Kategorie
Szukaj

Gładzie w Kwidzynie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 334 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Kwidzynie

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

6 opinii
Gładzie Kwidzyn

Z czystym sumieniem powierz usługę profesjonalnego kładzenia gładzi specjalistom z firmy DAREX. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Kwidzyna i sąsiednich powiatów. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę.

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi Kwidzyn

1 opinia
Grupa Miro Robert Mirowski - Wyjątkowe Kładzenie Gładzi Kwidzyn

Planujesz wybrać wartego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Grupa Miro Robert Mirowski będzie najszybszą drogą. Mają ofertę dla każdego.

Perfect-bud jowita hoffman

1 opinia
Perfect-bud jowita hoffman - Wysokiej Klasy Położenie Gładzi Kwidzyn

Potrzebujesz fachowców od wysokiej klasy położenia gładzi w miejscowości Kwidzyn lub w rejonie powiatu? Jeszcze dziś zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

WERR-BUD Kacper Werra usługi glazurniczo wykończeniowe

3 opinie
WERR-BUD Kacper Werra usługi glazurniczo wykończeniowe - Porządne Gładzie Bezpyłowe Kwidzyn

Właśnie wybierasz rzetelnego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? WERR-BUD Kacper Werra usługi glazurniczo wykończeniowe będzie najszybszą drogą. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Usługi Glazurnicze Marcin Generowicz

10 opinii
Usługi Glazurnicze Marcin Generowicz - Porządne Gładzie Gipsowe Kwidzyn

Uwierz ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Usługi Glazurnicze Marcin Generowicz. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zadzwoń!

Świetne Gładzie Gipsowe

18 opinii
Rejmont - Świetne Gładzie Gipsowe Kwidzyn

Szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Rejmont. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zapraszamy do kontaktu.

Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Kwidzyn

3 opinie
Tynki Marcel Czop - Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Kwidzyn

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Tynki Marcel Czop jest do Twoich usług. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Sylwester Kamiński

1 opinia
Sylwester Kamiński - Profesjonalne Gładzie Na Mokro Kwidzyn

Chcesz znaleźć godnego uwagi partnera do realizacji swoich planów? Sylwester Kamiński jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Solidne Położenie Gładzi

2 opinie
N&N Patryk Kryger - Solidne Położenie Gładzi Kwidzyn

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest położenie gładzi. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Profesjonalne Gładzie Szpachlowe w Kwidzynie

1 opinia
Styl dach - Profesjonalne Gładzie Szpachlowe w Kwidzynie

W dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od gładzi szpachlowych? Wykorzystaj doświadczenie Styl dach. Nie czekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Kwidzynie (18)

Kładzenie Gładzi Kwidzyn

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

2024-05-04 do 2024-05-12

 • Kwidzyn

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Goryń

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-04-20 do 2024-04-28

 • Goryń

Dam zlecenie na położenie gładzi, 301-500m², Kisielice

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-04-10 do 2024-04-18

 • Kisielice

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 201-300m², Kończewice

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-02-25 do 2024-03-04

 • Kończewice

Najlepsze Położenie Gładzi Kwidzyn

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 45m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-02-13 do 2024-02-21

 • Grudziądz

Rewelacyjne Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Grudziądz

Gładzie Kwidzyn

Miejsce położenia gładzi: tylko ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szlifowanie, malowanie Informacje dodatkowe: położenie gładzi wraz z malowaniem w nowym mieszkaniu. Termin skorzystania z ofer...

2024-05-21 do 2024-05-29

 • Grudziądz

Zapytanie o położenia gładzi, do 20m², Grudziądz

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako warty uwagi profesjonalista z zakresu perfekcyjnego położenia gładzi? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Zachęcamy do zadawania pytań.

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Grudziądz

Zlecę położenie gładzi, do 20m², Grudziądz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Grudziądz

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Hanowo

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: Zabudowa skosów poddasza płytami KG około 100m2 - skosy i sufit Informacje dodatkowe: Nowy budynek. Wykonanie 300-400m2 gład...

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Hanowo

Zapytanie o położenia gładzi, 201-300m², Malbork

Ten Klient jest zdania, że solidne gładzie to skomplikowany temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o położenia gładzi, 201-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-04-26 do 2024-05-04

 • Malbork

Profesjonalne Gładzenie Ścian Kwidzyn

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj prac: szlifowanie Informacje dodatkowe: Mieszkanie 58m2, stan deweloperski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-01 do 2024-02-09

 • Malbork

Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m², Iława

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-01-17 do 2024-01-25

 • Iława

Szukam firmy do położenia gładzi, 13m², Iława

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na ponadprzeciętnym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest sprawdzony. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

2024-03-19 do 2024-03-27

 • Iława

Położenie gładzi, 101-200m², Iława

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Położenie gładzi, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2024-02-16 do 2024-02-16

 • Iława

Dam zlecenie na położenie gładzi, 21-50m², Iława

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-06 do 2024-04-14

 • Iława

Solidne Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Informacje dodatkowe: Nowa zabudowa z gk całe poddasze Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-02-04 do 2024-02-12

 • Tczew

Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m², Tczew

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-06-03 do 2024-06-03

 • Tczew
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty