Kategorie
Szukaj

Roboty ziemne w Myśliborzu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 551 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Prace ziemne stanowią proces wydobywania, przenoszenia, kształtowania oraz pozbywania się z placu budowy gruntu. Roboty ziemne powinny być przeprowadzone w taki sposób, aby nie odbiegały od wymagań, przepisów oraz indywidualnego projektu. Przeprowadza się je w toku tworzenia budowli podziemnych i naziemnych – w tym przypadku są one konieczne przy stawianiu fundamentów. Prace ziemne są ponadto przeprowadzane w celu uzyskania pożądanego ukształtowania terenu. Na przykład na potrzeby budowy drogi. Przeczytaj nasz artykuł, z którego dowiesz się więcej o robotach ziemnych. Znajdziesz też tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli poszukujesz ekipy, która wykona nawet najtrudniejsze zlecenie – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Roboty ziemne można najprościej podzielić na wykopy i nasypy. Klasyfikacja ta uwzględnia poziom wykonywanych prac – to, czy odbywają się one poniżej czy ponad poziomem powierzchni ziemi.

Maszynydo robót ziemnych, które są wykorzystywane przez fachowców to koparki i minikoparki. Zlecenia na minikoparkę są jedną z form zatrudnienia specjalisty, który zajmie się robotami ziemnymi. Koparki mogą być używane do prac ziemnych – zarówno nasypowych, jak i wykopowych, oraz wyburzeń. Koparki pozwalają na oddzielenie urobku od gruntu oraz przetransportowanie go na pożądane miejsce bądź urządzenie. Mogą stanowić urządzenie przeładunkowe, w przypadku potrzeby pracy z materiałami sypkimi. Znajdują one zastosowanie w pracach transportowych, budowlanych i górniczych. Na rynku można znaleźć szeroką ofertę koparek, a w zależności od charakteru pracy można wyróżnić koparki:

 • pracujące w oparciu o cykl przerywany,
 • pracujące w cyklu ciągłym.

Jeżeli prace, które masz zamiar przeprowadzić będą odbywać się na dnie wykopu, warto jest rozpatrzyć zastosowanie koparki przedsiębiernej, która jest przystosowana do tego rodzaju pracy. Te urządzenia pozwalają na wykopy o dużej objętości. Z kolei w przypadku konieczności przeprowadzenia prac wyżej – na krawędzi wykopu – rodzajem koparki z wyboru jest zazwyczaj podsiębierna. Znajduje ona zastosowanie w pracach, takich jak: wykopy pod budowle, wykopy liniowe, prace na małych obszarach.

Koparki chwytakowe są świetne podczas prac ziemnych, które mają się odbywać na obszarach podmokłych. Przydają się w toku pogłębiania kanałów i koryt rzek. Pozwalają na wykonanie głębokich wykopów, które charakteryzują się małą średnicą, co sprawia, że są niezastąpione podczas kopania studni.

Minikoparki są bardzo często wybieranymi urządzeniami w toku robót ziemnych - ich niewielkie rozmiary i masa pozwalają na dotarcie do ciężko dostępnych miejsc i przeprowadzenie w nich prac w sposób bezpieczny i szybki.

Wybierz kategorię:

Sprawdź najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Myśliborzu

M-BUD

7 opinii
Roboty ziemne Myślibórz

Wybierz tę firmę jeśli poszukujesz właściwych ludzi do najlepszego wiercenia studni na terenie Myśliborza lub okolicy. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

Doskonałej Jakości Roboty Ziemne w Myśliborzu

4 opinie
PHU GEO-SERVICE KRZYSZTOF IWANOW - Doskonałej Jakości Roboty Ziemne w Myśliborzu

Gdy poszukujesz najwyższej klasy usługi minikoparką w dobrej cenie to firma PHU GEO-SERVICE KRZYSZTOF IWANOW jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji Twoich wymagań z dziedziny robót ziemnych. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Znakomite Roboty Ziemne Myślibórz

6 opinii
H.M.S. Haus Montage Service - Znakomite Roboty Ziemne Myślibórz

Zaufaj specjalistom w dziedzinie robót ziemnych i zatrudnij H.M.S. Haus Montage Service. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

EkoGreenTech FHU Maciej Ostry

1 opinia
EkoGreenTech FHU Maciej Ostry - Profesjonalne Kopanie Stawów Myślibórz

Po prostu zleć zadanie kopania stawów ekspertom firmy EkoGreenTech FHU Maciej Ostry z miejscowości Myślibórz. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. W okolicy Myśliborza nie mają sobie równych. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Świetne Roboty Ziemne Myślibórz

1 opinia
EKOSYSTEM FHU Paweł Mroziński - Świetne Roboty Ziemne Myślibórz

EKOSYSTEM FHU Paweł Mroziński świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z rejonu Myśliborza i z sąsiednich miast. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Tomasz Pytel

2 opinie
Tomasz Pytel - Doskonały Drenaż Opaskowy Myślibórz

Jeżeli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Tomasz Pytel perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ażeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - warto.

Firma Krzak - pielęgnacja ogrodów

2 opinie
Firma Krzak - pielęgnacja ogrodów - Najwyższej Klasy Wiercenie Studni Myślibórz

Powierz usługę wiercenia studni specjalistom z miejscowości Myślibórz. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Myśliborza są jednymi z najlepszych. Już teraz umów się z nimi na rozmowę.

Usługi Budowlane Oskar Saleh

2 opinie
Usługi Budowlane Oskar Saleh - Rewelacyjne Studnie Głębinowe Myślibórz

Według Ciebie rewelacyjne studnie głębinowe to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Najlepsza Niwelacja Terenu

2 opinie
Construction of House - Najlepsza Niwelacja Terenu Myślibórz

Firma Construction of House oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Myśliborza i okolic. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I ELEKTRYCZNE ;ELGROM;

3 opinie
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I ELEKTRYCZNE ;ELGROM; - Świetne Usługi Koparko Ładowarką Myślibórz

Klient, który planuje zakup usługi koparko ładowarką musi już teraz zgłosić się do tych specjalistów i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Aktualne zlecenia na prace ziemne w Myśliborzu (18)

Doskonałe Kopanie Myślibórz

Zakres zlecenia: Wykopanie rowu pod przewody elektryczne Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2024-02-27 do 2024-03-06

 • Myślibórz

Roboty Ziemne Myślibórz

Przygotowanie robót ziemnych dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Potrzebny wykop pod szambo, 6-10m³. Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeśli chcesz poznać Klienta skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

2024-01-26 do 2024-02-03

 • Myślibórz

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, 301-500m², Myślibórz

Jeżeli w dalszym ciągu jako ekspert od wykopu poszukujesz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, 301-500m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Myślibórz bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Umów się na rozmowę już teraz.

2024-01-05 do 2024-01-13

 • Myślibórz

Kopanie

Teren do utwardzenia: zjazd z drogi publicznej, droga Powierzchnia: 51-100m² Rodzaj materiału: do uzgodnienia w rozmowie Informacje dodatkowe: zjazd z drogi publicznej będzie wykonany z kostki brukowej pow. ok. 50m2 oraz utward...

2024-01-02 do 2024-01-10

 • Golenice

Zapytanie o wyrównanie terenu, do 100m², Myśliborzyce

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako dobra firma od robót ziemnych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

2023-12-28 do 2024-01-05

 • Myśliborzyce

Perfekcyjne Prace Ziemne Myślibórz

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako dobra firma od prac ziemnych. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Więcej informacji prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2024-02-19 do 2024-02-27

 • Lipiany

Znakomite Roboty Ziemne

Wciąż jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako profesjonalista od robót ziemnych. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

2024-03-03 do 2024-03-11

 • Lipiany

Znakomite Wykop Myślibórz

Jeżeli w dalszym ciągu jako ekspert od wykopu poszukujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o utwardzenie terenu, 51-100m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Zachodniopomorskiego bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zaproponuj termin!

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Lipiany

Staranne Prace Ziemne

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę utwardzenie terenu, do 50m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Pokaż propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś.

2024-05-07 do 2024-05-15

 • Dębica

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, do 100m², Dębica

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, do 100m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

2024-05-07 do 2024-05-15

 • Dębica

Porządne Roboty Ziemne

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od robót ziemnych. Napisał zlecenie o treści - Zlecę wyrównanie terenu, 101-300m², chcąc trafić w dobre miejsce. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Zagaje

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, do 100m², Zagaje

Ten Klient nadal szuka dobrej firmy od wykopu. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, do 100m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2024-05-14 do 2024-05-22

 • Zagaje

Szukam ekipy do prac ziemnych, Kamień Mały

Zakres zlecenia: Kamień Mały Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-12-08 do 2023-12-16

 • Kamień mały

Najlepsze Prace Ziemne

Ten Klient jest zdania, że najlepsze prace ziemne to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na wyrównanie terenu, do 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec doradzisz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-05-17 do 2024-05-25

 • Witnica

Zapytanie o wyrównanie terenu, do 100m², Pyrzyce

Przeznaczenie terenu: budowa, trawnik, poprawa drenażu, uprawy Powierzchnia: do 100m² Plantowanie: nie Obecny stan terenu: częściowo wyrównany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-17 do 2024-04-24

 • Pyrzyce

Prace Ziemne

Nadal możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od prac ziemnych. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

2024-05-02 do 2024-05-10

 • Pyrzyce

Fantastyczne Kopanie

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapytanie o wykop pod fundament domu jednorodzinnego, 71-100m²". Przyjmij usługę fantastycznego kopania jako profesjonalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia zleceń z okolic Pyrzyc i sąsiednich miast. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-01-14 do 2024-01-22

 • Pyrzyce

Zapytanie o wykonanie drenażu, do 20mb, Pyrzyce

Zapytanie o treści - Zapytanie o wykonanie drenażu, do 20mb jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Pyrzyce i okolic. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Pyrzyce
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Częste pytania o robotach ziemnych

Ile kosztuje wykop?

Ostateczna cena wykopu zależna jest od jego wielkości – średnicy, a także i głębokości – oraz metody, jaka została użyta w celu jego wykonania. Również różni fachowcy inaczej wyceniają swoje usługi. Ceny zazwyczaj oscylują w granicach 180-230 złotych za 1 metr bieżący – jeżeli jest to wykop mechaniczny, do którego potrzebne jest wynajęcie zarówno maszyny, jak i operatora. W przypadku wykopów ręcznych, cena oscyluje w granicach 100-150 za 1 metr bieżący. Należy jednak pamiętać, że czas jego trwania oraz możliwości uzyskania odpowiedniej głębokości będą inne niż podczas używania specjalistycznego sprzętu.

Na co należy zwrócić uwagę przy zleceniu robót związanych z wykopem?

Podczas zlecania robót związanych z wykopem należy mieć na uwadze aspekty, takie jak:

 • rodzaj terenu na jakim będzie odbywał się wykop;
 • cel przeprowadzenia wykopu;
 • oczekiwana średnica i głębokość wykopu;
 • zaopatrzenie sprzętowe zleceniodawcy;
 • możliwości finansowe.

Innego rodzaju sprzętu należy użyć na terenach podmokłych w celu poszerzenia rzeki, a innego na terenie suchym przy wykopach pod fundamenty domu. Ceny usługi wahają się między fachowcami, dlatego warto jest zaznajomić się z nimi przed dokonaniem decyzji.

Czy wykopy oraz wszelkie roboty ziemne wymagają pozwolenia na budowę?

Wiele inwestorów i właścicieli parceli zastanawia się nad legalnością wykonywania robót ziemnych i wykopów oraz nad formalnościami, które powinny zostać dopełnione, aby takową legalność utrzymać. Roboty ziemne są regulowane przez przepisy prawa i do ich przeprowadzania konieczne jest uzyskanie pozwolenia. W celu legalizacji prac ziemnych, takich jak wykopy i nasypy, należy uwzględnić zamiar ich przeprowadzenia we wniosku o pozwolenie na budowę – określa to ustawa o Prawie budowlanym, a dokładniej trzeci punkt trzeciego artykułu. Oprócz wypełnienia wniosku o pozwolenie na budowę należy sporządzić projekt. Nie należy pomijać tego kroku, gdyż grozi to koniecznością rozbiórki budowli.

Pamiętaj, że pozwolenie na prace ziemne będzie obowiązywać dopiero gdy geodeta wytyczy budynek, opierając się o plan sytuacyjno-wysokościowy – po tym zdarzeniu należy wszelkie prace prowadzić w zgodzie z wcześniej ustalonym projektem.

Jaki sprzęt należy zastosować przy pracach wykopowych?

Podczas prac wykopowych należy używać profesjonalnego sprzętu – sprawi to, że będą one ergonomiczne i mniej czasochłonne. Pozwala to dodatkowo na uzyskanie bezpieczeństwa podczas realizacji zlecenia. Wśród sprzętów, które należy wykorzystać przy tego rodzaju przedsięwzięciach, można wymienić między innymi:

 • koparki jednonaczyniowe,
 • koparki wielonaczyniowe,
 • ładowarki,
 • spycharko-ładowarki,
 • zgarniarki,
 • wyciągi pochyłe.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Robót Ziemnych złożą Ci bezpłatne oferty