Zlecenie nr 8311231 Oferteo.pl

Dam zlecenie na konstrukcję stalową, 501-1000 m², Łódź

Kategoria:
Konstrukcje inżynieryjne - projektowanie
Region dostawy:
Polska Łódzkie Łódź
Podmiot:
Firma / Instytucja
2022-04-20 do 2022-04-28
dodano 2022-04-20 14:16
Rodzaj konstrukcji: Opracowanie Ekspertyzy konstrukcyjno – budowlanej o stanie technicznym zabytkowej kamienicy śródmiejskiej oraz opracowanie Projektu Technicznego doraźnego i docelowego zabezpieczenia zabytkowego obiektu przed dalszą degradacją w oparciu o orzeczenie techniczne o stanie zachowania zabytkowej kamienicy śródmiejskiej z określeniem stopnia zniszczenia obiektu i jego elementów oraz sposobu ich doraźnego i docelowego zabezpieczenia.

Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m²

Zakres prac: Opracowanie Ekspertyzy konstrukcyjno – budowlanej o stanie technicznym zabytkowej kamienicy śródmiejskiej oraz opracowanie Projektu Technicznego doraźnego i docelowego zabezpieczenia zabytkowego obiektu przed dalszą degradacją w oparciu o orzeczenie techniczne o stanie zachowania zabytkowej kamienicy śródmiejskiej z określeniem stopnia zniszczenia obiektu i jego elementów oraz sposobu ich doraźnego i docelowego zabezpieczenia.

Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta

Materiały zapewnia: do ustalenia

Zlecenie od: firmy

Informacje dodatkowe: Opracowanie Ekspertyzy konstrukcyjno – budowlanej o stanie technicznym zabytkowej kamienicy śródmiejskiej oraz opracowanie Projektu Technicznego doraźnego i docelowego zabezpieczenia zabytkowego obiektu przed dalszą degradacją w oparciu o orzeczenie techniczne o stanie zachowania zabytkowej kamienicy śródmiejskiej z określeniem stopnia zniszczenia obiektu i jego elementów oraz sposobu ich doraźnego i docelowego zabezpieczenia.

Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plFirmy Konstrukcyjne złożą Ci bezpłatne oferty