Kategorie
Szukaj

Usługi geologiczne w Ząbkowicach Śląskich

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
587 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych geologów w Ząbkowicach Śląskich

Fantastyczny Geolog

1 opinia
Usługi geologiczne Ząbkowice Śląskie

Jesteś zdania, że profesjonalne zagęszczenie gruntu to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - geolodzy z F.H.U. Piękne Ściany Joanna Król posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

2 opinie
FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA - Znakomite Badania Geologiczne Gruntu Ząbkowice Śląskie

Każdy, kto poszukuje badań geologicznych gruntu winien już teraz zgłosić się do FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA i poznać dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Pierwszorzędne Badanie Gruntu Ząbkowice Śląskie

ZIEM-BRUK - Pierwszorzędne Badanie Gruntu Ząbkowice Śląskie

Bez oporów zleć usługę pierwszorzędnego badania gruntu profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Ząbkowic Śląskich i okolicznych miast. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Perfekcyjna Geologia Ząbkowice Śląskie

"Firma Budowlana Handlowa Usługowa JAH-BUD" - Perfekcyjna Geologia Ząbkowice Śląskie

Firma Budowlana Handlowa Usługowa JAH-BUD to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie geologii. Swoje perfekcyjne usługi geologiczne oferują Klientom w okolicy Ząbkowic Śląskich. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - sprawdź!

Najlepsze Badanie Zagęszczenia Gruntu w Ząbkowicach Śląskich

SEBBUD - Najlepsze Badanie Zagęszczenia Gruntu w Ząbkowicach Śląskich

Wiele długich lat pracownicy SEBBUD świadczą usługi z zakresu najlepszego badania zagęszczania gruntu, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usługi geologicznej. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

ZPHU Marek Machnik

ZPHU Marek Machnik - Najlepszy Geolog Ząbkowice Śląskie

Poszukujesz godnego uwagi specjalisty wykonującego usługi geologiczne? Ci geolodzy nie mają sobie równych w mieście Ząbkowice Śląskie. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Świetne Przekroje Geologiczne

Rafał - osoba prywatna - Świetne Przekroje Geologiczne Ząbkowice Śląskie

Nadal potrzebujesz specjalisty od przekrojów geologicznych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Rafał - osoba prywatna. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Wyjątkowe Badanie Zagęszczenia Gruntu

Firma budowlana jah bud - Wyjątkowe Badanie Zagęszczenia Gruntu Ząbkowice Śląskie

Od wielu lat pracownicy firmy Firma budowlana jah bud oferują usługi z zakresu wyjątkowego badania zagęszczania gruntu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających usługi geologicznej. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi remontowo-budowlane

Usługi remontowo-budowlane - Doskonała Opinia Geotechniczna Ząbkowice Śląskie

Takiej oferty opinii geotechnicznej nie znajdziesz na terenie Ząbkowic Śląskich, więc jeśli szukasz doskonałej opinii geotechnicznej to bezzwłocznie zobacz Usługi remontowo-budowlane. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Profesjonalna Geologia Inżynierska

MARBUD Marek Materak - Profesjonalna Geologia Inżynierska Ząbkowice Śląskie

Wysoko wykwalifikowani pracownicy MARBUD Marek Materak spełnią Państwa wymagania odnośnie geologii inżynierskiej. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Aktualne zlecenia na usługi geologiczne w Ząbkowicach Śląskich (16)

Doskonała Geotechnika Ząbkowice Śląskie

Oferując usługi z zakresu geotechniki od wielu lat, szczególnie na obszarze Opolskiego, ale także przyległych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2023-01-16 do 2023-01-24

 • Paczków

Tanie Usługi Geologiczne Ząbkowice Śląskie

Jako wysoko wykwalifikowani eksperci macie możliwość spełnić wymagania z zakresu usług geologicznych. Ogłoszenie ma treść "Potrzebuję geologa, 150m²". Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

2023-01-18 do 2023-01-26

 • Kamiennik

Profesjonalna Geologia Ząbkowice Śląskie

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do u...

2022-12-27 do 2023-01-04

 • Dzierżoniów

Solidne Badanie Geotechniczne Ząbkowice Śląskie

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

2023-04-18 do 2023-04-26

 • Kłodzko

Zapotrzebowanie na usługę geologiczną, 501-1000m², Kłodzko

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę dobrych badań geologicznych gwarantując przy tym fachową obsługę, a na życzenie również usługi dodatkowe, niewątpliwie zainteresujesz tego Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na usługę geologiczną, 501-1000m². Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2023-03-28 do 2023-04-05

 • Kłodzko

Badanie Geologiczne Gruntu Ząbkowice Śląskie

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: wykonanie drenażu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Zleceniodawca: firma Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Witam, wykonanie projektu dre...

2023-03-20 do 2023-03-28

 • Kłodzko

Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu, Kłodzko

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w temacie geologii możesz zaoferować swoje pierwszorzędne usługi geologiczne Zleceniodawcy w okolicy Kłodzka, który pisze "Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-04-18 do 2023-04-26

 • Kłodzko

Profesjonalna Geologia

Jako utalentowani profesjonaliści dacie radę spełnić oczekiwania z zakresu geologii. Ogłoszenie ma treść "Zapytanie o wykona badanie gruntu do wykonania drenażu, 1001-1500m²". Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

2023-01-08 do 2023-01-16

 • Otmuchów

Potrzebuję geologa, który wykona badanie gruntu, 1007m², Strzelin

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1007m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub p...

2023-03-20 do 2023-03-28

 • Strzelin

Perfekcyjne Usługi Geologiczne

Szukasz pasującego do Ciebie zapytania? Jako sprawdzony fachowiec wykonujący usługi geologiczne i geolog bez konkurencji w mieście Dolnośląskie poznaj szczegóły zapytania o treści "Szukam geologa, który wykona badanie gruntu, 1230m²". Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

2023-01-09 do 2023-01-09

 • Pieszyce

Zlecę wykona dokumentację geotechniczną do budowy domu jednorodzinnego, 690m², Włodowice

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od geologii. Ten Zleceniodawca napisał - Zlecę wykona dokumentację geotechniczną do budowy domu jednorodzinnego, 690m². Aby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - warto.

2023-05-06 do 2023-05-14

 • Włodowice

Doskonała Geologia

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1001-1500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące ...

2023-03-30 do 2023-04-07

 • Wilcza

Potrzebuję geologa, 1001-1500m², Jordanów Śląski

Jako specjalista działający na terenie miejscowości Dolnośląskie i świadczący różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej geologii podejmij współpracę z Klientem, który napisał zapytanie o treści "Potrzebuję geologa, 1001-1500m²". Umów się na rozmowę od razu, aby zaprezentować ofertę.

2023-03-06 do 2023-03-14

 • Jordanów Śląski

Potrzebuję geologa, który wykona odwierty, poniżej 500m², Stara Łomnica

Zakres zlecenia: wykonanie odwiertów Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: poniżej 500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

2023-03-01 do 2023-03-09

 • Stara łomnica

Usługa geologiczna, wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 747m², Tąpadła

Jako wybitny specjalista od geotechniki, obsługujący Klientów z Dolnośląskiego i sąsiednich miast - przeanalizuj zapytanie o treści "Usługa geologiczna, wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 747m²". Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

2023-05-16 do 2023-05-16

 • Tąpadła

Rewelacyjne Badanie Gruntu

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: poniżej 500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: ...

2023-02-18 do 2023-02-26

 • Ręków
Otrzymaj zlecenia dla Geologów

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeolodzy złożą Ci bezpłatne oferty