Kategorie
Szukaj

Kostka brukowa z Mińska Mazowieckiego

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 982 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Nawierzchnie z kostki brukowej cieszą się w naszym kraju sporą popularnością i trudno się temu dziwić. Są trwałe, odporne na zabrudzenia, a poprawnie ułożone wyglądają bardzo estetycznie. Wybór odpowiedniej ekipy ma w przypadku takich prac jak wykonanie ogrodzenia czy ułożenie kostki brukowej bardzo duże znaczenie. Jeśli nie chcemy, by szybko pojawiły się usterki i konieczność drogiego remontu, konieczne jest zatrudnienie wykwalifikowanych fachowców, którzy wykonają solidną podbudowę i przeprowadzą szybki montaż kostki.

Klienci bardzo często szczególną uwagę zwracają na ceny układania kostki brukowej, ale należy pamiętać, że niski koszt wykonania podjazdu czy opaski wcale nie znaczy, że oszczędzamy. Słaba jakość prac ziemnych przy podbudowie może przecież przyczynić się do jej zapadania, co w konsekwencji skutkować będzie koniecznością naprawy. Szczególną uwagę należy zwrócić uwagę, jeśli zamierzamy układać kostkę granitową, bo jest ona niezwykle wymagająca i wymaga sporej wprawy i odpowiedniego sprzętu. Zanim podpiszemy umowę z wykonawcą, przedstawmy mu swoje oczekiwania, a najlepiej własnoręcznie wykonany wzór układania kostki brukowej, który pozwoli poznać nasz projekt. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że dana ekipa podoła wyzwaniu.

Brukarstwo może zapewnić całkiem dobre zarobki, ale w tej branży bardzo ważne jest posiadanie odpowiedniego doświadczenia i sprzętu, który ułatwia układanie kostki brukowej. Jeśli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z tym fachem, warto skupić się na efektywnej reklamie. Wiele osób do tego celu wykorzystuje regionalne ogłoszenia, ale zdecydowanie więcej dobrych zleceń można zyskać, decydując się na założenie własnej strony internetowej lub prowadzenie profila na portalu społecznościowym, gdzie opisujemy przebieg prac na każdej realizowanej inwestycji. Nic nie zachęci klienta do skorzystania z naszych usług tak bardzo, jak zdjęcia dobrze wykonanej pracy. Niezależnie od tego czy wykonujemy układanie kostki brukowej na podjeździe, placu zabaw, parkingu czy drodze - fotorelacja z prac może przynieść bardzo wiele korzyści. Jeśli zależy nam na dużej ilości klientów, warto na początkowym etapie działania firmy delikatnie zaniżać kosztorysy, by zbudować w ten sposób swoją markę i dać się poznać klientom jako dobry wykonawca prac brukarskich. Pozwoli to w przyszłości ograniczyć kampanie reklamowe i zdobywać klientów z polecenia. To chyba najprostszy sposób, by zapełnić kalendarz na wiele miesięcy do przodu.

Sprawdź najlepszych brukarzy w Mińsku Mazowieckim

Doskonałe Brukowanie Mińsk Mazowiecki

56 opinii
Układanie kostki brukowej Mińsk Mazowiecki

Usługi brukarskie w wykonaniu firmy MRT Firma Remontowo-Wykończeniowa to prawdziwy majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu brukowania. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Mariusz Rospara

25 opinii
Mariusz Rospara - Wyjątkowe Układanie Kostki Mińsk Mazowiecki

Szukasz ekspertów od wyjątkowego układania kostki w rejonie Mińska Mazowieckiego lub w pobliskim rejonie? Zarezerwuj termin!

ZAW-BUD

13 opinii
ZAW-BUD - Znakomite Usługi Brukarskie Mińsk Mazowiecki

Każdy, kto planuje zakup znakomitej usługi brukarskiej powinien zgłosić się do ZAW-BUD i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

KGBUD

9 opinii
KGBUD - Fantastyczne Brukowanie Mińsk Mazowiecki

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki doskonałemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi brukowania na najwyższym poziomie. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

Pablo-bruk

8 opinii
Pablo-bruk - Pierwszorzędne Brukowanie Mińsk Mazowiecki

Po prostu zleć usługę brukowania profesjonalistom z miejscowości Mińsk Mazowiecki. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. W okolicy Mińska Mazowieckiego nie mają sobie równych. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Marta Zima

10 opinii
Marta Zima - Doskonałe Układanie Kostki Mińsk Mazowiecki

Układanie kostki to życiowa pasja ekipy z firmy Marta Zima - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Usługi brukarskie

7 opinii
Usługi brukarskie - Doskonałe Układanie Bruku Mińsk Mazowiecki

Firma Usługi brukarskie to wybitni specjaliści z branży doskonałych usług brukarskich i układania bruku, obsługujący Klientów z Mińska Mazowieckiego i okolicznych powiatów. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

Wyjątkowe Układanie Bruku w Mińsku Mazowieckim

6 opinii
Usługi Brukarskie Piotr Całka - Wyjątkowe Układanie Bruku w Mińsku Mazowieckim

Potrzebujesz ekspertów od wyjątkowego układania bruku w miejscowości Mińsk Mazowiecki lub w okolicznych miastach? Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Wysokiej Klasy Układanie Kostki Brukowej Mińsk Mazowiecki

6 opinii
Michał Wrzosek - Wysokiej Klasy Układanie Kostki Brukowej Mińsk Mazowiecki

Powierz usługę doskonałego układania kostki profesjonalistom z firmy Michał Wrzosek. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Mińsk Mazowiecki i okolicznych powiatów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

P.B.U.H SITAREK SPÓŁKA JAWNA

5 opinii
P.B.U.H SITAREK SPÓŁKA JAWNA - Tanie Usługi Brukarskie Mińsk Mazowiecki

Tanie usługi brukarskie na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Aktualne zlecenia na układanie kostki brukowej w Mińsku Mazowieckim (114)

Dam zlecenie na układanie kostki brukowej, 11-25m², Mińsk Mazowiecki

Rodzaj prac: schody, opaska wokół budynku lub obiektu Powierzchnia prac: 11-25m² Projekt prac: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-05-30 do 2024-06-07
dodano 2 godziny temu

 • Mińsk Mazowiecki

Solidne Układanie Bruku Mińsk Mazowiecki

Rodzaj prac: opaska wokół budynku lub obiektu, chodnik, taras Powierzchnia prac: 51-100m² Projekt prac: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realizacji Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: najbliż...

2024-05-30 do 2024-06-07
dodano 9 godzin temu

 • Dębe Wielkie

Rewelacyjne Prace Brukarskie Mińsk Mazowiecki

Spraw, że prace brukarskie nie będzie dla Klienta tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony ekspert z zakresu prac brukarskich znajdź skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 120m². Umów się na rozmowę jak najszybciej.

2024-05-27 do 2024-06-04
dodano 3 dni temu

 • Mińsk Mazowiecki

Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 26-50m², Mrozy

Jeśli wyjątkowe usługi brukarskie na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten składający zapytanie zgłosił "Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 26-50m²". Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

2024-05-27 do 2024-06-04
dodano 3 dni temu

 • Mrozy

Perfekcyjne Brukarstwo Mińsk Mazowiecki

Rodzaj prac: Podłoże pod garaz Powierzchnia prac: 11-25m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-26 do 2024-06-03
dodano 4 dni temu

 • Kałuszyn

Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 51-100m², Mińsk Mazowiecki

Rodzaj prac: chodnik, podjazd Powierzchnia prac: 51-100m² Projekt prac: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realizacji Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-24 do 2024-06-01
dodano 6 dni temu

 • Mińsk Mazowiecki

Świetne Prace Brukarskie

Rodzaj prac: podjazd Powierzchnia prac: 51-100m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: 55 metrów obrzeża Dodatkowe informacje: Ułożenie standardowego obrzeża 6 do oddzielenia tłucznia o...

2024-05-22 do 2024-05-30
dodano 8 dni temu

 • Stojadła

Perfekcyjny Brukarz Mińsk Mazowiecki

Klient, który planuje kupno perfekcyjnej usługi brukarskiej musi koniecznie zgłosić się do brukarza takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2024-05-20 do 2024-05-28

 • Chrośla

Do wykonania ułożenie kostki brukowej, 20m², Mińsk Mazowiecki

Rodzaj prac: chodnik, podjazd Powierzchnia prac: 20m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Dodatkowe informacje: Praca polega na przywrócenia stanu pierwotnego po wymianie ogrod...

2024-05-20 do 2024-05-28

 • Mińsk Mazowiecki

Solidne Układanie Kostki Brukowej Mińsk Mazowiecki

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i wykonujesz usługi z zakresu solidnego układania kostki brukowej wykonaj zlecenie, które ma treść - Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 101-200m² i zostało złożone przez rzetelnego Konsumenta. Przedłóż dopasowaną propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

2024-05-19 do 2024-05-27

 • Sulejówek

Zlecę układanie kostki brukowej, 51-100m², Mińsk Mazowiecki

Ten Zleceniodawca napisał "Zlecę układanie kostki brukowej, 51-100m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na zlecenie brukarza do realizacji usług z zakresu układania kostki brukowej. Przekonaj Klienta, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-05-17 do 2024-05-25

 • Mińsk Mazowiecki

Perfekcyjne Układanie Bruku

Rodzaj prac: podjazd Powierzchnia prac: 51-100m² Projekt prac: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realizacji Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-16 do 2024-05-24

 • Mińsk Mazowiecki

Firma Brukarska

Wyślij ofertę Klientowi jako rewelacyjna firma brukarska świadcząca swoje usługi brukarskie w miejscowości Mazowieckie oraz w okolicznych miastach. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-05-15 do 2024-05-23

 • Sulejówek

Dam zlecenie na układanie kostki brukowej, 260m², Chrośla

Rodzaj prac: schody, parking, plac, opaska wokół budynku lub obiektu, chodnik, podjazd, taras Powierzchnia prac: 260m² Projekt prac: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realizacji Rodzaj materiału: kostka Termin s...

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Chrośla

Brukarstwo

Rodzaj prac: podjazd Powierzchnia prac: 100m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Siennica

Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, do 10m², Mińsk Mazowiecki

Rodzaj prac: podjazd Powierzchnia prac: do 10m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Mińsk Mazowiecki

Prace Brukarskie

Rodzaj prac: schody, opaska wokół budynku lub obiektu, chodnik, podjazd, taras Powierzchnia prac: 101-200m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: do...

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Mińsk Mazowiecki

Układanie Kostki Brukowej

Starasz się odnaleźć zlecenia jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Mazowieckiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-05-12 do 2024-05-20

 • Halinów
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Układania Kostki Brukowej

Częste pytania o układaniu kostki brukowej

Od czego zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej zacznij w kolejności od:

 1. Wytyczenia nawierzchni pod kostkę. Następnie przejdź do...
 2. Wyliczenia ilości niezbędnych materiałów.
 3. Określenia przeznaczenia nawierzchni.
 4. Wykorytowania gruntu, wyrównania i wyprofilowania terenu.
 5. Wykonania odwodnienia dużej powierzchni.
 6. Wykonania podbudowy pod kostkę brukową.
 7. Ułożenia obrzegowań (krawężników).
 8. Wykonania podsypki pod kostkę.
 9. Układania kostki brukowej.
 10. Utrwalenia wybrukowanej nawierzchni (zagęszczenie i spoinowanie).

Ułożenie kostki brukowej - jaka jest cena za metr kwadratowy?

Oferteo.pl przeprowadziło badania wśród brukarzy, których zapytało o cenę układania kostki brukowej.

Jak wynika z danych, m2 kompleksowego układania kostki brukowej kosztuje (w zależności od wykorzystanego materiału):

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Samą usługę brukarską (wyłącznie robociznę) firmy brukarskie wyceniają na ok. 30 – 100 zł za m2.

Uwaga! Ze względu na szybsze tempo prac, cena za m2 układania kostki jest niższa w przypadku większych nawierzchni.

Czy ułóżenie kostki brukowej wymaga pozwolenia?

Układanie kostki brukowej wiąże się z uzyskaniem pozwolenia budowlanego w następujących sytuacjach:

 • Oddziaływanie na środowisko i prowadzenie prac brukarskich na terenie Natura 2000.
 • Przeprowadzanie robót brukarskich na terenie wpisanym do rejestru zabytków.

Pamiętaj:
Utwardzenie gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia czy ubiegania się o pozwolenie budowlane (Prawo budowlane).

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku gruntu, który nie jest działką budowlaną – wówczas musisz mieć odpowiednie zgody na prace.

Ile powinień wynosić spadek na kostce brukowej?

Według firm brukarskich spadek na kostce brukowej powinien wynosić 3%.

Maksymalna wartość nachylenia dla podjazdu i zjazdu do garażu wynosi:

 • dla obiektów indywidualnych 25%,
 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%.

Ważne: Aby woda opadowa nie gromadziła się wokół spadku, kierunek spadku na kostce brukowej powinien być przeciwległy do zabudowań.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Układania Kostki Brukowej złożą Ci bezpłatne oferty