Kategorie
Szukaj

Gładzie w Pucku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 619 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Pucku

Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Puck

51 opinii
Gładzie Puck

Zaufaj ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij FHU MARBUD Marek Chrostowski - wykończenia remonty oraz sprzątanie. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

KAMIŃSKI INVEST Grzegorz Kamiński

23 opinie
KAMIŃSKI INVEST Grzegorz Kamiński - Perfekcyjne Gładzie Puck

Pracownicy KAMIŃSKI INVEST Grzegorz Kamiński to specjaliści w każdym calu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży perfekcyjnego gładzi. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najlepsze Gładzie Gipsowe w Pucku

14 opinii
Balas Jarosław - Najlepsze Gładzie Gipsowe w Pucku

Gdy poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to eksperci z Balas Jarosław są dla Ciebie stworzeni. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Świetne Gładzie Bezpyłowe Puck

8 opinii
Karol Kołsut - Świetne Gładzie Bezpyłowe Puck

Jesteś zdania, że świetne gładzie bezpyłowe to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Staranne Gładzie Gipsowe

1 opinia
Zakład Remontowo Budowlany Stanisław Daszke - Staranne Gładzie Gipsowe Puck

Wciąż szukasz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Zakład Remontowo Budowlany Stanisław Daszke. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Usługi Remontowo Budowlane

1 opinia
Usługi Remontowo Budowlane - Rewelacyjne Gładzie Szpachlowe Puck

Gdy poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Usługi Remontowo Budowlane są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Tom-Bud Sebastian Kaczmarek

15 opinii
Tom-Bud Sebastian Kaczmarek - Profesjonalne Gładzie Puck

Oferuje usługi z zakresu gładzi od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Pucka, ale także przyległych powiatów. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się!

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

5 opinii
Marcel Bieszke - Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Puck

Szukasz ekspertów od najwyższej klasy położenia gładzi w miejscowości Puck lub w pobliskim rejonie? Zarezerwuj termin!

Rewelacyjne Gładzie Na Mokro

1 opinia
Sparrow Service - Rewelacyjne Gładzie Na Mokro Puck

Zrealizowanie gładzi na mokro będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Sparrow Service ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Ustal pasujący termin od razu!

Radosław Marzec " Domont "

19 opinii
Radosław Marzec " Domont " - Najlepsze Kładzenie Gładzi Puck

Powierz usługę najlepszego kładzenia gładzi fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Puck i przyległych miast. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Pucku (17)

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Leśniewo

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Cekolowani Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-11-27 do 2023-12-05
dodano 5 dni temu

 • Leśniewo

Profesjonalne Kładzenie Gładzi Puck

To zlecenie o treści - Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Puck i z sąsiednich miast. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2023-09-25 do 2023-10-03

 • Puck

Zlecę położenie gładzi, 600m², Puck

Planujesz wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zlecę położenie gładzi, 600m² to wspaniały pomysł. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-07-04 do 2023-07-12

 • Puck

Zapotrzebowanie na szpachlowanie, do 100m², Mrzezino

Zrealizuj zlecenie dotyczące wysokiej klasy kładzenia gładzi od sprawdzonych zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Pomorskiego lub okolicy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2023-06-09 do 2023-06-17

 • Mrzezino

Kładzenie Gładzi

Poszukujesz klienta jako ekspert od rewelacyjnego kładzenia gładzi w miejscowości Pomorskie lub w okolicznych miastach? Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

2023-06-09 do 2023-06-17

 • Kosakowo

Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 20m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-05-24 do 2023-06-01

 • Władysławowo

Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m², Wejherowo

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-11-27 do 2023-12-05
dodano 5 dni temu

 • Wejherowo

Solidne Gładzenie Ścian Puck

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-07-14 do 2023-07-22

 • Bolszewo

Zapotrzebowanie na szpachlowanie, do 100m², Bolszewo

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-07-14 do 2023-07-22

 • Bolszewo

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Bolszewo

Upewnij się, że Zleceniodawcy zlecający położenie gładzi są dobrej jakości. Wyślij ofertę jako ekspert od położenia gładzi. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - sprawdź!

2023-10-01 do 2023-10-04

 • Bolszewo

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 53m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi i wygładzenie. Mieszkanie deweloperskie. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-08-15 do 2023-08-23

 • Bolszewo

Fantastyczne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-06-10 do 2023-06-18

 • Rumia

Najlepsze Położenie Gładzi Puck

Najlepsze położenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tym fachu. Pokaż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

2023-08-24 do 2023-09-01

 • Rumia

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, do 100m², Rumia

Zrealizowanie gładzi dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Potrzebna ekipa na położenie gładzi, do 100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2023-05-26 do 2023-06-03

 • Rumia

Zapytanie o położenie gładzi, 200m², Nowy Dwór Wejherowski

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-09-04 do 2023-09-12

 • Nowy Dwór Wejherowski

Najlepsze Położenie Gładzi

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 501-1000m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Pokaż dobrą propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

2023-06-13 do 2023-06-20

 • Kębłowo

Doskonałe Gładzenie Ścian

Przekonaj się, że Klienci zlecający gładzenie ścian są dobrej jakości. Skontaktuj się z nim jako specjalista od gładzenia ścian. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

2023-07-09 do 2023-07-17

 • Gdynia
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty