Kategorie
Szukaj

Usługi hydrauliczne w Strzelinie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 035 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacja wodno-kanalizacyjna to jeden z najważniejszych etapów podczas budowy domu, czy mieszkania. Za jej prawidłowy montaż odpowiada hydraulik. Warto wybrać sprawdzonego i doświadczonego fachowca, ponieważ ewentualne błędy na tym etapie mogą nas słono kosztować. Sprawdź, co wchodzi w zakres jego pracy, na co należy zwrócić uwagę oraz jakie są ceny usług hydraulicznych. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz łatwo wybrać najlepszego hydraulika. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się tego typu usługami niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Wydawać by się mogło, że z usług hydraulika skorzystamy dopiero na etapie wykonywania instalacji. Z tego powodu wiele osób pomija jego obecność na etapie budowy fundamentów domu. Jest to duży błąd, ponieważ pierwsza instalacja hydrauliczna znajduje się pod posadzką budynku. Jeszcze przed zalaniem pierwszej warstwy posadzki i chudego betonu należy przeprowadzić prace hydrauliczne. Warto wezwać hydraulika na budowę podczas przeprowadzania wykopów, aby mógł z ekipą budowlaną i kierownikiem budowy ustalić przebieg instalacji wodnej.

Po ukończeniu stanu surowego zamkniętego na budowie ponownie pojawia się hydraulik, którego obecność związana jest z wykonaniem prac wodno-kanalizacyjnych. Taka sama kolejność następuje w przypadku budowy mieszkania. Jest to idealny moment na konsultację z inwestorem i ustalenie miejsca poszczególnych punktów wodnych. Hydraulik realizuje usługina podstawie otrzymanego projektu instalacji, dlatego wszelkie zmiany warto skonsultować również z projektantem. Prace hydrauliczne polegają m.in. na instalacji orurowania, wyjścia na ciepłą i zimną wodę, założeniu pomp, zaworów i rozdzielaczy. W przypadku instalacji wykonywanych w obiektach przemysłowych czy produkcyjnych pracę fachowca wspomaga hydraulika siłowa, która zapewnia większą efektywność maszyn i urządzeń.

Hydraulik może wykonać instalację podtynkową, której zadaniem jest ukrycie elementów hydraulicznych. Do nich zaliczają się m.in.: stelaże podtynkowe, deszczownice czy odpływ liniowy. Usługi związane z projektowaniem łazienki warto skonsultować także z ekipą, która przeprowadza aranżację lub remont łazienki.

W ramach swojej działalności hydraulik świadczy także usługi instalacyjne w zakresie instalacji centralnego ogrzewania. Polega to na montażu i instalacji pieca do centralnego ogrzewania, przyłączenia do sieci ciepłowniczej, montażu grzejników oraz wykonania ogrzewania podłogowego. Hydraulik może zaprojektować instalację od podstaw, przeprowadzić wymianę urządzeń, renowację lub doposażenie kotłowni. Prace te realizowane są na podstawie wcześniej przygotowanych projektów instalacji. Pierwsze uruchomienie pieca (kotła) następuje przez serwisowanego instalatora posiadającego stosowne uprawnienia.

Sprawdź najlepszych hydraulików w Strzelinie

Znakomite Instalacje Hydrauliczne Strzelin

12 opinii
Usługi hydrauliczne Strzelin

Chcesz znaleźć godnego zaufania partnera do realizacji swoich planów? MATEUSZ BEZWERCHNY INSTALACJE z Strzelina jest na to najlepszym rozwiązaniem. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Doskonałe Instalacje Hydrauliczne w Strzelinie

4 opinie
Montaż instalacji hydraulicznych i elektrycznych Mateusz Jaworski - Doskonałe Instalacje Hydrauliczne w Strzelinie

Nadal poszukujesz profesjonalistów od instalacji hydraulicznych? Zaufaj doświadczeniu Montaż instalacji hydraulicznych i elektrycznych Mateusz Jaworski. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Elektromax

2 opinie
Elektromax - Perfekcyjny Hydraulik Strzelin

Firma Elektromax oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z miejscowości Strzelin i okolic. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

InstalHome - instalacje dla domu

19 opinii
InstalHome - instalacje dla domu - Rewelacyjne Pogotowie Hydrauliczne Strzelin

To rewelacyjne pogotowie hydrauliczne z miejscowości Strzelin to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie branżowe. ABC instalacji hydraulicznych dla domu, mieszkania, firmy i biura począwszy od drobnych prac naprawczych po realizację kompletnej instalacji oraz pomoc w zakupie wymaganych produktów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych profesjonalistów zupełny standard.

Staranne Usługi Hydrauliczne Strzelin

1 opinia
P.H.U Waldemar Ginter - Staranne Usługi Hydrauliczne Strzelin

Starasz się odnaleźć godnego zaufania profesjonalistę od starannych usług hydraulicznych, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma P.H.U Waldemar Ginter jest gotowa Ci pomóc. Hydraulika w pełnym zakresie dla domu, mieszkania, firmy i biura od usług naprawczych po wykonanie całej instalacji od podstaw, a także pomoc w zakupie niezbędnych materiałów instalacyjnych to dla tych wszechstronnych specjalistów typowy pakiet usług.

