Kategorie
Szukaj

Mycie dachów w Słupsku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Mycie dachów jest procesem, który pozwala na dokładne ich wyczyszczenie z nagromadzonych przez dłuższy czas zabrudzeń. Nasze dachy są narażone na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne, takie jak: deszcz, śnieg, czy grad. W porze letniej z kolei wystawione są na silne działanie promieni słonecznych. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych usługodawców, którzy na co dzień zajmują się profesjonalnym myciem dachów. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za ich pracę oraz kiedy powinno się skorzystać z takiej usługi. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się myciem dachów, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Rozpoczynając mycie dachu – należy dokładnie go obejrzeć. Jeżeli uległ on przez lata znacznemu uszkodzeniu, może okazać się, że niezbędna będzie wymiana pokrycia dachowego. Należy się wtedy liczyć z koniecznością montażu pokrycia dachowego. Jeśli dach jest w dobrym stanie, należy odpowiedzieć sobie na pytanie – czym należy ów dach czyścić. Istnieje kilka sposobów na umycie naszego dachu. Mamy do dyspozycji również różne środki, które możemy wykorzystać do tego celu. Jakie więc zastosować środki do mycia dachów z blachy? Zazwyczaj wystarczy nam woda pod stosunkowo dużym ciśnieniem. Najlepiej, jeżeli w tym celu skorzystamy z myjki ciśnieniowej. W przypadku większych zabrudzeń – dobrym pomysłem może być wykorzystanie środków czyszcząco-odtłuszczających.

W kwestii techniki mycia dachów zaleca się, aby zaczynać od części górnej i powoli, systematycznie schodzić w dół. Należy pamiętać, aby skierować dyszę od kalenicy w dół. W przeciwnym razie może dojść do sytuacji, w której woda wpłynie między arkusze blaszane i zmoczy termoizolację. Nie należy zapomnieć również o umyciu obróbek blacharskich. Są to małe elementy, które, choć może nie posiadają dużych walorów estetycznych, odgrywają istotną rolę w zabezpieczeniu dachu przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Nie należy również polewać dachu przy pomocy węża stojąc obok domu. Trudniejsze zabrudzenia można wyczyścić przy pomocy miękkiej szczotki. Podczas mycia naszego dachu możemy pokusić się także o umycie elewacji naszego domu, by odzyskać naszemu domu blask.

W pewnych okolicznościach może zajść konieczność pomalowania dachu na nowo. Jak dobrać środek do mycia dachu przed malowaniem? W tym zakresie zrobimy najlepiej, jeżeli zdamy się na opinię producenta blachodachówki. To właśnie on powinien udzielić nam szczegółowych wskazówek, jakich środków możemy użyć bez uszczerbku dla naszego dachu. Możemy zastosować np. terpen pomarańczowy lub też biały alkohol. Najpierw jednak powinniśmy sprawdzić, czy takie detergenty nie odbarwią naszego dachu. Czasami zaleca się, aby do mycia dachu użyć szamponu samochodowego z woskiem. Jeżeli zdecydujemy się na taki właśnie krok, pamiętajmy, aby po jego użyciu dokładnie spłukać środek czyszczący z dachu.

Mycie i malowanie dachów to nie są proste zadania. Jeżeli nie czujemy się na siłach, możemy powierzyć je firmie, która oferuje profesjonalne mycie dachów.

Sprawdź najlepszych specjalistów od mycia dachów w Słupsku

Dobre Mycie Dachów Słupsk

42 opinie
Mycie dachów Słupsk

Pragnąc dotrzeć do mycia dachów trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Mycie cisnieniowe przebije je wszystkie. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Rewelacyjna Renowacja Dachu Słupsk

9 opinii
Clean & Shine - Rewelacyjna Renowacja Dachu Słupsk

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję renowacji dachu znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Clean Shine jest najwyższej próby. Żeby poznać wycenę skontaktuj się od razu - warto.

Fantastyczne Czyszczenie Dachu

6 opinii
Eko-grzanie Jarosław Sakała - Fantastyczne Czyszczenie Dachu Słupsk

Chcesz znaleźć wartego uwagi specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Eko-grzanie Jarosław Sakała z Słupska jest na to skuteczną metodą. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Perfekcyjne Czyszczenie Dachu w Słupsku

1 opinia
Pro Deker - Perfekcyjne Czyszczenie Dachu w Słupsku

Konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest czyszczenie dachu. Zadzwoń i poznaj ofertę - naprawdę warto.

DOM-MARZEŃ

1 opinia
DOM-MARZEŃ - Korzystne Mycie Dachów Słupsk

Jeszcze nie znalazłeś mycia dachów, chociaż poszukujesz od niezliczonych dni? DOM-MARZEŃ może być Twoim wybawieniem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Doskonałe Mycie Dachów

2 opinie
Budomex - Doskonałe Mycie Dachów Słupsk

Specjaliści z Budomex złożą Ci doskonałą ofertę mycia dachów. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę.

Ciesielstwo Polskie

7 opinii
Ciesielstwo Polskie - Odpowiednie Mycie Dachów Słupsk

Szukasz korzystnej oferty dotyczącej mycia dachów? Ciesielstwo Polskie na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi Dekarskie i ogólnobudowlane Ryszard Gut

1 opinia
Usługi Dekarskie i ogólnobudowlane Ryszard Gut - Rewelacyjne Mycie Dachówki Słupsk

Takiej oferty mycia dachówki prędko nie znajdziesz na terenie Słupska, więc jeśli poszukujesz rewelacyjnego mycia dachówki to niezwłocznie poznaj Usługi Dekarskie i ogólnobudowlane Ryszard Gut. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Tanie Mycie Dachów

1 opinia
BUD-MAX - Tanie Mycie Dachów Słupsk

Gdy poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z BUD-MAX są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

"Bodo" Dekarstwo Termomodernizację woj. Pomorskie Slupsk

5 opinii
"Bodo" Dekarstwo Termomodernizację woj. Pomorskie Slupsk - Znakomita Renowacja Dachu Słupsk

Szukający renowacji dachu musi już teraz zgłosić się do Bodo Dekarstwo Termomodernizację woj. Pomorskie Slupsk i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Aktualne zlecenia na mycie dachów w Słupsku (18)

Zapytanie o mycie dachu, 151-200m², Słupsk

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: najbliżs...

2024-05-23 do 2024-05-31

 • Słupsk

Renowacja Dachu Słupsk

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł renowacji dachu, mimo że poszukuje od wielu dni, wysłał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na mycie dachu, 301-400m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Słupsk

Zapytanie o mycie dachu, 3000m², Słupsk

Rodzaj budynku: Biblioteka Dach: czterospadowy Zakres usługi: impregnacja dachu, mycie dachu i czyszczenie rynien, Naprawa uszkodzonych dachowek Powierzchnia dachu: 3000m² Rodzaj pokrycia: do uzgodnienia w rozmowie Termin sko...

2024-02-22 do 2024-02-26

 • Słupsk

Zapytanie o mycie dachu, 101-150m², Słupsk

Rodzaj budynku: wielorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 101-150m² Rodzaj pokrycia: blachodachówka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-20 do 2024-02-20

 • Słupsk

Rzetelna Firma Alpinistyczna Słupsk

Wpraw w zachwyt Zleceniodawcę fachowym działaniem w miejscowości Słupsk. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma alpinistyczna podejmij się zlecenia o treści "Zapotrzebowanie na mycie dachu, 201-250m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie zakończona dokładnie. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

2024-02-03 do 2024-02-11

 • Słupsk

Zapytanie o mycie dachu, 51-100m², Sławno

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu, mycie dachu i czyszczenie rynien Powierzchnia dachu: 51-100m² Rodzaj pokrycia: dachówka cementowa Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Sławno

Znakomite Mycie Dachów Słupsk

Daj znać Zleceniodawcy, że równie dobrej propozycji mycia dachów szybko nie znajdzie w miejscowości Bytów i okolicy, więc jeśli szuka znakomitego mycia dachów to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-03-29 do 2024-04-06

 • Bytów

Mycie Dachów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: 1 cześć budynku mieszkalnego Powierzchnia dachu: do 50m² Rodzaj pokrycia: blachodachówka Informacje dodatkowe: mycie elewacji Termin skorzystania z oferty: najbli...

2024-02-29 do 2024-03-08

 • Bytów

Dobre Mycie Dachów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: jednospadowy Zakres usługi: mycie dachu, impregnacja dachu Powierzchnia dachu: do 50m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-04-10 do 2024-04-18

 • Garczegorze

Zlecę mycie dachu, 101-150m², Czarnówko

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: wielospadowy Zakres usługi: mycie dachu Powierzchnia dachu: 101-150m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-04-30 do 2024-05-08

 • Czarnówko

Szukam ekipy do mycia dachu, 101-150m², Nowa Wieś Lęborska

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: dwuspadowy Zakres usługi: mycie dachu, Poprawa dachówek,sprawdzenie osądzenia okien dachowych Powierzchnia dachu: 101-150m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Informacje dodatkowe: Chciał...

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Nowa Wieś Lęborska

Zapytanie o mycie dachu, 151-200m², Nowa Wieś Lęborska

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: czterospadowy Zakres usługi: kompleksowe mycie dachu Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj pokrycia: dachówka betonowa Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-07-11 do 2024-07-19

 • Nowa Wieś Lęborska

Rewelacyjne Mycie Dachu Słupsk

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na mycie dachu, 51-100m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z rejonu Lęborka i z sąsiednich miast. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-05-09 do 2024-05-17

 • Lębork

Najlepsze Czyszczenie Dachu Słupsk

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i świadczysz usługi z zakresu najlepszego czyszczenia dachu wykonaj zlecenie, które ma treść - Zapytanie o mycie dachu, 101-150m² i zostało złożone przez sprawdzonego Klienta. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

2024-04-29 do 2024-05-07

 • Lębork

Zapytanie o mycie dachu, 151-200m², Lębork

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Zapytanie o mycie dachu, 151-200m², dotarcie do idealnego mycia dachów jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Przedłóż dopasowaną propozycję temu Klientowi - zadzwoń niezwłocznie.

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 2 dni temu

 • Lębork

Sumienna Firma Alpinistyczna

Olśnij tego Zleceniodawcę fachowym działaniem w okolicach Pomorskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma alpinistyczna wykonaj zlecenie o treści "Zapytanie o mycie dachu, 151-200m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie wykonana dokładnie. Złóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

2024-02-28 do 2024-03-07

 • Miastko

Dam zlecenie na mycie dachu, 51-100m², Koszalin

Rodzaj budynku: jednorodzinny Dach: jednospadowy Zakres usługi: impregnacja dachu, czyszczenie dachówki z mchu Powierzchnia dachu: 51-100m² Rodzaj pokrycia: dachówka ceramiczna Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w r...

2024-02-15 do 2024-02-23

 • Koszalin

Zlecę mycie dachu, 201-250m², Koszalin

Daj znać Klientowi, że takiej propozycji mycia dachów prędko nie znajdzie w miejscowości Koszalin i okolicy, więc jeśli szuka taniego mycia dachów to bez zbędnej zwłoki powinien poznać Twoją Firmę. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Koszalin
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Mycia Dachów

Częste pytania o myciu dachów

Ile kosztuje umycie dachu?

Zazwyczaj usługa umycia dachu nie jest wyjątkowo kosztowną inwestycją. Średnia cena za czyszczenie dachu z blachy bądź blachodachówki, to koszt od 14 do 20 złotych brutto za metr kwadratowy. Umycie dachówki jest nieco droższe i rozpoczyna się średnio od kwoty 18 złotych za metr kwadratowy, a maksymalna cena nie powinna przekraczać 21 złotych.

Za dodatkowe usługi, takie jak odgrzybianie – przyjdzie nam zapłacić od 20 do 25 złotych za metr kwadratowy. Impregnacja dachu jest zazwyczaj stosunkowo tanią usługą i zamyka się średnio w kwocie 5 złotych za metr kwadratowy. Jeżeli zależy nam również na umyciu rynien, musimy liczyć się z tym, że usługa taka wyniesie od 8 do 10 złotych za metr bieżący.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze środków do mycia dachu?

Odpowiedź na powyższe pytanie zależy w dużej mierze od rodzaju zabrudzeń, z którymi mamy do czynienia. Inną kwestią jest też rodzaj pokrycia dachowego. Przykładowo, jeżeli nasz dach pokryty jest warstwą mchu lub glonów, należy skorzystać w takim przypadku ze środków biobójczych. Można oczywiście również użyć myjki ciśnieniowej i zmyć takie zabrudzenia wodą, lecz nie będzie to niestety rozwiązanie trwałe i problem może powrócić po pewnym czasie. Podczas wyboru preparatu do mycia dachu warto też zwrócić uwagę na produkty, których zadaniem jest zmiękczenie nagromadzonych zabrudzeń. Po naniesieniu ich na dach i odczekaniu podanego przez producenta specyfiku czasu, zabrudzenia powinny ulec zmiękczeniu, co pozwoli nam łatwiej je usunąć.

Gdzie znajdę serwis, który oferuje mycie dachu?

W Internecie znajduje się bardzo wiele stron, które oferują wyżej wymienione usługi. W sieci można także wyszukać na portalach ogłoszeniowych firmy oferujące usługi umycia dachu. Koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów z tej dziedziny. Nierzadko fachowcy specjalizujący się w myciu dachów przedstawiają poprzednie realizacje na swoich profilach w portalach społecznościowych.

Kiedy nie należy myć dachu?

Czyszczenie dachu zasadniczo powinno odbywać się w porze wiosenno-letniej. Zima oraz jesień nie są dobrymi okresami do tego typu prac, ponieważ opady śniegu lub deszczu mogą w bardzo krótkim czasie zniweczyć cały nasz wysiłek i spowodować, że dach bardzo szybko będzie ponownie wymagał renowacji. Prawdopodobieństwo wystąpienia negatywnych czynników atmosferycznych latem bądź wiosną jest stosunkowo małe. Mamy więc największe szanse na to, że nasza praca przyniesie owoce i będziemy dłużej cieszyć się zadbanym dachem.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Mycia Dachów złożą Ci bezpłatne oferty