Kategorie
Szukaj

Płyty karton gips w Zwoleniu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
585 759 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyty gips-karton stosuje się między innymi do wyrównywania ścian, tworzenia ścian działowych, czy też podwieszanych sufitów. Ten rodzaj wykończenia jest bardzo popularny, a jego montaż jest szybki i prosty. Czy warto się nim zainteresować? Czym kierować się przy wyborze rodzaju wykończenia ścian oraz na co należy się zdecydować? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tynkowanie elewacji. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking Najlepszych Firm.

Podobnie jak w przypadku innych materiałów, takich jak gres i terakota, płyty G-K mają określone parametry. Są to wymiary płyt gips-karton. Zazwyczaj wynoszą one 1,2 na 2 metry. Wybór rozmiaru płyty powinien być podyktowany względami praktycznymi i uwzględniać indywidualne potrzeby. Najczęściej spotykana grubość płyty gips-karton to 1200 mm. W sklepach spotyka się zazwyczaj płyty długie na 2000, 2200, 2400, 2600 oraz 3000 mm. Oczywiście zdarzają się również produkty o innych wymiarach lub takie wykonane na zamówienie. Waga płyty gips karton zazwyczaj wynosi ok. 8,4 kg na m2, w przypadku płyt o grubości 12 mm.

Mocowanie płyt G-K do ściany można zrealizować na kilka sposobów. Najpopularniejsze jest zastosowanie kleju do płyt karton-gips (klej gipsowy) i przyklejenie ich bezpośrednio do ścian. Można je również przykleić punktowo lub na pasach. Proces rozpoczyna się od zagruntowania powierzchni, do której ma być przyklejona płyta. To bardzo ważny krok i nie należy go pomijać. Następnie mierzy się powierzchnię i dokładnie przycina płyty. Karton gips powinien być po przyklejeniu dodatkowo dociśnięty długą łatą lub gumowym młotkiem.

Nieco inaczej przebiega montaż płyt na pasach. W tym przypadku nakleja się cienkie paski płyt do ściany w odległości około 60 centymetrów od siebie. Następnie do tak przygotowanych pasków doczepia się właściwe płyty.

Ostatnią metodą jest przyklejanie punktowe. Montaż w tym przypadku rozpoczyna się od nawiercenia dziur co około 30 centymetrów i wypełnienie ich gipsem ponad ich krawędź. Następnie do powstałych wypustek przykleja się płyty. Niezależnie od metody montażu i rodzaju montowanych płyt, na koniec szpachluje się całość, a łączenia wzmacnia specjalnym materiałem. Ten krok jest dokładnie taki sam dla każdego typu płyty.

Cena za montaż płyt gips karton, podobnie jak za tynkowanie elewacji zależny jest od wielu czynników. Całkowity kosztorys będzie się różnić w zależności od regionu, rodzaju wykonywanych prac i renomy ekipy. Niezależnie jednak od tych czynników, w całościowym koszcie trzeba uwzględnić nie tylko montaż płyt, ale również ich gruntowanie, szpachlowanie oraz malowanie.

Sprawdź najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Zwoleniu

Solidna Sucha Zabudowa

4 opinie
Płyty karton gips Zwoleń

Założona z pasji do suchej zabudowy firma oferuje solidny montaż sufitu podwieszanego na terenie Zwolenia, jak również pobliskich miast i powiatów. Skontaktuj się i poznaj ofertę.

Znakomita Adaptacja Poddasza Zwoleń

2 opinie
Grzegorz Mazur - Znakomita Adaptacja Poddasza Zwoleń

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od adaptacji poddasza? Skorzystaj z kwalifikacji Grzegorz Mazur. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Michalski Krzysztof

2 opinie
Michalski Krzysztof - Staranny Sufit Napinany Zwoleń

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz dobrej firmy od sufitu napinanego to skorzystaj z kwalifikacji Michalski Krzysztof. Zwoleń - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Aby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Rewelacyjny Montaż Płyt Gipsowych Zwoleń

2 opinie
Karol Chojnacki - Rewelacyjny Montaż Płyt Gipsowych Zwoleń

Po prostu zleć usługę montażu płyt gipsowych ekspertom z miejscowości Zwoleń. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Zwolenia są jednymi z najlepszych. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Fantastyczny Montaż Płyt Gipsowych w Zwoleniu

1 opinia
Andrzej Ajzenberg - Fantastyczny Montaż Płyt Gipsowych w Zwoleniu

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze cechy firmy, której specjalnością jest montaż płyt gipsowych. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Usługi Wykończeniowo Remontowe

1 opinia
Usługi Wykończeniowo Remontowe - Najlepszy Sufit Napinany Zwoleń

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze cechy firmy, której specjalnością jest montaż płyt gipsowych. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

AGAPIT Agnieszka Nowakowska

1 opinia
AGAPIT Agnieszka Nowakowska - Doskonałej Jakości Adaptacja Poddasza Zwoleń

Chcesz znaleźć rzetelnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? AGAPIT Agnieszka Nowakowska jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Porządna Adaptacja Poddasza

3 opinie
ProINSTAL - Porządna Adaptacja Poddasza Zwoleń

Jeśli poszukujesz doskonałej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z ProINSTAL są dla Ciebie stworzeni. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę.

IDeaLL Wysokostandardowe Wykończenia i Remonty Wnętrz

IDeaLL Wysokostandardowe Wykończenia i Remonty Wnętrz - Solidna Adaptacja Poddasza Zwoleń

Zaufaj specjalistom w dziedzinie adaptacji poddasza i zatrudnij IDeaLL Wysokostandardowe Wykończenia i Remonty Wnętrz. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Już teraz skontaktuj się z nimi.

rafał wziątek

rafał wziątek - Rewelacyjna Zabudowa Płytami GK Zwoleń

Szukasz profesjonalistów od zabudowy płytami GK? Skorzystaj z kwalifikacji rafał wziątek. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

Aktualne zlecenia na płyty gk w Zwoleniu (17)

Świetna Zabudowa Karton Gips Zwoleń

W dalszym ciągu jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od zabudowy karton gips. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2023-05-13 do 2023-05-14

 • Pogorzel

Rewelacyjny Montaż Płyt Gipsowych Zwoleń

Spowoduj, że montaż płyt gipsowych nie będzie dla Klienta problemem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony doradca z dziedziny montażu płyt gipsowych stwórz najlepszą ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na montaż płyt G-K na profilach, 60m². Złóż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

2022-12-07 do 2022-12-15

 • Dąbrówka

Zapotrzebowanie na wykonanie sufitu podwieszanego, 251-500m², Pionki

Jeśli Płyty karton gips nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

2022-12-10 do 2022-12-18

 • Pionki

Zabudowa Płytami GK Zwoleń

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2023-01-24 do 2023-02-01

 • Pionki

Porządna Zabudowa Karton Gips

To zapytanie o treści - Zlecenie na montaż płyt G-K, 21-50m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Lipska oraz przyległych powiatów. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

2022-12-01 do 2022-12-09

 • Lipsko

Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Kazimierz Dolny

Płyty karton gips nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, do 100m²". Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

2022-12-06 do 2022-12-14

 • Kazimierz Dolny

Najlepsza Zabudowa GK Zwoleń

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako specjalista od zabudowy GK. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2023-03-17 do 2023-03-25

 • Kozienice

Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, 200m², Kozienice

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, klejenie płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 200m² Informacje dodatkowe: Zabudowa plytami Fermacell gr. 12,5mm gipsowo-włóknowej fermacell – 1,25x3000 Na ist...

2023-01-04 do 2023-01-12

 • Kozienice

Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 251-500m², Puławy

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 251-500m² Termin rozpoczęcia prac: najbliżs...

2023-03-24 do 2023-03-24

 • Puławy

Perfekcyjne Płyty Karton Gips Zwoleń

Jeśli płyty karton gips na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Klient zgłosił "Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 21-50m²". Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

2022-11-22 do 2022-11-30

 • Puławy

Doskonała Zabudowa Karton Gips

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2023-01-08 do 2023-01-16

 • Puławy

Bezkonkurencyjny Montaż Płyt Gipsowych

Powiedz Zlecającemu, że takiej propozycji montażu płyt gipsowych szybko nie znajdzie na terenie Puław, więc jeżeli poszukuje bezkonkurencyjnego montażu płyt gipsowych to niezwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Przedstaw wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

2022-11-24 do 2022-12-02

 • Puławy

Pierwszorzędne Płyty Karton Gips

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

2022-11-23 do 2022-12-01

 • Puławy

Zabudowa Karton Gips

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-04-02 do 2023-04-10

 • Stężyca

Zlecę zabudowę poddasza płytami GK, 110m², Karczmiska Pierwsze

Jeśli nadal jako ekspert od zabudowy karton gips potrzebujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecę zabudowę poddasza płytami GK, 110m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca na pewno udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2022-12-03 do 2022-12-11

 • Karczmiska Pierwsze

Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, 251-500m², Dęblin

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 251-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-04-30 do 2023-05-08

 • Dęblin

Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m², Dęblin

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie zabudowy płytami GK wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

2022-12-27 do 2023-01-04

 • Dęblin
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Częste pytania o zabudowie karton-gips

Ile kosztuje montaż płyt G-K?

Postawienie ścianki działowej kosztuje od 60 do 90 złotych. Za sufity podwieszane trzeba zapłacić od 45 do 90 zł. Z kolei cena montażu płyt gips-karton na stelażu wynosi od 40 do nawet 120 zł. Jak widać, koszty robocizny uzależnione są w dużej mierze od projektu i jego skomplikowania. Ceny różnią się oczywiście również regionalnie oraz ze względu na renomę ekipy.

Jakie są wady i zalety stosowania płyt G-K?

Jak każde rozwiązanie montaż płyt G-K ma swoje wady i zalety. Poznanie ich jest kluczem do podjęcia właściwej decyzji.

Do zalet płyt G-K należą:

 • wysoka plastyczność pozwalająca tworzyć z płyt łuki i inne wymyślne kształty,
 • szybkość i łatwość montażu,
 • możliwość montowania ich bez względu na pogodę,
 • łatwość docinania,
 • gładka powierzchnia.

Wady płyt G-K, jakie należy uwzględnić:

 • ryzyko pęcznienia w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności,
 • niska odporność na uszkodzenia,
 • zajmowanie sporej ilości miejsca.

Gdzie można znaleźć firmy oferujące montaż płyt G-K?

Profesjonalnych firm warto szukać zarówno w Internecie, jak i wśród znajomych. W sieci najlepiej jest rozejrzeć się po stronach prezentujących wiele ofert wykonania od różnych specjalistów. Zwróć szczególną uwagę na nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Porównasz tam oferty wielu doświadczonych firm i znajdziesz tę, która najbardziej spełnia twoje oczekiwania.

Wartościową ekipę budowlaną można również spotkać na forach internetowych. Poszukując tego typu fachowców, najlepiej zaufać ekipie, która posiada już pozytywne opinie od innych klientów oraz zdjęcia gotowych realizacji.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze płyt G-K?

Kupując płyty G-K, należy przede wszystkim zastanowić się nad ich przeznaczeniem. Inny rodzaj posłuży do wyłożenia ścian wewnętrznych, a inny na sufity. W niektórych sytuacjach może być również wymagane kupno płyt o właściwościach chroniących przed ogniem.

Płyty dzielimy na:

 • zwykłe, czyli takie przeznaczone do suchych pomieszczeń,
 • zielone wodoodporne, czyli takie o wysokiej odporności na wilgoć,
 • płyty gipsowo-włóknowe o podwyższonej odporności na wilgoć i ogień,
 • ognioochronne, o podwyższonej odporności na ogień, charakteryzujące się większą wagą i twardością,
 • płyty białe, czyli już zagruntowane,
 • płyty jastrychowe, czyli takie na podłogi,
 • płyty do gięcia umożliwiające ich zakrzywianie,
 • synia, umożliwiające dopasowanie płyt do siebie i idealne ich łączenie.

Pod uwagę trzeba wziąć również rozmiar płyty. Najczęściej spotykane są takie o wymiarach 1,2 na 2 metry, jednak w sklepach znajdują się również inne rozmiary. Ten parametr powinien więc być dopasowany do potrzeb, przez co płyta nie będzie wymagała częstego docinania, a tym samym praca zajmie mniej czasu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Zabudowy Płytami GK złożą Ci bezpłatne oferty