Kategorie
Szukaj

Remont mieszkania i domu w Siemianowicach Śląskich

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 618 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty mieszkań stanowią wyzwanie dla każdego posiadacza nieruchomości. Wykonanie projektu w ulubionym stylu oraz jego późniejsza realizacja i dobór materiałów bywają źródłem długotrwałego stresu i niepokoju. Niezależnie od tego, czy planujesz lekkie odświeżenie wnętrza, czy generalny remont mieszkania, kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej ekipy budowlanej.

Prowadząc pierwsze rozmowy z fachowcami, należy zacząć od przygotowania harmonogramu i projektu pracy. Nasz niepokój powinni wzbudzić specjaliści narzekający na braki kadrowe oraz zbyt dużą ilość zleceń. Remonty mieszkań wykonywane przez przemęczonych robotników lub firmy budowlane z brakami personelu mogą bowiem zbytnio się przedłużyć. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że polecani fachowcy mają przeważnie sporo zleceń i nie powinien nas zniechęcać odległy termin rozpoczęcia pracy. Na sprawdzonych pracowników warto poczekać.

Jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia powinien zostać przygotowany szczegółowy kosztorys. Remont mieszkania musi być dobrze zaplanowany także pod względem doboru materiałów. Specjalista, po skrupulatnym przedstawieniu projektu i planów właściciela nieruchomości, powinien oszacować, jaki będzie całkowity koszt robocizny oraz zakupów w sklepach specjalistycznych. Warto przy tym korzystać z oferty robotników świadczących konkretne usługi, np. glazurników. Niekiedy firmy ogólnobudowlane świadczą usługi w zakresie prac, przekraczających ich umiejętności.

Chcesz kupić mieszkanie na remont? Zastanawiasz się jednak, jak długo mogą potrwać roboty? W przypadku generalnych remontów warto stawiać na zlecenia wystawiane przez profesjonalne firmy, zatrudniające wielu specjalistów. W ten sposób jedna ekipa wykona dla Ciebie szeroki zakres prac, w tym tapetowanie, wymianę instalacji elektrycznej i gazowej oraz położenie płytek lub parkietu. Dodatkowo unikniemy w ten sposób przerzucania odpowiedzialności za ewentualne błędy z jednej ekipy na drugą.

Ważne jest jednak by weryfikować informacje zamieszczane przez pracowników. Wybierając zlecenia na remont mieszkania, należy sprawdzić ewentualne uprawnienia oraz opinie dawnych klientów. Ważne jest także, by porównywać wiele różnych ofert i wybrać taką, która najlepiej wpisze się w zakres naszych potrzeb. Warto stawiać na fachowców o dużej wiedzy i doświadczeniu. Niekiedy zdarza się, że każdy pomysł właściciela mieszkania łączy się z odmową. Wykwalifikowani specjaliści powinni być w stanie wytłumaczyć, dlaczego wdrożenie niektórych rozwiązań nie jest możliwe z powodów technicznych oraz zaproponować alternatywne rozwiązanie.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów mieszkań w Siemianowicach Śląskich

Profesjonalne Usługi Remontowe Siemianowice Śląskie

146 opinii
Remonty mieszkań Siemianowice Śląskie

Ten, kto szuka usługi remontowej powinien już dziś zgłosić się do tych specjalistów i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Poltex Krzysztof Nawrat

31 opinii
Poltex Krzysztof Nawrat - Świetne Remonty Mieszkań Siemianowice Śląskie

Jesteś zdania, że świetne remonty mieszkań to trudny temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy poradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Wyjątkowe Usługi Remontowe

27 opinii
Solutionis Marek Skałbania - Wyjątkowe Usługi Remontowe Siemianowice Śląskie

Solutionis Marek Skałbania świadczy usługi remontowe od kilkunastu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Siemianowice Śląskie, ale także okolicznych miast. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Znakomite Usługi Remontowe w Siemianowicach Śląskich

17 opinii
Nicer Usługi Remontowo Budowlane - Znakomite Usługi Remontowe w Siemianowicach Śląskich

Znakomite usługi remontowe to dla firmy Nicer Usługi Remontowo Budowlane pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

GOSE Remonty

19 opinii
GOSE Remonty - Fantastyczne Usługi Remontowe Siemianowice Śląskie

Gdy poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z GOSE Remonty są dla Ciebie idealni. Zarezerwuj termin już teraz!

Andrzej Dzienniak

16 opinii
Andrzej Dzienniak - Staranne Remonty Mieszkań Siemianowice Śląskie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij Andrzej Dzienniak. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Doskonałe Remontowanie Mieszkań

14 opinii
MatBUD - Doskonałe Remontowanie Mieszkań Siemianowice Śląskie

Bez oporów zleć zadanie doskonałego remontowania mieszkań profesjonalistom z firmy MatBUD. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Siemianowice Śląskie i okolicznych powiatów. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Siemianowice Śląskie

11 opinii
Jacek Rajnicki - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Siemianowice Śląskie

Od lat pracownicy firmy Jacek Rajnicki realizują usługi z zakresu remontowania mieszkań, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług remontowych. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

DomPRO Patryk Dąbrowski

7 opinii
DomPRO Patryk Dąbrowski - Pierwszorzędne Remonty Mieszkań Siemianowice Śląskie

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz ekspertów od remontów mieszkań to zaufaj doświadczeniu DomPRO Patryk Dąbrowski. Siemianowice Śląskie i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Perfekcyjne Usługi Remontowe

1 opinia
Firma Budowlano-Transportowo-Usługowa STE-BUD Rafał Stęplewski - Perfekcyjne Usługi Remontowe Siemianowice Śląskie

Usługi remontowe nie mają dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Aktualne zlecenia na remonty mieszkań w Siemianowicach Śląskich (56)

Ekipa Remontowa Siemianowice Śląskie

Odpowiedz na zlecenie dla perfekcyjnej ekipy remontowej do realizacji zlecenia w korzystnej cenie. Dowiedź, że Twoja firma to gwarant oferty. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-06-10 do 2024-06-18
dodano 7 dni temu

 • Siemianowice Śląskie

Porządne Remonty Mieszkań Siemianowice Śląskie

Ten Klient uważa, że porządne remonty mieszkań to niełatwy temat. Wysłał zapytanie o treści "Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-05-23 do 2024-05-31

 • Siemianowice Śląskie

Świetna Ekipa Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, montaż dr...

2024-05-22 do 2024-05-30

 • Siemianowice Śląskie

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m², Siemianowice Śląskie

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma projektu, ale wi...

2024-05-22 do 2024-05-30

 • Siemianowice Śląskie

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 25m², Siemianowice Śląskie

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 25m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, monta...

2024-05-18 do 2024-05-26

 • Siemianowice Śląskie

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, do 10m², Siemianowice Śląskie

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: do 10m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, malowanie, położenie gładzi, usunięcie...

2024-05-10 do 2024-05-16

 • Siemianowice Śląskie

Perfekcyjne Usługi Remontu Mieszkania Siemianowice Śląskie

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, hol, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia pomieszczeń: 81-100m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, malowanie, montaż płyt G-K, położenie ...

2024-05-04 do 2024-05-12

 • Siemianowice Śląskie

Zlecę remont w mieszkaniu, 21-50m², Siemianowice Śląskie

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, re...

2024-05-03 do 2024-05-11

 • Siemianowice Śląskie

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, do 10m², Siemianowice Śląskie

Gdy szukasz Zleceniodawcy, a Twoja firma to pierwszorzędna ekipa remontowa od remontów mieszkań to jako firma mająca wykwalifikowaną kadrę zaproponuj temu Klientowi współpracę. Przedłóż ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

2024-04-30 do 2024-05-08

 • Siemianowice Śląskie

Zlecę remont w mieszkaniu, 11-20m², Siemianowice Śląskie

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, usunięcie starych powłok Projekt wykończenia wnętrza: Klie...

2024-04-29 do 2024-05-07

 • Siemianowice Śląskie

Godna Zaufania Ekipa Remontowa

Gdy szukasz Klienta, a Twoja firma to godna zaufania ekipa remontowa to jako firma z wysokimi kompetencjami poznaj szczegóły tego zapytania. Pokaż dopasowaną propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

2024-04-26 do 2024-05-04

 • Siemianowice Śląskie

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 81-100m², Siemianowice Śląskie

Jeżeli wykonujesz zlecenia na perfekcyjne remontowanie mieszkań w rejonie Siemianowic Śląskich i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 81-100m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Siemianowice Śląskie

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 11-20m², Siemianowice Śląskie

Odpowiedz na chęć zatrudnienia świetnej ekipy remontowej do realizacji zlecenia w dobrej cenie. Potwierdź, że Twoja firma to najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-04-12 do 2024-04-20

 • Siemianowice Śląskie

Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań Siemianowice Śląskie

Jeśli wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy remontowanie mieszkań w rejonie Siemianowic Śląskich i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Poszukuję ekipy remontowej, remont w domu, 151-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2024-04-11 do 2024-04-19

 • Siemianowice Śląskie

Perfekcyjne Remontowanie Mieszkań

Pragniesz znaleźć Klienta jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-03-28 do 2024-04-05

 • Siemianowice Śląskie

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m², Siemianowice Śląskie

Poszukiwana jest pierwszorzędna firma remontowa obsługująca Twój rejon. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

2024-03-28 do 2024-04-05

 • Siemianowice Śląskie

Wyjątkowe Usługi Remontu Mieszkania

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Zlecę remont w mieszkaniu, 51-80m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

2024-03-24 do 2024-04-01

 • Siemianowice Śląskie

Rewelacyjne Remonty Mieszkań

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok Projekt wykończeni...

2024-03-22 do 2024-03-30

 • Siemianowice Śląskie
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Częste pytania o remontach mieszkań

Gdzie szukać fachowca do remontu mieszkania?

Ceny materiałów budowlanych, działek i robocizny stale rosną, w związku z czym koszty budowy domów też są wyższe.

Najmniej kosztuje budowa domu jednorodzinnego do stanu surowego, natomiast najwięcej – kompleksowa budowa domu do stanu pod klucz lub do stanu deweloperskiego.

Średnie stawki podawane przez firmy budujące domy wynoszą:

 • dom 70 m2 do stanu surowego ok. 130 – 150 tys. zł,
 • dom 70 m2 do stanu deweloperskiego do 350 tys. zł.

Jeśli wybierzesz indywidualny projekt domu oraz prostą bryłę budynku, Twój budżet mniej ucierpi.

Remont mieszkania - ile kosztuje?

Budowa domu jednorodzinnego to inwestycja, do której powinieneś się przygotować. Na początku zorientuj się, jakie są przeciętne koszty budowy domów i czy masz odpowiednie środki na ten cel. Jedną z opcji pozyskania dodatkowej gotówki może być kredyt hipoteczny.

Kosztorys możesz uzyskać na trzy sposoby:

 1. Przygotuj kosztorys samodzielnie.
 2. Zamów kosztorys z projektem.
 3. Zleć kosztorysantowi wykonanie (ok. 1000 zł).

Cena kompleksowej budowy domu w średnim standardzie (plus działka i ogrodzenie) za m2 powierzchni użytkowej opiewa na kwotę ok. 5000 – 6000 zł (czyli za 100 m2 zapłacisz ok. 500 000 – 600 000 zł).

Jakie wyróżniamy czynności remontowe?

Do budowy domu należy odpowiednio się przygotować:

 1. Jeszcze przed zakupem działki pod budowę domu zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami inwestycji i przekalkuluj, czy będzie Cię na nią stać.
 2. Sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz księgi wieczyste nieruchomości.
 3. Po zakupie działki zamów projekt domu jednorodzinnego – gotowy lub indywidualny.
 4. Zgłoś budowę domu do odpowiedniego urzędu.

O czym warto pamiętać:

 • wybierz sposób prowadzenia budowy;
 • opracuj harmonogram i kosztorys prac;
 • wybierz polecaną firmę budującą domy i sprawdzonego kierownika budowy.

Jakie prace remontowe wymagają zgłoszenia?

Do wyboru firmy budującej domy podejdź racjonalnie. Przede wszystkim decyduj się na wykonawców sprawdzonych i polecanych.

Dobra firma budująca domy:

 • zatrudnia przynajmniej kilku pracowników,
 • załatwia zaplecze budowlane, transport materiałów budowlanych na plac budowy we własnym zakresie,
 • dysponuje odpowiednim sprzętem i narzędziami do pracy,
 • podpisuje umowy,
 • prowadzi rzeczowe i konkretne rozmowy,
 • nie jest dostępna od ręki,
 • ma za sobą wiele udanych budów domów i może nimi pochwalić się przed Tobą,
 • zapewnia usługi budowlane zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Mieszkań złożą Ci bezpłatne oferty