Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Złotoryi

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Złotoryi

Nieprzeciętny Kierownik Budowy w Złotoryi

48 opinii
Usługi kierownika budowy Złotoryja

Jeśli jeszcze szukasz nieprzeciętnego kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę Biuro Obsługi Budownictwa. Oferuje całe spektrum usług w dobrych cenach. Organizacja całej budowy i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Złotoryja

28 opinii
NADZORY INWESTORSKI KIEROWANIE BUDOWA Robert Biliński - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Złotoryja

Chesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu fantastycznego nadzorowania budowy, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma NADZORY INWESTORSKI KIEROWANIE BUDOWA Robert Biliński jest Twoim rozwiązaniem. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

4 opinie
NADZÓR I USŁUGI BUDOWLANE Michał Jasiński - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Złotoryja

Jeżeli szukasz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z NADZÓR I USŁUGI BUDOWLANE Michał Jasiński perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

DACHER'S Firma blacharsko-dekarska

DACHER'S Firma blacharsko-dekarska - Fenomenalny Kierownik Budowy Złotoryja

Jeśli jeszcze szukasz fenomenalnego kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę DACHERS Firma blacharsko-dekarska. Wykonuje całe spektrum usług w korzystnych cenach. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

Profesjonalny Nadzór Budowlany Złotoryja

KOBUD - Mirosław Kopiński - Profesjonalny Nadzór Budowlany Złotoryja

Firma KOBUD - Mirosław Kopiński to eksperci od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Złotoryja i pobliskich miast. Organizacja prac budowlanych wraz z całą papierologią i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Solidny Nadzór Budowlany

M.Complex - Solidny Nadzór Budowlany Złotoryja

Zawiązana z zamiłowania do nadzoru budowlanego firma oferuje solidne nadzorowanie budowy na obszarze miejscowości Złotoryja, a także okolicznych miast i powiatów. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Doskonały Kierownik Budowy

Biuro Obsługi Budownictwa - Doskonały Kierownik Budowy Złotoryja

Ten specjalista działa na obszarze województwa i oferuje liczne usługi z zakresu solidnego nadzoru budowlanego. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy

Mar Bud - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Złotoryja

Szukasz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, firma Mar Bud jest tym, czego potrzebujesz. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Hydralles

Hydralles - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Złotoryja

Hydralles zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się doskonałymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

SzkulimBud

SzkulimBud - Dobry Kierownik Budowy Złotoryja

Chcesz znaleźć kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, SzkulimBud jest tym, czego potrzebujesz. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Złotoryi (16)

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Złotoryja

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: garaz dwustanowiskowy Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-01-24 do 2024-02-01

 • Złotoryja

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową Złotoryja

Ten Klient złożył zapytanie "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m²". Odpowiedz na potrzebę kierownika budowy do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił i Twoja firma to dobry pomysł. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

2024-01-06 do 2024-01-14

 • Złotoryja

Solidne Nadzorowanie Budowy Złotoryja

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-10-21 do 2023-10-21

 • Prusice

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-10-08 do 2023-10-16

 • Złotoryja

Kompetentny Nadzorca Budowlany Złotoryja

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: Dom w technologi prefabrykowane budowa max 2-3 miesiące. Termin skorzystania z oferty: najbliższy woln...

2023-09-13 do 2023-09-21

 • Wilków

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Krajów

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym doświadczeniem działasz w miejscowości Dolnośląskie i w całym powiecie? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-02-05 do 2024-02-11

 • Krajów

Wyjątkowy Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-10-10 do 2023-10-11

 • Chojnów

Kierownik Budowy Złotoryja

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: mieszkanie Powierzchnia: 36-70m² Informacje dodatkowe: Kierownik budowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-24 do 2024-02-01

 • Chojnów

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Wleń

Możesz zaoferować solidną propozycję dotyczącą nadzoru budowlanego? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

2023-11-26 do 2023-12-04

 • Wleń

Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-02-25 do 2024-03-04

 • Wleń

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 35m², Radomice

Klient szuka dobrego kierownika budowy dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 35m². Jeśli świadczysz wszechstronne spektrum usług w korzystnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

2023-12-28 do 2024-01-05

 • Radomice

Dobry Nadzorca Budowlany

Jako firma zatrudniająca dobrych nadzorców budowlanych i cechująca się wyjątkowym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m² jest idealne do Ciebie. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2023-12-01 do 2023-12-09

 • Wleń

Poszukuję kierownika budowy, 36-70m², Piotrowice

Bądź pewny, że Zleceniodawcy zlecający nadzorowanie budowy są rzetelni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od nadzorowania budowy. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

2023-11-15 do 2023-11-23

 • Piotrowice

Doświadczony Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-09-06 do 2023-09-14

 • Lwówek Śląski

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Lwówek Śląski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-10-21 do 2023-10-29

 • Lwówek Śląski

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Lwówek Śląski

Zrealizuj zlecenie najlepszego nadzorowania budowy o treści "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m²", jako profesjonalista z miejscowości Lwówek Śląski. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Lwówka Śląskiego jesteś jednym z najlepszych. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

2023-11-09 do 2023-11-17

 • Lwówek Śląski
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty