Kategorie
Szukaj

Roboty ziemne w Wyszkowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
639 990 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Prace ziemne stanowią proces wydobywania, przenoszenia, kształtowania oraz pozbywania się z placu budowy gruntu. Roboty ziemne powinny być przeprowadzone w taki sposób, aby nie odbiegały od wymagań, przepisów oraz indywidualnego projektu. Przeprowadza się je w toku tworzenia budowli podziemnych i naziemnych – w tym przypadku są one konieczne przy stawianiu fundamentów. Prace ziemne są ponadto przeprowadzane w celu uzyskania pożądanego ukształtowania terenu. Na przykład na potrzeby budowy drogi. Przeczytaj nasz artykuł, z którego dowiesz się więcej o robotach ziemnych. Znajdziesz też tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli poszukujesz ekipy, która wykona nawet najtrudniejsze zlecenie – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Roboty ziemne można najprościej podzielić na wykopy i nasypy. Klasyfikacja ta uwzględnia poziom wykonywanych prac – to, czy odbywają się one poniżej czy ponad poziomem powierzchni ziemi.

Maszynydo robót ziemnych, które są wykorzystywane przez fachowców to koparki i minikoparki. Zlecenia na minikoparkę są jedną z form zatrudnienia specjalisty, który zajmie się robotami ziemnymi. Koparki mogą być używane do prac ziemnych – zarówno nasypowych, jak i wykopowych, oraz wyburzeń. Koparki pozwalają na oddzielenie urobku od gruntu oraz przetransportowanie go na pożądane miejsce bądź urządzenie. Mogą stanowić urządzenie przeładunkowe, w przypadku potrzeby pracy z materiałami sypkimi. Znajdują one zastosowanie w pracach transportowych, budowlanych i górniczych. Na rynku można znaleźć szeroką ofertę koparek, a w zależności od charakteru pracy można wyróżnić koparki:

 • pracujące w oparciu o cykl przerywany,
 • pracujące w cyklu ciągłym.

Jeżeli prace, które masz zamiar przeprowadzić będą odbywać się na dnie wykopu, warto jest rozpatrzyć zastosowanie koparki przedsiębiernej, która jest przystosowana do tego rodzaju pracy. Te urządzenia pozwalają na wykopy o dużej objętości. Z kolei w przypadku konieczności przeprowadzenia prac wyżej – na krawędzi wykopu – rodzajem koparki z wyboru jest zazwyczaj podsiębierna. Znajduje ona zastosowanie w pracach, takich jak: wykopy pod budowle, wykopy liniowe, prace na małych obszarach.

Koparki chwytakowe są świetne podczas prac ziemnych, które mają się odbywać na obszarach podmokłych. Przydają się w toku pogłębiania kanałów i koryt rzek. Pozwalają na wykonanie głębokich wykopów, które charakteryzują się małą średnicą, co sprawia, że są niezastąpione podczas kopania studni.

Minikoparki są bardzo często wybieranymi urządzeniami w toku robót ziemnych - ich niewielkie rozmiary i masa pozwalają na dotarcie do ciężko dostępnych miejsc i przeprowadzenie w nich prac w sposób bezpieczny i szybki.

Wybierz kategorię:

Sprawdź najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów w Wyszkowie

Świetne Wykopy Wyszków

13 opinii
Roboty ziemne Wyszków

KRISKOP świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Wyszków i z sąsiednich miast. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

ELL-MAR FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA E.ZGLECZ

1 opinia
ELL-MAR FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA E.ZGLECZ - Porządne Roboty Ziemne Wyszków

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od robót ziemnych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom ELL-MAR FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA E.ZGLECZ. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Doskonałe Roboty Ziemne

1 opinia
KUKI-KOP Przemysław Kukielski - Doskonałe Roboty Ziemne Wyszków

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od robót ziemnych? Wykorzystaj doświadczenie KUKI-KOP Przemysław Kukielski. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Radosław Wróbel

6 opinii
Radosław Wróbel - Rzetelne Usługi Koparko Ładowarką Wyszków

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi koparko ładowarką Radosław Wróbel przewyższa konkurentów. Reputację oddają oceny zachwyconych odbiorców. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Usługi elektryczne i energetyczne ELPUM Damian Chrzumnicki

8 opinii
Usługi elektryczne i energetyczne ELPUM Damian Chrzumnicki - Wyjątkowe Kopanie Studni Wyszków

Nie marnuj energii i zleć prace tym fachowcom od kopania studni. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

EL-TECHNIC ZABUDOWY STUDNI INSTALACJE ELEKTRYCZNE CERTYFIKATY

1 opinia
EL-TECHNIC ZABUDOWY STUDNI INSTALACJE ELEKTRYCZNE CERTYFIKATY - Solidne Kopanie Stawów Wyszków

Planujesz wybrać rzetelnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? EL-TECHNIC ZABUDOWY STUDNI INSTALACJE ELEKTRYCZNE CERTYFIKATY będzie najszybszą drogą. Ustal pasujący termin już teraz!

Staranne Usługi Minikoparką

8 opinii
Artur - Staranne Usługi Minikoparką Wyszków

Ten, kto planuje zakup starannej usługi minikoparką musi zgłosić się do Artur i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Mają propozycję dla każdego.

Porządna Melioracja w Wyszkowie

1 opinia
I.t.s.f Sp. z o.o. - Porządna Melioracja w Wyszkowie

Planujesz wybrać rzetelnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? I.t.s.f Sp. z o.o. będzie najszybszą drogą. Ustal pasujący termin już teraz!

"Wyszomirski - budownictwo jednorodzinne" - Jan Wyszomirski

18 opinii
"Wyszomirski - budownictwo jednorodzinne" - Jan Wyszomirski - Perfekcyjne Roboty Ziemne Wyszków

Szukasz dobrej firmy od robót ziemnych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Wyszomirski - budownictwo jednorodzinne - Jan Wyszomirski. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Interinstal Sylwester Suchenek

1 opinia
Interinstal Sylwester Suchenek - Wyjątkowe Kopanie Stawów Wyszków

Wiele długich lat pracownicy firmy Interinstal Sylwester Suchenek oferują usługi z zakresu kopania stawów, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Aktualne zlecenia na prace ziemne w Wyszkowie (14)

Doskonałej Jakości Prace Ziemne Wyszków

To zapytanie o treści - Zapytanie o prace ziemne jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z miejscowości Mazowieckie i z sąsiednich miast. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

2024-04-07 do 2024-04-15

 • Stare bosewo

Najlepsze Prace Ziemne

To zlecenie o treści - Zapytanie o prace ziemne jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

2024-04-07 do 2024-04-15

 • Długosiodło

Prace Ziemne

Zakres zlecenia: Szukam osoby z okolic Wyszkowa/Łochowa/Szumina/Rybienka, która zajmie się pracami ziemnymi w ogrodzie (utwardzenie terenu pod ułożenie ścieżek pieszych oraz drogi pod samochód osobowy z kamienia, zakopanie linii n...

2024-04-03 do 2024-04-11

 • Wyszków

Potrzebne wyrównanie terenu, 501-1000m², Popowo-Parcele

Ten Klient myśli, że doskonałej jakości wykop to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Potrzebne wyrównanie terenu, 501-1000m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

2024-03-30 do 2024-04-07

 • Popowo-Parcele

Zlecenie na wykonanie drenażu, 201-400mb, Brańszczyk

Zleceniodawca napisał "Zlecenie na wykonanie drenażu, 201-400mb". Zrealizuj zadanie pierwszorzędnego kopania jako fachowiec w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do realizacji działalności z okolic Mazowieckiego i przyległych miast. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

2024-03-11 do 2024-03-19

 • Brańszczyk

Zlecenie na wykonanie drenażu, 21-50mb, Wyszków

Typ terenu: prywatny Długość drenażu: 21-50mb Rodzaj drenażu: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: 2024-03-03...

2024-03-03 do 2024-03-11

 • Wyszków

Zlecę wykop pod szambo, 6-10m³, Popowo-Letnisko

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Zlecę wykop pod szambo, 6-10m³". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie robót ziemnych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

2024-02-21 do 2024-02-29

 • Popowo-Letnisko

Roboty Ziemne Wyszków

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od robót ziemnych szukasz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na wykop pod szambo, 11-20m³. Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Mazowieckiego z pewnością udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-02-21 do 2024-02-29

 • Somianka

Wykop Wyszków

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zapytanie o prace ziemne". Jako zaufany ekspert w dziedzinie wykopu daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

2024-01-24 do 2024-02-01

 • Brańszczyk

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, 501-1000m², Stare Budy

Przeznaczenie terenu: trawnik Powierzchnia: 501-1000m² Plantowanie: nie Obecny stan terenu: częściowo wyrównany Informacje dodatkowe: Witam szukam osoby to wyrównania terenu na działce po budowie dokładniej to rozgarniecie pia...

2024-01-23 do 2024-01-23

 • Stare budy

Rewelacyjne Kopanie Wyszków

Przeznaczenie terenu: trawnik Powierzchnia: 501-1000m² Plantowanie: nie Obecny stan terenu: częściowo wyrównany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-01-23 do 2024-01-23

 • Stare budy

Profesjonalne Kopanie

Klient wprowadził zapytanie "Szukam firmy do wykopu stawu, 501-1000m²". Przyjmij zadanie profesjonalnego kopania jako specjalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia zleceń z Mazowieckiego i przyległych powiatów. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2023-12-12 do 2023-12-20

 • Zabrodzie

Wykopanie stawu, 1200m², Jackowo Górne

Typ terenu: prywatny Wielkość stawu: 1200m² Badanie geologiczne gruntu: nie dotyczy Wywóz ziemi: nie Termin skorzystania z oferty: 2024-10-08...

2023-11-22 do 2023-11-30

 • Jackowo górne

Kopanie

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o prace ziemne". Wykonaj zadanie rewelacyjnego kopania jako ekspert w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia zleceń z okolic Mazowieckiego i okolicznych miast. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

2023-11-16 do 2023-11-24

 • Słopsk
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Częste pytania o robotach ziemnych

Ile kosztuje wykop?

Ostateczna cena wykopu zależna jest od jego wielkości – średnicy, a także i głębokości – oraz metody, jaka została użyta w celu jego wykonania. Również różni fachowcy inaczej wyceniają swoje usługi. Ceny zazwyczaj oscylują w granicach 180-230 złotych za 1 metr bieżący – jeżeli jest to wykop mechaniczny, do którego potrzebne jest wynajęcie zarówno maszyny, jak i operatora. W przypadku wykopów ręcznych, cena oscyluje w granicach 100-150 za 1 metr bieżący. Należy jednak pamiętać, że czas jego trwania oraz możliwości uzyskania odpowiedniej głębokości będą inne niż podczas używania specjalistycznego sprzętu.

Na co należy zwrócić uwagę przy zleceniu robót związanych z wykopem?

Podczas zlecania robót związanych z wykopem należy mieć na uwadze aspekty, takie jak:

 • rodzaj terenu na jakim będzie odbywał się wykop;
 • cel przeprowadzenia wykopu;
 • oczekiwana średnica i głębokość wykopu;
 • zaopatrzenie sprzętowe zleceniodawcy;
 • możliwości finansowe.

Innego rodzaju sprzętu należy użyć na terenach podmokłych w celu poszerzenia rzeki, a innego na terenie suchym przy wykopach pod fundamenty domu. Ceny usługi wahają się między fachowcami, dlatego warto jest zaznajomić się z nimi przed dokonaniem decyzji.

Czy wykopy oraz wszelkie roboty ziemne wymagają pozwolenia na budowę?

Wiele inwestorów i właścicieli parceli zastanawia się nad legalnością wykonywania robót ziemnych i wykopów oraz nad formalnościami, które powinny zostać dopełnione, aby takową legalność utrzymać. Roboty ziemne są regulowane przez przepisy prawa i do ich przeprowadzania konieczne jest uzyskanie pozwolenia. W celu legalizacji prac ziemnych, takich jak wykopy i nasypy, należy uwzględnić zamiar ich przeprowadzenia we wniosku o pozwolenie na budowę – określa to ustawa o Prawie budowlanym, a dokładniej trzeci punkt trzeciego artykułu. Oprócz wypełnienia wniosku o pozwolenie na budowę należy sporządzić projekt. Nie należy pomijać tego kroku, gdyż grozi to koniecznością rozbiórki budowli.

Pamiętaj, że pozwolenie na prace ziemne będzie obowiązywać dopiero gdy geodeta wytyczy budynek, opierając się o plan sytuacyjno-wysokościowy – po tym zdarzeniu należy wszelkie prace prowadzić w zgodzie z wcześniej ustalonym projektem.

Jaki sprzęt należy zastosować przy pracach wykopowych?

Podczas prac wykopowych należy używać profesjonalnego sprzętu – sprawi to, że będą one ergonomiczne i mniej czasochłonne. Pozwala to dodatkowo na uzyskanie bezpieczeństwa podczas realizacji zlecenia. Wśród sprzętów, które należy wykorzystać przy tego rodzaju przedsięwzięciach, można wymienić między innymi:

 • koparki jednonaczyniowe,
 • koparki wielonaczyniowe,
 • ładowarki,
 • spycharko-ładowarki,
 • zgarniarki,
 • wyciągi pochyłe.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Robót Ziemnych złożą Ci bezpłatne oferty