Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Brzezinach

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
649 181 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Brzezinach

MA-INWEST

18 opinii
Usługi kierownika budowy Brzeziny

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Brzezin, ale także okolicznych miast. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zobacz!

SOLARNET-automatyka,elektroinstalacje,rolety,solarium,serwis24h7

SOLARNET-automatyka,elektroinstalacje,rolety,solarium,serwis24h7 - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Brzeziny

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Solarnet

Solarnet - Solidne Nadzorowanie Budowy Brzeziny

Jeżeli szukasz solidnego nadzorowania budowy i szukasz najlepszych ofert to skorzystaj z kwalifikacji Solarnet. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE ,PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ - ZDZISŁAW MASTALIŃSKI

USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE ,PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ - ZDZISŁAW MASTALIŃSKI - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Brzeziny

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest nadzorowanie budowy. Prowadzenie budowy domu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Kompetentny Kierownik Budowy

PPHU BUDMAX - Kompetentny Kierownik Budowy Brzeziny

Firma PPHU BUDMAX świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z rejonu Brzezin i okolic. Skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Brzezinach

MAR-BRUK - Perfekcyjny Nadzór Budowlany w Brzezinach

MAR-BRUK to prawdziwi profesjonaliści w temacie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w pobliżu Brzezin. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Dobry Kierownik Budowy

Firma remontowo-budowlana - Dobry Kierownik Budowy Brzeziny

Firma Firma remontowo-budowlana świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Brzezin oraz przyległych powiatów. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Znakomity Kierownik Budowy Brzeziny

Biuro Projektowe Kołodziej Ewa - Znakomity Kierownik Budowy Brzeziny

W przypadku, gdy potrzebujesz solidnego nadzorowania budowy i szukasz najlepszych ofert to Biuro Projektowe Kołodziej Ewa jest do Twoich usług. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Sumienny Kierownik Budowy Brzeziny

Firma Remontowo-Budowlana "KAMBUD" - Sumienny Kierownik Budowy Brzeziny

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, firma Firma Remontowo-Budowlana KAMBUD jest tym, czego potrzebujesz. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

P.B.LI-BET

P.B.LI-BET - Profesjonalny Nadzór Budowlany Brzeziny

Nadzór budowlany nie ma dla P.B.LI-BET żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Ustal pasujący termin!

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Brzezinach (18)

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Brzeziny

Perfekcyjne nadzorowanie budowy to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w fachu nadzorcy budowlanego. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

2024-05-12 do 2024-05-12

 • Brzeziny

Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 71-100m², Dmosin

Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 71-100m²". Przyjmij zadanie solidnego kierowania budową jako specjalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do wykonania działalności z okolic Łódzkiego i pobliskich miast. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2024-01-24 do 2024-02-01

 • Dmosin

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 71-100m², Brzeziny

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-01-11 do 2024-01-19

 • Brzeziny

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 110m², Koluszki

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako dobry profesjonalista z zakresu fantastycznego nadzorowania budowy z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

2024-04-09 do 2024-04-17

 • Koluszki

Najlepsze Nadzorowanie Budowy Brzeziny

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-23 do 2024-05-31

 • Lipce Reymontowskie

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Lipce Reymontowskie

Doprowadź do tego, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony ekspert z zakresu nadzoru budowlanego stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Zachęcamy do kontaktu.

2024-02-02 do 2024-02-10

 • Lipce Reymontowskie

Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 201-300m², Zielona Góra

Jako wybitny nadzorca budowlany realizując się od wczesnej młodości i specjalista stale przygotowany do współpracy odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 201-300m²". Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

2024-05-22 do 2024-05-30

 • Zielona góra

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową Brzeziny

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-27 do 2024-02-27

 • Borowa

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Bedoń-Wieś

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Prosty dom typu stodoła 110m2 potrzebny kierownik budowy okolice Bedon , Łódź Termin skorzystania z o...

2024-02-26 do 2024-03-05

 • Bedoń-Wieś

Zapytanie o kierownika budowy, 36-70m², Wola Drzewiecka

Rodzaj prac objętych nadzorem: postawienie domku holenderskiego Obiekt do nadzoru: domek holenderski Powierzchnia: 36-70m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Zamierzamy postawić na naszej działce (3ha) domek holenderski, żeby s...

2024-06-21 do 2024-06-29
dodano wczoraj o 06:51

 • Wola Drzewiecka

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Szukam kierownika budowy do nadzoru budowlanego i inwestorskiego domu w Starych Skoszewach. Termin sk...

2023-12-30 do 2024-01-07

 • Stare skoszewy

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Moskwa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-11 do 2024-06-19

 • Moskwa

Pierwszorzędne Kierowanie Budową

Zaoszczędź sobie kłopotów i zrealizuj zlecenie na pierwszorzędne kierowanie budową z miejscowościŁódzkie. Wybierz numer i prześlij ofertę - naprawdę warto.

2024-02-24 do 2024-03-03

 • Stryków

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Informacje dodatkowe: Dom parterowy, dach czterospadowy, płyta fundamentowa, wiązary Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

2024-06-07 do 2024-06-15

 • Pszczonów

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Helenów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-01-10 do 2024-01-18

 • Helenów

Korzystny Nadzór Budowlany Brzeziny

Ten Klient szukając nadzoru budowlanego powinien namierzyć Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m². Aby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - warto.

2024-01-15 do 2024-01-23

 • Bukowiec

Perfekcyjny Kierownik Budowy Brzeziny

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 71-100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

2024-01-14 do 2024-01-22

 • Łódź

Solidne Kierowanie Budową

Wykonaj zadanie solidnego kierowania budową o treści "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m²", jako fachowiec z miejscowości Łódź. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Łodzi jesteś w ścisłej czołówce. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Łódź
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty