Kategorie
Szukaj

Gładzie w Ostrzeszowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 325 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Ostrzeszowie

TRRES Remonty Wykończenia Wnętrz

1 opinia
Gładzie Ostrzeszów

Starasz się odnaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu najlepszego gładzenia ścian z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma TRRES Remonty Wykończenia Wnętrz jest gotowa Ci pomóc. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Profesjonalne Gładzie Na Mokro

1 opinia
Art Remont - Profesjonalne Gładzie Na Mokro Ostrzeszów

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od gładzi na mokro? Powierz tę kwestię specjalistom z Art Remont. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

Lootus

1 opinia
Lootus - Staranne Gładzie Gipsowe Ostrzeszów

Myślisz, że staranne gładzie gipsowe to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Profesjonalne Gładzie Szpachlowe

5 opinii
BudBil - Profesjonalne Gładzie Szpachlowe Ostrzeszów

Na wypadek jeśli wciąż szukasz profesjonalistów od gładzi szpachlowych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom BudBil. Ostrzeszów to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Ecodomus Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

4 opinie
Ecodomus Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Ostrzeszów

Uważasz, że perfekcyjne gładzie gipsowe to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z Ecodomus Przedsiębiorstwo Wielobranżowe posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Profesjonalne Gładzie Ostrzeszów

1 opinia
Roboty Budowlane Grzegorz Pastucha - Profesjonalne Gładzie Ostrzeszów

Osoby z Roboty Budowlane Grzegorz Pastucha to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od profesjonalnego gładzi. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Świetne Gładzie Gipsowe Ostrzeszów

1 opinia
TPM - Świetne Gładzie Gipsowe Ostrzeszów

Jesteś zdania, że świetne gładzie gipsowe to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z TPM doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Firma Budowlana R. Pastucha

1 opinia
Firma Budowlana R. Pastucha - Staranne Gładzie Bezpyłowe Ostrzeszów

Jesteś zdania, że staranne gładzie bezpyłowe to trudny temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Firma Budowlana R. Pastucha poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki!

Solidne Położenie Gładzi w Ostrzeszowie

1 opinia
Slawomir Chrzanowski - Solidne Położenie Gładzi w Ostrzeszowie

Po prostu zleć prace dotyczące położenia gładzi specjalistom z miejscowości Ostrzeszów. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Ostrzeszowa nie mają sobie równych. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Hubix usługi remontowe

1 opinia
Hubix usługi remontowe - Wyjątkowe Kładzenie Gładzi Ostrzeszów

Chesz znaleźć godnego zaufania fachowca z zakresu wyjątkowego kładzenia gładzi do realizacji zaplanowanych działań? Firma Hubix usługi remontowe jest Twoim rozwiązaniem. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Ostrzeszowie (15)

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 51-100m², Kępno

Bądź pewny, że Zleceniodawcy zlecający położenie gładzi są pewni. Skontaktuj się z nim jako specjalista od położenia gładzi. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2024-04-07 do 2024-04-15

 • Kępno

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 51-100m², Kępno

Ten Klient jest zdania, że rewelacyjne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 51-100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2024-02-14 do 2024-02-14

 • Kępno

Perfekcyjne Gładzie Ostrzeszów

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 2000m² Rodzaj prac: ----- Informacje dodatkowe: Szczegóły mailowo lub telefonicznie. Do wykonania ok. 2000 m2 gładzi. Termin otwarcia frontu robót: czerwie...

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Syców

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 150m², Ostrów Wielkopolski

Na wypadek jeśli jako dobra firma od gładzi szukasz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 150m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-05-12 do 2024-05-17

 • Ostrów Wielkopolski

Znakomite Gładzie

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako specjalista od gładzi. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

2024-06-15 do 2024-06-23
dodano 5 godzin temu

 • Ostrów Wielkopolski

Świetne Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 800m² Rodzaj prac: malowanie Informacje dodatkowe: Do wykonania gładzie na tynkach cementowo-wapiennych w budynku jednorodzinnym 2-kondygnacyjnym. ...

2024-01-03 do 2024-01-11

 • Kalisz

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Kalisz

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-19 do 2024-01-19

 • Kalisz

Zapytanie o położenia gładzi, 51-100m², Kalisz

Przekonaj się, że Zleceniodawcy zlecający kładzenie gładzi są dobrej jakości. Skontaktuj się z nim jako profesjonalista od kładzenia gładzi. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

2024-01-06 do 2024-01-06

 • Kalisz

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 51-100m², Kalisz

Zdecyduj się na prace dotyczące wysokiej klasy kładzenia gładzi od wiarygodnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Kalisz lub sąsiednim mieście. Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

2024-01-13 do 2024-01-21

 • Kalisz

Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m², Kalisz

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

2024-04-23 do 2024-05-01

 • Kalisz

Pierwszorzędne Kładzenie Gładzi Ostrzeszów

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 530m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-04-20 do 2024-04-28

 • Kalisz

Wyjątkowe Położenie Gładzi Ostrzeszów

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: szpachlowanie Informacje dodatkowe: 153m gładzi do zrobienia. Termin skorzystania z oferty: 2024-07-08...

2024-01-02 do 2024-01-10

 • Kalisz

Pierwszorzędne Położenie Gładzi

Bądź pewny, że Klienci zlecający położenie gładzi są rzetelni. Wyślij ofertę jako specjalista od położenia gładzi. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

2024-01-02 do 2024-01-10

 • Kalisz

Profesjonalne Położenie Gładzi

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu położenia gładzi odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Dam zlecenie na położenie gładzi, 21-50m² i zostało napisane przez pewnego Konsumenta. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

2024-05-16 do 2024-05-24

 • Kalisz

Doskonałe Gładzenie Ścian Ostrzeszów

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na najwyższym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest sprawdzony. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

2024-05-27 do 2024-06-04

 • Skomlin
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Położenia Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty