Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Brzezinach

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
587 346 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Brzezinach

MA-INWEST

12 opinii
Usługi kierownika budowy Brzeziny

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Brzezin, ale także okolicznych miast. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zobacz!

Lider TM Sp. Z o.o. Centrum Budowlane

1 opinia
Lider TM Sp. Z o.o. Centrum Budowlane - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Brzeziny

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

SOLARNET-automatyka,elektroinstalacje,rolety,solarium,serwis24h7

SOLARNET-automatyka,elektroinstalacje,rolety,solarium,serwis24h7 - Solidne Nadzorowanie Budowy Brzeziny

Jeżeli szukasz solidnego nadzorowania budowy i szukasz najlepszych ofert to skorzystaj z kwalifikacji SOLARNET-automatykaelektroinstalacjeroletysolariumserwis24h7. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Solarnet

Solarnet - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Brzeziny

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Prowadzenie budowy domu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Kompetentny Kierownik Budowy

USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE ,PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ - ZDZISŁAW MASTALIŃSKI - Kompetentny Kierownik Budowy Brzeziny

Firma USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ - ZDZISŁAW MASTALIŃSKI świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z rejonu Brzezin i okolic. Skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Brzezinach

PPHU BUDMAX - Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Brzezinach

PPHU BUDMAX to prawdziwi profesjonaliści w temacie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Brzezin. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Dobry Kierownik Budowy

MAR-BRUK - Dobry Kierownik Budowy Brzeziny

Firma MAR-BRUK świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Brzezin oraz przyległych powiatów. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Znakomity Kierownik Budowy Brzeziny

Firma remontowo-budowlana - Znakomity Kierownik Budowy Brzeziny

W przypadku, gdy potrzebujesz solidnego nadzorowania budowy i szukasz najlepszych ofert to Firma remontowo-budowlana jest do Twoich usług. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Sumienny Kierownik Budowy Brzeziny

Biuro Projektowe Kołodziej Ewa - Sumienny Kierownik Budowy Brzeziny

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, firma Biuro Projektowe Kołodziej Ewa jest tym, czego potrzebujesz. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Firma Remontowo-Budowlana "KAMBUD"

Firma Remontowo-Budowlana "KAMBUD" - Profesjonalny Nadzór Budowlany Brzeziny

Nadzór budowlany nie ma dla Firma Remontowo-Budowlana KAMBUD żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Ustal pasujący termin!

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Brzezinach (16)

Doświadczony Nadzorca Budowlany Brzeziny

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-05-26 do 2023-06-03

 • Brzeziny

Profesjonalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-05-17 do 2023-05-25

 • Brzeziny

Świetny Nadzór Budowlany Brzeziny

Oferujesz dobrą propozycję dotyczącą nadzoru budowlanego? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

2023-05-07 do 2023-05-15

 • Rogów

Najwyższej Klasy Nadzór Budowlany

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł nadzoru budowlanego, chociaż szuka od niezliczonych dni, zgłosił nam zlecenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 76m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Pokaż propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

2023-04-18 do 2023-04-26

 • Brzeziny

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 76m², Brzeziny

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 76m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-04-05 do 2023-04-13

 • Brzeziny

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 220m², Brzeziny

Jako firma zatrudniająca dobrych nadzorców budowlanych i odznaczająca się szczególnym zaangażowaniem, ogłoszenie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 220m² jest skierowane do Ciebie. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-02-15 do 2023-02-23

 • Brzeziny

Dam zlecenie kierownikowi do wykonania remontu, 101-200m², Brzeziny

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Kierownik budowy potrzebny od zaraz, stała współpraca… Termin s...

2023-01-22 do 2023-01-30

 • Brzeziny

Dobry Nadzorca Budowlany

Jako firma zatrudniająca dobrych nadzorców budowlanych i cechująca się wyjątkowym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Zlecenie na kierownika do wykonania remontu, 101-200m² jest idealne do Ciebie. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2023-01-22 do 2023-01-30

 • Brzeziny

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Bachorzyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-11-27 do 2022-12-05

 • Bachorzyn

Dam zlecenie kierownikowi do wykonania remontu, do 100m², Koluszki

Zrealizuj usługę profesjonalnego nadzorowania budowy o treści "Dam zlecenie kierownikowi do wykonania remontu, do 100m²", jako ekspert z miejscowości Łódzkie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Łódzkiego jesteś jednym z najlepszych. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

2023-04-02 do 2023-04-10

 • Koluszki

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 126m², Borowa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 126m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-03-04 do 2023-03-12

 • Borowa

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Borowa

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne atuty jako specjalisty od nadzorowania budowy to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

2023-03-15 do 2023-03-23

 • Borowa

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Gałków Mały

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-04-10 do 2023-04-18

 • Gałków mały

Kierownik Budowy Brzeziny

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Adaptacja garażu w domu jednorodzinnym przylegającego do kuchni z remontem kuchni. Termin ...

2023-01-16 do 2023-01-24

 • Kalonka

Rewelacyjne Kierowanie Budową Brzeziny

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2022-12-26 do 2023-01-03

 • Bukowiec

Nadzorca Budowlany

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o kierownika budowy, do 100m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na chęć zatrudnienia nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej firmy jest słuszną decyzją. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-04-13 do 2023-04-21

 • Dobra
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty