Kategorie
Szukaj

Kostka brukowa z Płocka

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 593 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Nawierzchnie z kostki brukowej cieszą się w naszym kraju sporą popularnością i trudno się temu dziwić. Są trwałe, odporne na zabrudzenia, a poprawnie ułożone wyglądają bardzo estetycznie. Wybór odpowiedniej ekipy ma w przypadku takich prac jak wykonanie ogrodzenia czy ułożenie kostki brukowej bardzo duże znaczenie. Jeśli nie chcemy, by szybko pojawiły się usterki i konieczność drogiego remontu, konieczne jest zatrudnienie wykwalifikowanych fachowców, którzy wykonają solidną podbudowę i przeprowadzą szybki montaż kostki.

Klienci bardzo często szczególną uwagę zwracają na ceny układania kostki brukowej, ale należy pamiętać, że niski koszt wykonania podjazdu czy opaski wcale nie znaczy, że oszczędzamy. Słaba jakość prac ziemnych przy podbudowie może przecież przyczynić się do jej zapadania, co w konsekwencji skutkować będzie koniecznością naprawy. Szczególną uwagę należy zwrócić uwagę, jeśli zamierzamy układać kostkę granitową, bo jest ona niezwykle wymagająca i wymaga sporej wprawy i odpowiedniego sprzętu. Zanim podpiszemy umowę z wykonawcą, przedstawmy mu swoje oczekiwania, a najlepiej własnoręcznie wykonany wzór układania kostki brukowej, który pozwoli poznać nasz projekt. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że dana ekipa podoła wyzwaniu.

Brukarstwo może zapewnić całkiem dobre zarobki, ale w tej branży bardzo ważne jest posiadanie odpowiedniego doświadczenia i sprzętu, który ułatwia układanie kostki brukowej. Jeśli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z tym fachem, warto skupić się na efektywnej reklamie. Wiele osób do tego celu wykorzystuje regionalne ogłoszenia, ale zdecydowanie więcej dobrych zleceń można zyskać, decydując się na założenie własnej strony internetowej lub prowadzenie profila na portalu społecznościowym, gdzie opisujemy przebieg prac na każdej realizowanej inwestycji. Nic nie zachęci klienta do skorzystania z naszych usług tak bardzo, jak zdjęcia dobrze wykonanej pracy. Niezależnie od tego czy wykonujemy układanie kostki brukowej na podjeździe, placu zabaw, parkingu czy drodze - fotorelacja z prac może przynieść bardzo wiele korzyści. Jeśli zależy nam na dużej ilości klientów, warto na początkowym etapie działania firmy delikatnie zaniżać kosztorysy, by zbudować w ten sposób swoją markę i dać się poznać klientom jako dobry wykonawca prac brukarskich. Pozwoli to w przyszłości ograniczyć kampanie reklamowe i zdobywać klientów z polecenia. To chyba najprostszy sposób, by zapełnić kalendarz na wiele miesięcy do przodu.

Sprawdź najlepszych brukarzy w Płocku

ŁAPBUD Karol Łapkiewicz

8 opinii
Układanie kostki brukowej Płock

Ten, kto poszukuje rzetelnej usługi brukarskiej musi zgłosić się do ŁAPBUD Karol Łapkiewicz i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Tanie Usługi Brukarskie Płock

6 opinii
Dam-bud - Tanie Usługi Brukarskie Płock

Świadczy usługi brukarskie od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Płock, ale także okolicznych powiatów. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Wysokiej Klasy Brukowanie w Płocku

2 opinie
Buddrok - Wysokiej Klasy Brukowanie w Płocku

Powierz usługę wysokiej klasy brukowania fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Płocka i przyległych powiatów. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Fantastyczne Układanie Kostki

2 opinie
OLIW-BRUK Jarosław Machnacki - Fantastyczne Układanie Kostki Płock

Firma OLIW-BRUK Jarosław Machnacki oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Płocka oraz przyległych powiatów. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najlepsze Brukowanie

6 opinii
LUX-BUD - Najlepsze Brukowanie Płock

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz swoje zadanie tym fachowcom od brukowania z Płocka. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

P.R.B. ARTBRUK

4 opinie
P.R.B. ARTBRUK - Solidne Układanie Kostki Płock

Bez oporów zleć zadanie solidnego układania kostki profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Płock i przyległych miast. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

VILLA OSTOJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

6 opinii
VILLA OSTOJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wysokiej Klasy Układanie Kostki Brukowej Płock

Bez oporów zleć usługę wysokiej klasy układania kostki brukowej fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Płock i pobliskich powiatów. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

BUDMAT MATERIAŁY BUDOWLANE Sp. z o.o.

34 opinie
BUDMAT MATERIAŁY BUDOWLANE Sp. z o.o. - Fantastyczne Układanie Bruku Płock

BUDMAT MATERIAŁY BUDOWLANE Sp. z o.o. oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Płocka i z sąsiednich miast. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Rewelacyjne Usługi Brukarskie

4 opinie
P.R.B. RAJ-POL Daniel Rajewski - Rewelacyjne Usługi Brukarskie Płock

Ten, kto poszukuje rewelacyjnej usługi brukarskiej musi już dziś zgłosić się do P.R.B. RAJ-POL Daniel Rajewski i poznać atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najlepsze Układanie Bruku Płock

3 opinie
FHU UP - Najlepsze Układanie Bruku Płock

Gdy poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z FHU UP perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Aktualne zlecenia na układanie kostki brukowej w Płocku (44)

Fenomenalny Brukarz Płock

Szukasz skrojonego pod Ciebie zapytania? Jako sprawdzony profesjonalista wykonujący usługi brukarskie i brukarz pierwszej klasy wśród firm brukarskich zapoznaj się ze zleceniem o treści "Do wykonania ułożenie kostki brukowej, 26-50m²". Złóż propozycję temu Klientowi - zadzwoń niezwłocznie.

2024-06-16 do 2024-06-24
dodano wczoraj o 11:53

 • Płock

Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, 325m², Płock

Rodzaj prac: parking, plac, podjazd Powierzchnia prac: 325m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: płyty ażurowe, kostka, do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: do uzgo...

2024-06-14 do 2024-06-22
dodano 3 dni temu

 • Płock

Dobra Firma Brukarska Płock

Rodzaj prac: parking, plac Powierzchnia prac: 26-50m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-13 do 2024-06-21
dodano 4 dni temu

 • Płock

Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, 51-100m², Płock

Rodzaj prac: opaska wokół budynku lub obiektu, chodnik, podjazd, taras Powierzchnia prac: 51-100m² Projekt prac: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Rodzaj materiału: kostka, do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania...

2024-06-05 do 2024-06-13

 • Płock

Do wykonania ułożenie kostki brukowej, 11-25m², Płock

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze atuty jako specjalisty od układania kostki brukowej to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Do wykonania ułożenie kostki brukowej, 11-25m². Ustal pasujący termin od razu!

2024-06-03 do 2024-06-11

 • Płock

Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, 101-200m², Płock

Rodzaj prac: schody, podjazd, taras Powierzchnia prac: 101-200m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-06-02 do 2024-06-10

 • Płock

Firma Brukarska

Rodzaj prac: chodnik, podjazd Powierzchnia prac: 51-100m² Projekt prac: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realizacji Rodzaj materiału: kostka Dodatkowe informacje: Potrzebuje zerwać stare chodniki betonowe oraz ...

2024-05-27 do 2024-06-04

 • Płock

Zlecę układanie kostki brukowej, 26-50m², Płock

Poszukiwane są perfekcyjne usługi brukarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę układanie kostki brukowej, 26-50m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do realizacji wymagań Klienta z dziedziny brukarstwa, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Umów się na rozmowę od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

2024-05-13 do 2024-05-21

 • Płock

Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, 101-200m², Płock

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi układania kostki brukowej na ponadprzeciętnym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest wiarygodny. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

2024-05-12 do 2024-05-20

 • Płock

Profesjonalne Brukowanie Płock

Rodzaj prac: taras Powierzchnia prac: 51-100m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-10 do 2024-05-18

 • Płock

Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 101-200m², Płock

Należąc do brukarzy z tak bogatym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi brukarskie na terenie miejscowości Płock i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego zapytania. Ustal pasujący termin od razu!

2024-05-08 do 2024-05-16

 • Płock

Potrzebuję firmy do brukowania do 10m², Płock

Będąc w gronie brukarzy z tak dużym doświadczeniem świadczysz usługi brukarskie w miejscowości Płock i w całym powiecie? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

2024-04-29 do 2024-05-07

 • Płock

Solidne Układanie Kostki Brukowej Płock

Ten Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, 101-200m²". Zrealizuj usługę solidnego układania kostki brukowej jako profesjonalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do realizacji prac z Płocka i okolicznych powiatów. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2024-04-23 do 2024-05-01

 • Płock

Wysokiej Klasy Układanie Bruku Płock

Rodzaj prac: Chcę położyć obrzeże betonowe w ogrodzie Powierzchnia prac: 26-50m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

2024-04-21 do 2024-04-29

 • Płock

Brukarstwo

Rodzaj prac: chodnik, podjazd, taras Powierzchnia prac: 51-100m² Projekt prac: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Rodzaj materiału: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-04-19 do 2024-04-27

 • Płock

Dobra Firma Brukarska

Rodzaj prac: opaska wokół budynku lub obiektu Powierzchnia prac: 26-50m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Płock

Wyjątkowa Firma Brukarska

Klienta interesuje wyjątkowa firma brukarska działająca na terenie Płocka. Zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na ułożenie 200m2 kostki brukowej. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem.

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Płock

Zlecę układanie kostki brukowej, 26-50m², Płock

Rodzaj prac: parking, plac, chodnik Powierzchnia prac: 26-50m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-14 do 2024-04-22

 • Płock
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Układania Kostki Brukowej

Częste pytania o układaniu kostki brukowej

Od czego zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej zacznij w kolejności od:

 1. Wytyczenia nawierzchni pod kostkę. Następnie przejdź do...
 2. Wyliczenia ilości niezbędnych materiałów.
 3. Określenia przeznaczenia nawierzchni.
 4. Wykorytowania gruntu, wyrównania i wyprofilowania terenu.
 5. Wykonania odwodnienia dużej powierzchni.
 6. Wykonania podbudowy pod kostkę brukową.
 7. Ułożenia obrzegowań (krawężników).
 8. Wykonania podsypki pod kostkę.
 9. Układania kostki brukowej.
 10. Utrwalenia wybrukowanej nawierzchni (zagęszczenie i spoinowanie).

Ułożenie kostki brukowej - jaka jest cena za metr kwadratowy?

Oferteo.pl przeprowadziło badania wśród brukarzy, których zapytało o cenę układania kostki brukowej.

Jak wynika z danych, m2 kompleksowego układania kostki brukowej kosztuje (w zależności od wykorzystanego materiału):

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Samą usługę brukarską (wyłącznie robociznę) firmy brukarskie wyceniają na ok. 30 – 100 zł za m2.

Uwaga! Ze względu na szybsze tempo prac, cena za m2 układania kostki jest niższa w przypadku większych nawierzchni.

Czy ułóżenie kostki brukowej wymaga pozwolenia?

Układanie kostki brukowej wiąże się z uzyskaniem pozwolenia budowlanego w następujących sytuacjach:

 • Oddziaływanie na środowisko i prowadzenie prac brukarskich na terenie Natura 2000.
 • Przeprowadzanie robót brukarskich na terenie wpisanym do rejestru zabytków.

Pamiętaj:
Utwardzenie gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia czy ubiegania się o pozwolenie budowlane (Prawo budowlane).

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku gruntu, który nie jest działką budowlaną – wówczas musisz mieć odpowiednie zgody na prace.

Ile powinień wynosić spadek na kostce brukowej?

Według firm brukarskich spadek na kostce brukowej powinien wynosić 3%.

Maksymalna wartość nachylenia dla podjazdu i zjazdu do garażu wynosi:

 • dla obiektów indywidualnych 25%,
 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%.

Ważne: Aby woda opadowa nie gromadziła się wokół spadku, kierunek spadku na kostce brukowej powinien być przeciwległy do zabudowań.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Układania Kostki Brukowej złożą Ci bezpłatne oferty