Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Warszawie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
565 439 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Warszawie

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

64 opinie
Usługi kierownika budowy Warszawa

W przypadku, gdy szukasz profesjonalnego nadzorowania budowy w rejonie Warszawy i poszukujesz najlepszych rozwiązań to trafiłeś w dobre miejsce. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Nieprzeciętny Kierownik Budowy

39 opinii
Inżynierskie Wsparcie Budowlane Karol Romański - Nieprzeciętny Kierownik Budowy Warszawa

Szukasz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie musisz już dłużej szukać, firma Inżynierskie Wsparcie Budowlane Karol Romański jest firmą, której szukasz. Kierowaniem przebiegiem prac budowlanych wraz z całą papierologią i dbanie o jej poprawny przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Solidne Nadzorowanie Budowy

27 opinii
IBMP - Solidne Nadzorowanie Budowy Warszawa

Od wielu lat pracownicy firmy IBMP świadczą usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

MAGBUD

16 opinii
MAGBUD - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Warszawa

Gdy poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z MAGBUD są dla Ciebie idealni. Organizacja całej budowy i dbanie o jej poprawny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy, Obowiązkowe Przeglądy Okresowe, Porady Formalno-Prawne

10 opinii
Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy, Obowiązkowe Przeglądy Okresowe, Porady Formalno-Prawne - Profesjonalny Nadzór Budowlany Warszawa

Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane Budowy Obowiązkowe Przeglądy Okresowe Porady Formalno-Prawne to eksperci od nadzoru budowlanego, obsługujący Klientów z miejscowości Warszawa i przyległych powiatów. Prowadzenie budowy dowolnego obiektu wraz z dokumentacją i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Sumienny Kierownik Budowy Warszawa

8 opinii
Escargot Łukasz Kolenda - Sumienny Kierownik Budowy Warszawa

Sprawdź Escargot Łukasz Kolenda jeśli szukasz sumiennych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Warszawy oraz w sąsiednich miastach. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Warszawa

7 opinii
MB.Construction Sp. z o.o. - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Warszawa

Nie marnuj energii i zleć twoje zadanie tym fachowcom od nadzorowania budowy z Warszawy. Żeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Concrete Barbara Nasiłowska

7 opinii
Concrete Barbara Nasiłowska - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Warszawa

Firma Concrete Barbara Nasiłowska świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Warszawy oraz przyległych powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Dobry Kierownik Budowy w Warszawie

3 opinie
FLO-BUD - Dobry Kierownik Budowy w Warszawie

Nie znajdziesz innych tak dobrych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace na terenie miejscowości Warszawa i w okolicy. Organizacja budowy dowolnego obiektu wraz z dokumentacją i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Doskonałe Nadzorowanie Budowy

3 opinie
Budownictwo Maciejak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - Doskonałe Nadzorowanie Budowy Warszawa

Pragniesz znaleźć solidnego fachowca z zakresu doskonałego nadzorowania budowy, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Budownictwo Maciejak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. jest do Twojej dyspozycji. Organizacja całej budowy i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Warszawie (67)

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 301-500m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 301-500m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 2 dni temu

 • Warszawa

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 3 dni temu

 • Warszawa

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 301-500m², Warszawa

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 301-500m², dotarcie do rewelacyjnego nadzoru budowlanego może być trudne, ale Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 3 dni temu

 • Warszawa

Kierowanie Budową Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: -pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowe- dokumnetacja, klanowanie szamba i stud...

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

 • Warszawa

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: pomoc w pozwoleniu na budowę, nadzór budowy, pozwolenia na u użytkowanie Termi...

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

 • Warszawa

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 5 dni temu

 • Warszawa

Kompetentny Kierownik Budowy Warszawa

To zlecenie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Warszawy i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

2023-01-27 do 2023-02-04

 • Warszawa

Nadzorca Budowlany Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-01-20 do 2023-01-28

 • Warszawa

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Warszawa

Powiedz Zleceniodawcy, że takiej oferty nadzoru budowlanego nie znajdzie na terenie Warszawy, więc jeżeli szuka taniego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-01-20 do 2023-01-28

 • Warszawa

Zlecenie na kierownika do przebudowy, 1000m², Warszawa

To zapytanie o treści - Zlecenie na kierownika do przebudowy, 1000m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Warszawy i okolic. Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

2023-01-17 do 2023-01-25

 • Warszawa

Dobry Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Zatrudnie kieronika budowy do połączenia dwóch mieszkań poprzez wykonanie...

2023-01-17 do 2023-01-25

 • Warszawa

Doskonałe Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2023-01-14 do 2023-01-14

 • Warszawa

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 3000m², Warszawa

Ten Klient szukając nadzoru budowlanego powinien znaleźć Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 3000m². Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

2023-01-12 do 2023-01-20

 • Warszawa

Nadzorca Budowlany

Ten Klient złożył zapytanie "Poszukuję kierownika do przebudowy, 201-300m²". Poznaj szczegóły w odpowiedzi na chęć zatrudnienia nadzorcy budowlanego do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

2023-01-10 do 2023-01-18

 • Warszawa

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 10000m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia budynku: 10000m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2023-01-09 do 2023-01-17

 • Warszawa

Potrzebuję kierownika budowy, do 100m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: Budowa wodociagu Rodzaj budynku: Wodociag w drodze polnej Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-01-05 do 2023-01-13

 • Warszawa

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Warszawa

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2023-01-05 do 2023-01-13

 • Warszawa

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Warszawa

Jeśli atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze atuty jako eksperta od nadzorowania budowy to wykonaj zlecenie - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-01-04 do 2023-01-04

 • Warszawa
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty