Kategorie
Szukaj

Gładzie w Krotoszynie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 332 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Krotoszynie

Fantastyczne Kładzenie Gładzi

5 opinii
Gładzie Krotoszyn

Od wielu lat pracownicy Bartosz Przeworski Usługi remontowo-wykończeniowe realizują usługi z zakresu fantastycznego kładzenia gładzi, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najlepsze Gładzie Na Mokro

2 opinie
Michał Pawlak MICH-MAL usługi ogólnobudowlane - Najlepsze Gładzie Na Mokro Krotoszyn

Jesteś zdania, że najlepsze gładzie na mokro to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Ażeby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Najlepsze Gładzie Gipsowe Krotoszyn

8 opinii
BIAŁY Remonty i Wykończenia Maciej Burdziąg - Najlepsze Gładzie Gipsowe Krotoszyn

Wykonanie gładzi gipsowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. BIAŁY Remonty i Wykończenia Maciej Burdziąg ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zarezerwuj termin już teraz!

TAL-BUD

5 opinii
TAL-BUD - Porządne Gładzie Na Mokro Krotoszyn

Zaufaj fachowcom w dziedzinie gładzi na mokro i zatrudnij TAL-BUD. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

DAM-BUD Firma Wykonczeniowo-remontowa

1 opinia
DAM-BUD Firma Wykonczeniowo-remontowa - Solidne Gładzie Gipsowe Krotoszyn

Myślisz, że solidne gładzie gipsowe to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Porządne Gładzie Gipsowe Krotoszyn

2 opinie
PRO-GIPS Karol Śniatała - Porządne Gładzie Gipsowe Krotoszyn

Wciąż szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Skorzystaj z doświadczenia PRO-GIPS Karol Śniatała. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Ażeby otrzymać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Doskonałej Jakości Gładzie Gipsowe

2 opinie
MICH-BUD - Doskonałej Jakości Gładzie Gipsowe Krotoszyn

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z MICH-BUD są dla Ciebie stworzeni. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Dachy-Minta Jonatan Minta

1 opinia
Dachy-Minta Jonatan Minta - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Krotoszyn

Myślisz, że najlepsze gładzie szpachlowe to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z Dachy-Minta Jonatan Minta poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego.

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi w Krotoszynie

1 opinia
Jarosław Mucha BMJ Invest - Perfekcyjne Kładzenie Gładzi w Krotoszynie

Od lat pracownicy firmy Jarosław Mucha BMJ Invest oferują usługi z zakresu perfekcyjnego kładzenia gładzi, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Aby poznać ofertę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Staranne Gładzie Gipsowe

6 opinii
AMADEO - sztukatorstwo, renowacja, restauracja, wnętrza projekt wykonawstwo . - Staranne Gładzie Gipsowe Krotoszyn

Na wypadek jeśli poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych to trafiłeś w dobre miejsce - AMADEO - sztukatorstwo renowacja restauracja wnętrza projekt wykonawstwo . jest do Twoich usług. Krotoszyn i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Krotoszynie (15)

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 9575m², Krotoszyn

Gładzenie ścian to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

2024-06-13 do 2024-06-21
dodano 2 dni temu

 • Krotoszyn

Położenie gładzi, 301-500m², Kobylin

Zlecający napisał zlecenie o treści "Położenie gładzi, 301-500m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie gładzi daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-03-09 do 2024-03-17

 • Kobylin

Zlecę położenie gładzi, 101-200m², Milicz

Zleceniodawca poszukuje świetnej współpracy, pisząc - Zlecę położenie gładzi, 101-200m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

2024-04-28 do 2024-05-06

 • Milicz

Dam zlecenie na położenie gładzi, 201-300m², Milicz

Miejsce położenia gładzi: ściany i sufity Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-30 do 2024-06-07

 • Milicz

Zlecę położenie gładzi, 900m², Jarocin

Wykonaj zadanie profesjonalnego kładzenia gładzi o treści "Zlecę położenie gładzi, 900m²", jako specjalista z miejscowości Jarocin. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Jarocina jesteś w ścisłej czołówce. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

2024-05-13 do 2024-05-17

 • Jarocin

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 150m², Ostrów Wielkopolski

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 150m² Rodzaj prac: szpachlowanie, szlifowanie, malowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-12 do 2024-05-17

 • Ostrów Wielkopolski

Położenie gładzi, do 20m², Ostrów Wielkopolski

Miejsce położenia gładzi: tylko ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: do 20m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-15 do 2024-06-23
dodano 7 godzin temu

 • Ostrów Wielkopolski

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 21-50m², Gostyń

Klient poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 21-50m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

2024-02-20 do 2024-02-20

 • Gostyń

Położenie gładzi, 700m², Ludwinów

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy położenie gładzi w rejonie Wielkopolskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Położenie gładzi, 700m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2024-05-08 do 2024-05-16

 • Ludwinów

Kładzenie Gładzi Krotoszyn

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 450m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-01 do 2024-03-09

 • Śrem

Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m², Śrem

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

2024-04-21 do 2024-04-29

 • Śrem

Szukam firmy do położenia gładzi, 500m², Śrem

Zleceniodawca szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Szukam firmy do położenia gładzi, 500m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2024-03-01 do 2024-03-09

 • Śrem

Pierwszorzędne Położenie Gładzi Krotoszyn

Chcesz wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Dam zlecenie na położenie gładzi, 201-300m² to dobry pomysł. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2024-01-23 do 2024-01-23

 • Śrem

Gładzenie Ścian Krotoszyn

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 800m² Rodzaj prac: malowanie Informacje dodatkowe: Do wykonania gładzie na tynkach cementowo-wapiennych w budynku jednorodzinnym 2-kondygnacyjnym. ...

2024-01-03 do 2024-01-11

 • Kalisz

Świetne Gładzie Krotoszyn

Przygotowanie gładzi dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-01-19 do 2024-01-19

 • Kalisz
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty