Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Łodzi

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
652 312 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Łodzi

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy

48 opinii
Usługi kierownika budowy Łódź

Jeśli interesuje Cię pierwszorzędne nadzorowanie budowy i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to wykorzystaj doświadczenie Biuro Obsługi Budownictwa. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

23 opinie
Firma Usług Budowlanych "MARFI" - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Łódź

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, głównie na obszarze Łodzi, ale także przyległych miast. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

MA-INWEST

18 opinii
MA-INWEST - Solidny Nadzór Budowlany Łódź

Firma MA-INWEST to eksperci od nadzoru budowlanego, świadczący usługi dla Klientów z Łodzi i pobliskich powiatów. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

MV-Projekt

14 opinii
MV-Projekt - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Łódź

Nadzór budowlany nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Łódź

14 opinii
TM PROJEKT MATEUSZ TOMALA - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Łódź

TM PROJEKT MATEUSZ TOMALA świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Łodzi i okolic. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

9 opinii
PIN-Piotr Branicki - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Łódź

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy PIN-Piotr Branicki, która świadczy usługi nadzorowania budowy na wysokim poziomie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Doskonały Kierownik Budowy w Łodzi

1 opinia
BND Tomasz Grala - Doskonały Kierownik Budowy w Łodzi

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to dla firmy BND Tomasz Grala pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Mariusz Jędrzejczak

2 opinie
Mariusz Jędrzejczak - Fenomenalny Kierownik Budowy Łódź

Jeśli jeszcze szukasz fenomenalnego kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę Mariusz Jędrzejczak. Wykonuje całe spektrum usług w korzystnych cenach. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

MAGBUD

16 opinii
MAGBUD - Doskonały Nadzór Budowlany Łódź

Pierwszorzędny nadzór budowlany to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu kierownika budowy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Łódź

2 opinie
TK Budownictwo Tomasz Kolmasiak - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Łódź

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od lat, szczególnie na obszarze Łodzi, ale także okolicznych miast. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Łodzi (89)

Korzystny Nadzór Budowlany Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: zespół garaży Powierzchnia: 360m² Pozwolenie na budowę: nie zgłoszono, ale Klient posiada działkę Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-07-09 do 2024-07-09

 • Łódź

Wyjątkowe Kierowanie Budową Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-07-02 do 2024-07-10

 • Łódź

Najlepsze Kierowanie Budową

Upewnij się, że Zleceniodawcy zlecający kierowanie budową są dobrej jakości. Wyślij ofertę jako profesjonalista od kierowania budową. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

2024-07-02 do 2024-07-10

 • Łódź

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Łódź

Klient szuka wybitnego nadzorcy budowlanego dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Jeśli wykonujesz wszechstronne spektrum usług w konkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

2024-07-02 do 2024-07-10

 • Łódź

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-07-01 do 2024-07-09

 • Łódź

Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Łódź

Jako najwyższej klasy kierownik budowy proponujesz swoje doświadczenie na terenie Łodzi i w pobliskich miastach? Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

2024-06-27 do 2024-07-05

 • Łódź

Dobry Nadzorca Budowlany Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-24 do 2024-07-02

 • Łódź

Dobry Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Obiekt do nadzoru: wielorodzinny Powierzchnia: 2000m² Informacje dodatkowe: Wykonanie elewacji, izolacja fundamentów, wymiana okien. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesią...

2024-06-24 do 2024-07-02

 • Łódź

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Łódź

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł nadzoru budowlanego, choć szuka od wielu dni, zgłosił nam ogłoszenie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zleceniodawcy. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

2024-06-21 do 2024-06-21

 • Łódź

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Projekt extradom Bianco Modern II Orientacyjna data: 15.07.2024...

2024-06-20 do 2024-06-28

 • Łódź

Nadzorca Budowlany

Klient szuka świetnego nadzorcy budowlanego dla siebie i napisał - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 450m². Jeśli wykonujesz szeroki zakres usług w korzystnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Zapraszamy do kontaktu.

2024-06-19 do 2024-06-27

 • Łódź

Zlecenie na kierownika do przebudowy, 201-300m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: wielorodzinny Powierzchnia: 201-300m² Informacje dodatkowe: Poszukuje kierownika budowy do nadbudowy niewielkiej kamienicy w centrum ...

2024-06-12 do 2024-06-20

 • Łódź

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Moskwa

Szukasz zleceniodawcy jako fachowiec od solidnego kierowania budową w rejonie Łódzkiego lub w pobliskich powiatach? Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-06-11 do 2024-06-19

 • Moskwa

Szukam kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Łódź

Zlecający poszukuje doskonałej współpracy, pisząc - Szukam kierownika do budowy obiektu, 151-200m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2024-06-10 do 2024-06-18

 • Łódź

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Łódź

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 151-200m², znalezienie idealnego nadzoru budowlanego jest niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

2024-06-10 do 2024-06-18

 • Łódź

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 900m², Łódź

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 900m², wybranie pierwszorzędnego nadzoru budowlanego jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-06-10 do 2024-06-18

 • Łódź

Nadzór Budowlany

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m², dotarcie do rewelacyjnego nadzoru budowlanego może być skomplikowane, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-06-05 do 2024-06-13

 • Łódź

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Łódź

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Dom projektowany od zera, zbliżony do "Domu w goździkowcach G2" Archona. Dom jednorodzinny z poddasze...

2024-06-03 do 2024-06-11

 • Łódź
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty