Kategorie
Szukaj

Remont mieszkania i domu w Będzinie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty mieszkań stanowią wyzwanie dla każdego posiadacza nieruchomości. Wykonanie projektu w ulubionym stylu oraz jego późniejsza realizacja i dobór materiałów bywają źródłem długotrwałego stresu i niepokoju. Niezależnie od tego, czy planujesz lekkie odświeżenie wnętrza, czy generalny remont mieszkania, kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej ekipy budowlanej.

Prowadząc pierwsze rozmowy z fachowcami, należy zacząć od przygotowania harmonogramu i projektu pracy. Nasz niepokój powinni wzbudzić specjaliści narzekający na braki kadrowe oraz zbyt dużą ilość zleceń. Remonty mieszkań wykonywane przez przemęczonych robotników lub firmy budowlane z brakami personelu mogą bowiem zbytnio się przedłużyć. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że polecani fachowcy mają przeważnie sporo zleceń i nie powinien nas zniechęcać odległy termin rozpoczęcia pracy. Na sprawdzonych pracowników warto poczekać.

Jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia powinien zostać przygotowany szczegółowy kosztorys. Remont mieszkania musi być dobrze zaplanowany także pod względem doboru materiałów. Specjalista, po skrupulatnym przedstawieniu projektu i planów właściciela nieruchomości, powinien oszacować, jaki będzie całkowity koszt robocizny oraz zakupów w sklepach specjalistycznych. Warto przy tym korzystać z oferty robotników świadczących konkretne usługi, np. glazurników. Niekiedy firmy ogólnobudowlane świadczą usługi w zakresie prac, przekraczających ich umiejętności.

Chcesz kupić mieszkanie na remont? Zastanawiasz się jednak, jak długo mogą potrwać roboty? W przypadku generalnych remontów warto stawiać na zlecenia wystawiane przez profesjonalne firmy, zatrudniające wielu specjalistów. W ten sposób jedna ekipa wykona dla Ciebie szeroki zakres prac, w tym tapetowanie, wymianę instalacji elektrycznej i gazowej oraz położenie płytek lub parkietu. Dodatkowo unikniemy w ten sposób przerzucania odpowiedzialności za ewentualne błędy z jednej ekipy na drugą.

Ważne jest jednak by weryfikować informacje zamieszczane przez pracowników. Wybierając zlecenia na remont mieszkania, należy sprawdzić ewentualne uprawnienia oraz opinie dawnych klientów. Ważne jest także, by porównywać wiele różnych ofert i wybrać taką, która najlepiej wpisze się w zakres naszych potrzeb. Warto stawiać na fachowców o dużej wiedzy i doświadczeniu. Niekiedy zdarza się, że każdy pomysł właściciela mieszkania łączy się z odmową. Wykwalifikowani specjaliści powinni być w stanie wytłumaczyć, dlaczego wdrożenie niektórych rozwiązań nie jest możliwe z powodów technicznych oraz zaproponować alternatywne rozwiązanie.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów mieszkań w Będzinie

Wyjątkowe Usługi Remontowe Będzin

26 opinii
Remonty mieszkań Będzin

Solutionis Marek Skałbania oferuje wyjątkowe usługi remontowe i remontowanie mieszkań na terenie miejscowości Będzin oraz sąsiednich miast. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań

30 opinii
PRO-2K - Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań Będzin

Jeżeli szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z PRO-2K są dla Ciebie idealni. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najlepsze Remonty Mieszkań

26 opinii
Poltex Krzysztof Nawrat - Najlepsze Remonty Mieszkań Będzin

Planujesz wybrać solidnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Poltex Krzysztof Nawrat będzie najszybszą drogą. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie.

Znakomita Firma Remontowa w Będzinie

8 opinii
HTS H&A PARTNER - Znakomita Firma Remontowa w Będzinie

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z HTS HA PARTNER są dla Ciebie idealni. Ażeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Staranne Remonty Mieszkań

5 opinii
MKC Remonty i Wykończenia - Staranne Remonty Mieszkań Będzin

Z chwilą, gdy będziesz szukać starannej usługi remontowej w dobrej cenie to firma MKC Remonty i Wykończenia jest dla Ciebie idealna. Mają odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z dziedziny remontów mieszkań. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Najlepsze Remontowanie Mieszkań Będzin

5 opinii
SECHEN - Najlepsze Remontowanie Mieszkań Będzin

Z chwilą, gdy będziesz szukać najlepszej usługi remontowej w dobrej cenie to SECHEN są dla Ciebie idealni. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny remontowania mieszkań. Mają ofertę dla każdego.

Dobra Firma Remontowa

4 opinie
P.P.H.U Awans Marzena Kaczmarek - Dobra Firma Remontowa Będzin

Usługi remontowe w wykonaniu firmy remontowej XYZ to istny majstersztyk. To najlepszy wybór jakiego możesz dokonać. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie.

METRówka

4 opinie
METRówka - Doskonałe Usługi Remontowe Będzin

Gdy poszukujesz najlepszej usługi remontowej w dobrej cenie to METRówka są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednią kadrę do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny remontowania mieszkań. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Przemyslaw

4 opinie
Przemyslaw - Fantastyczne Remontowanie Mieszkań Będzin

Fantastyczne remontowanie mieszkań to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w branży. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

Usługi Remontowe "Klara" Dominik Zajączkowski

3 opinie
Usługi Remontowe "Klara" Dominik Zajączkowski - Wiarygodna Firma Remontowa Będzin

Ta wiarygodna firma remontowa z miejscowości Będzin to prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Aktualne zlecenia na remonty mieszkań w Będzinie (139)

Zlecę remont w mieszkaniu, 11-20m², Będzin

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: montaż gniazdek włączników lub oświetlenia Projekt wykończenia wnętrz...

2023-09-20 do 2023-09-28
dodano 5 dni temu

 • Będzin

Tanie Usługi Remontu Mieszkania Będzin

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji hydraulicznej, montaż płyt G-K Projekt wykończen...

2023-09-20 do 2023-09-28
dodano 5 dni temu

 • Czeladź

Zapotrzebowanie na remont w domu, 21-50m², Będzin

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, układanie płytek, montaż płyt G-K, montaż armatur...

2023-09-20 do 2023-09-28
dodano 5 dni temu

 • Będzin

Dobra Ekipa Remontowa Będzin

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, remont inst...

2023-09-20 do 2023-09-28
dodano 5 dni temu

 • Wojkowice

Szukam ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 11-20m², Czeladź

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma projekt...

2023-09-18 do 2023-09-26
dodano 7 dni temu

 • Czeladź

Szukam ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m², Będzin

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, malowanie, montaż płyt G-K, montaż gni...

2023-09-18 do 2023-09-26
dodano 7 dni temu

 • Będzin

Szukam ekipy remontowej, remont w domu, 101-150m², Wojkowice

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako dobry fachowiec z zakresu perfekcyjnego remontowania mieszkań z Śląskiego? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Zaproponuj termin od razu!

2023-09-17 do 2023-09-25
dodano 8 dni temu

 • Wojkowice

Dam zlecenie na remont w domu, do 10m², Będzin

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi remontu mieszkania Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Renoma, którą budujesz powoduje, że jesteś w stanie zachwycić Klientów. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

2023-09-15 do 2023-09-23

 • Będzin

Poszukuję ekipy remontowej, remont w domu, 21-50m², Tuliszów

Jako ta dobra ekipa remontowa i prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie, udowodnij Klientowi, że przyjęcie Twojej oferty to pomysł. Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

2023-09-14 do 2023-09-22

 • Tuliszów

Szukam ekipy remontowej, remont w domu, 21-50m², Czeladź

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: garaż Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: skucie i wywóz starej wylewki Projekt wykończenia wnętrza: Kli...

2023-09-14 do 2023-09-22

 • Czeladź

Zlecę remont w domu, 11-20m², Sarnów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: Garaż Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: Skucie spękanej wylewki, naprawa, wykończenie powierzchni np. ....

2023-09-13 do 2023-09-21

 • Sarnów

Doskonałe Usługi Remontu Mieszkania

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako znana firma remontowa, która jest ceniona w branży w rejonie Śląskiego za całościowe wykonywanie usług remontu mieszkania, zrealizuj zlecenie mówiącego "Szukam ekipy remontowej, remont w domu, 21-50m²". Nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

2023-09-13 do 2023-09-14

 • Tuliszów

Zlecę remont w domu, 21-50m², Czeladź

Dla Klienta wyszukanie najlepszej firmy remontowej nie jest proste, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Śląskiego, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

2023-09-11 do 2023-09-19

 • Czeladź

Szukam ekipy remontowej, remont w domu, 51-80m², Czeladź

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: piwnica Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok Projekt wykończenia wnętrza: Klient...

2023-09-08 do 2023-09-16

 • Czeladź

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 21-50m², Czeladź

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: całe mieszkanie 47,7 m2 Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, montaż drzwi, malowa...

2023-09-08 do 2023-09-16

 • Czeladź

Dam zlecenie na remont w domu, 11-20m², Będzin

Ten Klient uważa, że perfekcyjne remonty mieszkań to trudny temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na remont w domu, 11-20m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2023-09-06 do 2023-09-07

 • Będzin

Dam zlecenie na remont w domu, do 10m², Wojkowice

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: Balkon wymiana okapnikow Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek Projekt wykończenia wnętrz...

2023-09-06 do 2023-09-14

 • Wojkowice

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 51-80m², Będzin

Odszukaliśmy specjalnie dla Ciebie najlepsze ogłoszenie do ekipy remontowej,, które brzmi - Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 51-80m². Jako Eksperci zaplanuj i kompleksowo zakończ zlecenie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

2023-09-05 do 2023-09-13

 • Będzin
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Częste pytania o remontach mieszkań

Gdzie szukać fachowca do remontu mieszkania?

Ceny materiałów budowlanych, działek i robocizny stale rosną, w związku z czym koszty budowy domów też są wyższe.

Najmniej kosztuje budowa domu jednorodzinnego do stanu surowego, natomiast najwięcej – kompleksowa budowa domu do stanu pod klucz lub do stanu deweloperskiego.

Średnie stawki podawane przez firmy budujące domy wynoszą:

 • dom 70 m2 do stanu surowego ok. 130 – 150 tys. zł,
 • dom 70 m2 do stanu deweloperskiego do 350 tys. zł.

Jeśli wybierzesz indywidualny projekt domu oraz prostą bryłę budynku, Twój budżet mniej ucierpi.

Remont mieszkania - ile kosztuje?

Budowa domu jednorodzinnego to inwestycja, do której powinieneś się przygotować. Na początku zorientuj się, jakie są przeciętne koszty budowy domów i czy masz odpowiednie środki na ten cel. Jedną z opcji pozyskania dodatkowej gotówki może być kredyt hipoteczny.

Kosztorys możesz uzyskać na trzy sposoby:

 1. Przygotuj kosztorys samodzielnie.
 2. Zamów kosztorys z projektem.
 3. Zleć kosztorysantowi wykonanie (ok. 1000 zł).

Cena kompleksowej budowy domu w średnim standardzie (plus działka i ogrodzenie) za m2 powierzchni użytkowej opiewa na kwotę ok. 5000 – 6000 zł (czyli za 100 m2 zapłacisz ok. 500 000 – 600 000 zł).

Jakie wyróżniamy czynności remontowe?

Do budowy domu należy odpowiednio się przygotować:

 1. Jeszcze przed zakupem działki pod budowę domu zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami inwestycji i przekalkuluj, czy będzie Cię na nią stać.
 2. Sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz księgi wieczyste nieruchomości.
 3. Po zakupie działki zamów projekt domu jednorodzinnego – gotowy lub indywidualny.
 4. Zgłoś budowę domu do odpowiedniego urzędu.

O czym warto pamiętać:

 • wybierz sposób prowadzenia budowy;
 • opracuj harmonogram i kosztorys prac;
 • wybierz polecaną firmę budującą domy i sprawdzonego kierownika budowy.

Jakie prace remontowe wymagają zgłoszenia?

Do wyboru firmy budującej domy podejdź racjonalnie. Przede wszystkim decyduj się na wykonawców sprawdzonych i polecanych.

Dobra firma budująca domy:

 • zatrudnia przynajmniej kilku pracowników,
 • załatwia zaplecze budowlane, transport materiałów budowlanych na plac budowy we własnym zakresie,
 • dysponuje odpowiednim sprzętem i narzędziami do pracy,
 • podpisuje umowy,
 • prowadzi rzeczowe i konkretne rozmowy,
 • nie jest dostępna od ręki,
 • ma za sobą wiele udanych budów domów i może nimi pochwalić się przed Tobą,
 • zapewnia usługi budowlane zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Mieszkań złożą Ci bezpłatne oferty