tomasz Nowicki Remonty - Staranne Usługi Remontowe Bieruń

Wybierz firmę Tomasz Nowicki Remonty jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do doskonałego remontowania mieszkań w miejscowości Bieruń lub sąsiednim mieście. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Bergman A. G. Koneccy

24 opinie
Bergman A. G. Koneccy - Doskonałe Remonty Mieszkań Bieruń

Gdy poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Bergman A. G. Koneccy są dla Ciebie stworzeni. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Profesjonalne Remontowanie Mieszkań w Bieruniu

13 opinii
BC Bud - Profesjonalne Remontowanie Mieszkań w Bieruniu

Z czystym sumieniem powierz zadanie profesjonalnego remontowania mieszkań ekspertom z firmy BC Bud. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Bieruń i przyległych powiatów. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Wyjątkowa Firma Remontowa

1 opinia
Mariusz Niewolik konektik - Wyjątkowa Firma Remontowa Bieruń

Jeżeli interesuje Cię wyjątkowa firma remontowa działająca na terenie Bierunia to powierz tę kwestię specjalistom z Mariusz Niewolik konektik. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Tanie Usługi Remontowe Bieruń

3 opinie
Bogbyg Bogdan Matuszny - Tanie Usługi Remontowe Bieruń

Nie wątp w wykwalifikowaną grupę pracowników Bogbyg Bogdan Matuszny. Ta uznana firma remontowa jest ceniona w branży na terenie Bierunia za całościowe podejście do usług remontowych. Jeśli chcesz poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Aktualne zlecenia na remonty mieszkań w Bieruniu (20)

Rewelacyjne Remonty Mieszkań Bieruń

Jeżeli szukasz zlecenia, a Twoja firma to rewelacyjna ekipa remontowa od remontów mieszkań to jako doświadczona firma zaproponuj temu Klientowi współpracę. Już nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

2024-05-15 do 2024-05-23

 • Chełm Śląski

Zlecę remont w domu, 21-50m², Imielin

Oczaruj Klienta sprawnym działaniem w miejscowości Śląskie. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma remontowa wykonaj zlecenie "Zlecę remont w domu, 21-50m²" i dowiedź, że realizacja remontów mieszkań zostanie zakończona z należytą uwagą. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Imielin

Wyjątkowa Ekipa Remontowa Bieruń

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok Projekt wykończenia wnętrza: Klient n...

2024-04-20 do 2024-04-28

 • Bieruń

Zlecę remont w domu, 101-150m², Imielin

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma ...

2024-04-11 do 2024-04-19

 • Imielin

Perfekcyjna Firma Remontowa Bieruń

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, hol, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, montaż płyt G-K, położenie gładzi Projekt...

2024-03-30 do 2024-04-03

 • Bieruń

Zapotrzebowanie na remont w domu, 151-200m², Bieruń

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: poddasze Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Rodzaj prac do wykonania: położenie gładzi Projekt wykończenia wnętrza: Klient posi...

2024-03-27 do 2024-04-04

 • Bieruń

Zapotrzebowanie na remont w domu, 21-50m², Chełm Śląski

Próbujesz znaleźć zlecenia jako sprawdzony profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Śląskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Chełm Śląski

Usługi Remontu Mieszkania Bieruń

Przez zapewnianie profesjonalnej usługi remontu mieszkania Twoja firma przewyższa konkurentów. Renoma, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie uszczęśliwić zlecających. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

2024-02-22 do 2024-03-01

 • Bieruń

Fenomenalna Ekipa Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, montaż drzw...

2024-01-30 do 2024-02-07

 • Bieruń

Szukam ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 11-20m², Bieruń

Odpowiedz na chęć zatrudnienia świetnej ekipy remontowej do realizacji zlecenia w dobrej cenie. Potwierdź, że Twoja firma to najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-01-21 do 2024-01-21

 • Bieruń

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 51-80m², Bieruń

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, zabezpieczenie schodów ...

2024-01-12 do 2024-01-12

 • Bieruń

Perfekcyjne Remonty Mieszkań

Zleceniodawca poszukuje rewelacyjnej współpracy, pisząc - Zlecę remont w domu, 51-80m². To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

2024-01-03 do 2024-01-11

 • Lędziny

Zapotrzebowanie na remont w domu, 101-150m², Świerczyniec

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: poddasze Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Rodzaj prac do wykonania: montaż płyt G-K Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie m...

2023-12-31 do 2024-01-08

 • Świerczyniec

Zapotrzebowanie na remont w domu, 21-50m², Chełm Śląski

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na remont w domu, 21-50m². To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Aby poznać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

2023-12-30 do 2024-01-07

 • Chełm Śląski

Zlecę remont w domu, 11-20m², Imielin

Olśnij Zleceniodawcę fachowym działaniem w rejonie Śląskiego. Jako uznana firma remontowa wykonaj zlecenie o treści "Zlecę remont w domu, 11-20m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie wykonana szybko i z dokładnością. Zaprezentuj wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej.

2023-12-29 do 2023-12-29

 • Imielin

Profesjonalne Remonty Mieszkań

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: montaż płyt G-K, położenie gładzi, Montaż nadproża i z...

2023-12-05 do 2023-12-13

 • Chełm Śląski

Dam zlecenie na remont w domu, 81-100m², Bieruń

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, klatka schodowa, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia pomieszczeń: 81-100m² Rodzaj prac do wykonania: montaż dr...

2023-12-03 do 2023-12-11

 • Bieruń

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 81-100m², Bieruń

Usługi remontu mieszkania nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 81-100m²". Zachęcamy do kontaktu.

2023-12-03 do 2023-12-11

 • Bieruń
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Częste pytania o remontach mieszkań

Gdzie szukać fachowca do remontu mieszkania?

Ceny materiałów budowlanych, działek i robocizny stale rosną, w związku z czym koszty budowy domów też są wyższe.

Najmniej kosztuje budowa domu jednorodzinnego do stanu surowego, natomiast najwięcej – kompleksowa budowa domu do stanu pod klucz lub do stanu deweloperskiego.

Średnie stawki podawane przez firmy budujące domy wynoszą:

 • dom 70 m2 do stanu surowego ok. 130 – 150 tys. zł,
 • dom 70 m2 do stanu deweloperskiego do 350 tys. zł.

Jeśli wybierzesz indywidualny projekt domu oraz prostą bryłę budynku, Twój budżet mniej ucierpi.

Remont mieszkania - ile kosztuje?

Budowa domu jednorodzinnego to inwestycja, do której powinieneś się przygotować. Na początku zorientuj się, jakie są przeciętne koszty budowy domów i czy masz odpowiednie środki na ten cel. Jedną z opcji pozyskania dodatkowej gotówki może być kredyt hipoteczny.

Kosztorys możesz uzyskać na trzy sposoby:

 1. Przygotuj kosztorys samodzielnie.
 2. Zamów kosztorys z projektem.
 3. Zleć kosztorysantowi wykonanie (ok. 1000 zł).

Cena kompleksowej budowy domu w średnim standardzie (plus działka i ogrodzenie) za m2 powierzchni użytkowej opiewa na kwotę ok. 5000 – 6000 zł (czyli za 100 m2 zapłacisz ok. 500 000 – 600 000 zł).

Jakie wyróżniamy czynności remontowe?

Do budowy domu należy odpowiednio się przygotować:

 1. Jeszcze przed zakupem działki pod budowę domu zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami inwestycji i przekalkuluj, czy będzie Cię na nią stać.
 2. Sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz księgi wieczyste nieruchomości.
 3. Po zakupie działki zamów projekt domu jednorodzinnego – gotowy lub indywidualny.
 4. Zgłoś budowę domu do odpowiedniego urzędu.

O czym warto pamiętać:

 • wybierz sposób prowadzenia budowy;
 • opracuj harmonogram i kosztorys prac;
 • wybierz polecaną firmę budującą domy i sprawdzonego kierownika budowy.

Jakie prace remontowe wymagają zgłoszenia?

Do wyboru firmy budującej domy podejdź racjonalnie. Przede wszystkim decyduj się na wykonawców sprawdzonych i polecanych.

Dobra firma budująca domy:

 • zatrudnia przynajmniej kilku pracowników,
 • załatwia zaplecze budowlane, transport materiałów budowlanych na plac budowy we własnym zakresie,
 • dysponuje odpowiednim sprzętem i narzędziami do pracy,
 • podpisuje umowy,
 • prowadzi rzeczowe i konkretne rozmowy,
 • nie jest dostępna od ręki,
 • ma za sobą wiele udanych budów domów i może nimi pochwalić się przed Tobą,
 • zapewnia usługi budowlane zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Mieszkań złożą Ci bezpłatne oferty