Kategorie
Szukaj

Gładzie w Kluczborku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
649 178 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Kluczborku

Znakomite Gładzie Na Mokro w Kluczborku

9 opinii
Gładzie Kluczbork

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od gładzi na mokro to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia FRB Poloczek. Kluczbork to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Firma Remontowo-Budowlana Damian Garbicz

7 opinii
Firma Remontowo-Budowlana Damian Garbicz - Profesjonalne Gładzie Bezpyłowe Kluczbork

Na wypadek jeśli szukasz profesjonalistów od gładzi bezpyłowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Firma Remontowo-Budowlana Damian Garbicz. Kluczbork to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Kluczbork

1 opinia
Kompleksowe usługi remontowe wnętrz Syj-bud - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Kluczbork

Wciąż szukasz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Skorzystaj z kwalifikacji Kompleksowe usługi remontowe wnętrz Syj-bud. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Ryszard Golenia

11 opinii
Ryszard Golenia - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Kluczbork

Chcesz znaleźć solidnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Ryszard Golenia z Kluczborka jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Mirosław Łowicki

5 opinii
Mirosław Łowicki - Fantastyczne Położenie Gładzi Kluczbork

Pragniesz znaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu fantastycznego położenia gładzi z Kluczborka, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Mirosław Łowicki jest do Twojej dyspozycji. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

Usługi Remontowo-Malarskie

18 opinii
Usługi Remontowo-Malarskie - Profesjonalne Gładzie Gipsowe Kluczbork

Firma Usługi Remontowo-Malarskie oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Kluczborka oraz przyległych powiatów. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Zakład Remontowo-Budowlany Waldemar Ciesielski

2 opinie
Zakład Remontowo-Budowlany Waldemar Ciesielski - Profesjonalne Położenie Gładzi Kluczbork

Pragniesz znaleźć solidnego fachowca z zakresu profesjonalnego położenia gładzi, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Zakład Remontowo-Budowlany Waldemar Ciesielski jest gotowa Ci pomóc. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Perfekcyjne Gładzenie Ścian Kluczbork

1 opinia
DOMINI sp z o.o.  szpachlowanie, malowanie - Perfekcyjne Gładzenie Ścian Kluczbork

Na wypadek jeśli szukasz profesjonalistów od gładzi bezpyłowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia DOMINI sp z o.o. szpachlowanie malowanie. Kluczbork to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

kaniak.Andrzej

2 opinie
kaniak.Andrzej - Rewelacyjne Położenie Gładzi Kluczbork

Zleć zadanie położenia gładzi fachowcom z miejscowości Kluczbork. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Kluczborka są jednymi z najlepszych. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Najlepsze Gładzie Gipsowe

3 opinie
Krzysztof Malina - Najlepsze Gładzie Gipsowe Kluczbork

Wykonanie gładzi gipsowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Krzysztof Malina ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zarezerwuj termin już teraz!

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Kluczborku (17)

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 21-50m², Kluczbork

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-05-21 do 2024-05-28

 • Kluczbork

Gładzie Kluczbork

Przygotowanie gładzi z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Dam zlecenie na położenie gładzi, 301-500m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-04-28 do 2024-05-06

 • Bogacica

Perfekcyjne Gładzie

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od gładzi. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

2024-01-25 do 2024-02-02

 • Domaszowice

Położenie Gładzi Kluczbork

Nie marnuj energii i przyjmij zapytanie o doskonałe położenie gładzi w Olesnie. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się - naprawdę warto.

2024-04-25 do 2024-04-26

 • Olesno

Dam zlecenie na położenie gładzi, 51-100m², Skomlin

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szpachlowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-27 do 2024-06-04

 • Skomlin

Wyjątkowe Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: tylko ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 501m² Rodzaj prac: malowanie Informacje dodatkowe: Poszukuję do wykonania gładzi na tynku nowobudowanego domu. Ok 500 m2 ścian. Termin na już. Termi...

2024-06-10 do 2024-06-18

 • Ciepielowice

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian Kluczbork

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szlifowanie Informacje dodatkowe: Stare budownictwo. Niektóre tynki zostały skute i położone nowe. Wszystkie ściany zostały zabe...

2024-03-05 do 2024-03-13

 • Kadłub wolny

Fantastyczne Gładzenie Ścian

Szukasz zleceniodawcy jako specjalista od fantastycznego gładzenia ścian w miejscowości Namysłów lub w okolicznych miastach? Już teraz zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Namysłów

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 51-100m², Kępno

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-07 do 2024-04-15

 • Kępno

Wyjątkowe Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-14 do 2024-02-14

 • Kępno

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi Kluczbork

Jeżeli realizujesz zlecenia na rewelacyjne kładzenie gładzi w rejonie Opolskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 120m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-02-12 do 2024-02-12

 • Dobrzeń Wielki

Położenie Gładzi

Planujesz wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Dam zlecenie na położenie gładzi, do 20m² to rewelacyjny pomysł. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

2024-01-10 do 2024-01-18

 • Wieluń

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 21-50m², Wieluń

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Wieluń

Wysokiej Klasy Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-21 do 2024-04-29

 • Wieluń

Położenie gładzi, 21-50m², Wieluń

Miejsce położenia gładzi: sufity Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-13 do 2024-05-21

 • Wieluń

Położenie gładzi, 1500m², Wierzchlas

Na wypadek jeśli jako dobra firma od gładzi poszukujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Położenie gładzi, 1500m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Łódzkiego na pewno uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin!

2024-01-04 do 2024-01-12

 • Wierzchlas

Zapytanie o położenia gładzi, 1000m², Wierzchlas

Miejsce położenia gładzi: tylko ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 1000m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-24 do 2024-06-01

 • Wierzchlas
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty