Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Łodzi

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
575 732 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Łodzi

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy

47 opinii
Usługi kierownika budowy Łódź

Jeśli interesuje Cię pierwszorzędne nadzorowanie budowy i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to wykorzystaj doświadczenie Biuro Obsługi Budownictwa. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

23 opinie
Firma Usług Budowlanych "MARFI" - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Łódź

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, głównie na obszarze Łodzi, ale także przyległych miast. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

MAGBUD

16 opinii
MAGBUD - Solidny Nadzór Budowlany Łódź

Firma MAGBUD to eksperci od nadzoru budowlanego, świadczący usługi dla Klientów z Łodzi i pobliskich powiatów. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

MA-INWEST

12 opinii
MA-INWEST - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Łódź

Nadzór budowlany nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Łódź

11 opinii
KGW Construction - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Łódź

KGW Construction świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Łodzi i okolic. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

8 opinii
MV-Projekt - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Łódź

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy MV-Projekt, która świadczy usługi nadzorowania budowy na wysokim poziomie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Doskonały Kierownik Budowy w Łodzi

6 opinii
JM PROJECT - Doskonały Kierownik Budowy w Łodzi

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to dla firmy JM PROJECT pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Antoni Skrochocki - inżynier budowlany

3 opinie
Antoni Skrochocki - inżynier budowlany - Fenomenalny Kierownik Budowy Łódź

Jeśli jeszcze szukasz fenomenalnego kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę Antoni Skrochocki - inżynier budowlany. Wykonuje całe spektrum usług w korzystnych cenach. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

P. B. Banachowski Jacek

1 opinia
P. B. Banachowski Jacek - Doskonały Nadzór Budowlany Łódź

Pierwszorzędny nadzór budowlany to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu kierownika budowy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Łódź

1 opinia
BartBud - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Łódź

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od lat, szczególnie na obszarze Łodzi, ale także okolicznych miast. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Łodzi (56)

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Łódź

Jako specjalista złóż doskonałą ofertę nadzoru budowlanego. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Z pewnością zlecenie o treści "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2023-03-24 do 2023-04-01
dodano 11 godzin temu

 • Łódź

Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Łódź

Jako firma zatrudniająca sumiennych kierowników budowy i charakteryzująca się nieprzeciętnym doświadczeniem, zlecenie o treści - Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m² jest skierowane do Ciebie. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2023-03-10 do 2023-03-18

 • Łódź

Kierownik Budowy Łódź

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2023-03-04 do 2023-03-12

 • Łódź

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-03-04 do 2023-03-12

 • Łódź

Nieprzeciętny Kierownik Budowy

Należąc do kierowników budowy z tak dużym dorobkiem zawodowym realizujesz prace na terenie miejscowości Łódź i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym kandydatem do tego zapytania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

2023-02-26 do 2023-03-06

 • Łódź

Profesjonalne Kierowanie Budową Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Uprawnienia przy zabytku Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-02-24 do 2023-03-04

 • Łódź

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 100m², Łódź

Zdecydowanie o wyborze nadzoru budowlanego nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 100m². Zapraszamy do kontaktu.

2023-02-24 do 2023-03-04

 • Łódź

Potrzebuję kierownika do wykonania remontu, 1000m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia budynku: 1000m² Informacje dodatkowe: Kierownik budowy, z doświadczeniem w prowadzeniu kompletnych robót,...

2023-02-20 do 2023-02-28

 • Łódź

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 2000m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: 2000m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-02-20 do 2023-02-28

 • Łódź

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-02-20 do 2023-02-28

 • Łódź

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: dom w galantusach 3 (G2) tel.: 603•••••• Termin skorzystania z oferty: 2023-04-01...

2023-02-15 do 2023-02-23

 • Łódź

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 6000m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: Magazin chłodnia Powierzchnia budynku: 6000m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-02-09 do 2023-02-17

 • Łódź

Dobry Nadzorca Budowlany Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: wykonano wszystkie prace , podpisane umowy z gaz/woda/prąd , trzeba skompletować ...

2023-02-08 do 2023-02-16

 • Łódź

Odpowiedni Nadzór Budowlany Łódź

Dla Zlecającego, który pisze - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 600m², dotarcie do odpowiedniego nadzoru budowlanego jest trudniejsze niż może się wydawać, ale pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-02-08 do 2023-02-16

 • Łódź

Solidne Nadzorowanie Budowy Łódź

Jeżeli wykonujesz zlecenia na solidne nadzorowanie budowy w rejonie Łodzi i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam kierownika do budowy obiektu, 301-500m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej niezawodnej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

2023-02-02 do 2023-02-10

 • Łódź

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 301-500m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 301-500m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-02-02 do 2023-02-10

 • Łódź

Tani Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: Budowa domu jednorodzinnego Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Budowa domu Ytong Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-02-02 do 2023-02-10

 • Łódź

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 94m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 94m² Informacje dodatkowe: Mały dom w Łodzi w czasie budowy, jest już fundament i ściany. Potrzebuję doświadczonego kierownik...

2023-02-01 do 2023-02-09

 • Łódź
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty