Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Łodzi

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 529 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Łodzi

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy

48 opinii
Usługi kierownika budowy Łódź

Jeśli interesuje Cię pierwszorzędne nadzorowanie budowy i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to wykorzystaj doświadczenie Biuro Obsługi Budownictwa. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

23 opinie
Firma Usług Budowlanych "MARFI" - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Łódź

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, głównie na obszarze Łodzi, ale także przyległych miast. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

MA-INWEST

14 opinii
MA-INWEST - Solidny Nadzór Budowlany Łódź

Firma MA-INWEST to eksperci od nadzoru budowlanego, świadczący usługi dla Klientów z Łodzi i pobliskich powiatów. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

MV-Projekt

14 opinii
MV-Projekt - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Łódź

Nadzór budowlany nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Łódź

11 opinii
KGW Construction - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Łódź

KGW Construction świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Łodzi i okolic. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

6 opinii
PIN-Piotr Branicki - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Łódź

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy PIN-Piotr Branicki, która świadczy usługi nadzorowania budowy na wysokim poziomie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Doskonały Kierownik Budowy w Łodzi

3 opinie
Baujp Budownictwo - Doskonały Kierownik Budowy w Łodzi

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to dla firmy Baujp Budownictwo pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Lider TM Sp. Z o.o. Centrum Budowlane

1 opinia
Lider TM Sp. Z o.o. Centrum Budowlane - Fenomenalny Kierownik Budowy Łódź

Jeśli jeszcze szukasz fenomenalnego kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę Lider TM Sp. Z o.o. Centrum Budowlane. Wykonuje całe spektrum usług w korzystnych cenach. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

Rezler Construct Sp. z o.o.

1 opinia
Rezler Construct Sp. z o.o. - Doskonały Nadzór Budowlany Łódź

Pierwszorzędny nadzór budowlany to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu kierownika budowy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Łódź

1 opinia
BND Tomasz Grala - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Łódź

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od lat, szczególnie na obszarze Łodzi, ale także okolicznych miast. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Łodzi (58)

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Miejsce inwestycji: Łódź (Widzew) Dom jednorodzinny, parter z użytkowym poddaszem. Powierzchnia użytko...

2023-12-01 do 2023-12-09
dodano 3 godziny temu

 • Łódź

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Łódź

Wykonaj usługę fantastycznego nadzorowania budowy o treści "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m²", jako ekspert z miejscowości Łódź. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Łodzi jesteś jednym z najlepszych. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 2 dni temu

 • Łódź

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Łódź

Zrealizuj zlecenie dotyczące rewelacyjnego nadzorowania budowy od wiarygodnych zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Łódź lub okolicy. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 2 dni temu

 • Łódź

Najlepsze Nadzorowanie Budowy Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-11-25 do 2023-12-03
dodano 6 dni temu

 • Łódź

Sumienny Kierownik Budowy Łódź

Klient szuka sumiennego kierownika budowy i wysłał zapytanie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Jeśli oferujesz szeroki zakres usług w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

2023-11-24 do 2023-12-02
dodano 7 dni temu

 • Łódź

Kierowanie Budową Łódź

Starasz się odnaleźć zlecenia jako solidny fachowiec z zakresu fantastycznego kierowania budową z Łodzi? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

2023-11-22 do 2023-11-22

 • Łódź

Szukam kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Łódź

Zleceniodawca poszukuje świetnej współpracy, pisząc - Szukam kierownika do budowy obiektu, 36-70m². To ogłoszenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

2023-11-22 do 2023-11-30

 • Łódź

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-11-20 do 2023-11-28

 • Łódź

Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: wielorodzinny Powierzchnia: 800m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-11-16 do 2023-11-24

 • Łódź

Rewelacyjny Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: wielorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Informacje dodatkowe: Witam, Potrzebuje osoby, która oceni czy istnieje możliwość poszerzenia ...

2023-11-16 do 2023-11-24

 • Łódź

Szukam kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: Witam, proszę o wycenę przy budowie domu do stanu surowego zamkniętego. Technologia murowana (bez znacz...

2023-11-10 do 2023-11-18

 • Łódź

Najlepsze Kierowanie Budową

Zrealizuj usługę najlepszego kierowania budową o treści "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", jako specjalista z miejscowości Łódź. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Łodzi nie masz sobie równych. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-10-27 do 2023-11-04

 • Łódź

Perfekcyjny Nadzorca Budowlany Łódź

Będąc w gronie nadzorców budowlanych z tak dużym doświadczeniem działasz na terenie miejscowości Łódź i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego ogłoszenia. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2023-10-25 do 2023-11-02

 • Łódź

Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 71-100m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: wielorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: 2024-11-21...

2023-10-19 do 2023-10-27

 • Łódź

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 71-100m², Łódź

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty uwagi specjalista z zakresu perfekcyjnego nadzorowania budowy z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2023-10-17 do 2023-10-25

 • Łódź

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Łódź

Podjęcie decyzji o wyborze nadzoru budowlanego nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-10-11 do 2023-10-19

 • Łódź

Dobry Nadzór Budowlany Łódź

Ten Klient, który wciąż nie znalazł nadzoru budowlanego, mimo iż szuka od kilku tygodni, napisał nam zlecenie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Już nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

2023-10-10 do 2023-10-18

 • Łódź

Perfekcyjny Kierownik Budowy

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

2023-10-10 do 2023-10-18

 • Łódź
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty