Kategorie
Szukaj

Usługi geologiczne w Lubinie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 280 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych geologów w Lubinie

INŻYNIERIA GRUNTU

36 opinii
Usługi geologiczne Lubin

INŻYNIERIA GRUNTU zatrudnia wyjątkowych geologów - nieprzeciętne zaangażowanie i dokładność to ich mocne punkty. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Rewelacyjne Badanie Gruntu

26 opinii
D-Geo - Rewelacyjne Badanie Gruntu Lubin

Wiele długich lat pracownicy D-Geo wykonują usługi z zakresu badania gruntu, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego usług geologicznych. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Perfekcyjna Geologia

23 opinie
Geomart Usługi Geologiczne Artur Jakubiak - Perfekcyjna Geologia Lubin

Zawiązana z pasji do geologii firma oferuje perfekcyjne badanie geotechniczne na obszarze miejscowości Lubin, jak również pobliskich miast i powiatów. Umów odpowiedni dla Ciebie termin!

Geolog Łukasz Bury

14 opinii
Geolog Łukasz Bury - Solidna Geologia Lubin

W przypadku, gdy potrzebujesz solidnej usługi geologicznej w dobrej cenie to firma Geolog Łukasz Bury jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny geologii. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Świetna Opinia Geotechniczna

1 opinia
Auto Remix - Świetna Opinia Geotechniczna Lubin

Auto Remix zapewnia bogatą ofertę świetnej opinii geotechnicznej gwarantując przy tym fachową obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Wyjątkowe Badanie Zagęszczenia Gruntu Lubin

1 opinia
OKNOLINE Robert Mysłowski - Wyjątkowe Badanie Zagęszczenia Gruntu Lubin

Zrealizuj swoje założenia dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi badania zagęszczania gruntu na wysokim poziomie. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Perfekcyjny Geolog w Lubinie

BUDMAD - Perfekcyjny Geolog w Lubinie

Ten geolog działa na terenie Lubina i oferuje rozmaite usługi geologiczne. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Profesjonalne Badanie Gruntu Lubin

Zakład Robót Budowlanych Tadeusz Maciaszek - Profesjonalne Badanie Gruntu Lubin

Ta firma świadczy wyjątkowe usługi geologiczne i badanie zagęszczenia gruntu na terenie Lubina oraz przyległych miast. Aby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - warto.

Firma Budowlana "Topaz"

Firma Budowlana "Topaz" - Dobry Geolog Lubin

Ten geolog z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą stale gotowym do pracy - Firma Budowlana Topaz to doskonały wybór dla Ciebie. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

PREMIUM MULTI-SERVICE

PREMIUM MULTI-SERVICE - Perfekcyjna Geotechnika Lubin

Oferuje usługi z zakresu geotechniki od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Lubin, ale także przyległych powiatów. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Aktualne zlecenia na usługi geologiczne w Lubinie (18)

Świetne Badania Geologiczne Lubin

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę świetnych badań geologicznych gwarantując przy tym fachową obsługę, a na życzenie również usługi dodatkowe, bez dwóch zdań przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który pisze - Usługa geologiczna, wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 1340m². Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Krzeczyn wielki

Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu, Lubin

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą badań geologicznych? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego wymagań. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

2024-01-24 do 2024-02-01

 • Lubin

Zapotrzebowanie na geologa, który wykona dokumentację geotechniczną, Lubin

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 900m² Zleceniodawca: firma Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dokumentacja - operat geo...

2023-12-20 do 2023-12-22

 • Lubin

Zapytanie o wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 1501-3000m², Szczedrzykowice

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1501-3000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlecę badania geologic...

2024-02-19 do 2024-03-02

 • Szczedrzykowice

Szukam geologa, który wykona odwierty, 1337m², Legnica

Klient wprowadził zapytanie "Szukam geologa, który wykona odwierty, 1337m²". Przyjmij zlecenie profesjonalnego badania gruntu jako specjalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z okolic Legnicy i okolicznych powiatów. Przedstaw ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

2024-01-18 do 2024-01-26

 • Legnica

Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu, Legnica

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: do 500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-03-02 do 2024-03-03

 • Legnica

Pierwszorzędne Badanie Geotechniczne Lubin

Jeśli kusząca cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze walory jako specjalisty od badania geotechniczne to zrealizuj zlecenie - Zapytanie o wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 1500m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2024-01-17 do 2024-01-25

 • Legnica

Szukam geologa, który wykona badanie gruntu, 1097m², Radwanice

Spowoduj, że badania geologiczne nie będzie dla Klienta kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z zakresu badań geologicznych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Szukam geologa, który wykona badanie gruntu, 1097m². Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-02-11 do 2024-02-19

 • Radwanice

Zapytanie o wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 1097m², Radwanice

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1097m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-02-11 do 2024-02-11

 • Radwanice

Usługa geologiczna, wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 1001-1500m², Głogów

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1001-1500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

2024-03-21 do 2024-03-29

 • Głogów

Badanie Geotechniczne

Przyjmij zadanie perfekcyjnego badania geotechniczne o treści "Szukam geologa, który wykona dokumentację geotechniczną, 620m²", jako fachowiec z miejscowości Wołów. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Wołowa jesteś w ścisłej czołówce. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2023-12-04 do 2023-12-12

 • Wołów

Usługa geologiczna, wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 2600m², Wołów

Doprowadź do tego, że badanie geologiczne gruntu nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z zakresu badania geologicznego gruntu znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Usługa geologiczna, wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 2600m². Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

2024-01-26 do 2024-01-26

 • Wołów

Badanie Geologiczne Gruntu Lubin

Powiedz Zleceniodawcy, że lepszej oferty badania geologicznego gruntu nie znajdzie w miejscowości Wołów i okolicy, więc jeżeli szuka opłacalnego badania geologicznego gruntu to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Złóż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie.

2024-02-02 do 2024-02-10

 • Wołów

Dam zlecenie na wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 2760m², Jodłowice

Jako nieprzeciętny geolog proponujesz swoje usługi na terenie Dolnośląskiego oraz w rejonie Dolnośląskiego? Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-05-13 do 2024-05-21

 • Jodłowice

Pierwszorzędna Geologia Lubin

Zakres zlecenia: wykonanie odwiertów Cel prac: budowa obiektu użyteczności publicznej Powierzchnia działki: 2139m² Zleceniodawca: generalny wykonawca Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Poszuk...

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Zagrodno

Perfekcyjne Badanie Gruntu Lubin

Badanie gruntu to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

2024-03-22 do 2024-03-30

 • Środa Śląska

Znakomite Badania Geologiczne

Wybranie badań geologicznych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel rad i znajdź uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu. Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się - warto.

2024-04-03 do 2024-04-03

 • Środa Śląska

Zapotrzebowanie na geologa, który wykona dokumentację geotechniczną, Środa Śląska

Szukasz dobranego pod Twojej firmy Klienta? Jako solidny wykonawca świadczący usługi geologiczne i geolog bez konkurencji na terenie Środy Śląskiej poznaj treść zlecenia o treści "Zapotrzebowanie na geologa, który wykona dokumentację geotechniczną". Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2023-12-28 do 2024-01-05

 • Środa Śląska
Otrzymaj zlecenia dla Geologów

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeolodzy złożą Ci bezpłatne oferty