Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Złotoryi

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
575 732 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Złotoryi

Nieprzeciętny Kierownik Budowy w Złotoryi

Usługi kierownika budowy Złotoryja

Jeśli jeszcze szukasz nieprzeciętnego kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę DACHERS Firma blacharsko-dekarska. Oferuje całe spektrum usług w dobrych cenach. Organizacja całej budowy i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Złotoryja

KOBUD - Mirosław Kopiński - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Złotoryja

Chesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu fantastycznego nadzorowania budowy, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma KOBUD - Mirosław Kopiński jest Twoim rozwiązaniem. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

M.Complex - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Złotoryja

Jeżeli szukasz rewelacyjnej współpracy to specjaliści z M.Complex perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Biuro Obsługi Budownictwa

Biuro Obsługi Budownictwa - Fenomenalny Kierownik Budowy Złotoryja

Jeśli jeszcze szukasz fenomenalnego kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę Biuro Obsługi Budownictwa. Wykonuje całe spektrum usług w korzystnych cenach. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

Profesjonalny Nadzór Budowlany Złotoryja

Mar Bud - Profesjonalny Nadzór Budowlany Złotoryja

Firma Mar Bud to eksperci od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Złotoryja i pobliskich miast. Organizacja prac budowlanych wraz z całą papierologią i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Solidny Nadzór Budowlany

Hydralles - Solidny Nadzór Budowlany Złotoryja

Zawiązana z zamiłowania do nadzoru budowlanego firma oferuje solidne nadzorowanie budowy na obszarze miejscowości Złotoryja, a także okolicznych miast i powiatów. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Doskonały Kierownik Budowy

SzkulimBud - Doskonały Kierownik Budowy Złotoryja

Ten specjalista działa na obszarze województwa i oferuje liczne usługi z zakresu solidnego nadzoru budowlanego. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy

AD-BUD - Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy Złotoryja

Szukasz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, firma AD-BUD jest tym, czego potrzebujesz. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

POWER BUD

POWER BUD - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Złotoryja

POWER BUD zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się doskonałymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

TECTUM Łukasz Połaczewski

TECTUM Łukasz Połaczewski - Dobry Kierownik Budowy Złotoryja

Chcesz znaleźć kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, TECTUM Łukasz Połaczewski jest tym, czego potrzebujesz. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Złotoryi (18)

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Złotoryja

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-03-14 do 2023-03-22

 • Złotoryja

Nieprzeciętny Nadzorca Budowlany Złotoryja

Klient szuka nieprzeciętnego nadzorcy budowlanego dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m². Jeśli świadczysz bogaty zakres usług w konkurencyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

2023-03-06 do 2023-03-14

 • Wojcieszów

Rewelacyjny Nadzór Budowlany Złotoryja

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 2000m² Informacje dodatkowe: Poszukuje kierownika z uprawnieniami konstrukcyjnymi do pilnowania budowy...

2023-02-17 do 2023-02-22

 • Lubiatów

Solidne Nadzorowanie Budowy Złotoryja

Jeżeli wykonujesz zlecenia na solidne nadzorowanie budowy w rejonie Dolnośląskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej niezawodnej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

2022-12-29 do 2023-01-06

 • Rzymówka

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Chojnów

Zlecenie o treści - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Dolnośląskiego i okolic. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-03-23 do 2023-03-31
dodano 2 dni temu

 • Chojnów

Zapytanie o kierownika do przebudowy, 201-300m², Lwówek Śląski

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym doświadczeniem realizujesz prace w miejscowości Lwówek Śląski i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zlecenia. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę.

2023-01-31 do 2023-02-08

 • Lwówek Śląski

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Legnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-10-29 do 2022-11-06

 • Legnica

Szukam kierownika do przebudowy, do 100m², Legnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2022-09-26 do 2022-10-04

 • Legnica

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, do 100m², Legnica

Wybierz zapytanie dotyczące najlepszego kierowania budową od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Legnica lub sąsiednim mieście. Aby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - warto.

2022-12-25 do 2023-01-02

 • Legnica

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Legnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Parterowy .Pątnów Legnicki Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2022-12-09 do 2022-12-17

 • Legnica

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Legnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Kierownik z okolic Legnicy, budowa tradycyjna Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesię...

2023-01-01 do 2023-01-09

 • Legnica

Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Złotoryja

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia budynku: 8000m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-10-07 do 2022-10-15

 • Legnica

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Legnica

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na chęć zatrudnienia pierwszorzędnego nadzorcy budowlanego z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił i Twoja firma jest najlepszą decyzją. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

2023-01-22 do 2023-01-30

 • Legnica

Perfekcyjny Kierownik Budowy

Jako kierownik budowy niezmiennie w branży od lat i specjalista zawsze gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zlecający napisał "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2022-09-27 do 2022-10-05

 • Legnica

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Legnica

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-02-18 do 2023-02-26

 • Legnica

Tani Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-01-10 do 2023-01-18

 • Legnica

Profesjonalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-03-07 do 2023-03-15

 • Legnica

Nadzorowanie Budowy

Masz zamiar wykonać zlecenie na nadzorowanie budowy, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m² to dobry pomysł. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

2023-03-05 do 2023-03-13

 • Jawor
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty