Kategorie
Szukaj

Gładzie w Grudziądzu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 535 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Grudziądzu

Rewelacyjne Położenie Gładzi Grudziądz

10 opinii
Gładzie Grudziądz

Powierz prace dotyczące położenia gładzi profesjonalistom firmy Tomasz Mielczarski z miejscowości Grudziądz. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Grudziądza nie mają sobie równych. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Solidne Gładzie Gipsowe Grudziądz

11 opinii
As-Bud - Solidne Gładzie Gipsowe Grudziądz

W dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Skorzystaj z doświadczenia As-Bud. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Sebastian Wiśniewski DACH-REM

7 opinii
Sebastian Wiśniewski DACH-REM - Doskonałe Gładzie Grudziądz

Ten specjalista działa na terenie województwa i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego gładzi. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Usługi Remontowo-Budowlane ,,BART-BUD" Bartosz Szulc

12 opinii
Usługi Remontowo-Budowlane ,,BART-BUD" Bartosz Szulc - Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Grudziądz

Zatrudnij tych specjalistów jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do najwyższej klasy kładzenia gładzi na terenie Grudziądza. Zarezerwuj termin!

Piotr przybylski

3 opinie
Piotr przybylski - Świetne Gładzie Gipsowe Grudziądz

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z kwalifikacji Piotr przybylski. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Dom Stroj

4 opinie
Dom Stroj - Staranne Gładzie Bezpyłowe Grudziądz

Znakomici pracownicy Dom Stroj spełnią Państwa oczekiwania odnośnie gładzi. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Profesjonalne Położenie Gładzi

6 opinii
Remonty i wykonczenia - Profesjonalne Położenie Gładzi Grudziądz

Zawiązana z pasji do gładzi firma oferuje profesjonalne położenie gładzi na terenie miejscowości Grudziądz, a także okolicznych miast i powiatów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Fossil- Radosław Wojnowski

4 opinie
Fossil- Radosław Wojnowski - Najlepsze Gładzenie Ścian Grudziądz

Wiele długich lat pracownicy Fossil- Radosław Wojnowski realizują usługi z zakresu gładzenia ścian, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Już teraz skontaktuj się z nimi.

Ceres Sp. z o.o.

2 opinie
Ceres Sp. z o.o. - Profesjonalne Gładzenie Ścian Grudziądz

Zaoszczędź pieniądze i powierz twoje zadanie tym fachowcom od gładzenia ścian z miejscowości Grudziądz. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Solidne Gładzie Szpachlowe w Grudziądzu

1 opinia
Maciej Czaplewski - Solidne Gładzie Szpachlowe w Grudziądzu

Maciej Czaplewski świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Grudziądz i okolic. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Grudziądzu (18)

Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m², Grudziądz

Wykonaj zadanie perfekcyjnego gładzenia ścian o treści "Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m²", jako profesjonalista z miejscowości Grudziądz. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Grudziądza jesteś w ścisłej czołówce. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 6 dni temu

 • Grudziądz

Rewelacyjne Gładzenie Ścian Grudziądz

Klient wprowadził zapytanie "Zapytanie o położenia gładzi, do 20m²". Zrealizuj zlecenie rewelacyjnego gładzenia ścian jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z Grudziądza i przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Grudziądz

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Hanowo

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: Zabudowa skosów poddasza płytami KG około 100m2 - skosy i sufit Informacje dodatkowe: Nowy budynek. Wykonanie 300-400m2 gład...

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Hanowo

Pierwszorzędne Położenie Gładzi Grudziądz

Chcesz wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Położenie gładzi, 45m² to dobry pomysł. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2024-02-13 do 2024-02-21

 • Grudziądz

Fantastyczne Kładzenie Gładzi Grudziądz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Grudziądz

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 20m², Grudziądz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Grudziądz

Perfekcyjne Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: Tynk i gładź Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-02-11 do 2024-02-19

 • Świecie

Położenie gładzi, 51-100m², Blizno

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi kładzenia gładzi na bardzo wysokim poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

2024-05-22 do 2024-05-24

 • Blizno

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m², Kwidzyn

Zrealizuj prace dotyczące wyjątkowego gładzenia ścian od wiarygodnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Kwidzyn lub sąsiednim mieście. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie.

2024-05-04 do 2024-05-12

 • Kwidzyn

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Goryń

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-04-20 do 2024-04-28

 • Goryń

Dam zlecenie na położenie gładzi, 301-500m², Kisielice

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-04-10 do 2024-04-18

 • Kisielice

Najlepsze Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-02-08 do 2024-02-16

 • Pruszcz

Porządne Gładzie Grudziądz

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie gładzi wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2024-02-09 do 2024-02-17

 • Łubianka

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 535m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-08 do 2024-04-12

 • Pigża

Zlecę położenie gładzi, 301-500m², Borówno

Chcesz znaleźć zlecenia jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

2024-04-02 do 2024-04-08

 • Borówno

Położenie gładzi, 350m², Dobrcz

Zdecyduj się na prace dotyczące najwyższej klasy położenia gładzi od rzetelnych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Kujawsko-pomorskie lub okolicy. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Dobrcz

Wysokiej Klasy Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie Informacje dodatkowe: Sufity płyt g-k ściany tynk cw Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mi...

2024-05-21 do 2024-05-23

 • Nekla

Perfekcyjne Gładzenie Ścian

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 700m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-05-03 do 2024-05-11

 • Złotoria
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty