Kategorie
Szukaj

Kostka brukowa z Sierpca

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 198 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Nawierzchnie z kostki brukowej cieszą się w naszym kraju sporą popularnością i trudno się temu dziwić. Są trwałe, odporne na zabrudzenia, a poprawnie ułożone wyglądają bardzo estetycznie. Wybór odpowiedniej ekipy ma w przypadku takich prac jak wykonanie ogrodzenia czy ułożenie kostki brukowej bardzo duże znaczenie. Jeśli nie chcemy, by szybko pojawiły się usterki i konieczność drogiego remontu, konieczne jest zatrudnienie wykwalifikowanych fachowców, którzy wykonają solidną podbudowę i przeprowadzą szybki montaż kostki.

Klienci bardzo często szczególną uwagę zwracają na ceny układania kostki brukowej, ale należy pamiętać, że niski koszt wykonania podjazdu czy opaski wcale nie znaczy, że oszczędzamy. Słaba jakość prac ziemnych przy podbudowie może przecież przyczynić się do jej zapadania, co w konsekwencji skutkować będzie koniecznością naprawy. Szczególną uwagę należy zwrócić uwagę, jeśli zamierzamy układać kostkę granitową, bo jest ona niezwykle wymagająca i wymaga sporej wprawy i odpowiedniego sprzętu. Zanim podpiszemy umowę z wykonawcą, przedstawmy mu swoje oczekiwania, a najlepiej własnoręcznie wykonany wzór układania kostki brukowej, który pozwoli poznać nasz projekt. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że dana ekipa podoła wyzwaniu.

Brukarstwo może zapewnić całkiem dobre zarobki, ale w tej branży bardzo ważne jest posiadanie odpowiedniego doświadczenia i sprzętu, który ułatwia układanie kostki brukowej. Jeśli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z tym fachem, warto skupić się na efektywnej reklamie. Wiele osób do tego celu wykorzystuje regionalne ogłoszenia, ale zdecydowanie więcej dobrych zleceń można zyskać, decydując się na założenie własnej strony internetowej lub prowadzenie profila na portalu społecznościowym, gdzie opisujemy przebieg prac na każdej realizowanej inwestycji. Nic nie zachęci klienta do skorzystania z naszych usług tak bardzo, jak zdjęcia dobrze wykonanej pracy. Niezależnie od tego czy wykonujemy układanie kostki brukowej na podjeździe, placu zabaw, parkingu czy drodze - fotorelacja z prac może przynieść bardzo wiele korzyści. Jeśli zależy nam na dużej ilości klientów, warto na początkowym etapie działania firmy delikatnie zaniżać kosztorysy, by zbudować w ten sposób swoją markę i dać się poznać klientom jako dobry wykonawca prac brukarskich. Pozwoli to w przyszłości ograniczyć kampanie reklamowe i zdobywać klientów z polecenia. To chyba najprostszy sposób, by zapełnić kalendarz na wiele miesięcy do przodu.

Sprawdź najlepszych brukarzy w Sierpcu

ŁAPBUD Karol Łapkiewicz

8 opinii
Układanie kostki brukowej Sierpc

Potrzebujesz ekspertów od wysokiej klasy układania kostki brukowej w rejonie Sierpca lub w rejonie powiatu? Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Dam-bud

6 opinii
Dam-bud - Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej Sierpc

Jeżeli poszukujesz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z Dam-bud perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

Piotr Linowski LINBUD

4 opinie
Piotr Linowski LINBUD - Najlepsze Brukowanie Sierpc

Piotr Linowski LINBUD to eksperci z branży najlepszych usług brukarskich i brukowania, świadczący usługi dla Klientów z Sierpca i okolicznych miast. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Mieczysław Szymaniak

5 opinii
Mieczysław Szymaniak - Perfekcyjne Układanie Bruku Sierpc

Bez oporów zleć usługę perfekcyjnego układania bruku ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Sierpc i okolicznych powiatów. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Pierwszorzędne Układanie Kostki Sierpc

1 opinia
REMONT-TECH - Pierwszorzędne Układanie Kostki Sierpc

Usługi brukarskie nie mają dla nich żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie układania kostki brukowej. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Najwyższej Klasy Usługi Brukarskie Sierpc

"IZOKOP"F.U.H Iza Dorota Goc - Najwyższej Klasy Usługi Brukarskie Sierpc

Ten fachowiec działa na obszarze województwa i świadczy wszechstronne usługi brukarskie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

TRANS-KOP.ŁUKASZ NOWICKI

TRANS-KOP.ŁUKASZ NOWICKI - Najwyższej Klasy Układanie Kostki Brukowej Sierpc

Specjalność TRANS-KOP.ŁUKASZ NOWICKI to najwyższej klasy usługi brukarskie i układanie kostki brukowej na terenie miejscowości Sierpc oraz sąsiednich powiatów. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Zakład Budowlany IWA

Zakład Budowlany IWA - Pierwszorzędne Układanie Bruku Sierpc

Firma Zakład Budowlany IWA to wybitni specjaliści z branży pierwszorzędnych usług brukarskich i układania bruku, obsługujący Klientów z Sierpca i przyległych powiatów. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Fantastyczne Usługi Brukarskie w Sierpcu

Trawpol - Fantastyczne Usługi Brukarskie w Sierpcu

Dzięki precyzji wykonania usługi brukarskiej Trawpol przewyższa konkurentów. Markę budują opinie zadowolonych Klientów. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

FIRMA BUDOWLANO-BRUKARSKA Marcin Nowak

FIRMA BUDOWLANO-BRUKARSKA Marcin Nowak - Wyjątkowe Brukowanie Sierpc

Firma FIRMA BUDOWLANO-BRUKARSKA Marcin Nowak to wybitni specjaliści z branży wyjątkowych usług brukarskich i brukowania, obsługujący Klientów z Sierpca i pobliskich powiatów. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Aktualne zlecenia na układanie kostki brukowej w Sierpcu (15)

Dam zlecenie na układanie kostki brukowej, 11-25m², Szczutowo

Brukowanie to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Zaproponuj termin!

2024-04-30 do 2024-05-08

 • Szczutowo

Perfekcyjny Brukarz Sierpc

Rodzaj prac: opaska wokół budynku lub obiektu, podjazd Powierzchnia prac: 51-100m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Sierpc

Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, 51-100m², Sierpc

Należąc do brukarzy z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi brukarskie w miejscowości Sierpc i w całym powiecie? Jesteś świetnym kandydatem do tego ogłoszenia. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie.

2024-04-13 do 2024-04-21

 • Sierpc

Perfekcyjny Brukarz

Rodzaj prac: podjazd Powierzchnia prac: 26-50m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-07 do 2024-04-15

 • Sierpc

Zlecę układanie kostki brukowej, 11-25m², Sierpc

Rodzaj prac: podjazd Powierzchnia prac: 11-25m² Projekt prac: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Rodzaj materiału: kostka Dodatkowe informacje: Położenie kostki oraz wyrównanie terenu z pozostałą częścią podwórka,która ...

2024-04-07 do 2024-04-15

 • Sierpc

Do wykonania ułożenie kostki brukowej, 200m², Sierpc

Rodzaj prac: schody, opaska wokół budynku lub obiektu, chodnik, podjazd Powierzchnia prac: 200m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka, do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzysta...

2024-03-25 do 2024-04-02

 • Sierpc

Perfekcyjne Brukowanie Sierpc

Rodzaj prac: droga Powierzchnia prac: 101-200m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-25 do 2024-04-02

 • Sierpc

Zlecę układanie kostki brukowej, 51-100m², Mochowo

Rodzaj prac: opaska wokół budynku lub obiektu, chodnik, podjazd Powierzchnia prac: 51-100m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-16 do 2024-03-24

 • Mochowo

Dam zlecenie na układanie kostki brukowej, 101-200m², Mochowo

Rodzaj prac: opaska wokół budynku lub obiektu, chodnik, podjazd Powierzchnia prac: 101-200m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty...

2024-03-16 do 2024-03-24

 • Mochowo

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-200m², Zawidz Kościelny

Rodzaj prac: Podwórko Powierzchnia prac: 101-200m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Zawidz Kościelny

Wyjątkowe Układanie Bruku Sierpc

Wybierz prace dotyczące wyjątkowego układania bruku od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Sierpca lub okolicy. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

2024-03-13 do 2024-03-21

 • Sierpc

Pierwszorzędne Brukowanie

Rodzaj prac: podjazd Powierzchnia prac: 42m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka, Murek oporowy 50cm Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-09 do 2024-03-17

 • Gozdowo

Wyjątkowa Firma Brukarska Sierpc

Klienta interesuje wyjątkowa firma brukarska działająca na terenie Mazowieckiego. Zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Do wykonania ułożenie kostki brukowej, 250m². Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem.

2023-12-17 do 2023-12-25

 • Cisse

Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, 230m², Sierpc

Rodzaj prac: parking, plac, opaska wokół budynku lub obiektu, chodnik Powierzchnia prac: 230m² Projekt prac: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realizacji Rodzaj materiału: kostka Dodatkowe informacje: op...

2023-11-24 do 2023-11-28

 • Sierpc

Wyjątkowa Firma Brukarska

Składający zapytanie napisał "Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 11-25m²". Jako wyjątkowa firma brukarska, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Zlecający przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

2023-11-19 do 2023-11-27

 • Mochowo
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Układania Kostki Brukowej

Częste pytania o układaniu kostki brukowej

Od czego zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej zacznij w kolejności od:

 1. Wytyczenia nawierzchni pod kostkę. Następnie przejdź do...
 2. Wyliczenia ilości niezbędnych materiałów.
 3. Określenia przeznaczenia nawierzchni.
 4. Wykorytowania gruntu, wyrównania i wyprofilowania terenu.
 5. Wykonania odwodnienia dużej powierzchni.
 6. Wykonania podbudowy pod kostkę brukową.
 7. Ułożenia obrzegowań (krawężników).
 8. Wykonania podsypki pod kostkę.
 9. Układania kostki brukowej.
 10. Utrwalenia wybrukowanej nawierzchni (zagęszczenie i spoinowanie).

Ułożenie kostki brukowej - jaka jest cena za metr kwadratowy?

Oferteo.pl przeprowadziło badania wśród brukarzy, których zapytało o cenę układania kostki brukowej.

Jak wynika z danych, m2 kompleksowego układania kostki brukowej kosztuje (w zależności od wykorzystanego materiału):

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Samą usługę brukarską (wyłącznie robociznę) firmy brukarskie wyceniają na ok. 30 – 100 zł za m2.

Uwaga! Ze względu na szybsze tempo prac, cena za m2 układania kostki jest niższa w przypadku większych nawierzchni.

Czy ułóżenie kostki brukowej wymaga pozwolenia?

Układanie kostki brukowej wiąże się z uzyskaniem pozwolenia budowlanego w następujących sytuacjach:

 • Oddziaływanie na środowisko i prowadzenie prac brukarskich na terenie Natura 2000.
 • Przeprowadzanie robót brukarskich na terenie wpisanym do rejestru zabytków.

Pamiętaj:
Utwardzenie gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia czy ubiegania się o pozwolenie budowlane (Prawo budowlane).

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku gruntu, który nie jest działką budowlaną – wówczas musisz mieć odpowiednie zgody na prace.

Ile powinień wynosić spadek na kostce brukowej?

Według firm brukarskich spadek na kostce brukowej powinien wynosić 3%.

Maksymalna wartość nachylenia dla podjazdu i zjazdu do garażu wynosi:

 • dla obiektów indywidualnych 25%,
 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%.

Ważne: Aby woda opadowa nie gromadziła się wokół spadku, kierunek spadku na kostce brukowej powinien być przeciwległy do zabudowań.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Układania Kostki Brukowej złożą Ci bezpłatne oferty