ProGlaz Usługi Ogólnobudowlane

3 opinie
ProGlaz Usługi Ogólnobudowlane - Rewelacyjne Naprawy Hydrauliczne Strzelin

Naprawy hydrauliczne i szczegóły z tym związane skończą być dla Ciebie tajemnicą, jeśli wybierzesz ofertę ProGlaz Usługi Ogólnobudowlane. Profesjonalni pracownicy z branży napraw hydraulicznych pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Elektrobud

1 opinia
Elektrobud - Najwyższej Klasy Hydraulik Strzelin

Elektrobud zatrudnia najwyższej klasy hydraulików - szczególne kompetencje i kadra to ich ważne zalety. Ażeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Oti-sat

1 opinia
Oti-sat - Znakomita Firma Hydrauliczna Strzelin

Znakomita firma hydrauliczna oferująca swoje usługi w miejscowości Strzelin oraz w rejonie powiatu. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Brus-pol

1 opinia
Brus-pol - Świetne Naprawy Hydrauliczne Strzelin

Szukający napraw hydraulicznych powinien zgłosić się do Brus-pol i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby otrzymać ofertę.

SPACE-THERM TECHNIKA GRZEWCZA

SPACE-THERM TECHNIKA GRZEWCZA - Rewelacyjny Hydraulik Strzelin

Próbujesz dotrzeć do sprawdzonego profesjonalisty realizującego usługi hydrauliczne? Ci hydraulicy są wyjątkowi w Strzelinie. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Aktualne zlecenia na instalacje hydrauliczne w Strzelinie (22)

Zlecenie na prace związane z instalacją hydrauliczną, Kurczów

Hydraulika nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania, które ma treść "Zlecenie na prace związane z instalacją hydrauliczną". Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2024-05-06 do 2024-05-14

 • Kurczów

Znakomita Instalacja Hydrauliczna Strzelin

Zakres usługi: wymiana starej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Źródło wody: wodociąg miejski Powierzchnia budynku: 550m² Projekt inst...

2024-04-29 do 2024-05-07

 • Strzelin

Profesjonalna Hydraulika Strzelin

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło wody: wodociąg miejski Powierzchnia budynku: 151-200m² Projekt instal...

2024-04-21 do 2024-04-29

 • Strzelin

Kompetentny Hydraulik Strzelin

Zakres zlecenia: Podłączyć dom do sieci wod-kan Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2024-04-08 do 2024-04-16

 • Strzelin

Zapytanie o udrażnianie rur w domu typu bliźniak, Strzelin

Jako ekspert zaproponuj najlepszą ofertę robót hydraulicznych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Na pewno zapytanie o treści "Zapytanie o udrażnianie rur w domu typu bliźniak" jest stworzone dla Twojej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2024-04-03 do 2024-04-11

 • Strzelin

Potrzebuję ekipy do montaż instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 71-100m², Strzelin

Udowodnij Zlecającemu, że lepszej propozycji robót hydraulicznych nie znajdzie na terenie Strzelina, więc jeżeli poszukuje odpowiednich robót hydraulicznych to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-04-02 do 2024-04-10

 • Strzelin

Zlecenie na naprawę spłuczki, Strzelin

Zakres prac: naprawa spłuczki Rodzaj budynku: mieszkanie Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-03-23 do 2024-03-23

 • Strzelin

Potrzebuję ekipy do montaż instalacji hydraulicznej w mieszkaniu, do 35m², Strzelin

Jako najwyższej klasy firma hydrauliczna, która nie ma sobie równych na terenie Strzelina - złóż ofertę i daj przekonać mu się samodzielnie jak bardzo jesteś dobry! Ustal pasujący termin!

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Strzelin

Najlepsze Usługi Hydrauliczne Strzelin

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna, instalacja centralnego ogrzewania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło wody: wodociąg miejski Powierzchnia...

2024-03-17 do 2024-03-25

 • Wiązów

Świetne Prace Hydrauliczne Strzelin

Zakres prac: zainstalowanie spłuczki Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-03-09 do 2024-03-17

 • Strzelin

Szukam firmy do drobnych prac hydraulicznych, Strzelin

Zakres prac: Montaż kabiny prysznicowej Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Informacje dodatkowe: Montaż kabiny prysznicowej 90x90 Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-02-24 do 2024-03-03

 • Strzelin

Najlepsze Usługi Hydrauliczne

Jako hydraulik działający na obszarze województwa i świadczący wszechstronne usługi hydrauliczne podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Zlecę montaż instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 71-100m²". Złóż bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

2024-02-08 do 2024-02-10

 • Przeworno

Doskonała Hydraulika

Zakres usługi: montaż nowej instalacji hydraulicznej Rodzaj instalacji: instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło wody: wodociąg miejski Powierzchnia budynku: 151-200m² Projekt instal...

2024-02-07 do 2024-02-15

 • Strzelin

Dobry Hydraulik

Zakres zlecenia: Zakres planowanych prac: Wymiana liczników zimnej wody w 4 budynkach w Strzelinie. Budynek 1 : 7 sztuk liczników tradycyjnych lub radiowych DN 15. Budynek 2 : 6 sztuk liczników tradycyjnych lub radiowych DN 15. Bu...

2024-02-06 do 2024-02-14

 • Strzelin

Zlecę udrażnianie rur w domu jednorodzinnym, Strzelin

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres usługi: udrażnianie zlewu Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej...

2024-02-05 do 2024-02-13

 • Strzelin

Zapytanie o montaż instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 151-200m², Strzelin

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję robót hydraulicznych powinien trafić na Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zapytanie o montaż instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 151-200m². Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-01-01 do 2024-01-09

 • Strzelin

Tanie Prace Hydrauliczne

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na montaż instalacji hydraulicznej w domu jednorodzinnym, 71-100m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

2023-12-25 do 2024-01-03

 • Przeworno

Prace Hydrauliczne

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę świetnych prac hydraulicznych gwarantując przy tym solidną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, bez dwóch zdań zaciekawisz tego Zleceniodawcy, który pisze - Zlecenie na udrażnianie rur w mieszkaniu. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

2023-11-30 do 2023-12-08

 • Strzelin
Otrzymaj zlecenia dla Hydraulików

Częste pytania o hydraulice

Jakie usługi oferuje hydraulik?

W ramach usług realizowanych przez hydraulika znajdują się: budowa i przeprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz instalacja centralnego ogrzewania. Hydraulik, na etapie prac fundamentowych, projektuje instalację wodną, która przeprowadzona zostaje pod posadzką i ławą fundamentową. Podczas czynności instalacyjnych, hydraulik podłącza przyłącza wodno-kanalizacyjne, wyprowadza rury na ciepłą i zimną wodę, wykonuje montaż pomp, rozdzielaczy i zaworów. Na etapie finalizacji, prace hydrauliczne obejmują montażem armatury łazienkowej i kuchennej, w tym wanny, umywalki, czy kompaktu WC. Do usług hydraulika zaliczana jest także kompleksowa instalacja systemu centralnego ogrzewania. Uwzględnia się w tym montaż i przyłączenie pieca, zasobnika do ciepłej wody, a także przygotować system ogrzewania podłogowego.

Ile kosztuje usługa hydrauliczna?

Usługi hydraulika są jedną z kosztowniejszych prac podczas wykończenia domu lub mieszkania. Wszystko to ze względu na stopień skomplikowania zleconych czynności i rozbudowany system instalacyjny. Efekty działania fachowca wycenia się najczęściej „od punktu”, czyli osobno, za każdy sprzęt lub miejsce przyłączenia. Koszt jednego punktu waha się od 50 do nawet 400 złotych, w zależności od zakresu podjętych przez niego czynności. Najtaniej wyceniane są pojedyncze wyjścia wodne. Najwyższa cena dotyczy kompleksowego wykonania usług, polegającego na wyprowadzeniu punktu, montażu zaworów, rur, instalacji umywalki, wanny lub innego sprzętu.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze hydraulika?

Wybierając hydraulika, warto sprawdzić opinie na temat fachowca oraz zakres prowadzonych przez niego czynności. Poszukując specjalisty do przeprowadzenia remontu lub kompleksowej instalacji w domu lub mieszkaniu, należy sprawdzić czy posiada stosowne uprawnienia i certyfikaty. Są one obowiązkowe do potwierdzenia ukończenia prac, które należy przedstawić przed uzyskaniem odbioru domu. Wybierając hydraulika – spytaj o dotychczas wykonywane zlecenia, zapoznaj się z doświadczeniem i opinią innych klientów. Szukając odpowiedniego fachowca warto zerknąc do naszego rankingu najleszych hydraulików.

Kiedy jest niezbędna pomoc hydraulika?

Z usług hydraulika korzystamy zarówno przed budową i użytkowaniem domu lub mieszkania, jak również w trakcie. Hydraulik odpowiada za wykonanie instalacji wodnych, a także wymianę i naprawę sanitariatów. Ze wsparcia hydraulika możemy skorzystać podczas przeprowadzanego remontu lub w wyniku awarii. Koniecznie należy skontaktować się w przypadku wycieku wodnego, zwłaszcza trudnego do zlokalizowania, lub nieszczelności instalacji centralnego ogrzewania. Z pomocy hydraulika należy skorzystać podczas awarii pompy, uszkodzenia zaworu, lub zapowietrzenia grzejnika. Również awaria ogrzewania podłogowego wymaga interwencji hydraulicznej, który dzięki specjalistycznym narzędziom jest w stanie ustalić miejsce nieszczelności.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plHydraulicy złożą Ci bezpłatne oferty