Kategorie
Szukaj

Usługi geologiczne w Świdnicy

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 586 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych geologów w Świdnicy

INŻYNIERIA GRUNTU

36 opinii
Usługi geologiczne Świdnica

Solidny geolog z wyjątkową wiedzą z zakresu geologii inżynierskiej śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Nie czekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

Znakomite Badania Geologiczne Gruntu

26 opinii
D-Geo - Znakomite Badania Geologiczne Gruntu Świdnica

Planujesz wybrać dobrego partnera do realizacji swoich planów? D-Geo jest na to skuteczną metodą. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Dobry Geolog Świdnica

23 opinie
Geomart Usługi Geologiczne Artur Jakubiak - Dobry Geolog Świdnica

Szukasz rzetelnego wykonawcy realizującego usługi geologiczne? Ci geolodzy są wyjątkowi w Świdnicy. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

Doskonałej Jakości Przekroje Geologiczne w Świdnicy

15 opinii
GeoTech Dominik Kędzierski - Doskonałej Jakości Przekroje Geologiczne w Świdnicy

Firma GeoTech Dominik Kędzierski świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Świdnicy oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Znakomite Przekroje Geologiczne

14 opinii
Geolog Łukasz Bury - Znakomite Przekroje Geologiczne Świdnica

Uważasz, że znakomite przekroje geologiczne to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - geolodzy z tej firmy pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Znakomite Zagęszczenie Gruntu

1 opinia
GEODIAG Pracownia Ekspertyz Geologicznch i Ochrony Środowiska - Znakomite Zagęszczenie Gruntu Świdnica

Uwierz fachowcom w dziedzinie zagęszczenia gruntu i zatrudnij GEODIAG Pracownia Ekspertyz Geologicznch i Ochrony Środowiska. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Doświadczony Geolog

6 opinii
GeoKoncept Paweł Cader - Doświadczony Geolog Świdnica

Geolog z bogatym doświadczeniem w kwestii rzetelnych usług geologicznych cieszący się uznaniem wśród Klientów. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Usługi Remontowe . MIESZKANIA . ŁAZIENKI . MALOWANIE . REGIPSY . szybko-tanio-solidnie

1 opinia
Usługi Remontowe . MIESZKANIA . ŁAZIENKI . MALOWANIE . REGIPSY . szybko-tanio-solidnie - Doskonały Geolog Świdnica

Usługi geologiczne w wykonaniu tej firmy to prawdziwy majstersztyk. To doskonały geolog. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Perfekcyjna Geotechnika Świdnica

1 opinia
Profi-Art - Perfekcyjna Geotechnika Świdnica

Gdy poszukujesz perfekcyjnej usługi geologicznej w dobrej cenie to firma Profi-Art jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z dziedziny geotechniki. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

BRUK-STONE

1 opinia
BRUK-STONE - Dobra Opinia Geotechniczna Świdnica

BRUK-STONE świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Świdnicy i z sąsiednich miast. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie.

Aktualne zlecenia na usługi geologiczne w Świdnicy (18)

Potrzebuję geologa, który wykona badanie gruntu, 3600m², Świdnica

Usługi geologiczne w wykonaniu Twojej firmy to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia badania geotechniczne o treści - Potrzebuję geologa, który wykona badanie gruntu, 3600m². Skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-03-19 do 2024-03-27

 • Świdnica

Odpowiednie Badania Geologiczne Świdnica

Możesz zaoferować dobrą propozycję dotyczącą badań geologicznych? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - warto.

2024-03-07 do 2024-03-15

 • Bolesławice

Świetne Usługi Geologiczne Świdnica

Zakres zlecenia: wykonanie odwiertów Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 816m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Badanie gruntu z wykona...

2024-03-02 do 2024-03-02

 • Świdnica

Pierwszorzędna Geologia Świdnica

Poszukiwane są pierwszorzędne usługi geologiczne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu. Jako firma od lat działająca w branży, mająca najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny geologii, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2024-02-08 do 2024-02-12

 • Piotrowice świdnickie

Doskonała Geotechnika Świdnica

Podejmij współpracę z Klientem jako geolog z wymaganym doświadczeniem w kwestii geotechniki. W Twojej firmie wykorzystanie nowoczesnych metod pracy to rzecz powszednia. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-12-19 do 2023-12-21

 • Świdnica

Pierwszorzędne Badanie Geologiczne Gruntu Świdnica

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa budynku Powierzchnia działki: 501-1000m² Zleceniodawca: generalny wykonawca Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Witam, Proszę o wycenę wykonan...

2024-02-05 do 2024-02-13

 • Lusina

Szukam geologa, który wykona badanie gruntu, 501-1000m², Wałbrzych

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące l...

2024-02-12 do 2024-02-20

 • Wałbrzych

Zapotrzebowanie na geologa, który wykona dokumentację geotechniczną, Wałbrzych

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa budynku Powierzchnia działki: 1501-3000m² Zleceniodawca: firma Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-04-09 do 2024-04-17

 • Wałbrzych

Tanie Badania Geologiczne

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: wykonanie przyłącza Powierzchnia działki: 1001-1500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: wykonanie badania zagęszczenia...

2024-04-19 do 2024-04-27

 • Wałbrzych

Wysokiej Klasy Badanie Gruntu

Zakres zlecenia: Wytyczenie granic działki Cel prac: Wytyczenie granicy Powierzchnia działki: 6000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z ...

2024-04-04 do 2024-04-04

 • Wałbrzych

Geologia

Szukane są profesjonalne usługi geologiczne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Potrzebuję geologa, który wykona badanie gruntu, 2200m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z dziedziny geologii, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-02-27 do 2024-03-06

 • Mściwojów

Pierwszorzędna Geologia

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od pierwszorzędnej geologii. Ten Zleceniodawca napisał - Potrzebuję geologa, który wykona badanie gruntu, 169m². Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-05-27 do 2024-06-04

 • Dziećmorowice

Zapotrzebowanie na usługę geologiczną, powyżej 3000m², Jedlina-Zdrój

Jako profesjonalista przedstaw bezkonkurencyjną ofertę badania geologicznego gruntu. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Z pewnością zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na usługę geologiczną, powyżej 3000m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Żeby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Jedlina-Zdrój

Badanie Geotechniczne

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: droga krajowa Powierzchnia działki: 4500 Zleceniodawca: firma Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dokumentacja na potrzeby drogi krajowej,...

2023-12-07 do 2023-12-15

 • Sobótka

Usługa geologiczna, wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 1085m², Sobótka

Jako specjalista złóż bezkonkurencyjną ofertę badań geologicznych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpienia zapytanie o treści "Usługa geologiczna, wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 1085m²" jest stworzone dla Ciebie. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-12-20 do 2023-12-20

 • Sobótka

Szukam geologa, który wykona badanie gruntu, 1475m², Jabłów

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1475m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Działka znajduje się w wsi ...

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Jabłów

Badania Geologiczne

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł badań geologicznych, mimo że próbuje znaleźć od dłuższego czasu, napisał nam zlecenie o treści - Zlecę usługę geologiczną, 3000m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

2024-02-29 do 2024-03-08

 • Głuszyca górna

Profesjonalna Geologia

Zakres zlecenia: wykonanie odwiertów Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1588m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: wykonanie badań, odwie...

2023-12-26 do 2024-01-03

 • Sędzisław
Otrzymaj zlecenia dla Geologów

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeolodzy złożą Ci bezpłatne oferty