Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Miechowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
585 759 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Miechowie

Kam-bud

2 opinie
Usługi kierownika budowy Miechów

Firma Kam-bud oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Miechowa i z sąsiednich miast. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Dobry Kierownik Budowy

1 opinia
MAX-TYNK - Dobry Kierownik Budowy Miechów

Firma MAX-TYNK to eksperci od nadzoru budowlanego, świadczący usługi dla Klientów z Miechowa i pobliskich powiatów. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA 'REM-BUD' SLOWINSKI PAWEL

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA 'REM-BUD' SLOWINSKI PAWEL - Profesjonalny Nadzór Budowlany Miechów

Wybitni pracownicy FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA REM-BUD SLOWINSKI PAWEL spełnią Państwa oczekiwania w temacie nadzoru budowlanego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

GK-Bud Krzysztof gach

GK-Bud Krzysztof gach - Wykwalifikowany Kierownik Budowy Miechów

Nadzorowanie budowy to specjalność tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w fachu kierownika budowy. Organizacja budowy dowolnego obiektu z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Miechów

F.H.U.ECO-WALDEK - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Miechów

Firma F.H.U.ECO-WALDEK to wybitni specjaliści od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, świadczący usługi dla Klientów z Miechowa i pobliskich powiatów. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy w Miechowie

Usługi Remontowo Budowlane Tomasz Głownia - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy w Miechowie

Chcesz znaleźć kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, Usługi Remontowo Budowlane Tomasz Głownia jest tym, czego potrzebujesz. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Wybitny Kierownik Budowy

Firma Remontowo Usługowa Dariusz Dudziński - Wybitny Kierownik Budowy Miechów

Wybitny kierownik budowy proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Miechów oraz w przyległych powiatach. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Max-Gryf Firma Remontowo-Budowlana

Max-Gryf Firma Remontowo-Budowlana - Najlepszy Kierownik Budowy Miechów

Jeśli jeszcze szukasz najlepszego kierownika budowy dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Max-Gryf Firma Remontowo-Budowlana. Wykonuje szerokie spektrum usług w konkurencyjnych cenach. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Miechów

Firma Remontowo-Budowlano-Usługowa ,,REMBUDPOL'' Grzegorz Bałazy - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Miechów

Atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to główne walory firmy, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Kierowaniem przebiegiem budowy dowolnego obiektu i dbanie o jej poprawny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

F.U Marbud Mariusz Kurkiewicz

F.U Marbud Mariusz Kurkiewicz - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Miechów

Z czystym sumieniem powierz usługę pierwszorzędnego nadzorowania budowy ekspertom z firmy F.U Marbud Mariusz Kurkiewicz. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Miechowa i przyległych powiatów. Aby uzyskać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Miechowie (14)

Kierowanie Budową Miechów

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 301-500m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-05-15 do 2023-05-23

 • Miechów

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Miechów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-04-13 do 2023-04-21

 • Miechów

Dobry Nadzorca Budowlany Miechów

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-04-12 do 2023-04-20

 • Czaple wielkie

Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Czaple Wielkie

Podjęcie decyzji o wyborze nadzoru budowlanego nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m². Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-04-12 do 2023-04-20

 • Czaple wielkie

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Miechów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-03-20 do 2023-03-28

 • Miechów

Profesjonalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: Gospodarczy Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Konstrukcja metalowa Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-02-24 do 2023-03-04

 • Cisia wola

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 105m², Słomniki

Spraw, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany konsultant z dziedziny nadzoru budowlanego stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 105m². Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów.

2023-01-25 do 2023-02-02

 • Słomniki

Kierownik Budowy Miechów

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2023-02-10 do 2023-02-18

 • Wodzisław

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Ksawerów

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi fachowiec z zakresu fantastycznego kierowania budową? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2023-01-26 do 2023-02-03

 • Ksawerów

Bezkonkurencyjny Nadzór Budowlany Miechów

Ten Klient szukając nadzoru budowlanego powinien natknąć się na Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zapytanie o kierownika budowy, do 100m². Złóż wyjątkową ofertę temu Klientowi - zadzwoń niezwłocznie.

2023-05-15 do 2023-05-23

 • Sędziszów

Profesjonalne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 160m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-03-10 do 2023-03-18

 • Wolbrom

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Niebyła

Upewnij się, że Zleceniodawcy zlecający kierowanie budową są rzetelni. Wyślij ofertę jako specjalista od kierowania budową. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

2023-02-13 do 2023-02-21

 • Niebyła

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Miechów

Jeśli atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze atuty jako eksperta od nadzorowania budowy to wykonaj zlecenie - Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-04-26 do 2023-05-04

 • Przesławice

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 201-300m², Glewiec

Jako wysokiej klasy kierownik budowy oferujesz swoje doświadczenie w miejscowości Małopolskie i na obszarze Małopolskiego? Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-02-28 do 2023-03-08

 • Glewiec
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty